Spíte s činčilkou ve stejném pokoji?

Diskuze o bydlení, venčení a klecích.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Spíte s činčilkou ve stejném pokoji?

ano
121
59%
ne
83
41%
 
Celkový počet hlasů: 204

Avatar uživatele
Vlasticka
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1266
Registrován: Út Lis 22, 2005 11:42
Místo/Bydliště: Olomouc

Spíte s činčilkou ve stejném pokoji?

Příspěvekod Vlasticka » Stř Lis 30, 2005 13:21

Tahle otazka me napadla, protoze ja bych s ni v pokoji klidne spala, ale meho pritele pry hrozne rusi, tak ji obcas vystehuje do vedlejsiho pokoje. Zajima me, jestli je tak citlivy jen on (jestli je to vyjimka), nebo jesti jsem nenormalni ja :D I kdyz, co je vlastne normalni? :mrgreen:

Disable adblock

Hanka

Příspěvekod Hanka » Stř Lis 30, 2005 14:53

Je fakt, že činča je noční zvířátko, tak v noci zpravidla ožívá, všechno okusuje, lomcuje se vším - apropo náš nám dnes k ránu poprvé utekl... My jsme si na něj zvykli - moc nás už nebudí, ale když přijede kamarád a spí u nás, tak rád vítá ráno, protože se opravdu v noci nemůže vyspat, jakou neplechu dělá činčák... :roll:

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » Stř Lis 30, 2005 14:59

co se týče našich činčil - spát s nimi v jednom pokoji - to by byla má smrt... :wink:

Avatar uživatele
VeronikaL.
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 176
Registrován: Po Říj 04, 2004 15:08
Místo/Bydliště: Praha

Příspěvekod VeronikaL. » Stř Lis 30, 2005 15:29

Asi přijde na to, co je to za činčily.
Ty moje jsou celkem decentní a tiché, ale třeba Ina říkala, že všechny její činčily vždycky rumplovaly mřížema a dělaly děsný hluk a spát vedle nich prostě nešlo, takže je to asi případ od případu, podle individuality činčil.

Disable adblock

Avatar uživatele
Vlasticka
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1266
Registrován: Út Lis 22, 2005 11:42
Místo/Bydliště: Olomouc

Příspěvekod Vlasticka » Stř Lis 30, 2005 16:57

Ja bych rekla, ze ta nase je celkem hodna. je ale pravda, ze treba vcera se asi nastvala, mozna protoze mela vybeh "JEN" 3 hodiny, tak vzala vetev co tam ma na ohryzavani a zacla s ni mlatit do tech mrizi u klece. Volani ani zadne dobrotky nepomohly a kolem jedne hodiny v noci se to uz nedalo vydrzet, tak byla opet prenesena :(

KarkulkaJK

Příspěvekod KarkulkaJK » Stř Lis 30, 2005 17:03

Tak ti moji dna byly v pohodě ale teď poslední doubou každou noc dělají randál až mě to probudí :?

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Terezka » Stř Lis 30, 2005 17:19

S Ferdyšem se spát naprosto nedá. Sice jsem ho párkrát v pokoji měla, když přijela třeba návštěva, ale v mém pokoji se nedočkal rána ani jednou, pokaždé putoval do koupelny. Ten randál se nedá vydržet, navíc mám lehké spaní. Ani usnout jsem nemohla, protože poskakuje, hraboší a když si ho nevšímám, hlodá mříže, mlátí věcmi atp.

Avatar uživatele
khelis
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 526
Registrován: Čt Zář 01, 2005 14:31
Místo/Bydliště: olomouc

Příspěvekod khelis » Stř Lis 30, 2005 17:50

já s ním v pokoji spím...jsme na jedné vlně prostě jde večer spát se mnou! někdy dělá rachot, tak že bouchá buď hryzacím klacíkem do mříží, nebo je normálně hlodá!
ale já mám tvrdý spánek, takže mi to nevadí!

Avatar uživatele
Janča
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 983
Registrován: So Led 01, 2005 13:12
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Janča » Stř Lis 30, 2005 19:42

já už si taky zvykla s nima spát... mám je v pokoji od takových deseti let (ježiš, to už je doba! :shock: ), a to už si člověk zvykne na cokoliv... už se probouzím jen když změněj tón kníkání, protože co kdyby jim něco bylo?? jinak zkoušela jsem spát v jiným pokoji než byli oni, ale jak jsem věděla že jsou sice blízko ale já je neslyším a nemůžu hlídat, tak jsem se asi desetkrát za noc vzbudila a šla je zkontrolovat, protože jsem měla hrozně divnej pocit... :D

Avatar uživatele
Jaul
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 142
Registrován: Ne Črv 19, 2005 17:09
Místo/Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Jaul » Stř Lis 30, 2005 22:11

Spala jsem s ni na zacatku asi 2 dny. Mela provizorni malou klec, byla jeste v krabici, priklopena bedynkama a hlinikovou konvici, aby neutekla a randal to byl strasnej...
... po sesti letech... kdybych s ni spala na dnesek, tak snad zesilim. Napadlo ji posledni dny prestavovat klec a dneska rano tam nic nezustalo na svym miste - strasnej binec :roll: ! Poprvy se pustila do svyho domecku, ozrala ho a posunula na druhou stranu klece a curaci podestylku rozhrabala! Jsem rada, ze nas deli jeden cely pokoj..

