Nenormální rodiče...

Zde se můžete ptát a radit o tom, co činčila smí či nesmí jíst.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
OkoTygra
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 548
Registrován: Čt Říj 04, 2007 20:51
Místo/Bydliště: Semily-Jičín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod OkoTygra » Čt Bře 06, 2008 20:46

Tak to já si ztěžovat nemohu,minulý rok jsem mamce dal samečka bílýho a dnes jsem byl v Liberci pro samičku standardku,a vše ohledně krmení a vašich moc dobrých rad chápe a řídí se podle nich :lol: :lol: :wink: a už se těší aš budou činčiláci spolu. :lol:

Disable adblock

Avatar uživatele
žanda
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 2137
Registrován: Út Říj 24, 2006 12:45
Místo/Bydliště: Turnov, Sušice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod žanda » Čt Bře 06, 2008 21:38

Taky jsem tátovi dala jednoho myšáka a letos o vánocích dostal druhého. Má samečky, protože nechce miminka. Ale je spokojený. Oba se o sebe krásně starají a mají se u táty báječně. :P

Avatar uživatele
Bibinka
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 162
Registrován: Út Črc 31, 2007 14:14
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Bibinka » Ne Bře 09, 2008 0:47

...
Naposledy upravil(a) Bibinka dne Út Bře 25, 2008 13:55, celkem upraveno 1 x.

Avatar uživatele
silva
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1353
Registrován: Čt Srp 31, 2006 22:14
Místo/Bydliště: Brno

Příspěvekod silva » Ne Bře 09, 2008 7:25

Fakt si myslíš, že mamka nemá co dělat? Třeba ani netušíš, jak by chtěla trávit svůj čas.
PS: V životě by mě nenapadlo napsat o rodičích, to, co jsi napsala. Hanba by mě fackovala.
Až tu jednou mamku mít nebudeš, ono Ti to dojde.

Disable adblock

Avatar uživatele
silva
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1353
Registrován: Čt Srp 31, 2006 22:14
Místo/Bydliště: Brno

Příspěvekod silva » Ne Bře 09, 2008 7:27

A že obě nepijete kafe - no problem. Čajovna, míchané nápoje apod. Když se chce, řešení se najde.

Avatar uživatele
Ivanka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 775
Registrován: Ne Črc 24, 2005 23:14
Místo/Bydliště: Brno

Příspěvekod Ivanka » Ne Bře 09, 2008 8:18

silva napsal:Fakt si myslíš, že mamka nemá co dělat? Třeba ani netušíš, jak by chtěla trávit svůj čas.
PS: V životě by mě nenapadlo napsat o rodičích, to, co jsi napsala. Hanba by mě fackovala.
Až tu jednou mamku mít nebudeš, ono Ti to dojde.


Já bych to, Silvi, tak dramaticky nebrala. Vím, o čem mluvím, moje mamka je taky šedesátnice, je taky doma a je fakt, že taky nemá co dělat, tak řeší věci,které by řešit nemusela a dělá věci,které by dělat nemusela a i když to myslí dobře, kolikrát tím své okolí akorát naštve. :roll: Naštěstí co se týče krmení a domácích prací, to máme vyřešené tím, že doma už nebydlím pár let a když občas můj zvěřinec hlídá, tak krmí naprosto vzorně :wink:
Je pravda, že to chce trochu tolerance z obou stran, ale určitě povzdech nad "nenormálníma rodičema" nebyl míněn nijak špatně a útočně, opravdu to chápu jen jako POVZDECH nad situací...

Avatar uživatele
lwici
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1462
Registrován: So Črc 29, 2006 16:45
Místo/Bydliště: Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod lwici » Ne Bře 09, 2008 11:10

Já žiju s moji 82 letou babičkou. Když jsem přinesla první činčilu tak pištěla ať tu myš vyhodím a dávala mi to pěkně "sežrat". Pak jsem pořídila další a další a další... no a do posledního myšáka se zamilovala.

Když fotím tak mi občas asistuje. Sice pořád tvrdí, že se o ně starat nikdy nebude, ale Já vím, že kdybych měla nějaký problém, tak mi myšáky správně nakrmí. Ona totiž přesně ví co nesmí a co jim naopak dělá dobře. Když mají problémy tak mi kolikrát radí co mám dělat.

Denebola
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 73
Registrován: Po Ún 19, 2007 15:33
Místo/Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Denebola » Ne Bře 09, 2008 15:40

Když jsme mali ještě Kikinu, tak ji můj otec naučil na slané brambůrky :roll: Tak jsme to dopracovali až k anomálii stoliček :cry:

Naštěstí už taťka s náma není a mamka na Osvalda sice furt brble, ale dokáže se o něj relativně postarat... :oops:

Avatar uživatele
LUCIA
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1517
Registrován: Út Srp 15, 2006 13:16
Místo/Bydliště: Bratislava, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod LUCIA » Po Bře 10, 2008 9:10

Moja mama sa tiez nestara o Cyrila to ho radsej zverim sestre. A kupovat papanicu pre neho jej nedovolim sme vzdy zasobeny :wink: :D

Avatar uživatele
parisse
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1483
Registrován: Po Srp 27, 2007 20:23
Místo/Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod parisse » Po Bře 10, 2008 9:19

Můj přítel se raději nestará.Maximálně jim podstrčí kousek chleba nebo rozinku.A kdybychom chtěli jet pryč,starala by se moje babi.Ta si nechá poradit,takže se nebojím,že by se o ně postarala špatně nebo jim dala něco jiného než připravím

Disable adblock


Vrátit se na “Strava”