Filmy - jaké máte rádi?

Diskuze o všem.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
Radecka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 405
Registrován: Po Lis 14, 2005 8:32
Místo/Bydliště: Boskovice

Příspěvekod Radecka » Stř Srp 09, 2006 7:59

Já poslední dobou nejradši koukám na Madagaskar, Dobu ledovou, Shreka, Hledá se nemo atd.
Jinak se mi líbí všechny kriminálky, taky horory (Bazén, Texaský masakr motorovou pilou atd.) a komedie, ať už český nebo cizí.

Disable adblock

Avatar uživatele
PETE.cz
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 237
Registrován: Čt Zář 29, 2005 19:01
Místo/Bydliště: BRNO
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod PETE.cz » Stř Srp 09, 2006 17:50

teda holky, to jste mě překvapili, že koukáte na takové klasiky jako sou Terminátor. ale třeba Blade atd .. Já mám rád straší americké filmy, s Arnoldem, Silvestrem, Brucem Willisem, Gibsonem (ovšem než zmagořil)
Včera jsem se díval na perfektní film - ODPLATA s Gibsonem. Paráda. Mám rád klasiky, Smrtonosný Pasti a Zbraně, Ramba, Rockyho, Terminátory, Indyho, Tango a Cash, Predátory, Total Recall, trilogie MAD MAX (šílený max) , Hvězdné války , Vrána.. prostě těch starších klasik je moc, a asi bych mohl jmenovat dlouho.. Mám rád komedie s Jimem Carreym ikdyž asi nejlepší jeho film je Muž na měsíci.. To mě dostalo :-) Samosebou četníky, fantomasa atd.. Z těch bláznivejch teenegerskech se mi asi nejvíc líbilo Hele vole kde mám káru :-)
Ale aby jste si nemysleli, že čučím jen na ptákovinky, tak rád se podívám i na trošku "náročnejší" filmy, třeba Pianista, nebo Apocalipsa ( psycho drama z vietnamu- paráda), Lovec jelenů.bílé peklo
Taky mám hodně rád válečné, historické, a horory, jenže je problém najít horor, abych se u něj nesmál :-)
No a nakonec .. asi to nejlešpí .. Quentin Tarantino .. je třeba jmenovat ? :-) myslím, že ne :-)
No a ještě bych zapoměl .. dost se mi líbila ptákovinka s Vin Dieselem černočerná tma, a kronika temna .. správnej borec :-)

Avatar uživatele
lwici
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1462
Registrován: So Črc 29, 2006 16:45
Místo/Bydliště: Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod lwici » Stř Srp 09, 2006 19:40

bobinka napsal:nebo je taky dobrý RRRrrrr!!! Komedie z doby pravěký. Tam hraje Garard Depardier.

nebo mám Sluha dvou pánů. to je záznam z divadla. hlavní roli hraje Donutil a to dost suprově. dlouho jsem se tak nezasmála.


Jojo můžu potvrdit taky jsem to viděla. Je to sranda od začátku až do konce.

Avatar uživatele
STYRO
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 2636
Registrován: Čt Bře 16, 2006 23:26
Místo/Bydliště: Trnava, SR

Příspěvekod STYRO » Čt Srp 10, 2006 12:36

A co tak Monty Pythons, zná to tady někdo :roll:?

Disable adblock

Avatar uživatele
tuta
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1479
Registrován: Út Črv 27, 2006 21:58
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Kouř

Příspěvekod tuta » Čt Srp 10, 2006 12:50

no já teď při hledání těch různých filmů narazila na krok za krokem - už mám zase vhodný večerníček... znáte někdo film Kouř? ten bych doporučila já, je to český film, režíroval to Vorel... stojí za podívání (teda já už tím filmem žiju přes 3 roky)

Avatar uživatele
tuta
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1479
Registrován: Út Črv 27, 2006 21:58
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Kouř

Příspěvekod tuta » Čt Srp 10, 2006 13:46

no já teď při hledání těch různých filmů narazila na krok za krokem - už mám zase vhodný večerníček... znáte někdo film Kouř? ten bych doporučila já, je to český film, režíroval to Vorel... stojí za podívání (teda já už tím filmem žiju přes 3 roky)

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » Čt Srp 10, 2006 13:50

styro napsal:A co tak Monty Pythons, zná to tady někdo :roll:?


britský komediální seriál -něco jako červený trpaslík nebo Jistě pane ministře... Je to celkem starej seriál, hlavního představitele bys teď mohla občas vidět na ČT2, kde uvádí dokumentární cyklus o cestování, ale nevím, jak se to přesně jmenuje.

