Evžének má miminko :-)

Zde pište, pokud se vám narodily mladé činčilky.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
Radka.o
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 750
Registrován: Čt Kvě 11, 2006 12:26
Místo/Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Radka.o » Pá Črv 30, 2006 11:35

PETE.cz napsal:šel jsem tam na podezření s přerostlýma zubama .. což se pár dní projevuje a taky že jo, jenže to je to menší .. má záňet dělohy, budou ji kastrovat ....

chudě malý tak to držíme palečky dvojnásob ať je to všechno v pohodě!

Disable adblock

Avatar uživatele
PETE.cz
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 237
Registrován: Čt Zář 29, 2005 19:01
Místo/Bydliště: BRNO
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod PETE.cz » Pá Črv 30, 2006 11:51

Tohle je fakt hrůza .. nevím co s prckem, vídím to černě ... Naštěstí mám do 18.7 dovolenou, takže se pokusím postarat o malího a doufat, že Evžénka ještě uvidím ..... Prcek je teď u Ferdy .. leží pod ním, nebo zboku u něho .. takže aspoň že tak .. ale Ferda ho bohužel nenakojí

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » Pá Črv 30, 2006 14:39

pane bože.. držím pěstičky...

Po sunaru mi moc nerostli. nakonec jsem si u veterináře objednala kočičí mlíko, jak se tu radilo. Přišlo mi sice štěněčí, ale taky lepší než sunar. Zkus jít na veterinu objendat to kočičí. To štěněčí stálo asi 127 Kč... taková čtvrtkilová plechovka. Krásně to voní a určitě to má víc živin než to kravský mlíko...

Avatar uživatele
PETE.cz
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 237
Registrován: Čt Zář 29, 2005 19:01
Místo/Bydliště: BRNO
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod PETE.cz » Pá Črv 30, 2006 15:37

no zatím jsem neměl čas prostudovat všechna témata ... ale zatím mám aspoň ten sonar a doufám, že to bude baštit .. ikdyž náznak lízání z té lžičky už byl.. bojím se, že bych na něj tou stříkačkou omylem vystříkl vše a on by se udávil ..... jde to celkem ztuha :-(
Evžének bude ve špitále asi týden.. pokud to dopadne dobře ......
Bohužel se tohle radostné téma změnilo v pro mě noční můru a částečně by mělo patřit do nemoci a potíže :-( :-( :-(

Tak jsem mu dal pěkně další dávku a díky bohu to baští, že mlaská na celej barák.. dávám mu to ze lžičky ....

Disable adblock

Avatar uživatele
Ivanka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 775
Registrován: Ne Črc 24, 2005 23:14
Místo/Bydliště: Brno

Příspěvekod Ivanka » Pá Črv 30, 2006 16:28

PETE.cz napsal:no zatím jsem neměl čas prostudovat všechna témata ... ale zatím mám aspoň ten sonar a doufám, že to bude baštit .. ikdyž náznak lízání z té lžičky už byl.. bojím se, že bych na něj tou stříkačkou omylem vystříkl vše a on by se udávil ..... jde to celkem ztuha :-(
Evžének bude ve špitále asi týden.. pokud to dopadne dobře ......
Bohužel se tohle radostné téma změnilo v pro mě noční můru a částečně by mělo patřit do nemoci a potíže :-( :-( :-(

Tak jsem mu dal pěkně další dávku a díky bohu to baští, že mlaská na celej barák.. dávám mu to ze lžičky ....



Tak aspoň nějaká radost...aspoň s tím mladým!

Avatar uživatele
Radka.o
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 750
Registrován: Čt Kvě 11, 2006 12:26
Místo/Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Radka.o » Pá Črv 30, 2006 18:10

PETE.cz napsal:Tak jsem mu dal pěkně další dávku a díky bohu to baští, že mlaská na celej barák.. dávám mu to ze lžičky ....

No aspoň že mrňous baští z té lžičky, u nás to muselo být stříkačkou ale chvíli mi trvalo než jsem se s tím naučila pracovat...Tak držíme palce!!!

Avatar uživatele
PETE.cz
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 237
Registrován: Čt Zář 29, 2005 19:01
Místo/Bydliště: BRNO
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod PETE.cz » Pá Črv 30, 2006 18:22

Radka.o napsal:
PETE.cz napsal:Tak jsem mu dal pěkně další dávku a díky bohu to baští, že mlaská na celej barák.. dávám mu to ze lžičky ....

