Zverimex

Diskuze o všem.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
katchenqua
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 623
Registrován: Út Lis 04, 2008 19:57
Místo/Bydliště: Mladá Boleslav

Zverimex

Příspěvekod katchenqua » Po Ún 11, 2013 10:33

Dobrý den,
založila jsem nové téma, pokud je nevhodné, nebo patří do jiné kategorie, omlouvám se.

Mám k Vám všem dotaz.

Jelikož jsem tento týden byla svědkem něčeho, co se nedá pochopit, chci se zeptat i Vás.

Příjdete do zverimexu, kde jsou prostě zvířátka, je tam psoun u kterého je napsáno, že se na něj nesahá, je to z bezpečnostních důvodů, jak zákazníka, tak našeho.

a já se chci zeptat:
Příjde Vám normální sahat na zvíře i přes uvedenou cedulku, že se na něj sahat nemá ?
Ptám se konrkétně, tak prosím i konkrétní odpověďi.

Předem mockrát děkuji.
Katka.

Disable adblock

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Zverimex

Příspěvekod Wulfina » Po Ún 11, 2013 10:43

Jelikož sem makala v Pet centeru, tak mám hafo nepochopitelných věcí... za který sem se fakt nebála ty lidi vyhodit z krámu...
Též jsme měli psouna, i přes ceduli tam ty lidi hnáty strkali, když se psoun čistil, nalézali jsme u něj gumové medvídky, hranolky, bombóny... pak jsme usilovali o plexi, aby nám psouna nikdo nezabil...
Dále měli jsme v kleci normálka Alexandra, cedule, jak dlázen, nesahat. A co si myslíš, vykládala sem zboží a najednou řev, jak blázen, Saši ňafla děcko do prstu, ale pořádně... Díky těm cedulím na nás nemohli... :roll:
Stejného papoucha jiný děcko píchalo brčkem z mekáče po celym těla, to sem nevydržela a vyhodila je.
Dále jsme ta měli Aráka a Žaka - bylo to to samí, nacházeli jsme u nich různý jídlo - co papouchům do zobáku nepatří, věčně jsme říkali lidem, ať na ně nehrabou, a myslíš, že to k něčemu bylo? Ty lidi jsou prostě vypatlaný!!!!!
A co sem rozdýchávala dlouho - činčila za sklem, malej klučina s oteckem třískali do skla, aby se činčila hejbala - jak tatínka, tak jeho ratolest jsme vyřvala z krámu, chlap na mě řval, že si bude stěžovat, no, stěžoval si, já sem chudáka činčilu vytáhla z mrazáku a ukázala sem mu, co to jeho bouchání způsobilo, a tak sem mu řekla, že buď jí zaplatí nebo je v krámu už nechci nikdy vidět! Ta maličká chudinka zemřela pár minut po tom, co sem otce s děckem vyřvala z krámu. Ikdyž nebyla moje, ořvala sem jí a mám jí na zahradě pod višní... Všude u všech zvířat je napsáno nesahat a nekrmit, stejně to bylo prd platný! :evil: :evil:

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Zverimex

Příspěvekod Wulfina » Po Ún 11, 2013 10:46

A jiné a jiné...
O totální deb***** lidí bych mohla vyprávět... :roll:

Avatar uživatele
katchenqua
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 623
Registrován: Út Lis 04, 2008 19:57
Místo/Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Zverimex

