Voda mladym

Vše co se týká březosti a odchovu miminek

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

worky

Voda mladym

Příspěvekod worky » Po Dub 10, 2006 21:04

Zdravim v nedeli 9.4.06 se nasim cincilkam narodily 2 maly krasny mimca, zajimalo me, kdy tak zhruba zacinaji pit i vodu? Cetl jsem, ze kolem 5-8 dnu zacinaji pomalu prijimat tvrdou stravu, ale o vode jsem nikde necetl a do ceho jim vodu dat? Aby se neutopily, dospeli dostavaji vodu do napajecek. Dik moc

Disable adblock

worky

Příspěvekod worky » Po Dub 10, 2006 22:07

A jeste jsem se chtel zeptat, oddelili sme samce, aby samici hned neoplodnil a za 4 dny ho dame zpatky k samici, je mozne ze bude mlade odmitat? Ma s tim nekdo zkusenosti?

Avatar uživatele
Alice
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1205
Registrován: Stř Srp 10, 2005 19:21
Místo/Bydliště: Oslo NORSKO!!!!!!!!
Kontaktovat uživatele:

Re: Voda mladym

Příspěvekod Alice » Út Dub 11, 2006 7:11

worky napsal:Zdravim v nedeli 9.4.06 se nasim cincilkam narodily 2 maly krasny mimca, zajimalo me, kdy tak zhruba zacinaji pit i vodu? Cetl jsem, ze kolem 5-8 dnu zacinaji pomalu prijimat tvrdou stravu, ale o vode jsem nikde necetl a do ceho jim vodu dat? Aby se neutopily, dospeli dostavaji vodu do napajecek. Dik moc


Vodu nechaj v klietke stale len napajacku daj uplne na spodok aby male na nu dociahli.Mama im uz ukaze ako na to. :D

Avatar uživatele
Alice
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1205
Registrován: Stř Srp 10, 2005 19:21
Místo/Bydliště: Oslo NORSKO!!!!!!!!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Alice » Út Dub 11, 2006 7:13

worky napsal:A jeste jsem se chtel zeptat, oddelili sme samce, aby samici hned neoplodnil a za 4 dny ho dame zpatky k samici, je mozne ze bude mlade odmitat? Ma s tim nekdo zkusenosti?


On urcite mlade odmietat nebude ale je tam realna sanca , ze ho tam nebude chciet mat manzelka a bude ho mlatit ako diva.tak sa musis aj na tuto moznost pripravit. :wink:

Disable adblock

Avatar uživatele
Janča
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 983
Registrován: So Led 01, 2005 13:12
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Janča » Út Dub 11, 2006 8:56

Alice napsal:
worky napsal:A jeste jsem se chtel zeptat, oddelili sme samce, aby samici hned neoplodnil a za 4 dny ho dame zpatky k samici, je mozne ze bude mlade odmitat? Ma s tim nekdo zkusenosti?


On urcite mlade odmietat nebude ale je tam realna sanca , ze ho tam nebude chciet mat manzelka a bude ho mlatit ako diva.tak sa musis aj na tuto moznost pripravit. :wink:


taky bych chlapa mlátila, kdyby se hned po mým porodu na 4 dny zdejchnul neznámo kam :lol: :lol:

Avatar uživatele
STYRO
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 2636
Registrován: Čt Bře 16, 2006 23:26
Místo/Bydliště: Trnava, SR

Příspěvekod STYRO » Út Dub 11, 2006 13:02

8) A ešte k tomu tvrdí, že deti nie sú jeho :lol: :lol: :lol: .

worky

Příspěvekod worky » Út Dub 11, 2006 19:43

Dekuju za rady, ted se naskytl mensi problem, jak je samice sama s maldyma v kleci, tak o ne "ztraci zajem" prvni dny u nich byla skoro porad, ale posledni dobou je treba 2-3 hodiny pryc od nich a nevsima si mladych, nechova se k nim nejak agresivne, ale uz jim nevenuje tolik casu, je to normalni chovani mldaych samic? Nehrozi nejake nebezpeci? Dekuju

Avatar uživatele
Alice
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1205
Registrován: Stř Srp 10, 2005 19:21
Místo/Bydliště: Oslo NORSKO!!!!!!!!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Alice » Út Dub 11, 2006 20:34

worky napsal:Dekuju za rady, ted se naskytl mensi problem, jak je samice sama s maldyma v kleci, tak o ne "ztraci zajem" prvni dny u nich byla skoro porad, ale posledni dobou je treba 2-3 hodiny pryc od nich a nevsima si mladych, nechova se k nim nejak agresivne, ale uz jim nevenuje tolik casu, je to normalni chovani mldaych samic? Nehrozi nejake nebezpeci? Dekuju


To je normalne.Si predstav ze ty by si musela byt non stop 24 hodin u svojich deti :lol: ved by ta porazilo hehe.Obcas si odbehne a vydychne.Ak vsak travi vela casu sama a schovava sa mladatam, odstran z klietky vsetky policky.Tak nebude mat kam ujst a bude sa venovat detom.

Disable adblock


Vrátit se na “Březost a odchov mladých”