Písek Avicentra

Diskuze o bydlení, venčení a klecích.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » Pá Bře 18, 2011 9:55

Wulfina napsal:Tak tady přesně vidíš, že každé zvíře je jiné... "testy" označili Tukana za nevhodný písek, nicméně mím činčám vyhovuje, na witte molen se mi z vysoka vyprdli a to je řazen jako profi 2.místo... :roll:


v tom testu ale nešlo o oblibenost pisku u činčil ;-) Tam šlo o to, jaké má ten písek vlastnosti. Jak činčila po koupaní v určitých pískách vypadá. Je samozdřejmý, že některá činčila ma rači jiný písek, ale vysledný efekt je vždy jiny :-)

Disable adblock

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Wulfina » Pá Bře 18, 2011 10:20

Martej: já nejsem hloupá, pochopila jsme na co je to test, číst ještě umím... :wink:
Mě jde o to, že jsem pro ně zvolila dobrej písek i podle testu a stejně se mi na něj vykvákli... Tak holt jsme skončili u písku, kterej vím, že kvalitou je na prd, ale když jim vyhouje, tak jim ho holt nechám...

saskie
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1515
Registrován: So Lis 27, 2010 23:32
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod saskie » Út Dub 05, 2011 0:21

Tak já jsem splašila ten spiolite a vypadá to následovně: barvu má šedou a je hrubší, ale trošičku jemnější než vitkraftí. Činči do něj hned skočili a koupou se v něm o sto šest. Nečůrají do něj jako do těch jemných (jako je apetit, lhota..), ale jednu loužičku jsem tam včera našla, ale udělalo to pevnou kuličku a ta šla bez problému vyndat. Mají vedle sebe sandy a sepiolite (ačkoli v jiných typech nádob) a lezou skoro pořád jen do sepiolite. Tak mám radost, že jsem jim koupila písek a ne další záchod :D

Disable adblock


Vrátit se na “Bydlení”