Avatar uživatele
Iva
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1050
Registrován: So Říj 02, 2004 16:31
Místo/Bydliště: Kladno

Příspěvekod Iva » Stř Lis 30, 2005 23:37

Klec mám vedle postele :wink: V podstatě nespím, když vedle myšáci nehopkají, už mi to bez nich po těch letech dělá problém.

Avatar uživatele
Vlasticka
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1266
Registrován: Út Lis 22, 2005 11:42
Místo/Bydliště: Olomouc

Příspěvekod Vlasticka » Čt Pro 01, 2005 10:10

My ji mame na druhem konci pokoje nez je postel. Ja bych si ji prave nejradeji taky dala hned k posteli, ale to by nejdriv byla vystehovana cincila a ja hned po ni :(

Maru
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 215
Registrován: Pá Bře 04, 2005 9:51
Místo/Bydliště: Mrač 178

Příspěvekod Maru » Čt Pro 01, 2005 10:31

Já mám taky klec vedle postele, ale když to myšky v noci přehání, to bych tu klec vynesla v zubech :lol: Nenechají nikoho spát když je to vezme a koušou všechno :lol:

Majka

Příspěvekod Majka » Čt Pro 01, 2005 11:03

Ja taky musim Matese na noc prenaset do vedlejsiho pokoje.Je to raubir a vubec by jsme se nevyspaly.Rada bych ho mela u sebe ale bohuzel to nejde kdyz takhle radi.

Avatar uživatele
Veronika
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 497
Registrován: Út Pro 07, 2004 13:17
Místo/Bydliště: Psáry
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Veronika » Čt Pro 01, 2005 12:18

Já mám Honzíka v předsíni. A i tak ho v noci slyším jak řádí. Odráží se o pletivo a dělá mu hrozně dobře, že to rachotí. Hryže si domeček a všechno možný co najde, takže si neumím představit, že bych ho měla u postele :roll: :)

Avatar uživatele
Magda
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 248
Registrován: So Črc 16, 2005 13:21
Místo/Bydliště: Brno

Příspěvekod Magda » Čt Pro 01, 2005 17:25

Já je mám v sólo místnosti. Manžel by to asi psych. nevydržel. Přece jen mám 4 a občas nějaké ty mladé.Dřív jsem měla křečka, vůbec mi nevadil, a to dělal pěknej rambajs :D Já když spím, tak spím :lol: .

romana

Příspěvekod romana » Čt Pro 01, 2005 21:40

Mívala jsem vždycky činčilky u sebe v pokoji, časem jsem si na rachot zvykla, ale co bydlím s přítelem, tak činčiláci musí být v jiné místnosti. No jo, chlapi :roll: :wink: :twisted:

Majka

Příspěvekod Majka » Pá Pro 02, 2005 7:33

Oni ty chlapy jsou asi vsichni stejny.

Mia

He

Příspěvekod Mia » Ne Pro 04, 2005 21:20

Já mám podobnej režim jako činča.Ve dne spim resp. dospávám a v noci makám takže spokojenost :D

Host

Re: He

Příspěvekod Host » Po Pro 05, 2005 17:58

Mia napsal:Já mám podobnej režim jako činča.Ve dne spim resp. dospávám a v noci makám takže spokojenost :D



tak to ti zavidim :wink: ja bych ji moc chtela mit u sebe, ale nejde to :cry: Mam nekdy pocit, ze ten kraval dela schvalne. Treba ted, kdyz byl pritel na vikend u rodicu, tak spala 3 noci se mnou a byla moc hodna, zadny binec, zadne triskani hlacikem do mrizi, nic. Proste asi taky spinkala. Proc to nemuze takhle byt porad, hlavne kdyz je muj pritel doma a ma blbe spani? :cry:

Avatar uživatele
Vlasticka
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1266
Registrován: Út Lis 22, 2005 11:42
Místo/Bydliště: Olomouc

Příspěvekod Vlasticka » Po Pro 05, 2005 18:02

ten anonym jsem byla ja, nejak me to asi odhlasilo ci co :(

Avatar uživatele
Ivanka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 775
Registrován: Ne Črc 24, 2005 23:14
Místo/Bydliště: Brno

Příspěvekod Ivanka » Pá Pro 16, 2005 15:20

Já jsem s Mikim zkusila spát jen jednou a stačilo, ve čtyři ráno jsem byla
vzbuzena podruhé a do vedlejšího pokujoe neputoval Miki, ale já! 8)
Od té doby spíme každý zvlášt´. :cry: Někdy ovšem dělá Mikina střídačku asi čtyřikrát za noc. :shock:

Avatar uživatele
khelis
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 526
Registrován: Čt Zář 01, 2005 14:31
Místo/Bydliště: olomouc

Příspěvekod khelis » Pá Pro 16, 2005 17:40

Ivanka napsal:Já jsem s Mikim zkusila spát jen jednou a stačilo, ve čtyři ráno jsem byla
vzbuzena podruhé a do vedlejšího pokujoe neputoval Miki, ale já! 8)
Od té doby spíme každý zvlášt´. :cry: Někdy ovšem dělá Mikina střídačku asi čtyřikrát za noc. :shock:

střídačku?????

Majka

Příspěvekod Majka » So Pro 17, 2005 15:42

??????

Disable adblock


Vrátit se na “Bydlení”