Příspěvekod katchenqua » Po Ún 11, 2013 10:53

Díky moc za názor, protože já si tuto sobotu připadala jako kráva. Fakt.
Pracuji ve zveráči taky.
Ale to , co se tam odehrálo teď to sem eště nežrala.
To, že mě po napomenutí, kdy pán nechal děcko bušit do skla,kde je psoun, nazval p----u, jsem tak nějak přehlídla a v duchu poslala kamsi.
Ale tuto sobotu tam přišel chlap s rodinou, sahaly na psouna,pánovi se řeklo, že se na něj nesahá, můj přítel dodal, že to je pravda, na pána asi můj přítel působil jako rudej praporek, nebo nevím a začal slovně útočit, že se přítelovi projde po ksichtu a podobně. Načež jsem se už ozvala i já a říkám mu co si to dovoluje, že pokud je někde daný, že se na zvíře nesahá, tak se nesahá a v zoo si taky na kamzíka a slona nesáhne.
Pán pak začal tvrdit, že já osobně jsem mu tehdy psouna dávala do ruky. V tu chvíli jsem měla temno...Nikdy toto neděláme, protože i přesto, že psoun je zdárně ochočenej, tak zase z důvodů bezpečí zvířete toto neděláme.
Bylo to pro mě něco neskutečného. Když se přítel sebral, že jde pro ochranku, tak šel chlap za ním a v átriu do něj začal strkat, vše je na kamerovém záznamu. Řval, že chce číslo na vedoucího, tak říkám, že to sem já a on , že to požene eště vejš...No děs.
Nemůžu nějak pochopit jeho jednání a to asi ani nikdy nepochopím.
Upozorňuju, že toto předvedl před svou manželkou a dcerou,která tam pak brečela.
Tady se fakt hodí citát: Čím víc poznávám lidi, tím víc miluji zvířata.

I u nás se párkrát stalo, že psoun v kleci měl lžičku plastovou, bonbon, žako to samý. Když si představím, že by nám to zvíře uhynulo, tak pro nás(jelikož jsme na ně zvyklý) je to psych.újma a i finanční.
Nevím čeho pán chce dosáhnout stížností, když to tam máme zabezpečený jak se dá. A stejně...
A gol včera, když jinému pánovi říkám, že se na psouna nesahá, že je to tam napsaný, tak on si dovolí mi říct JÁ VÍM... :-D A já mu na to nemůžu říct nic. Jen zakroutit hlavou.

Disable adblock

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Zverimex

Příspěvekod Wulfina » Po Ún 11, 2013 11:18

Jakmile by na mě začal takhle sprostě ječet, okamžitě bych ho hnala z krámu! Ale okamžitě!
Lidi jsou prostě pitomí, ale opravdu jo!

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Zverimex

Příspěvekod Wulfina » Po Ún 11, 2013 11:20

Být tebou, též žádám u vedení o plexisklo...
To nám tenkrát vyřešilo hodně problémů...

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Re: Zverimex

Příspěvekod jasmin » Po Ún 11, 2013 14:03

Tak tohle je des, bes.Ja bych tohle proste nezvladla v klidu a pokud by diky tykovym trotlum zemrela ta cincila a jeste si na me otvirali usta, tak bych se neovladla a dostali by pres ne oba, jak tatik, tak decko, pokud uz bylo vetsi a melo z toho, co dela rozum.Tu mrtvou cincilu meli zaplatit urcite, ponevadz zemrela na stres diky jim, to bych jim neodpustila.
A Kato, pokud to mate zdokumentovano, ze on vlastne napadnul Tveho pritele, tak bych na nic necekala a na toho psychouse podala trestni oznameni pro napadeni na verejnem miste v prodejne a jeste na porusovani zakazu a nevhodneho chovani a ohrozovani.Zrejme to byl psychopat, nasilnik a tohle by mu nemelo projit.
Vubec se Ti Kato nedivim, ze mas radeji zvirata, nez lidi, to ja uz hodne dlouho, ponevadz lidi jsou hnus cim dal vetsi.Proto strasne lituju ta zvirata, ktera se z tech zveraku dostanou do rukou takovym rozmezlencum a jejich psychopatickym rodicum.Je malo zveraku, jako ty vase dva, kde to personalu a majiteli neni jedno, komu zvire prodaji, hlavne, ze ho prodaji.
Ja bych se treba tomu psychopatovi ubranila, ale pokud by se Ti to stalo jeste jednou, tak proste kric o pomoc, aby byli svedci, pokud tam urcite nekde pobliz jsou dalsi lidi.A ta kamera v prodejne fakt neni spatnej napad.

