chci ohlasit konec s pomoci pri umistovani nechtenych cincil

Diskuze o všem, co se týká činčil a nehodí se do kategorie strava, bydlení nebo nemoci a potíže.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

chci ohlasit konec s pomoci pri umistovani nechtenych cincil

Příspěvekod jasmin » Čt Říj 06, 2011 23:25

Ohlasuji timto konec ohledne pomoci pri umistovani cinci, ktere lide bud uz nechteji, nebo nemaji misto apod., ci se jich pouze chteji zbavit, ze uz je prestaly bavit.
Nejednou se mi totiz stalo, ze jsem sehnala pro nejakou cincilku, ktera zde byla zpocatku nabizena zdarma a kolikrat s tim, ze uz na ni neni misto a skonci treba ve zveraku, nebo jakkoliv a kdyz jsem nekoho sehnala, tak dotycni lide najednou bud prestali komunikovat, jak se mnou, nebo s temi zajemci, ci najednou zmenili nazor a cincilku chteli prodat za penize, coz povazuji za hodne nefer chovani a jednani.Ted naposledy se mi podarilo potencilane sehnat domov u hodnych lidi pro nekolik cincil,ti lide s tim pocitali, schaneli dokonce dalsi velkou klec a ve finale z toho seslo a vzdy jsou bud nejake vymluvy, nebo prestane komunikace.
Mozna si dotycni neuvedomuji, ze s tim mam docela dost prace a casu, aspon jsem vzdy mela, castokrat me nikdo z nich nedokazal ani podekovat a jeste z toho nakonec vycukali.Opravdu na tohle nemam zaludek a trpelivost dal delat blbce lidem, kteri si snad delaji legraci, nebo tomu nerozumim.Nejhorsi je, ze si o me musi myslet, ze si z nich delam legraci pak ti zajemci, takze nadale me to uz nezajima, a opravdu, at se kazdy stara a pomuze si sam, ikdyz to mnohdy odnesou bohuzel ty cincily.

Disable adblock

Avatar uživatele
Ladus
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 452
Registrován: Čt Črc 15, 2010 21:28
Místo/Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Ladus » Pá Říj 07, 2011 6:15

To chci vidět, jak dlouho ti to vydrží.

Avatar uživatele
chovamcoumim
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 885
Registrován: Čt Črc 15, 2010 15:34
Místo/Bydliště: Metylovice

Příspěvekod chovamcoumim » Pá Říj 07, 2011 8:12

Děláš záslužnou práci tak to nevzdávej

Avatar uživatele
Lenca
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1575
Registrován: Čt Kvě 27, 2010 19:18
Místo/Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Lenca » Pá Říj 07, 2011 8:12

Nedivim se ti,to je fakt hnus,jak lidé jednají a nevi co chtěji...

Disable adblock

Avatar uživatele
Lenca
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1575
Registrován: Čt Kvě 27, 2010 19:18
Místo/Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Lenca » Pá Říj 07, 2011 8:42

Ale sama uvidiš,třeba se naskytne nějaka situace,kdy budeš vedet,že ta činčilka opravdu potřebuje pomoc,tak v tom připadě,proč nepomoct,ale nabizet se nekomu,na to bych po tedlech zkušenostech trpelivost nemela.Pomohla si hodne zviřatkum a bylo to spravne,jsi hodna a vše se ti vrati co si doted udelala ;)

saskie
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1515
Registrován: So Lis 27, 2010 23:32
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod saskie » Pá Říj 07, 2011 21:38

Třeba Sovička, Sneženka, Flíčka, Šédíček i Miky by ti jistě rádi poděkovali :D A já, že jsi mi pomohla jim pomoci :D

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Pá Říj 07, 2011 23:46

Ale jo, zrejme bych to nevydrzela a vcera jsem se uz proste vytocila, ponevadz jsme se spatne s jednim clovekem pochopili.Nic to nemeni ale na tom, ze se tohle stavalo uz predtim a ted parkrat take.Clovek se snazi a kdyz nekoho najde, tak pak kdyz dotycny ani nereaguje, tak co si pak mysli asi ti lide, kteri s tim pocitali:-(.
Nebudu to tak vyhledavat a asi, jak pisete, jen v opravdu urgentncih pripadech.Neresim jen cincily celou dobu, ale i psy a kocky a fakt to je hodne zahul.
Ted zase pro zmenu schanim dobry domov pro krasneho morceciho kluka, jmenem Kuba, je to rozetak.Je zdarma a take dve samicky rozetky zdarma.Tak, kdo byste chtel, nebo vedel o nekom, jsou v jednom utulku:-(

Disable adblock


Vrátit se na “Ostatní”