Zánět po broušení zubů

Je vaše činčila nemocná? Hledáte správného veterináře?

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Jitka Řeháková
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 738
Registrován: Po Ún 25, 2008 13:46
Místo/Bydliště: Špindlerův Mlýn, Bedřichov 36, 543 51

Re: Zánět po broušení zubů

Příspěvekod Jitka Řeháková » Út Bře 26, 2013 12:14

Moji milí, je mi to taky moc a moc líto, přiznám se, že jsem při pročtení všeho trápení statečného Matýska nedávala moc naděje. Zažila jsem to taky, moje holčička byla taky moc statečná, taky bojovala a já si přála aby tu s námi byla napořád. Věřím, že se všechna v tom rozinkovém nebíčku potkají a tak jako my na ně vzpomínáme s láskou, budou vzpomínat i oni na nás. Ani já jsem ze svých vzpomínek žádného činčiláka nevypustila, všichni byli báječní. Věřím, že jste udělali všechno, ale někdy už to víc nejde. :cry:

Disable adblock

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Re: Zánět po broušení zubů

Příspěvekod jasmin » Út Bře 26, 2013 12:14

Tak Ti muzu napsat, ze me to tak rozbrecelo ted, jako kdyby byl Matysek muj:-(.Je to hruza, co cincilek trpi a bude muset trpet diky bezohlednosti nekterych lidi, kteri zapricinili tyto stavy cincil u nas.Doufam jen, ze ti, kteri takhle zk.....chovy jen kvuli zisku, s plnym vedomym co delaji spatne, nebo zveraky, kde nato kaslali a byla jim ta pece otresna mnohy jedno si svuj trest osudu v zivote vyberou do detailu.
Matysek byl statecny cincilacek a hlavne Ty jsi pro nej delala az nemozne, to se jen tak nevidi, klobouk dolu.Jesteze jste to meli v miste, kde je tak skvely tym veterinaru, ale i tak.
Vim presne, jak se ted citis, je to hrozne pro lidi, kteri sva zvirata miluji.Za nejaky cas si mozna poridite dalsiho cincilacka.Ja to vzdy predtim resila pomoci nejakemu zoufalci bud ze zveraku, nebo od kozesinoveho chovatele, ale bohuzel nikdy ta zviratka samozrejme vporadku nebyla.Takze dnes, kdyz vidim, jak je to strasne tezke a odbornici pres cincily tak daleko, kdyz se pak neco semele bych se uz strasne bala zachranovat cincilky, jako drive ze zveraku a od kozesnika.
Drze se, bude to trvat nejakou dobu, ale dik za vse, co jsi pro nej udelala, mel se u vas, jako v raji.

Avatar uživatele
kuchink
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 121
Registrován: Út Srp 03, 2010 8:19
Místo/Bydliště: Šenov
Kontaktovat uživatele:

Re: Zánět po broušení zubů

Příspěvekod kuchink » Út Bře 26, 2013 19:45

bože to je hrůza, moc dobře vím, jak se cítiš, po přečtení tvého trapení jsem se taky rozbrečela, taky stále truchlím nad mým myšáčkem, my jsme spolu vždy když jsem měla čas seděli u radiátoru a zahřávali se, ted už jsou myšáčci spolu a netrápi se :(( :((

Avatar uživatele
mates
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 70
Registrován: Po Říj 31, 2011 20:38
Místo/Bydliště: Brno

Re: Zánět po broušení zubů

Příspěvekod mates » Stř Bře 27, 2013 10:17

Ano, už jsou spolu a seznamují se :( ach jo, je tam tak prázdno, klec má takový dutý zvuk, nebo mě to tak přijde. Strašně to bolí a děkuju za podporu tady, je dobré vědět, že takové věci neprožívám sama.