Avatar uživatele
Kobylatko
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1215
Registrován: Stř Ún 16, 2011 18:10
Místo/Bydliště: Bouzov

Re: Zverimex

Příspěvekod Kobylatko » Po Ún 11, 2013 15:53

U nás ve zveráči to je zatím vklidu,pracuje tam kámoška.Činčily sou v chovných klecich vysoko na skříní aby na ně nikdo nemoh.A velký papouch je zákeřný,když na něj někdo sáhne,klovne.Pár lidí už si to vyzkoušelo a ti ostatní si rači dávaji bacha.Cedulka tam je ale asi ti lidi sou slepí a to maj vedle zveráče prodejnu s brýlema.A myslím že kousek od zveráče máme aj policajty.A par scenek se tam odehrálo taky.Přišla tam ženská že chce šampon na kočku kámoška jí ho podala a ona z nepochopitelných duvodu začala ječet že co si myslí že tímhle umyje kočku že ji umře a kdesi cosi,přitom to byl šampon na kočky,a ona je to nezaplatí že zavolá policii.Ta jí slušně poslala ke všem čertum a ta drzounka odešla a ještě bouchla dveřma.Ted troch mimo mísu nemám práci a tak jezdim v práci s přítelem na rozvozu obědu.Dojedem do jedné obce zajedem k domu jedné paní, přítel jí chce vyložit jídlonosič a najednou se přiřítí tlustý chlap a začne ho mlatit bezduvodně obuškem ,on si ho nevšímal a dal se věnoval paní a chla pokračoval a začar řvat že máme vypadnou že je to jeho pozemek,Přitom je to obecní,pak nám začal mlátit do auta a ulomil i zrcátko,tak sme šli na policii a byl klid.Kde to sakra žijem?a pak si lidi stěžují že na ně zvířata utočí a psy je koušou.

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Zverimex

Příspěvekod Wulfina » Po Ún 11, 2013 16:40

Kde? V absurdistánu... s aligátorem v čele... :roll:

Avatar uživatele
katchenqua
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 623
Registrován: Út Lis 04, 2008 19:57
Místo/Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Zverimex

Příspěvekod katchenqua » Po Ún 11, 2013 17:03

Já sem pak říkala, že v zimě jsou ty lidi nejhorší... Fakt ale...Jejich psych. je v loji, oni se pak chovaj opravdu jako pitomci. Za celej rok se nenastřádá tolik problémů jako v zimních měsícíh.
JInak je klid.
Ten chlap tvrdil,že je od policie, v tu chvíli jsem si říkala, tak jestli tohle platím z daní, tak se zblázním.
Později se ukázalo, že je to jen srab.

Jasmin: Kamery to maj natočený jako ty,který jsou v centru, ne u nás. Když se přítel sebral a šel pro ochranku, tak ho právě v átriu zastavil a začal do mého přítele strkat, a vše je zaznamenané. Pak utekl, za ochrankou ani nedošel, protože se musel leknout.
Pamatuju si ho tehdy, když sem byla v práci, tak tam přišel se svým vyhublým labradorem a sháněl hračku GONG (kong) byl arogantní, zrovna v tu dobu sem rýžovala podlahu savem a když sem ho uupozornila, že je tam savo ať pejska odtáhne, že by si mohl poškodit pejsek tlapky, tak mi řekl, proč zrovna teď jako uklízím, že si přišel vybrat myš pro svou dceru...nejdřív jeho zájem padl na činčilu, pak na laboratorní myš, pak na psouna...

Když tuto sobotu přišel, tak tvrdil, jak si přišel pro psouna,ale že teď ho nechce, když jsme drzí ...Stejně bych mu ho neprodala, protože zvíře by u něj evidentně trpělo...

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Zverimex

Příspěvekod Wulfina » Po Ún 11, 2013 17:05

Též sem si vybírala komu svěřená zvířata prodám...

