Drbání....:)

Diskuze o všem, co se týká činčil a nehodí se do kategorie strava, bydlení nebo nemoci a potíže.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
khelis
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 526
Registrován: Čt Zář 01, 2005 14:31
Místo/Bydliště: olomouc

Příspěvekod khelis » Pá Zář 23, 2005 14:05

je to divné, ale stejně si se svým mazlíčkem vždy utvoříme nějaké pouto!!! :lol: :lol: :lol:
prože on už má zpozorované, kdy přijdu ze školy a tak už vždycky čeká v pokoji než přijdu řeknu mu ahoj a popovídám si s ním!!!!! :lol: :lol:
potom ho podrbu(jen někdy :cry: ) a hnedle jde do hajan!!!! :lol: :lol:
no prostě takový denní režim!!!!! :lol: :lol:

Disable adblock

Zolty

Příspěvekod Zolty » Pá Zář 23, 2005 15:08

Tak to Saša si taky udělal režim... celej den podřimuje v domečku, když mu podám granuli tak si zobne, ale nechce, abych mu do domečku sahala ( na podrbání ) a tak to nedělám, ať má taky soukromí, že jo :lol: ... no ale ve stejnou dobu ( tak kolem 19:30 - 20:00) se intenzivně dožaduje toho, abych ho vypustila.. dělám to tak, že ho mám chvilku v ruce ( i přes jeho protesty ), mluvim na něj a snažim se ho teda drbat; pak ho dám vykoupat, odkud si pak sám vyleze a lítá po pokoji... když si sednu na zem, tak lítá kolem, ale jakmile na chvilku odejdu, nebo si sednu k PC, tak zaleze pod postel a nejde ho dostat ven... když se vám něco podobnýho stane, jak je lákáte ven?... :?: :?:

Avatar uživatele
Jaul
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 142
Registrován: Ne Črv 19, 2005 17:09
Místo/Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Jaul » Pá Zář 23, 2005 16:37

Terezka napsal:Určitě za uchem a pod předními tlapkami. Poznáš to jednoduše, činčila se tak divně blaženě šklebí a nakrucuje se :lol: .


.. a ceni zuby :lol:

Zolty

Příspěvekod Zolty » Pá Zář 23, 2005 18:03

:lol: :lol: :lol: :lol: ,.. tak to je přesný:D

Disable adblock

Avatar uživatele
khelis
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 526
Registrován: Čt Zář 01, 2005 14:31
Místo/Bydliště: olomouc

Příspěvekod khelis » Pá Zář 23, 2005 18:09

mys lím, že asi každá myška si najde místečko, kde se schovat před svým páníčkem :lol: :lol:
horší je ji z toho místa dostávat!!!!!!!! :lol: :lol: :twisted:

k.a.cz.a

Příspěvekod k.a.cz.a » Pá Zář 23, 2005 18:24

khelis napsal:je to divné, ale stejně si se svým mazlíčkem vždy utvoříme nějaké pouto!!! :lol: :lol: :lol:
prože on už má zpozorované, kdy přijdu ze školy a tak už vždycky čeká v pokoji než přijdu řeknu mu ahoj a popovídám si s ním!!!!! :lol: :lol:
potom ho podrbu(jen někdy :cry: ) a hnedle jde do hajan!!!! :lol: :lol:
no prostě takový denní režim!!!!! :lol: :lol:


Od doby, co jsme našim činčilkám nechali udělat novej bejvák (koteček 104 x 120 x 50 cm), nemá u nás televize žádnou šanci. Už jsme i přestěhovali gauč, abysme na ty naše hopsající mazlíky líp viděli :D ... Vydržím to jejich skotačení sledovat hodiny! Povídám si s nima, ony na mě nechápavě koukaj, ale všechny nás to moc baví :P . Jo a taky se u nás kupa návštěv divila, že vyhazujeme tisíce za kotec pro tak "malý" hlodavce :( , ale jsou to naše penízky a poslední dobou mě ze všeho nejvíc baví dělat radost právě těm našim malým potvůrkám :) ...

Zolty

Příspěvekod Zolty » Pá Zář 23, 2005 18:38

to je pravda.. já jsem měla morčata a nikdy jsem jim nadstandart nekupovala :oops: :oops: .. jen aby mělï vodu a krmení... ale činče mě bavilo žařizovat jí tu klec - udělat jí druhé patro, domeček a tak a ted se sháním po ještě větší, abych jí taky mohla doprát náký skotačiny.. bud nákou levnou a nebo zkusim něco stlouct sama ( s kámošema )... prostě péče :wink:

Avatar uživatele
Iva
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1050
Registrován: So Říj 02, 2004 16:31
Místo/Bydliště: Kladno

Příspěvekod Iva » Pá Zář 23, 2005 18:38

Přesně tak. Já když pro kluky vyráběla loni těsně před vánocemi činčilí "skříň", měla mne spousta lidí za cvoka. A spousta zase ne a chodili se dívat, jak pokračuju :lol:
Je to každého věc a nás prostě baví "činčilí televize" :lol: :lol: :lol:

Avatar uživatele
Jaul
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 142
Registrován: Ne Črv 19, 2005 17:09
Místo/Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Jaul » So Zář 24, 2005 7:54

Skoda, ze nas neni aspon o jednoho vic, taky bych se rada divala na "cincili televizi". I kdyz - zrovna ted, kdyz to pisu drepi v domecku a v okynku ma cumacek a mladej rekl, ze vypada jak pohadkova babicka :lol:! No, ale jedno zlobidlo zatim uplne staci :wink:

Avatar uživatele
Iva
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1050
Registrován: So Říj 02, 2004 16:31
Místo/Bydliště: Kladno

Příspěvekod Iva » So Zář 24, 2005 10:01

To Lumpík nevypadá jako babička, ale jako mrtvola. :twisted: Umí hlavičku tak moc svěsit, že opravdu vypadá jako mrtvý. :twisted: Jsem z toho vždycky na infarkt. Poprvé, když to udělal, tak jsem ho dokonce obrečela. :twisted: :lol:

Avatar uživatele
khelis
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 526
Registrován: Čt Zář 01, 2005 14:31
Místo/Bydliště: olomouc

Příspěvekod khelis » So Zář 24, 2005 11:01

včera mi udělal to, že se celý rozvalil na bok a asi tam nějak usnul.
já se na něho podívala a vážně jsem skoro dostala infarkt!!!! :twisted:
tak jsem začala říkat(no spíš křičet :lol:) Arturku a on se zvednul a koukal se na mě rozespale a trochu i nechápavě.
ale já vážně myslela, že mě asi odvezou!! :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :P
lump!!!! :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted:

Zolty

Příspěvekod Zolty » So Zář 24, 2005 12:19

protože jsem nemocná, tak jsem celej den se Sašou... je celej den puštěnej.. ted si teda někam zalezl a spí, protože ho neni slyšet, ale je vidět jak se mu to líbí - včera se třeba nechal chytit, když už jsem šla spát, vždycky to byly "boje"... dneska jsem odšoupla postele... och, to bylo něco.. takovejch hovínek jsem nikdy neviděla.. :oops: :oops: :oops: ... budu to dělat častěji.. denně zametám jenom kolem, ale už vim, že aspon obden budu muset šoupat nábytek... pro Sašu ale všechno :wink:

Avatar uživatele
khelis
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 526
Registrován: Čt Zář 01, 2005 14:31
Místo/Bydliště: olomouc

Příspěvekod khelis » So Zář 24, 2005 12:24

já to dělám taky!!!!
sice né s postelí(mám něco jako otevírací válendu a tak se podní nedostane(ale jsem ráda :P )), ale s křeslem, tam on kdyžse vyběhá tak tam usne!!!!! :twisted: :twisted:
a já to jednou za 2-3 dny odsunu a vysaju(nebo zametu) to tam!!!!!! :lol: :twisted: :P
a zametat je nutné každodeně!!!!! :roll: :twisted: :lol:

Zolty

Příspěvekod Zolty » So Zář 24, 2005 12:40

.to každopádně.. v pokoji u mě jo... jsou tady psí chlupy, činčilí bobky :oops: :oops: :oops: ... však to znáš...

Burýska
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 614
Registrován: So Kvě 14, 2005 18:55

drbání...

Příspěvekod Burýska » Ne Zář 25, 2005 19:37

Doporučuju drbání obzvláště když máte studené ruce,to je pak žůžo :lol: :lol: :lol: to nakrucování,aby jsem se trochu ochladila kožíšek a ouška je opravdu k popukání :lol:
Takže pro lidi trpící na studené ruce je činčila naprosto ideální a nebo obráceně? :lol:
Pro činčilu je naprosto ideální člověk trpící na studené ruce a nohy ,viď Ivo :wink: :lol: :lol: :lol:
Burýska :P

Avatar uživatele
Iva
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1050
Registrován: So Říj 02, 2004 16:31
Místo/Bydliště: Kladno

Re: drbání...

Příspěvekod Iva » Ne Zář 25, 2005 19:48

Burýska napsal:Pro činčilu je naprosto ideální člověk trpící na studené ruce a nohy ,viď Ivo :wink: :lol: :lol: :lol:
Burýska :P


Ano, ano :lol: Úplně si to představuji. Já v posteli pod peřinou, ledové nohy, na každé noze uvelebená jeden činčilák :lol: :lol: :lol: Tak nějak to u nás probíhá :wink: :lol:

Burýska
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 614
Registrován: So Kvě 14, 2005 18:55

Příspěvekod Burýska » Ne Zář 25, 2005 20:06

:lol: :lol: :lol: asi se smíchy počůrám,to je opravdu ideální :lol: :lol: :lol:

Zolty

Příspěvekod Zolty » Ne Zář 25, 2005 20:18

hej, tak to je dobře zařízený... :wink:

Disable adblock


Vrátit se na “Ostatní”