Spíte s činčilkou ve stejném pokoji?

Diskuze o bydlení, venčení a klecích.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Spíte s činčilkou ve stejném pokoji?

ano
121
59%
ne
83
41%
 
Celkový počet hlasů: 204

Burýska
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 614
Registrován: So Kvě 14, 2005 18:55

Příspěvekod Burýska » So Pro 17, 2005 17:52

:P To já jsem se přestěhovala do jiného pokoje zcela dobrovolně,jednak se mi zdá,že má panička v noci chrápe a to by mě zřejmě velmi rušilo při náročném a celonočním okusování střechy mého domečku,no to přeci chápete,že :?: :wink: :lol: :lol: :lol:
Stěhovat z tohoto místa se rozhodně nehodlám :wink: :lol: :lol: :lol:
Burýska :P

Disable adblock

anča

Příspěvekod anča » So Pro 31, 2005 14:55

No tak u nás vnoci to je šílený,protože každá činčila stává u nás jinak Matýsek se probouzí kolem půl noci a hlodá boudičku,Barča vztává okolo jedné dodiny raní kouše pítko a lomcuje sklecí no a Kikinka ta je zevšech nejhodnější o ní ani nevim vnoci :)

Digy

Příspěvekod Digy » So Pro 31, 2005 22:31

Ahojky já mám činčilu už 7 let a od začátku s ní spím. Chová se v noci různě záleží to na tom, jestli se mu přes den kdy je vzhůru věnuji. Něpouštím ho po pokoji, protože mám všude káblíky, které se mu moc líbí. Takže si ho vytáhnu z klece a mazlíme se. To on má moc rád.A taky žárlí na mého přítele.Takže když jsem s přítelem tak musím se pak věnovat Jerrymu tak se činča jmenuje. A když na něho nemám čas tak hryže klec, chleba, zvoní na zvoneček abych za ním přišla. Stačí mu jen když ho polechtám za ouškem a je spokojený. :roll:

Avatar uživatele
PETE.cz
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 237
Registrován: Čt Zář 29, 2005 19:01
Místo/Bydliště: BRNO
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod PETE.cz » Ne Led 08, 2006 15:04

Ano spí .. bohužel :-) Ale jiná možnost není. Mám je asi půl metru od postele. Někdy je problém usnout, ale jak usnu, tak mě nic nevzbudí. Ani budík. Potřebuju minimálně 3.

Disable adblock

Hanka

Příspěvekod Hanka » Ne Led 08, 2006 18:34

Oops, tak to tě lituju - myslím s budíkama. Mě stačí jeden, zato Pišta mě začíná po nocích zlobít čím dál tím víc...

Angela

Příspěvekod Angela » Ne Led 08, 2006 20:45

to ja vubec ne! mne to lomcovani kleci a cinkanim zvoneckem vubec nevadi!!! ja proste spim jak zabita! :lol: :lol: :lol:

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » Po Led 09, 2006 7:38

naše činči, když je jeden den nepustím ven (když nemám čas, ne že bych byla takový kruťas :wink: ), tak celou noc lomcují s pletivem tak strašně, že ráno s přítelem oba vstaneme s červenýma očima, jelikož se celou noc nevyspíme. A když jim tohle provedu, tak ráno, jak jim dávám seno, tak bych potřebovala 4 ruce, jelikož se derou ven.
Kdybych ty klece měla v ložnici, šla bych i s činčilama z domu... :lol:

Avatar uživatele
Ivanka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 775
Registrován: Ne Črc 24, 2005 23:14
Místo/Bydliště: Brno

Příspěvekod Ivanka » Po Led 09, 2006 13:59

Tak to Mikinkovi je jedno, jestli byl nebo nebyl běhat, po pletivu skáče, kdy se mu zachce na sebe upozorňovat. Dneska tam zase cosi hlodal, vstala jsem asi ve 3 ráno, že mu tam přitopím a při té příležitosti jsem ho uklidňovala, at´si n ajde jinou nehlučnou zábavu...

Avatar uživatele
Vlasticka
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1266
Registrován: Út Lis 22, 2005 11:42
Místo/Bydliště: Olomouc

Příspěvekod Vlasticka » Út Led 10, 2006 11:11

camilla napsal:Kdybych ty klece měla v ložnici, šla bych i s činčilama z domu... :lol:


Ja jsem na tom podobně :oops: :lol:

Maru
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 215
Registrován: Pá Bře 04, 2005 9:51
Místo/Bydliště: Mrač 178

Příspěvekod Maru » Út Led 10, 2006 11:18

Holky chodí ven pravidelně každý den, když nemám čas tak jen na pět minut ajindy jsou venku půl hoďky. Když jsou venku jen těch pět minut, tak mi to v noci spočítají. Najdou si takovou zábavu, že bych je nejraději vystěhovala z pokoje. Začnou skákat až skoro lítat v kleci :lol: najdou si nějakou skulinku, ve které zčnou kousat poličku :lol: Když ani to nestačí tak začnou lomcovat seníčkem a to už ve mě stoupá adrenalin a jdu na ně :x jenže toto vše probíhá tak od půl druhé a děje se to do tří, jsou to holky vyčůraný, jen aby náhodou nespala ta panička, když nás nechtěla vyvenčit :lol: :lol: :lol:

Majka

Příspěvekod Majka » Čt Led 12, 2006 10:20

Maru napsal:Holky chodí ven pravidelně každý den, když nemám čas tak jen na pět minut ajindy jsou venku půl hoďky. Když jsou venku jen těch pět minut, tak mi to v noci spočítají. Najdou si takovou zábavu, že bych je nejraději vystěhovala z pokoje. Začnou skákat až skoro lítat v kleci :lol: najdou si nějakou skulinku, ve které zčnou kousat poličku :lol: Když ani to nestačí tak začnou lomcovat seníčkem a to už ve mě stoupá adrenalin a jdu na ně :x jenže toto vše probíhá tak od půl druhé a děje se to do tří, jsou to holky vyčůraný, jen aby náhodou nespala ta panička, když nás nechtěla vyvenčit :lol: :lol: :lol:




No jiste jsou to chytry zviratka.Ja kdyz Matese nepustim tak vyvadi neco podobnyho.Jenze ja mam tu vyhodu ze ho nemam v pokoji.

Maru
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 215
Registrován: Pá Bře 04, 2005 9:51
Místo/Bydliště: Mrač 178

Příspěvekod Maru » Čt Led 12, 2006 11:21

Tak to máš asi největší štěstí, protože jinak ty mršky dokážou být pomstychtiví :lol: :lol: Už se těšim až dostavíme a myšky budou mít svůj pokojík, ve kterém si budou moc dělat co chtějí :lol: Teda dokud nebudem mít děti, pak se budou muset uskromnit :lol: :lol: :lol:

wormsik

Příspěvekod wormsik » Ne Led 29, 2006 18:08

My spíme s Ferďaskem v jedné místnosti,ale je fakt,že když řádí moc přenesu ho do kuch.

Avatar uživatele
VeronikaL.
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 176
Registrován: Po Říj 04, 2004 15:08
Místo/Bydliště: Praha

Příspěvekod VeronikaL. » Út Led 31, 2006 18:35

Tak jsem své činčily přechválila.
Muchly má novou zábavu - rumpluje v noci mřížemi a mlátí do nich karabinkou a evidentně jí působí radost, když to rachotí.
Mně už o něco menší.
Nedá se to pravda srovnat s tím, když začne v noci vřeštět a vyvádět kokršpaněl (což taky musím nějak řešit, jinak by mi ze msty zničil všechno nač přijde a počůral se doprostřed kuchyně, kdežto činčily prostě v té kleci můžu nechat), ale úplně to ono to není.
Bohužel nemám kam odstěhovat ani je, ani sebe.
K ránu jsem měla sen, že jsem jim koupila minináhubky, a najednou byly zticha. Vypadaly s těma náhubkama hrozně legračně. :lol:
(Podotýkám ještě jednou, že se mi to zdálo, aby se nějaký milovník zvířat nezděsil, že jsem dala činčilám náhubky.)

Myška =)

=)

Příspěvekod Myška =) » Út Led 31, 2006 19:01

Já spát budu =) Je opravdu tak rušná jak píšete????

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Terezka » Út Led 31, 2006 19:39

Je to horší, než si dokážeš představit :-D,
neustálé cinkání a mlácení do kovových mříží, stěhování věcí a činča je noční tvor, takže neúnavné. Ráno se uloží k spánku a spí až do večera ;-).

Myška =)

=)

Příspěvekod Myška =) » Út Led 31, 2006 21:02

Noo já jsem také napůl noční tvoreček =) páč chodim spinkat fakt pozdě =) mám špatné spaní ... tak to možná nebude tak hrozné .. =) Pišta - křeček ten běhal v kolotoči furt a to byl randál ale zvykla jsem si slyšela to pak jen návštěva která nemohla kvůli němu usnout :lol: :wink:

Avatar uživatele
VeronikaL.
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 176
Registrován: Po Říj 04, 2004 15:08
Místo/Bydliště: Praha

Re: =)

Příspěvekod VeronikaL. » Stř Ún 01, 2006 14:42

Myška =) napsal:Já spát budu =) Je opravdu tak rušná jak píšete????

