Udělat z činčily bojovníka

Diskuze o všem.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Radka.S

Příspěvekod Radka.S » Po Bře 21, 2005 15:56

Ja teda lehce fusuju do psychologie a muzu vam rict, ze TENHLE clovek NENI v poradku! Vypada to na nejaky komplex v hloubi jeho podvedomi,ktery resi ukajenim se na ostatnich tim, ze si dokazuje vlastni nadrazenost. S trochou nadsazky lze rict, zeco podobneho mivaji chlapy s malym..... :D , ale tohle je samozrejme extrem.
Mohli bychom takhle treba vypustit zvirata ze ZOO, ne? Aby mela volnost... :D

Disable adblock

John Franklin

Příspěvekod John Franklin » Po Bře 21, 2005 16:02

už se nemíním hádat, nebo vyvracet Vaše názory... nemá to smysl.

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Terezka » Po Bře 21, 2005 20:59

Lidi, neblbněte, sprostá slova a nadávky, máte to zapotřebí? V jiné diskusi byste už byli dávno potrestáni.

John Franklin

Příspěvekod John Franklin » Po Bře 21, 2005 21:03

tak tak, nikoho jsem nechtěl úrážet, či někomu sprostě nadávat, názor někdy prostě člověk nevysvětlí, a také ne vždy je správně pochopen... tak peace bulánci! :D

Disable adblock

(((-_-)))

Re: Házení hrachu na stěnu...

Příspěvekod (((-_-))) » Út Črc 26, 2005 12:00

Johne ty si plnej borec! :P

příspěvek upraven moderátorem

(((-_-)))

Příspěvekod (((-_-))) » Út Črc 26, 2005 12:02

John Franklin napsal:prosím pěkně, vy máte zdomácnělá zvířata... já jsem vždy choval zvířata tak, aby si vše zasloužila, takže to že vy cpete do nich všelicos, já jsem třeba myši krmil hmyzem, prostě si to ulovte a pak se najíte, neulovíte si to, budete hlady, psoun byl taky dravec. Dokonce se ho i dva jezevčici od babičky báli. Dal jím jednou takové čočky, že potom chodili se sklopeným ocasem. :D A to už je co říct, jezevčíci strach moc nemaj. A je mi jedno co si tady myslíte, jestli jsem dement, či mě cokoliv z toho uspokojuje. Já nikdy zvířata netrápil a trápit nebudu, činčilu si koupím a basta fidli. Dozvěděl jsem se už toho dost, potom nafotím nějaké fotky jak se jim u mě daří a hodím to do galerií. A říkám ta moje šplhat BUDE, a bude taky dělat PLNO jinejch věcí, než jen válet šunky v domečku a čekat na rozinku. Bude z ní BOJOVNÍK. Tak a konec diskuze.


Pardon překlik, tohle se mi líbilo :wink:

Ina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1057
Registrován: Po Črv 28, 2004 20:56

Příspěvekod Ina » Út Črc 26, 2005 20:44

Ignorujte tyhle idioty, jako je J.F. a jemu podobný, protože tyhle zakomplexovaný úchyláky to ještě víc vzrušuje a nejvíc je naštvete, když je budem ignorovat.


příspěvek upraven moderátorem kvůli silnějším výrazům

Martina Tošenovská

Příspěvekod Martina Tošenovská » Ne Srp 21, 2005 18:36

Ty kokote, pořiď si knihu o činčile a přečti si jí. Znám jednu nechutnou babu, co měla podobné myšlenky jako ty!!! neustále se snažila činčile "vrazit" myšlenky, mlátila ji, když něco okousala, vzala ji na vodítko dlouhé asi 20 m, a když ho činčila natáhla a chtěla jít dál než to vodítko dovolilo, tak s ním cukla, že její činčilka odletěla snad o 5 m, div si nezlomila vaz!!!!!!!!!! Měla takzvaný bodový sistém, denně činčila dostala 20 bodů, to ji stačilo na žrádlo a vodu. Ale co dál?!? +5 bodů znamenalo nějaké přilepšení. No nedosáhla ničeho, jen toho, že činčile ze stresu vypadaly všechny chlupy a pomaloučku z toho zešílela, až ji z toho šuplo. Doufám, že ti toto nebude ispirací. Je to, jako bych po 6letém dítěti chtěla, aby šlo studovat na medicínu. Je to fakt (omluvte můj slovník, ale jinak to nejde) pěkná píčovina. Hele, lidé byly také divocí, žili na stromech a umírali na slepáka. Dnes je zde civilizace. kdybych tě pustila do volné přírody, tak taky do měsíce zdechneš na podchlazení. Ale co, tobě bych to taky udělala, ale pustila bych tě někde v Africe, nebo Antarktidě, tím pádem, budeš mít stejné podmínky pro život, jako ta činčila když ji vypustíš někde tady v ČR. Musíš, že je to tady jiné než v někde v Americe. TAK SE VZPAMATUJ, BĚŽ DO HRAČKÁŘSTVÍ A KUP SI PLYŠÁKA, I KDYŽ I TOHO JE MI LÍTO. KRYPLE JEDEN ZASRANEJ, ZDECHNI A UŽ TADY NIKDY NEPIŠ, BEZTAK NÁS CHCEŠ JENOM VYTOČIT A TO SE TI NEPOVEDE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Avatar uživatele
Vaclav
ADMINISTRÁTOR
ADMINISTRÁTOR
Příspěvky: 278
Registrován: Po Kvě 24, 2004 1:46
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Vaclav » Ne Srp 21, 2005 19:33

Chtel bych upozornit, ze JF a jine identity zde provokujici, jsou pouze lide bavici se nad nasi nenavisti vuci nim. Nejvetsi poteseni jim dela pozornost uzivatelu. Pouzivaji vymyslene argumenty a ty za kazdou cenu brani - predevsim asertivne. Nema cenu jim odporovat - jedina obrana je ignorace.

Tohle tema zamykam.
Diky za pochopeni

Disable adblock


Vrátit se na “Chat”