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Re: Zverimex

Příspěvekod jasmin » Po Ún 11, 2013 22:13

Tak takovych prodejen moc neni, vetsinou jim je jedno, komu zvire prodaji, jen, kdyz se ho zbavi a maji penize.
Ten chlap, co ho Kato popisujes, je dle projevu a chovani evidentni psychopat a zrejme terorizuje celou rodinu, vcetne psa.Nedejboze, kdyby se mu dostala do rukou cincila, nebo ten psoun.
Jenze jinde, mu cincilu, nebo psouna stoprocentne prodaji a jeste radi.:-(

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Zverimex

Příspěvekod Wulfina » Po Ún 11, 2013 22:28

Měla sem zodpovědnost, jak za zvířata, tak za moje podřízené, tak za krám... To, že většině je to jedno s tím nic neuděláme... :roll:

Avatar uživatele
Schecke
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 186
Registrován: Stř Říj 05, 2011 1:50

Re: Zverimex

Příspěvekod Schecke » Čt Ún 14, 2013 4:38

bože, jak to tak čtu, lidi jsou všude stejní....i já pracuji s lidmi a tohle bych určitě v kidu řešit neuměla. Mě stačí, že u mne v práci šahají lidi rukama do kyblíku s ledem, který se dává do pití - jedné holce jsem kvůli tomu málem vykroutila ruku, když to ani na podruhé nepochopila, když jsem jí řekla, že do toho nemá šahat rukama, že je to pro všechny. Začala mi nadávat, že má ruce čisté, tak jsem jí řekla, že AIDS se mýdlem neumeje, tak na mne zírala jak z jara... nebo nám lidi hází odpadky do krabičky s čistými brčky na pití a to nepočítám kolik věcí nám tam pokradou když se nedíváme - džusy, odkapávače a někdy i lahve s alkoholem. A také kolik lidí nám běhá za bar jako by to bylo normální a kolikrát tam pozvrací židle,schody, záchod, atd.... Proto dvě věci co jsem nerozdýchala byly tyto. Odnáším šálek od kávy od jednoho chlapa co tam seděl s luxusními dvěma ženami a co v šálku najdu než ho chci umýt. Normálně si do něj odplivl sopel, málem jsem se pozvracela. Došla jsem k němu s tím šálkem a říkám mu před těma dvě ženskýma: To je normální, že si doma plivete do hrnků? Já do toho šáhla a málem se pozvracela. Ženský na něj zírali, ten se začal vymlouvat jak to neměl kam odplivnout, že nemá kapesník. Tak mu nadávám, že jestli je tak těžké někoho požádat o ubrousek a příště až to udělá tak si to bude umývat sám, že tady nejsem od toho abych umývala takový hnusy. A druhá věc. Obsluhuji a najednou vidím jak nějaký člověk stojí za barem a hrabe se v šuplíkách kde jsme měli peněženky s tržbou. Tak ho chytnu za límec a říkám co tady kradeš? A chlap, že prý jen hledal propisku, tak říkám konec a normálně jsem ho vyvedla a vyhodila ven na ulici. Tohle na mne už fakt bylo moc.
lidi jsou hnusní, drzí a pracovat v pet centru tak asi přijdu o všechny zákazníky, protože takové lidi bych hnala ven všechny! Moc mne mrzí ta činčila a to s tím psounem, to je fakt hrůza! Arogantní blbec a ještě policajt......to bych jen tak nepřekousla.

Avatar uživatele
Schecke
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 186
Registrován: Stř Říj 05, 2011 1:50

