Pauza Jasmin

Zamknutá témata a zbytečné hádky.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Pauza Jasmin

Příspěvekod martej » So Črv 16, 2012 7:28

chtěla bych vědět, za to jasmin dostala ban? Nikterak vás nenapadala, naopak vy jste šli proti ni jak vosy a dáte ji ban?? proč mažete příspěvky, kde není nic proti foru a jen je tam něco nepohodlného?

Disable adblock

Avatar uživatele
romana
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 483
Registrován: Ne Kvě 06, 2007 12:52
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové fórum

Příspěvekod romana » So Črv 16, 2012 8:16

Jasmin dostala BAN?? To už je trochu moc ne? Když se tak vehementně snažíte dostat z fóra lidi, co vám nejsou pohodlní, nebude lepší je/nás zabanovat všechny hromadně? ušetříte si práci s vymýšlením hádek...

Avatar uživatele
katerina.kat
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 232
Registrován: Ne Dub 01, 2012 19:28
Místo/Bydliště: Havlíčkův brod

Re: Nové fórum

Příspěvekod katerina.kat » So Črv 16, 2012 10:16

že jste se mě taky zastali když jsem ho dostala taky :roll:

Avatar uživatele
katerina.kat
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 232
Registrován: Ne Dub 01, 2012 19:28
Místo/Bydliště: Havlíčkův brod

Re: Nové fórum

Příspěvekod katerina.kat » So Črv 16, 2012 10:18

a dokonce dvakrát a neměla jsem být sama :!:

Disable adblock

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové fórum

Příspěvekod martej » So Črv 16, 2012 12:41

ty jsi dostala ban za rýpaní a napadání. Takže oprávněně, ale jasmin nikoho nenapadá, nikoho neuráží, do nikoho nerýpe. Jen slušně odpovídá a slušně se bránila rýpaní a osočování od ostatních. Takže doufám, že to moderátoři vysvětlí, proč byly smazány příspěvky, co jsem tam dala já a genča. Nikoho sme nenapadli, do nioho nerýpali. To se tu už bude mazat uplně všechno ?

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové fórum

Příspěvekod martej » So Črv 16, 2012 12:43

koukám, že se příspěvky vrátli. děkuji, tak ještě bych chtěla vědět, proč ta jasmin dotala ban.

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové fórum

Příspěvekod Terezka » So Črv 16, 2012 12:58

Nevíme o ničem, že by se mazalo. O co jde?

Avatar uživatele
tarja666
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1519
Registrován: Čt Lis 11, 2010 13:31
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové fórum

Příspěvekod tarja666 » So Črv 16, 2012 13:07

já jsem tam příspěvky tvé i genči viděla celou dobu

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové fórum

Příspěvekod Terezka » So Črv 16, 2012 13:14

Každá akce moderátora je logovaná. V pátek ani v sobotu se ničí příspěvek nemazal.

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové fórum

Příspěvekod martej » So Črv 16, 2012 13:32

Proč dostala jasmin ban?

Avatar uživatele
Reňaaa
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1090
Registrován: Čt Črc 30, 2009 11:04
Místo/Bydliště: Ostrava!!!

Re: Nové fórum

Příspěvekod Reňaaa » So Črv 16, 2012 14:16

Mě se také stalo, že mi zmizel příspěvek, ale spíš to bude chyba fóra, protože to bylo v sekci - máme miminka.

Jinak zabanování Jasmin je směšné, stejně se tu dostane co už o to, ale bezdůvodné banování...cokoliv napíše je špatně.

Avatar uživatele
katerina.kat
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 232
Registrován: Ne Dub 01, 2012 19:28
Místo/Bydliště: Havlíčkův brod

Re: Nové fórum

Příspěvekod katerina.kat » So Črv 16, 2012 15:42

Jo? Takže já ban oprávněně a vy, jasmin a zbytek neoprávněně a nevíte za co????? Hm……. navíc bany přece už nejsou ne. Nevím za co ho přesně dostala ono se to celé ani nedá číst ale mě stačilo že PRUDÍM po tom co jsem napsala jeden příspěvek a pouze svou zkušenost a názor. To snad slušný teda není a napsat to já už nadáváte že nemám trest.

Avatar uživatele
genca
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 775
Registrován: Po Črv 08, 2009 0:10
Místo/Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové fórum

Příspěvekod genca » So Črv 16, 2012 15:49

Já už svůj názor na tohle napsala do původního tématu.
A Kateřino, kdybys dostala ban po tom, co se do tebe někdo pustí a ty jen obhajuješ, zastanu se tě taky...

Avatar uživatele
katerina.kat
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 232
Registrován: Ne Dub 01, 2012 19:28
Místo/Bydliště: Havlíčkův brod

Re: Nové fórum

Příspěvekod katerina.kat » So Črv 16, 2012 16:36

Genco děkuji. Také mi nebylo sděleno za jaké konkrétní slovo jsem trest měla ale ruku na srdce copak to jde??? Moderátoři usoudili ze skladby věty a mých příspěvků že jsem nepsala vhodně a je to no. Jsem si týden početla ale proč z toho dělat scénu? Je fakt, že někdy jsou zde reakce přemrštěné ale to je přece na obou stranách. Každý má svůj názor a bude is ho bránit. Ale přece i když se bráním a jsem v právu nemůžu se uchylovat k nevhodným výrazům nebo napadání. A jednomu se příspěvek může zdát vhodný a jinému rýpavý tak pak je to na těch co rozhodují ne?