No aspoň že mrňous baští z té lžičky, u nás to muselo být stříkačkou ale chvíli mi trvalo než jsem se s tím naučila pracovat...Tak držíme palce!!!

No sice nevím kolik toho sní, ale aspoň že tak ... dalo by se říct, že skoro celou lžičku ... dávám mu to teď každých 60-90 minut. S tou stříkačkou bych měl strach, že to víc zmáčknu a stříkne mu do pusinky víc než by mělo :-(
A co jsi mu dávala za baštu ?????

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » Pá Črv 30, 2006 18:25

taky jsem se té stříkačky bála, ale nakonec to bylo dobrý.dávala jsem mu to tam ze strany...občas to taky ulítlo, ale bylo to v poho...
zvládneš to, uvidíš... :wink:

Avatar uživatele
Radka.o
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 750
Registrován: Čt Kvě 11, 2006 12:26
Místo/Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Radka.o » Pá Črv 30, 2006 18:43

PETE.cz napsal:
Radka.o napsal:
PETE.cz napsal:Tak jsem mu dal pěkně další dávku a díky bohu to baští, že mlaská na celej barák.. dávám mu to ze lžičky ....

No aspoň že mrňous baští z té lžičky, u nás to muselo být stříkačkou ale chvíli mi trvalo než jsem se s tím naučila pracovat...Tak držíme palce!!!

No sice nevím kolik toho sní, ale aspoň že tak ... dalo by se říct, že skoro celou lžičku ... dávám mu to teď každých 60-90 minut. S tou stříkačkou bych měl strach, že to víc zmáčknu a stříkne mu do pusinky víc než by mělo :-(
A co jsi mu dávala za baštu ?????

"Protekčně" jsem od kamarádky z porodnice vydindala Nutrilon 1, to pro nejmenší děti. Chce to dát plnou stříkačku když je toho tam málo tak to právě chrstně víc... V záloze jsem měla ještě Tatru a heřmánkovej čaj, ale ten už jsem nepotřebovala (psala to ta veterinářka na činčilích stránkách) Tak držím palce. Když se snaží baštit tak to bude dobrý. :P

Avatar uživatele
ivik
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 735
Registrován: Pá Bře 24, 2006 10:38
Místo/Bydliště: Hranice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ivik » Pá Črv 30, 2006 18:53

moc držím palečky ,ať se Evžének brzy uzdraví

Avatar uživatele
PETE.cz
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 237
Registrován: Čt Zář 29, 2005 19:01
Místo/Bydliště: BRNO
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod PETE.cz » So Črc 01, 2006 10:11

Evžének se už nevrátí ... umřel po operaci :cry:

Avatar uživatele
Biffi
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1048
Registrován: Ne Ún 26, 2006 11:51
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Biffi » So Črc 01, 2006 10:18

PETE.cz napsal:Evžének se už nevrátí ... umřel po operaci :cry:


To je strašné, je mi to moc líto :-( :cry: :cry: :cry: :cry:

Avatar uživatele
Radka.o
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 750
Registrován: Čt Kvě 11, 2006 12:26
Místo/Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Radka.o » So Črc 01, 2006 10:25

PETE.cz napsal:Evžének se už nevrátí ... umřel po operaci :cry:

To je smutné. Jak je na tom aspoň mrňousek? Baští a roste?

Avatar uživatele
PETE.cz
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 237
Registrován: Čt Zář 29, 2005 19:01
Místo/Bydliště: BRNO
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod PETE.cz » So Črc 01, 2006 10:36

Mě je to taky moc líto .... a nevím jak Ferdíkovi, ale mě se stýská moc...
:cry: :cry: :cry: Evžének byl perfetktní, krotkej, měl jsem ho moc rád.
Malej se zatím drží.. ale když přibral 2 - 4 g .. nevím, jestli se dá mluvit o růstu ....... Většinu času se tulí k Ferdíkovi a je s ním ........

Avatar uživatele
Vlasticka
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1266
Registrován: Út Lis 22, 2005 11:42
Místo/Bydliště: Olomouc

Příspěvekod Vlasticka » So Črc 01, 2006 10:37

PETE.cz napsal:Evžének se už nevrátí ... umřel po operaci :cry:



:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » So Črc 01, 2006 10:50

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
hlavně, že prcek přibývá aspoň malinko... je to hrozně smutný....