Monty Pythons mi nikdy neseděl, ale to ostatní ano.

... Krok za krokem ... super .... hlavně Coudy.... ten byl skvělej...

Avatar uživatele
tuta
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1479
Registrován: Út Črv 27, 2006 21:58
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod tuta » Čt Srp 10, 2006 13:59

camilla napsal:
styro napsal:A co tak Monty Pythons, zná to tady někdo :roll:?


britský komediální seriál -něco jako červený trpaslík nebo Jistě pane ministře... Je to celkem starej seriál, hlavního představitele bys teď mohla občas vidět na ČT2, kde uvádí dokumentární cyklus o cestování, ale nevím, jak se to přesně jmenuje.

Monty Pythons mi nikdy neseděl, ale to ostatní ano.

... Krok za krokem ... super .... hlavně Coudy.... ten byl skvělej...


červený trpaslík - nelíbilo se mi moc to zakončení, i když mělo to něco do sebe.... bohužel, shlídla jsem to dost rychle, nějak jsem nemohla spát, je to dobrej večerníček, vřele doporučuju....

Avatar uživatele
STYRO
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 2636
Registrován: Čt Bře 16, 2006 23:26
Místo/Bydliště: Trnava, SR

Příspěvekod STYRO » Čt Srp 10, 2006 18:43

Já na Pytóny nedám dopustit :lol:. Je fakt že jejich humor je vpravdě "černočernej" 8). Ale Svatý grál nebo Život Briana neměl chybu :!:.
Jako známej "hulvát" bych hodil do placu ještě jedno jméno: SOUTHPARK :roll:

Avatar uživatele
PETE.cz
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 237
Registrován: Čt Zář 29, 2005 19:01
Místo/Bydliště: BRNO
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod PETE.cz » Čt Srp 10, 2006 18:55

styro napsal:Jako známej "hulvát" bych hodil do placu ještě jedno jméno: SOUTHPARK :roll:

:-) kurva drát :-)

Avatar uživatele
STYRO
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 2636
Registrován: Čt Bře 16, 2006 23:26
Místo/Bydliště: Trnava, SR

Příspěvekod STYRO » Čt Srp 10, 2006 18:57

PETE.cz napsal:
styro napsal:Jako známej "hulvát" bych hodil do placu ještě jedno jméno: SOUTHPARK :roll:

:-) kurva drát :-)

ti parchanti :twisted:

Avatar uživatele
lwici
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1462
Registrován: So Črc 29, 2006 16:45
Místo/Bydliště: Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod lwici » Čt Srp 10, 2006 18:58

zabili Kennyho :twisted:

Avatar uživatele
Radecka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 405
Registrován: Po Lis 14, 2005 8:32
Místo/Bydliště: Boskovice

Příspěvekod Radecka » Pá Srp 11, 2006 6:58

PETE.cz napsal:teda holky, to jste mě překvapili, že koukáte na takové klasiky jako sou Terminátor. ale třeba Blade atd .. Já mám rád straší americké filmy, s Arnoldem, Silvestrem, Brucem Willisem, Gibsonem (ovšem než zmagořil)
Včera jsem se díval na perfektní film - ODPLATA s Gibsonem. Paráda. Mám rád klasiky, Smrtonosný Pasti a Zbraně, Ramba, Rockyho, Terminátory, Indyho, Tango a Cash, Predátory, Total Recall, trilogie MAD MAX (šílený max) , Hvězdné války , Vrána.. prostě těch starších klasik je moc, a asi bych mohl jmenovat dlouho.. Mám rád komedie s Jimem Carreym ikdyž asi nejlepší jeho film je Muž na měsíci.. To mě dostalo :-) Samosebou četníky, fantomasa atd.. Z těch bláznivejch teenegerskech se mi asi nejvíc líbilo Hele vole kde mám káru :-)
Ale aby jste si nemysleli, že čučím jen na ptákovinky, tak rád se podívám i na trošku "náročnejší" filmy, třeba Pianista, nebo Apocalipsa ( psycho drama z vietnamu- paráda), Lovec jelenů.bílé peklo
Taky mám hodně rád válečné, historické, a horory, jenže je problém najít horor, abych se u něj nesmál :-)
No a nakonec .. asi to nejlešpí .. Quentin Tarantino .. je třeba jmenovat ? :-) myslím, že ne :-)
No a ještě bych zapoměl .. dost se mi líbila ptákovinka s Vin Dieselem černočerná tma, a kronika temna .. správnej borec :-)


Tango a Cash, Terminátor, ale i Noční můry v Elm Street jsou super. Lovce jelenů mám na DVD a kouknu se o vikendu, tak jsem na to zvědavá. Snad to bude stát za to :wink:

Renikbu

Příspěvekod Renikbu » Út Srp 22, 2006 18:01

tak si asi po dlouhé době pustím zase vetřelce , naštěstí je mám všechny :lol:

Renikbu

Příspěvekod Renikbu » Út Srp 22, 2006 18:25

teď jsem dokoukala všechny filmy se Spencrem :wink:

Avatar uživatele
lwici
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1462
Registrován: So Črc 29, 2006 16:45
Místo/Bydliště: Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod lwici » Út Srp 22, 2006 18:41

Mi se hrozně mooooooc líbí trilotgie Pán prstenů. Mám doma všechny tři díly a když mě to chytne,tak si je pustím všechny hned po sobě :)

... a přítel ví, že má ode mne celý den pokoj... a on si může zapařit Call of Duty :twisted:

Renikbu

Příspěvekod Renikbu » Út Srp 22, 2006 19:09

lwici napsal:Mi se hrozně mooooooc líbí trilotgie Pán prstenů. Mám doma všechny tři díly a když mě to chytne,tak si je pustím všechny hned po sobě :)

... a přítel ví, že má ode mne celý den pokoj... a on si může zapařit Call of Duty :twisted:


to si taky občas pouštím , a pak hned higlandra :P

Avatar uživatele
Radka.o
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 750
Registrován: Čt Kvě 11, 2006 12:26
Místo/Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Radka.o » Út Srp 22, 2006 20:53

Tak jsem byla v pátek po delší době opět v kině... a film Let´s dance měl u mě fakt úspěch :wink: trošku romantika a hodně o tanci a muzice :P Kupodivu se líbyl i "doprovodu" :D

Avatar uživatele
STYRO
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 2636
Registrován: Čt Bře 16, 2006 23:26
Místo/Bydliště: Trnava, SR

Příspěvekod STYRO » Út Srp 22, 2006 21:15

Nenachází se zde nějaký vymetač DVD půjčoven, nejlépe z Brna, Ostravy nebo okolí? Potřeboval bych sehnat jeden film, moc se mi nedaří a na nete jsem ho našel jen v půjčovnách v Praze, což mám trochu od ruky.

Avatar uživatele
Radka.o
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 750
Registrován: Čt Kvě 11, 2006 12:26
Místo/Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Radka.o » Út Srp 22, 2006 21:38

styro napsal:Nenachází se zde nějaký vymetač DVD půjčoven, nejlépe z Brna, Ostravy nebo okolí? Potřeboval bych sehnat jeden film, moc se mi nedaří a na nete jsem ho našel jen v půjčovnách v Praze, což mám trochu od ruky.

a co to má být za titulek? :D

Avatar uživatele
STYRO
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 2636
Registrován: Čt Bře 16, 2006 23:26
Místo/Bydliště: Trnava, SR

Příspěvekod STYRO » Út Srp 22, 2006 21:47

Radka.o napsal:a co to má být za titulek? :D

Kermit's swamp years - Kermit v bažině :oops:
http://primadvd.cz/15319/Kermit-v-bazine.html

Avatar uživatele
Radka.o
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 750
Registrován: Čt Kvě 11, 2006 12:26
Místo/Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Radka.o » Út Srp 22, 2006 21:49

to může být dobrá sranda a není to někde ke stažení na netu? :oops:
když tak ti zkusím rozhodit sítě... 8)

Avatar uživatele
Alice
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1205
Registrován: Stř Srp 10, 2005 19:21
Místo/Bydliště: Oslo NORSKO!!!!!!!!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Alice » So Srp 26, 2006 0:03

Ja sledujem na 99% horrory + veci od Tima Burtona=Sleepy hollow, Corps bride, Nightmare before christmass... :D
Z komedii milujem Horuce strely a Blaznive strely, Mafia, Mlcanie suniek, Scary Movie a cokolvek kde hra Leslie Nielsen :lol:

Som obrovsky fanusik Cerveneho trpaslika. Mam vsetky DVD a knihy.Dokonca mam aj kovovu repliku Star Bug a plagat s podpismi vsetkych hercov :lol:

A vseobecne britsky humor ako Monty Python, Faulty Towers, Brittas empire, Absolutely fabulous, The young ones, The fast show, Smack the pony.... :lol: :lol:

Avatar uživatele
Biffi
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1048
Registrován: Ne Ún 26, 2006 11:51
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Biffi » So Srp 26, 2006 10:17

Jo Alice souhlasím s tebou ospalá díra je hezká.

A taky jsem ještě chtěla říct že miluju purpurové řeky :lol:

Disable adblock


Vrátit se na “Chat”