zlomená přední pacinka

Je vaše činčila nemocná? Hledáte správného veterináře?

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Čt Říj 06, 2011 12:21

A byli na Palackeho universite u Jekla, nebo Hauptmana?

Disable adblock

Avatar uživatele
Ivanka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 775
Registrován: Ne Črc 24, 2005 23:14
Místo/Bydliště: Brno

Příspěvekod Ivanka » Čt Říj 06, 2011 13:38

jasmin napsal:A byli na Palackeho universite u Jekla, nebo Hauptmana?


:roll: Prosím tě, to je snad jedno, ne? Ještě rýpej i do toho, kdo si "dovolil" jet za kterým lékařem na brněnské fakultě! :evil:
Co takhle si sama vystudovat veterinu a pak si otevřít ordinaci, když jsi už taková zkušená odbornice? Budeš velebená a ještě si přivyděláš! Tohle nepodceňuj, protože tady se vykecáváš zbytečně zadarmo... :lol:

Když už na tebe mnozí dají a jedou do Brna, tak v tom přestaň rýpat a zkus někdy někoho i pochválit! Věř mi, fakt to pomáhá a dost se ti uleví, protože máš asi fakt problém, děvče! :roll:

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Čt Říj 06, 2011 23:06

Sorry, ale tohle jsi dost prehnala, hod se laskave do klidu.Spolu jsme snad nejednaly, Tobe jsem nic nepsala, tak si me laskave nevsimej, nebot to vypada takhle spis, ze problem mas asi Ty a ne malej.Laskave si me nevsimej a nereaguj na neco, co nebylo urcene Tobe, dekuji za pochopeni.
Jinak jsem se dotycne ptala proto, kdyz uz jeli do Brna, tak zda na Palackeho, kde se cincilami zabyvaji, tak by bylo docela dobre a asi pro hodne z nas samozrejme jit s cincilou prave tam.Myslim, ze se nestalo prvne, ze nekdo nedal na doporuceni, kam s cincilou jit, chodili po vsech moznych certech jinde, az nato cincila ve finale doplatila.a jelikoz psala, ze tam kamos jel se psem, tak jsem se radji zeptala, nebot vet sice vyborny pres psy muze cincile hodne ublizit a naopak.Na Palackeho veterine se prave jeden druhemu nemontuji do specializace na konkretni zvirata.Tak asi tak nejak.

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » Čt Říj 06, 2011 23:33

uživatel Ivanka, dostává druhé napomenutí za porušení pravidel fóra (osobní inzultace) a z toho plynoucí Ban na dobu jednoho měsíce.

Disable adblock

Avatar uživatele
Kobylatko
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1215
Registrován: Stř Ún 16, 2011 18:10
Místo/Bydliště: Bouzov

Příspěvekod Kobylatko » Pá Říj 07, 2011 9:51

Jjj na Palackeho,ale u kerýho veta ted nevím hlavu mám plnou Rockyny takze pamatovat si detaily nějak nedávám :) .S to otočila :lol: byl tam s fretkou bo ju pokousal nakej hafan když s nou šel ven.Jinak Rockyně už je líp tak doufám že to tak bude aj dál.Už to necháme být né ?at se tu nepohádáme všeci to bych nerada sou tu super lidičky :wink: .

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Pá Říj 07, 2011 23:38

No, ja se urcite nechtela hadat, jen jsem koukala, jako puk na tu reakci neadekvatni.
Tak to jste snad byli u tech specilalistu pres cincily, je to od brany uplne vzadu a kdyz tam vejdes, tak po leve strane je recepce, naproti obchudek s krmivy a hned za nim vzadu jsou oni.Dr.Jekl a Hauptman, vyhlaseni cincilari:-).Ale, jestli leci i fretky, tak to nevim, to zase spis, jestli jste nebyli u veta pres kocky, ale nevim.Psouny a jine hlodavce lecej ty dva, ale fretky, to fakt nevim a kazdej vet a ordianace tam maji sve specializace na konkretni zvirata, kterym rozumi a do ostatnich se jinym nemotaji nikdy, ale to by vam tam zase rekli a poslali vas k tem dvema.
Tak hlavne, ze je cincilce lepe, drzim palce.Muzes davat i vitaminove kulicky od VItacraftu pro mimina a cincilky do 1rokyu, obsahuji kalcium.

Avatar uživatele
Kobylatko
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1215
Registrován: Stř Ún 16, 2011 18:10
Místo/Bydliště: Bouzov

Příspěvekod Kobylatko » So Říj 08, 2011 16:26

Šak vpoho každý má svuj názor a zkušenousti :wink: .J je to něco jako nemocnice ale po zvířátka :D .My krmíme jenom vitakraftem a apetitem,a pak nějaký ty nasušený bylinky a pamlsky.No snažíme se aby se měli co nejlíp :wink: :D

Disable adblock


Vrátit se na “Nemoci a potíže”