trojnožka

Diskuze o všem, co se týká činčil a nehodí se do kategorie strava, bydlení nebo nemoci a potíže.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
petra.sarrah
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 45
Registrován: Ne Ún 18, 2007 12:56
Místo/Bydliště: PRAHA

trojnožka

Příspěvekod petra.sarrah » So Srp 24, 2013 21:12

Ahoj tak se po delší době opět ozývám :-) zajímalo by mne kolik z Vás má třínohou loupežnici/looupežníka ať už se tak narodila nebo po úraze přišli o packu??
Moje myšanda je půl roku po operaci a já mám celkem dost problém ji lapit a udržet v klidu :-)
je snad ještě rychlejší než se 4 nohama :lol: ani 2 veterináři ji nemohli udržet :lol:

Disable adblock

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Re: trojnožka

Příspěvekod jasmin » Ne Srp 25, 2013 1:14

No, stat se to muze, proc ne.Hlavne, ze je vpohode :D :D .Oni si to nepripousteji a omezeni nepocituji, stejne, jako jina zvirata, psy, kocky.Ale i tak bych pro jistotu doporucila ji to ve voliere prizpusobit tak, aby se nemohla poranit, kdyby spatne doskocila prave kvuli tomu omezeni.Ne moc daleko policky od sebe apod.

Avatar uživatele
chovamcoumim
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 885
Registrován: Čt Črc 15, 2010 15:34
Místo/Bydliště: Metylovice

Re: trojnožka

Příspěvekod chovamcoumim » Po Srp 26, 2013 16:13

Já měla Vanesku chyběla jí přední packa od narození,ale bylo to taky pěkný éro :lol: .Jsem si myslela jaká to bude chudinka a jak jsem byla vytřeštěná po prvním běhání jak jsem jí nemohla chytit,jinak byla zlatíčko a jak chtěla ven tak třískala pahýlkem do pletiva,se divím že ji to nebolelo,hrozně mi chybí byla fakt úžasná,takže to pro ně asi žádný handicap není :lol: :lol: :lol:

Avatar uživatele
petra.sarrah
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 45
Registrován: Ne Ún 18, 2007 12:56
Místo/Bydliště: PRAHA

Re: trojnožka

Příspěvekod petra.sarrah » Po Srp 26, 2013 19:26

najde se ještě někdo kdo má trojnožku :-) ???napište jak se chová moc mě to zajímá :-)

Disable adblock

Avatar uživatele
Lída
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 636
Registrován: Út Črc 24, 2007 23:19
Místo/Bydliště: OSTRAVA
Kontaktovat uživatele:

Re: trojnožka

Příspěvekod Lída » Po Srp 26, 2013 21:40

já mám jednu činčilku, ale ta má úraz od malička - chybí ji přední část pacičky. jinak jsem kdysi odchovala na mazlíčka samečka také s pahýlkem. ten ke mě tak přijel...byl to mazánek, ale požil nám rok, protože měl i jiné problémy. byl to miláček a jmenoval se Bobánek. nebylo na něm vidět, že by mu to vadilo. jen když se točil dokola na jednu stranu, tak jsme se mu smáli. byl ale veselé povahy a hravý až až....

Disable adblock


Vrátit se na “Ostatní”