Avatar uživatele
Reňaaa
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1090
Registrován: Čt Črc 30, 2009 11:04
Místo/Bydliště: Ostrava!!!

Re: Nové fórum

Příspěvekod Reňaaa » So Črv 16, 2012 17:59

Ale no tak, ona něco napíše a vy okamžitě na ní útočíte...ať je to cokoliv, jasmin se potom brání i když nejspíš ne zrovna tím nejlepším způsobem a pak to tak dopadá.

Btw. ban jsem ani jednou neměla...

Avatar uživatele
katerina.kat
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 232
Registrován: Ne Dub 01, 2012 19:28
Místo/Bydliště: Havlíčkův brod

Re: Nové fórum

Příspěvekod katerina.kat » So Črv 16, 2012 18:17

Vždyť ani většinou nepíšu tam kde ona. Četla jste to vůbec nebo je kývete davu? Jsem napsala jeden příspěvek. Řekněte mi kde konkrétně na ní útočím nebo netoleruju její verzi????

katerina.kat napsal:Šelest jsme neléčili sice u činčil ale u jiných zvířat ano. Vždy bylo nutné přesně dodržet dávkování. S těmito léky není sranda. Pokud se dá více, můžou snížit tlak nebo zastavit srdce nebo zpomalit srd. akci. A činčila je velmi malá, předávkovat se může snadno. Určitrě bych neexperimentovala moc s dělením. Přiklním se k dělení léků v lékárně či jinému způsobu dle rad veterináře. Nevím jak kdo, ale já bych si netroufla dělit mini tablety na 10 dílů a činčile bez obav dát. nic se na ní nemusí projevit ale můžu jí poškodit srdíčko nebo zkrátit život.

Pamlsky by se měli střídat a dávat s mírou. Nejlépe dávat bylinky a vše sušené to je pro ně přirozené.Rozhodně nemohu souhlasit dávat něco sladkého či Goji ob den. Goji zrovna není nejmenší a všeho moc škodí. Vitamíny jsou sice prospěšné, ale ne ve vyšší dávce. A pochybuji, že když se dá lék v Goji už se nedá nic jiného. Takže logicky buď je činčila pouze na Goji a strádá na pamlskách nebo má i další a je přecpávána.

A dostalo se mi odpovědi:
Ja teda nevim, ale nedovolila bych si absolutne zpochybnovat neco, co veterinar schvalil.Opravdu zasnu nad tou drzosti, jak si tohle vubec nekdo muze dovolit.Nejdrive jsem sem napsala svuj postreh a navod, jak to resime my.Zkonzultovala jsem to pro jistotu jeste s nim a bylo to schvaleno, ze se to tak muze, tak o co vam furt sakra jde?To se budete hadat jeste s nim snad, ze vy tomu rozumite lip?Co to tady zase pisete o tom predavkovani a nebezpecnosti?Jasne mi na muj dotaz rekl, ze Epam ma docela vysokou toleranci, kdyz se zrovna nepodari ukrojeni uplne presne a ze to nevadi.Ja se to snazim krajet presne a problem s tim fakt neni, tak uz opravdu prestante neco napadat ustavicne a zpochybnovat.Potvrdila vam to tady dalsi cincilarka, ze to tak dela a tez se souhlasem Brnenskych veterinaru, tak uz opravdu prestante s vasima moudrama.
Nevidim rozdil mezi rozdrcenym praskem v kapslich z lekarny a doma si delat hromadky, take to nenadavkujete na setinku presne a mezi tim krajenim.Proste to vypada akorat, ze nekoho hrozne bavi prudeni a delat se nejchytrejsimi.

To vám snad připadá normální????slušné???

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Pauza Jasmin

Příspěvekod martej » So Črv 16, 2012 18:59

a za co teda jasmin dostala ban ?

Avatar uživatele
genca
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 775
Registrován: Po Črv 08, 2009 0:10
Místo/Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Pauza Jasmin