Já taky spím.
Jen někdy se budím.
Jen reaguju na svůj nedávný příspěvek, že mám vzorně tiché činčily.
A ten sen o náhubcích mi dodatečně přišel hrozně srandovní, tak jsem se o něj chtěla podělit s ostatními :lol: :lol: :lol:

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » Stř Ún 01, 2006 14:48

vzhledem k tomu, že poslední dobou chodím z práce dost pozdě a taky jsem ještě ke všemu do toho pěkně nachcípaná, tak naše činčily nebyly už týden "na vycházce". Amálka s Chicem - těm je to celkem jedno, ale Casy s Luckym to těžce nesou. Ráno, než jdu do práce, tak jim dávám seno - mám co dělat, abych je v tý kleci udržela.... A v noci :!: :!: :!: V noci dělaj ty dva takovej rachot, že jsem nevyspalá. Casy zubama chytne pletivo a trhne.... Lucky po pletivu leze, taky slušný - je jak pavouk.
Takže se moc nevyspím. Ale dneska už je pustim musím, i když se bojim, aby ode mě nechytli rýmu a kašel. Nejhorší je, že přijdu za tmy domu, musím ještě uvařit, uklidit, umýt nádobí - ach jo, potřebovala bych doma pomocníka..... :)

Hanka

Příspěvekod Hanka » Čt Ún 02, 2006 8:57

O tom mi povídej, taky nestíhám a to teprve bydlení budujeme. Jinak i já jsem Pištu přechválila - teď jsme nebyli 2 dny doma, tak ho měla na starosti mamča, která ho nepouští, protože ho z váběhu nezažene zpět do klece, nemůže ho honit jako my, pod postelí apod., takže Pišta si včerejší "tryskovou hodinu" moc neužil. Byl tak nadržený na běhání, že předváděl neskutečné alotrie - přemety, salta, trysk ode dvěří pod postel a kolečka po pokoji ... Jenže jsme se chtěli jednou za čas taky pořádně vyspat, tak musel po hodině zpět do klece... Takový příšerný randál jsme ještě nezažili. Nejdříve uražený obličej, který se přeměnil v dokonalou nenávist a pomstu. S hrůzou jsme ulehli, a už v 1 hodinu po půlnoci jsem k Pištovi vstávala a urovnávala rozházený pelech - všude samý kousky novinovýho papíru z podpodestýlky, kukuřičná drť do půlky pokoje, vyházený seno ze seníčku, vysypaný granule, protože jsem mu do Biosty přimíchala i Witte Molen, který nesnáší a protože před spaním dostal jen sušenou mrkev, ne křížalu. Když jsem rozsvítila, zrovna visel na pletivu přichycený všema čtyřma za oka hlavou dolů k seníčku, příšera jedna chlupatá. Takhle se to opakovalo každou hodinu, proto omluvte chyby, nevidím ani na klávesnici. Samozřejmě v 5.30 ta chlupatá potvora už jen mžourala z domečku, unavený, vyčerpaný po celonočním vyvádění a my si strčili sirky do očí a mazali do práce... Není nad klidný spánek...

Avatar uživatele
catherine
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 409
Registrován: Út Led 31, 2006 10:34
Místo/Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod catherine » Čt Ún 02, 2006 11:33

chica ma klietku v obyvacke, takze nespi s nami, ale viem ze robi riadny bordel, vzdy je vsetko rozhadzane, budka presunuta, zradlo vzsypane, prosto celu noc nieco vymysla a potom cez den sa tvari aka je vlsatne dobra a ako pekne spinka az do vecera, asik do siestej, no a potom je pustena az do 22,23 pokial nejdeme spat.

Maki

Příspěvekod Maki » Stř Dub 26, 2006 12:20

Ze začátku bydlel Woody s náma, ale asi po týdnu jsme ho začali přenášet na noc ven, teď bydlíme s přítelem sami v 1+1, tak je v kuchyni, je to lepší pro nás pro oba, můžu ho pouštět i ráno, když snídám, pokud zrovna nespěchám

petra.sarrah

spíte s činčilkou ve stejném pokoji?

Příspěvekod petra.sarrah » Út Kvě 02, 2006 22:34

ano spím a bez problémů,,,oni totiž v noci taky spí...........když jdou na kutě tak se jim nechce a přibližně po 5min.dají pokoj a jdou do hajan,Ovšem ráno je to skvělej budíček.nejdřív v 5h kocour škrabe na dveře a v půl 6 mně budí myšáci a nedaj pokoj dokud k nim nevstanu :lol: :lol: :lol:

Zuzka Š

Příspěvekod Zuzka Š » Stř Kvě 03, 2006 10:46

Já spím se svou činčilkou v jednom pokoji a je to naprosto v pohodě. Horší je když ve vedlejším pokoji začnou dovádět sestřiny morčata, to se pak nikdo pořádně nevyspí. :wink:

Avatar uživatele
Biffi
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1048
Registrován: Ne Ún 26, 2006 11:51
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Biffi » Stř Kvě 03, 2006 19:34

Já jsem se Skipym taky spala v jednom pokoji, když měl starou klec a vůbec mě nebudil, ale teď už má velkou novou klec, ale bohužel ve druhém pokoji, je zadudovaná přímo do zdi :-)

Disable adblock


Vrátit se na “Bydlení”