Re: Zverimex

Příspěvekod Schecke » Čt Ún 14, 2013 4:48

jo a poslední věc, snad ta nejhorší. Borec si chtěl objednat na baru, mává rukama,tak hned přiskočím a když se ptám, dobrý večer, co si dáte, tak se otočí a začne to řešit s kámoškama, tak čekám a než se rozmyslí sklopím oči a přerovnávám skleničky. A než jsem ty 4 skleničky dorovnala,tak se na mne najednou borec otočil a říká: Haló slečno, pracujete nebo tady chrápete. Zvedla jsem oči a říkám prosím??? A borec začal vykládat co chce, tak říkám, tak moment, co to mělo znamenat? A borec mne přerušil a říká: hele nebuď na mne drzá nebo tě nechám odtud vyhodit...tak to jsem vybouchla a říkám, jo? tak počkej tady...šla jsem pro ochranku a za minutu byl venku on i s kámoškama...Doufám, že příště si rozmyslí jak se chovat k někomu, kdo jej slušně obsluhuje.
a pak ty lidi nedokážou pochopit, že po 15ti hodinách s různými takovými pitomci se v práci neusmívám jako modelka a říkají mi, že jestli mne ta práce nebaví,tak proč ji dělám...

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Zverimex

Příspěvekod Wulfina » Čt Ún 14, 2013 8:24

No, taky síla... Holt blbce najdeš všude... i nechutný blbce... :-"

Avatar uživatele
Lenca
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1575
Registrován: Čt Kvě 27, 2010 19:18
Místo/Bydliště: Plzeň

Re: Zverimex

Příspěvekod Lenca » Čt Ún 14, 2013 11:46

já bych takovoudle práci nemohla dělat,protože se neumím ozvat a všecko bych si nechala líbit.Já jsem spíš taková,že si všecko necham líbit,všem chci vyhovět a pak se někde doma vybrečim :lol: a ve zverimexu,kde by šlo o zdraví zvířat bych už nemohla dělat vubec, to bych pak měla vyčitky,že se tomu zvířeti stalo něco kvůli mě,že jsem nedokazala tomu zabránit. Pak to dopadá tak,že jakmile jsem někde na pracovišti,tak hned jsem taková obět šikany :D fakt vás obdivuju,že dokažete zvednout hlas na člověka. Musím se to naučit , pokud budu za pár let (doufejme) učitelka, to by mě děcka rozcupovali :D umím okřiknout akorát činčilky,když mi rupnou už nervy z nich :lol:

Avatar uživatele
Kobylatko
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1215
Registrován: Stř Ún 16, 2011 18:10
Místo/Bydliště: Bouzov

Re: Zverimex

Příspěvekod Kobylatko » Čt Ún 14, 2013 13:25

Schecke:Tak to nejsi sama,máme to samé s tím rozvozem obědů,doneseš jím jídlonosič až do okna a ještě blbě kecají a neumí se chovat,místo aby byli rádi že jim to vubec někdo vozí.A jak píšeš to s tím hrnkem tak ty jídláky to je taky síla,upatlaný,oslizlý až sou pomalu černý nechávají tam i zbytky plesnivího jídla fuj,kdyby to dělali ti staří lidi tak až zas tak neřeknu ale ti mladí cca kolem 30-40 let tak už se kuchařky naštvali tak jim k tomu kdyli další oběd at se ty čunata naučí umýt si to po sobě,oni si vubec neuvědomují že na to taky někdo musí sáhnou a je to pěkně nechutný.

Avatar uživatele
silva
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1353
Registrován: Čt Srp 31, 2006 22:14
Místo/Bydliště: Brno

Re: Zverimex

Příspěvekod silva » Čt Ún 14, 2013 21:36

Holky, nečetla jsem celý téma, ale ve zverimexech - co kdyby se cedule NESAHAT upravila na ZÁKAZ SAHÁNÍ NA ZVÍŘATA POD POKUTOU 1000,- Kč!
A k pokladně umísti hodně viditelně: ZLOBIVÉ DĚTI ODCHYTÁVÁME A PRODAVÁME DO CIRKUSU!!! (RODIČE TAKY!)
To není z mé hlavy, mají to v jedné cukrárně blízko Brna a docela mě to dostalo, byl tam i obrázek řvoucího děcka :D

Avatar uživatele
Kobylatko
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1215
Registrován: Stř Ún 16, 2011 18:10
Místo/Bydliště: Bouzov

Re: Zverimex

Příspěvekod Kobylatko » Čt Ún 14, 2013 22:58

To mi něco připomělo,viděla sem to v pár zveráčich u rybiček,byla tam cedulka. "Neklepejte na nás,stejně vám nikdo neotevře" ,a já se mohla smíchy počůrat :lol: .