Příspěvekod genca » So Črv 16, 2012 19:18

Jde o to, že mě, a ne jenom mě, přijde, že Jasmin pár lidí provokuje naprosto cíleně. Dobře totiž vědí, že se nechá strhnout do hádky, že se bude hájit. Jen málo lidí se dokáže nenechat do toho zatáhnout. A potom se to otočí proti ní.
Taky souhlasím s tím, že se brání ne vždycky nejlepší formou, ale někdo ji k tomu provokuje.
Kateřino, ještě jednou jsem si to přečetla, pravda je ,že tvůj příspěvek není vysloveně agresivní, ale naznačuješ, že tím jak to dělá ubližuje svojí činčilce...
Člověk dělá pro svoje svěřence co je v jeho silách, jsou na něm rozhodnutí jak zvíře léčit, kdy to udělat, kdy ne, kdy to případně vzdát... Každý si je jistý, že dělá to nejlepší... Je jasné, že když někomu řekneš, že zvířeti ubližuje, i když ten pro něj dělá podle svého svědomí to nejlepší, dotkneš se ho, bude se bránit.
Tady už nejde ani jenom o ty hádky a banování, ale proč vám (těm lidem, kterých se to týká) nevadí, že někomu ubližujete? :(
Měli jsme na gymplu třídní, kterou bylo snadný rozhodit, když proti ní člověk použil správný argumenty a pár lidí ji nemělo rádo, číhali a jakmile poskytla sebemenší záminku, sesypaly se na ni. Kolikrát kvůli nám brečela. Nikdy nepochopím jak se takhle můžou lidi chovat. A to mi ona třídní třeba i ublížila, ale tohle bych jí nikdy neudělala. Tady mi to tyhle situace trochu připomíná.

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Pauza Jasmin

Příspěvekod martej » So Črv 16, 2012 21:37

takže přesně jak jsem myslela, žádný důvod pro její ban není. Jsou to pouze antipatie. :roll: :roll: :roll: :roll:

Avatar uživatele
katerina.kat
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 232
Registrován: Ne Dub 01, 2012 19:28
Místo/Bydliště: Havlíčkův brod

Re: Pauza Jasmin

Příspěvekod katerina.kat » So Črv 16, 2012 22:00

Já nevím ale to je běžné takhle slovíčkařit? U jiného to nerozebíráte a tady u tohohle případu jo? Psala jsem „přikláním se“ a jasně jsem napsala fakta, která jsou i dostupná na internetu a řekne vám je i veterinář jako mě. Zbytek jste si odvodili vy a kdo říká že to bylo myšleno jak jste pochopili? A kdyby jí opravdu ubližovala? Je to jjí věc ALE nemůžete to 100% vyvrátit že? Nejdřív tu ne moc šťastně někteří vyčtou jí že to není vhodný způsob, pak ona netaktně hlava nehlava sejme všechny zúčastněné a zakončíte to v tím, jaká je chudinka a trpitel? Konkrétně to co jsme sem kopírovala byla reakce na můj příspěvek. JEDINÝ příspěvek tak mi řekněte, jak jí cíleně provokuju? Nebo ostatní provokují a já se připletla tak to smím schytat taky a je to v pořádku???
Martej a zrovna konkrétně vy by jste měla mlčet, sama své osobní antipatie hlavně vůči moderátorům moc neskrýváte, ba je nezapomenete zmínit v každém příspěvku. Když si dám váš profil a vyjedu příspěvky několik týdnů zpět nenajdu jediný nerýpavý nemoralizující normální komentář mimo háddky nebo nějakou užitečnou radu. Nž začnete kritizovat jiné za to, co děláte také zameťte si před vlastním prahem.

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Pauza Jasmin

Příspěvekod martej » So Črv 16, 2012 22:07

Pokud vím kateřino, tak nejste moderátor, takže nechápu proč tu stále poučujete a odpovídate na něco, co se vás netýka? To jestli někam přispívám, nebo ne, je jen moje věc a to, že tu nechci radit veřejně má své opoctatnění. Cokoli napíšu, tak obrátíte proti mě a útočíte po mě společně s otatními, takže nevidím důvod, proč vám tu dělat fackovacího panáka.

Avatar uživatele
katerina.kat
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 232
Registrován: Ne Dub 01, 2012 19:28
Místo/Bydliště: Havlíčkův brod

Re: Pauza Jasmin

Příspěvekod katerina.kat » So Črv 16, 2012 22:16

Jmenuju se Katerina, když už něco. A pokud vím, tak také nejste moderátor. Vás, mě i ostatních co tu psali se to taky netýká a přesto se všichni vyjadřujeme a produkujeme své názory na tuhle situaci. A začaal jste to vy =P~ Ban se snad týká banovaného a mederátorů když už něco #-o

Avatar uživatele
katerina.kat
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 232
Registrován: Ne Dub 01, 2012 19:28
Místo/Bydliště: Havlíčkův brod

Re: Pauza Jasmin

Příspěvekod katerina.kat » So Črv 16, 2012 22:21

Také nevidím důvod proč by vám ostatní měli dělat fackovacího panáka. Řiďte se prosím svými názory a postoji i pokud se jedná o vaši osobu a vaše přátele.

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Pauza Jasmin

Příspěvekod martej » So Črv 16, 2012 22:33

trochu nechápu vaše reakce, ale třeba mají nějaký smysl :-D Jinak by byla ráda, kdyby se k tomu vyjádřili moderátoři, protože mě jasmin o to požádala. Sama neví, proč ho dostala a jak je vidno, tak ani ostatní uživatelé.

Avatar uživatele
katerina.kat
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 232
Registrován: Ne Dub 01, 2012 19:28
Místo/Bydliště: Havlíčkův brod

Re: Pauza Jasmin

Příspěvekod katerina.kat » So Črv 16, 2012 22:39

Takže jde pouze "nezaujatě" o osobní sympatie s jasmin :roll: :roll: :roll: :roll:

Disable adblock


Vrátit se na “Archiv”