Disable adblock

Avatar uživatele
kuchink
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 121
Registrován: Út Srp 03, 2010 8:19
Místo/Bydliště: Šenov
Kontaktovat uživatele:

Re: Zánět po broušení zubů

Příspěvekod kuchink » Stř Bře 27, 2013 15:48

já jsem z prázdné klece měla depresi, furt jsem kontrolovala jestli se tam něco nehýbe, už mám zamluvenou činčilku, takže prázdná dlouho nebude, ale v srdci zůstane navždy vzpomínka, snad se někdy potkáme za jiných okolností než na veterině;)

Jitka Řeháková
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 738
Registrován: Po Ún 25, 2008 13:46
Místo/Bydliště: Špindlerův Mlýn, Bedřichov 36, 543 51

Re: Zánět po broušení zubů

Příspěvekod Jitka Řeháková » Stř Bře 27, 2013 15:55

Správné rozhodnutí, mně Beruška odešla v červnu a v srpnu už byl u nás kluk. Je ze Zveráče v Mladé Boleslavi, padli jsme si hned do oka a ani jsem neřešila, že odjíždím za dva týdny na dovolenou. Postarala se mi o něho paní, která se mi starala před tím o Berušku, takže jsem věděla, že je na ni 100% spolehnutí. Někdy mám pocit, že se na mě Žoli dívá Beruščinýma očima. Tak do toho a ať se Vám daří, ať si brzo na sebe zvyknete a ať je činčilka zdravá =D>

Avatar uživatele
kuchink
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 121
Registrován: Út Srp 03, 2010 8:19
Místo/Bydliště: Šenov
Kontaktovat uživatele:

Re: Zánět po broušení zubů

Příspěvekod kuchink » Stř Bře 27, 2013 16:50

přesně tak, hlavně ať je činčilka zdravá, když onemocní zvířatko tak je to nepříjemne jak pro něj tak pro majitele,moji činčilku zabily problémy se zubama:-/

Avatar uživatele
mates
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 70
Registrován: Po Říj 31, 2011 20:38
Místo/Bydliště: Brno

Re: Zánět po broušení zubů

Příspěvekod mates » Pá Bře 29, 2013 15:08

Taky jsem klec pořád kontrolovala, koukala sem do boudičky a uplně se mi sevřel žaludek každý den po ránu. Ale ještě se bojím pořídit dalšího broučinka. Složili jsme s přítelem klec, vše vyčistili a asi to necháme na nějaké lásce na první pohled :)

Ať se Vám daří :) Určitě navštívíme nějakou výstavu, moc mě mrzelo, že jsem propásla výstavu v Brně, taková škoda. Snad se bude konat další.

Avatar uživatele
kuchink
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 121
Registrován: Út Srp 03, 2010 8:19
Místo/Bydliště: Šenov
Kontaktovat uživatele:

Re: Zánět po broušení zubů

Příspěvekod kuchink » So Bře 30, 2013 7:58

Určitě se na nějaké výstavě potkáme ;), já už mám nové dvě radosti, dva chlapáky :)

zde foto :

http://cincilkysenov.rajce.idnes.cz/cincilky

Jitka Řeháková
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 738
Registrován: Po Ún 25, 2008 13:46
Místo/Bydliště: Špindlerův Mlýn, Bedřichov 36, 543 51

Re: Zánět po broušení zubů

Příspěvekod Jitka Řeháková » So Bře 30, 2013 9:56

jsou krásní, mám podobné, samičku a samečka, jsou to velcí kamarádi, rodinka ale na vzhledem k zubním problémům. Hodně zdraví a dlouhá léta :)

Avatar uživatele
kuchink
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 121
Registrován: Út Srp 03, 2010 8:19
Místo/Bydliště: Šenov
Kontaktovat uživatele:

Re: Zánět po broušení zubů

Příspěvekod kuchink » So Bře 30, 2013 10:37

Děkujeme, hlavně to zdravíčko [-o<

Avatar uživatele
mates
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 70
Registrován: Po Říj 31, 2011 20:38
Místo/Bydliště: Brno

Re: Zánět po broušení zubů

Příspěvekod mates » So Bře 30, 2013 21:25

Moc krásní :) a jak se k sobě hezky tulí, to bude velké přátelství, tak přejeme hodně zdravíííí :)

Disable adblock


Vrátit se na “Nemoci a potíže”