Vánoční dárky

Diskuze o všem.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
Kobylatko
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1215
Registrován: Stř Ún 16, 2011 18:10
Místo/Bydliště: Bouzov

Vánoční dárky

Příspěvekod Kobylatko » Út Pro 03, 2013 23:24

Tak když už sme u toho vánočního pečení tak jak ste na tom s dárkama?Docela vtipný článek http://www.novinky.cz/vanoce/320980-des ... zenam.html
Já dostat pod stromeček třeba tu míchačku tak by mi to opravdu nevadilo a moje by byla možná tak 5minut než by mi ji muž zabavil :lol: a brambory?proč né bramborový salát je mňam a u nás docela frčí :lol: .Já předloni dostala klec plnou krmení pro muj zvěřinec a jak sem byla ráda :D a loni napáječku a letos v letě se perfektně hodila a mám ji jako náhradní :D .A pokud dotyční člověka znají co mu udělá radost nevidím problém.Muj muž třeba rád nářadí bo to nevydrží věčně :lol: .

Disable adblock

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Vánoční dárky

Příspěvekod Wulfina » Stř Pro 04, 2013 9:47

U nás dárky se dávají jen symbolicky.
A většinou celej rok...
Pro nás je nejdůležitější, že se sejdem celá famílie, pokecáme, popijem a Vánoce a dárky a tak jdou prakticky úplně mimo... :wink:

Avatar uživatele
Lenca
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1575
Registrován: Čt Kvě 27, 2010 19:18
Místo/Bydliště: Plzeň

Re: Vánoční dárky

Příspěvekod Lenca » Stř Pro 04, 2013 14:24

Ikdyž se mi nelíbí ta komerčnost Vánoc a hon za dárkama, tak stejnak jsme vždy měli pěknou hromádku pod stromečkem a to mam v sobě zakořeněny,že to k Vánocům patří. Pořád mám ráda, když po večeři jdeme do té místnosti zhasnuté,kde svítí jen světýlka na stromečku a pod ním je ta hromádka, potichnounku hrajou koledy :) bez toho by to nebylo ono. Dokonce ikdyž už u nás není žádné dítě,stejnak děláme divadýlko se zvonečkem a je to prostě hezký:) Mám to ráda a na Vánoce se těším i na ty dárky :) ale spíš co ostatní řeknou na ty odemně,já strašně ráda dávám dárky. Už se nemužu dočkat!!!! :D

Avatar uživatele
Kobylatko
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1215
Registrován: Stř Ún 16, 2011 18:10
Místo/Bydliště: Bouzov

Re: Vánoční dárky

Příspěvekod Kobylatko » Stř Pro 04, 2013 16:51

U nás už se dárky též moc nedávají ale maličkost potěší :D ,já spíš nemůžu být bez stromečku šíleně mě baví si ho nazdobit :D .U nás dostávají dárečky i psy a hezky si to musí poctivě rozbalit :lol: to je pak srandy jak to trhají aby se dostali k dobrůtce .

Disable adblock

Avatar uživatele
Lenca
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1575
Registrován: Čt Kvě 27, 2010 19:18
Místo/Bydliště: Plzeň

Re: Vánoční dárky

Příspěvekod Lenca » Stř Pro 04, 2013 18:13

nás taky dostávají zvířatka :) letos činčilky dostali kolotoč,ale už předem,nevydržela jsem to :D a kocour fontánu na pití,tu dostane pod stromeček. Minulý rok dostal škrabadlo s kuličkou na hraní a hned si na něj lehl a začal si hrat s kuličkou,tak jsme měli radost. Králik krmení a ňamky a psi kostičky,ktere si sami rozbali taky. Jedna fenka už vi,že pod stromečkem něco má a strašně se těší ke stromečku a hned začne hledat :D

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Vánoční dárky

Příspěvekod Wulfina » Stř Pro 04, 2013 18:21

Já z Vás fakt nemůžu :D :D
U nás doma stromek nevedem, strom si zdobí jen ségra u našich a zvířena u nás dárky dostává celoročně, tak není co balit :D :D

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Vánoční dárky

Příspěvekod Terezka » Stř Pro 04, 2013 20:15

Tak my si nadělujeme tak nějak střídmě, hlavně kdo co potřebuje, tak si to navzájem koupíme, nebo si na to přidáme peníze.
Jinak děláme vánoce pro děti a pro zvířátka, sejdeme se jako rodina. Třeba loni jsem si k vánocům koupila boty a jakoby jsem je dostala pod stromeček :). Letos rodiče plánujou novou kuchyň, tak jim přispějeme mimo jiné. Jsem pro praktické dárky, takže míchačku bych klidně brala :-D gumové rukavice, kdyby nebylo zbytí a kvalitní brambory bych brala všemi deseti =D> .