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » So Črc 01, 2006 10:50

škoda, že ta činčilí maminka s tím jedním mrnětem je až z Teplic... mohlo by ti to pomoct

Avatar uživatele
Vlasticka
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1266
Registrován: Út Lis 22, 2005 11:42
Místo/Bydliště: Olomouc

Příspěvekod Vlasticka » So Črc 01, 2006 10:56

PETE.cz napsal:má záňet dělohy, budou ji kastrovat ....


Jak se vlastne dostane zanet delohy? To po porodu?

Je mi to moc lito. Urcite si ale porid dalsi samicku, at Ferdickovi neni smutno. Jak rika Camillka, nemohl by sis vzit tu samicku s mrnetem? Je mu taky jen nekolik malo dnu a jeho maminka koji, mohlo by tak tvoje male dostat nahradni maminku....

Drzime pesticky aspon s tim malym. :wink:

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » So Črc 01, 2006 11:04

jenže je to přes celou republiku Brno-Teplice, ale za tu záchranu by to stálo... :(

Avatar uživatele
Vlasticka
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1266
Registrován: Út Lis 22, 2005 11:42
Místo/Bydliště: Olomouc

Příspěvekod Vlasticka » So Črc 01, 2006 11:07

camilla napsal:jenže je to přes celou republiku Brno-Teplice, ale za tu záchranu by to stálo... :(


Urcite je lepsi jet pres celou republiku, nez nechat umrit to male a nechat te 13 lete holce male i s maminkou, stejne je nekam stehovat bude muset. Takhle by byly v dobrych rukach a jeste by vypomohly....

Avatar uživatele
PETE.cz
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 237
Registrován: Čt Zář 29, 2005 19:01
Místo/Bydliště: BRNO
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod PETE.cz » So Črc 01, 2006 11:10

Vlasticka napsal:
camilla napsal:jenže je to přes celou republiku Brno-Teplice, ale za tu záchranu by to stálo... :(


Urcite je lepsi jet pres celou republiku, nez nechat umrit to male a nechat te 13 lete holce male i s maminkou, stejne je nekam stehovat bude muset. Takhle by byly v dobrych rukach a jeste by vypomohly....

V dobrých rukách ? To myx

Avatar uživatele
PETE.cz
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 237
Registrován: Čt Zář 29, 2005 19:01
Místo/Bydliště: BRNO
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod PETE.cz » So Črc 01, 2006 11:12

Vlasticka napsal:
camilla napsal:jenže je to přes celou republiku Brno-Teplice, ale za tu záchranu by to stálo... :(


Urcite je lepsi jet pres celou republiku, nez nechat umrit to male a nechat te 13 lete holce male i s maminkou, stejne je nekam stehovat bude muset. Takhle by byly v dobrych rukach a jeste by vypomohly....

V dobrých rukách ? To myslíš jako mě ? Když mi takhle jedna po druhé umírají :cry: :cry: Sám nevím , jestli bych ještě vůbec chtěl další, když se jim u mě takhle daří :-( :-( :-( A navíc, já se od prcka nemohu hnout na víc jak dvě hodiny .... nemám auto ..... :-( :-(

Avatar uživatele
Vlasticka
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1266
Registrován: Út Lis 22, 2005 11:42
Místo/Bydliště: Olomouc

Příspěvekod Vlasticka » So Črc 01, 2006 11:17

PETE.cz napsal:
Vlasticka napsal:
camilla napsal:jenže je to přes celou republiku Brno-Teplice, ale za tu záchranu by to stálo... :(


Urcite je lepsi jet pres celou republiku, nez nechat umrit to male a nechat te 13 lete holce male i s maminkou, stejne je nekam stehovat bude muset. Takhle by byly v dobrych rukach a jeste by vypomohly....

V dobrých rukách ? To myslíš jako mě ? Když mi takhle jedna po druhé umírají :cry: :cry: Sám nevím , jestli bych ještě vůbec chtěl další, když se jim u mě takhle daří :-( :-( :-( A navíc, já se od prcka nemohu hnout na víc jak dvě hodiny .... nemám auto ..... :-( :-(


Jo to myslim tebe. Nesmis si to tak brat. Nechci aby to znelo hnusne, ale kazde zviratko jednou umre, stejne jako kazdy clovek. A i kdyz umreli, meli u tebe urcite krasny zivot. nesmis to takhle vzdavat. Jestli mas cincilky rad, tak si urcite porid dalsi. Treba by slo s tema lidma domluvit, aby ti je privezli.

Disable adblock


Vrátit se na “Máme miminka”