Avatar uživatele
Schecke
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 186
Registrován: Stř Říj 05, 2011 1:50

Re: Zverimex

Příspěvekod Schecke » Pá Ún 15, 2013 16:23

Lenca : tak to se rozhodně nauč, protože jsem viděla učitelku co "nemá autoritu" vždycky jen slušně vyhrožovala poznámkou, ale děcka jak zjistili, že jim nic neapíše,tak se k ní začali chovat opravdu zle! Dokonce když vyvolávala, tak zůstali sedět a normálně řekli, že na ni se*ou. A ona nic, jako by jí to nic nedělalo začla číst z knížky. Fakt mě jí bylo líto a říkala jsem jí ať těm děckám ty poznámky dává,ale ona, že ne, že jim nechce ublížit. To já bych jim rovnou nafackovala! Musíš jim ukázat, že když mluvíš ty tak oni budou zticha nebo bude písemka, nebo kobereček u ředitele a ten tak hodný není. Musíš si vždy něco vymyslet!

Kobylatko:fuj! dobře jim tak! Jak říkám přesně podle pravidla: Neštvi lidi co ti připravují jídlo! Na to je základ film: Hele kámo kdo tu vaří!

Silva: to by se mohlo chytnout :) újma penězi - toho se lidi bojí! a srandovní nápisy si zase přečtou a pak to nedělají :)

Avatar uživatele
Lenca
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1575
Registrován: Čt Kvě 27, 2010 19:18
Místo/Bydliště: Plzeň

Re: Zverimex

Příspěvekod Lenca » Pá Ún 15, 2013 19:05

jo tak hrozba pokuty by mohla zabrat :wink: to je dobrý nápad

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Zverimex

Příspěvekod Wulfina » Pá Ún 15, 2013 19:51

Ješiši, ten nápis u rybiček, je super! :lol:

saskie
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1515
Registrován: So Lis 27, 2010 23:32
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zverimex

Příspěvekod saskie » So Ún 16, 2013 12:11

Vím, o čem mluvíte. A citát z kraje tématu: "Čím víc poznávám lidi, tím víc miluji zvířata." tak ten vystihuje vše a naprosto se s ním ztotožňuji.

A souhlasím s názorem o vylepšení cedulek na výhružné cedulky (pod pokutou..), sice to neodradí všechny, ale tak o polovinu by se to zlepšit mohlo.

Jitka Řeháková
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 738
Registrován: Po Ún 25, 2008 13:46
Místo/Bydliště: Špindlerův Mlýn, Bedřichov 36, 543 51

Re: Zverimex

Příspěvekod Jitka Řeháková » So Ún 16, 2013 13:01

Je to blbé, ale normální zákazové cedulky nikomu nic neřeknou. Nesahat, neklepat - to působí opačně. Bohužel žijeme ve státě a vodbě, kdy si lidi myslí, že můžou všechno, neumí se chovat, rádi se předvádějí a namísto poděkování z Vás udělají blbce. Takové chování se dědí z generace na generaci a já mám obavy kam to až dojde. #-o Chtělo by to dlouhý bič a malý dvorek. Co mě ale nejvíc vypruží je vybíjení si agresivity na nevinných - ať se týká zvířátek, malých dětí, žen, i bezdomovců. Jsem narozená v roce 53, nechtěla bych být mladá, je to sice lákavé, dělat si co chci, ale je to pozlátko. Ještě horší je, že takové situace nikdo neřeší. Chtělo by se mi věřit, že svět je řízený a že dokladem je toho ten meteorit, který omylem spadl v Čeljabinsku. Mělo to být někde jinde. Mně se taky líbila cedulka : Neposlušné psy a rozjívené haranty mějte na vodítku. Zde v prodeji ve velkém množství a širokém výběru. Vše pro Vásš a náš klid :lol:

Disable adblock


Vrátit se na “Chat”