Mimina vs. písek

Vše co se týká březosti a odchovu miminek

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
moniqua
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 318
Registrován: Po Kvě 28, 2007 15:46
Místo/Bydliště: Brno / Bratislava

Mimina vs. písek

Příspěvekod moniqua » Čt Kvě 31, 2007 12:08

Ahojte,
mám dotaz ohledně mláďat a koupání v písku. Mamina by tak 2-3 týdny po porodu do písku neměla, ale jak je to s prckama? Kdy vlastně začnou mít nějákou potřebu koupat se v písku? Nebo kdy se doporučuje dát jim písek?

Díky moc!!!

Disable adblock

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » Čt Kvě 31, 2007 13:46

Neboj, stačí když mamce vrátíš za 2 týdny písek a oni se pak začnou koupat sni..... oni to stejně nedbuou umět, musí je to mamča naučit ;-)

Avatar uživatele
moniqua
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 318
Registrován: Po Kvě 28, 2007 15:46
Místo/Bydliště: Brno / Bratislava

:)

Příspěvekod moniqua » Čt Kvě 31, 2007 13:52

Martina Tejnilová napsal:Neboj, stačí když mamce vrátíš za 2 týdny písek a oni se pak začnou koupat sni..... oni to stejně nedbuou umět, musí je to mamča naučit ;-)


Oki, to zase bude komedie :) pamatuju, když jsem to viděla poprvé, jak se činčila koupe :lol:

Díky za odpověď :!:

Avatar uživatele
žanda
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 2137
Registrován: Út Říj 24, 2006 12:45
Místo/Bydliště: Turnov, Sušice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod žanda » Čt Kvě 31, 2007 14:42

Mě se mrňata začínali koupat až tak na 6tém týdnu života. Dřív jsen je válet sudy v písku neviděla.

Disable adblock

Avatar uživatele
lwici
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1462
Registrován: So Črc 29, 2006 16:45
Místo/Bydliště: Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod lwici » Pá Črv 01, 2007 17:56

Jjj u nás taky... mamince dej písek za cca 14 dní. Mimča ji budou pozorovat a budou se po ni opičit. Opravdu koupat se začnou asi až za 1-1,5 měsíce :).

Avatar uživatele
Bibione
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 123
Registrován: Ne Kvě 20, 2007 11:32
Místo/Bydliště: Praha 10

Příspěvekod Bibione » Stř Črv 13, 2007 21:18

lwici napsal:Jjj u nás taky... mamince dej písek za cca 14 dní. Mimča ji budou pozorovat a budou se po ni opičit. Opravdu koupat se začnou asi až za 1-1,5 měsíce :).

a co když mám ani ne dvouměsíční mimčo z jedné farmy a to podle mě písek nevidělo ani z dálky. Když ho pustím ani si ho nevšimne a když ho dám přímo na písek neví co tam má dělat. Eliška se sice koupe ale Lumpík na ní ani nekouká . Jak se to pak naučí?

Avatar uživatele
hani
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 400
Registrován: Po Kvě 08, 2006 15:31
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod hani » Stř Črv 13, 2007 21:21

Bibione napsal:
lwici napsal:Jjj u nás taky... mamince dej písek za cca 14 dní. Mimča ji budou pozorovat a budou se po ni opičit. Opravdu koupat se začnou asi až za 1-1,5 měsíce :).

a co když mám ani ne dvouměsíční mimčo z jedné farmy a to podle mě písek nevidělo ani z dálky. Když ho pustím ani si ho nevšimne a když ho dám přímo na písek neví co tam má dělat. Eliška se sice koupe ale Lumpík na ní ani nekouká . Jak se to pak naučí?


Nauci se samo.Mela jsem dve cincilky z farmy a ani jdena to neumela.Bonca se to naucila sama, proste mu ten pisek nabizej.Asi zatim nema potrebu, az bude chtit, vykoupe se.

Avatar uživatele
Bibione
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 123
Registrován: Ne Kvě 20, 2007 11:32
Místo/Bydliště: Praha 10

Příspěvekod Bibione » Stř Črv 13, 2007 22:29

hani napsal:
Bibione napsal:
lwici napsal:Jjj u nás taky... mamince dej písek za cca 14 dní. Mimča ji budou pozorovat a budou se po ni opičit. Opravdu koupat se začnou asi až za 1-1,5 měsíce :).

a co když mám ani ne dvouměsíční mimčo z jedné farmy a to podle mě písek nevidělo ani z dálky. Když ho pustím ani si ho nevšimne a když ho dám přímo na písek neví co tam má dělat. Eliška se sice koupe ale Lumpík na ní ani nekouká . Jak se to pak naučí?


Nauci se samo.Mela jsem dve cincilky z farmy a ani jdena to neumela.Bonca se to naucila sama, proste mu ten pisek nabizej.Asi zatim nema potrebu, az bude chtit, vykoupe se.

tak já ho v něm teda válet nebudu :lol: :lol: Zatím je pouštím společně Lumpíkovi budou 20.6. teď 2 měsíce a Elišce 30.6. už 3 . Tak pořád doufám že se to od ní Lumpík naučí a začne se brzy válet taky. Zatím se mi válí jen v utěrce ve které je zabalená namražená láhev :roll:

Disable adblock


Vrátit se na “Březost a odchov mladých”