Avatar uživatele
Kobylatko
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1215
Registrován: Stř Ún 16, 2011 18:10
Místo/Bydliště: Bouzov

Re: Vánoční dárky

Příspěvekod Kobylatko » Stř Pro 04, 2013 21:54

Též sem pro praktické dárky :D .No my ted bobardujem koupelnu takže dárky jako míchačka,pytel cementu ....bych klidě brala .A brambory též a kapusta by taky nevadila pokud by to byli ty majinký z těch je dobrá polívka a pytlík soli se v zimě taky šikne :lol:

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Vánoční dárky

Příspěvekod Terezka » Stř Pro 04, 2013 22:17

Jediný, co bych fakt nechtěla, jsou tanga. Nenosila bych to, ale jako vtip to ujde.

Avatar uživatele
Dantha
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 662
Registrován: Út Črc 14, 2009 15:03
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Vánoční dárky

Příspěvekod Dantha » Čt Pro 05, 2013 0:36

My se doma vždycky domluvíme, že si žádný dárky dávat nebudem... A vždycky je pod stromkem hromada různorodých balíčků:-)

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Vánoční dárky

Příspěvekod Wulfina » Čt Pro 05, 2013 9:50

Praktické dárky jsou fajn... :) Když víš, co ten druhý chce :)

Avatar uživatele
Lenca
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1575
Registrován: Čt Kvě 27, 2010 19:18
Místo/Bydliště: Plzeň

Re: Vánoční dárky

Příspěvekod Lenca » Po Pro 09, 2013 12:21

Jestlipak dostanou činčilky nadílku do punčošky :D
Obrázek
Obrázek

co to jé? :-o
Obrázek

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Vánoční dárky

Příspěvekod Terezka » Po Pro 09, 2013 12:40

To je opravdu kouzelný :lol: .

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Vánoční dárky

Příspěvekod Wulfina » Po Pro 09, 2013 13:01

Jé, to je boží :lol: :lol:
Se doma hodně nudíš, co?

Avatar uživatele
Lenca
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1575
Registrován: Čt Kvě 27, 2010 19:18
Místo/Bydliště: Plzeň

Re: Vánoční dárky

Příspěvekod Lenca » Po Pro 09, 2013 14:41

tak začínaj zápočty...:D

Avatar uživatele
Reňaaa
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1090
Registrován: Čt Črc 30, 2009 11:04
Místo/Bydliště: Ostrava!!!

Re: Vánoční dárky

Příspěvekod Reňaaa » Pá Pro 13, 2013 9:44

Žádné hony na dárky nepodnikáme, každý si tak nějak řekne co by potřeboval :) Ale pro zvířata to joo :D JRT feňuli jsem nechala ušít na míru obojek a nějaké ňamky dostane ještě... ale jinak jak tu někdo psal, taky si v rodině říkáme jen nějaké maličkosti, ale stejně každému se pak něco zalíbí a ví, že by se tomu druhému mohlo líbit a šup pod stromkem je kupa dárečků :)

Ale taky je to u nás hlavně o tom, že se sejdeme, pokecáme, pořádně se najíme :D ale stromek nesmí chybět :)

Avatar uživatele
Lenca
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1575
Registrován: Čt Kvě 27, 2010 19:18
Místo/Bydliště: Plzeň

Re: Vánoční dárky

Příspěvekod Lenca » So Pro 14, 2013 10:44

jupí,já dostanu tyčový mixer a zaclony :) se strašně těším, ono když přijde návštěva a vidi ty dolejšky záclon ožužlany a rozpáraný od činčil, tak hned ví,co se nám hodí :D To by nám rovnou mohli koupit i nový nábytek :D

Avatar uživatele
Hanka
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 169
Registrován: Pá Ún 11, 2011 9:47
Místo/Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Vánoční dárky

Příspěvekod Hanka » Po Pro 16, 2013 8:07

ty ponožky jsou báječné!!! neskutečně slaďoučké :) divím se,že vám je nervou.. já nechám nechtěně opřený pytel se senem o klec a už ho začnou tahat dovnitř :)
v každém případě ti moji dostanou jednu veeelkou ponožku, takovou obřích rozměrů :D trochu jsem se rozšoupla :D

Avatar uživatele
Lenca
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1575
Registrován: Čt Kvě 27, 2010 19:18
Místo/Bydliště: Plzeň

Re: Vánoční dárky

Příspěvekod Lenca » Po Pro 16, 2013 11:55

Ále rvou :D okamžitě to šli trhat, tak to mají na mřížích v místě roury,aby se k tomu zatím nedostali :D já jim koupila kolotoč http://cincilka.cz/kolotoc-15-chin-spin ,ale dostali ho předem,protože jsem to nevydržela :D takže ted už nemají nárok na větší dary :D jen najdou pod stromečkem nějaké lufy a pak ňamky v ponožkach :)

Disable adblock


Vrátit se na “Chat”