Napaječka co nekape

Diskuze o bydlení, venčení a klecích.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
Reňaaa
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1090
Registrován: Čt Črc 30, 2009 11:04
Místo/Bydliště: Ostrava!!!

Re: Napaječka co nekape

Příspěvekod Reňaaa » Po Dub 16, 2012 15:57

No nebudete věřit, ale většinou ty drahší jsou kvalitnější, takže u napáječky za 50,-Kč můžete očekávat problémy s kapáním, protože jsou to levné šunty. Nebo také napáječky s širokým železným pítkem tečou, protože kulička v nich je malá (vlastní zkušenost). Proto mám 2 s úzkým a ani jedna nekape...Některé napáječky nejsou zabalené celé v obalu, takže se dá podívat jaká je v nich kulička. Jak jednoduché...proto mi ani jedna nekape 8)

Disable adblock

Avatar uživatele
žanda
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 2137
Registrován: Út Říj 24, 2006 12:45
Místo/Bydliště: Turnov, Sušice
Kontaktovat uživatele:

Re: Napaječka co nekape

Příspěvekod žanda » Po Dub 16, 2012 17:59

Tenhle názor ti vyvrátim. Kdysi sem si koupila drahou 2kuličkovou napáječku, že nepoteče. A co? tekla ze všech nejvíc.. Ony se dají sehnat levné a nekapající, ale taky naopak.. Já mám klasické napáječky s kuličkou a u všech jsem docela spokojená. Ale je fakt, že nad těmi co sem dali Holečkovi docela uvažuju. Asi koupim 1 vzoreček a pak se uvidí :)

Avatar uživatele
ajtik
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1690
Registrován: Po Črc 09, 2007 16:38
Místo/Bydliště: Pečky
Kontaktovat uživatele:

Re: Napaječka co nekape

Příspěvekod ajtik » Po Dub 16, 2012 18:02

Já je mám jsou super jen mimča občas blbnou a vypouští vodu

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: Napaječka co nekape

Příspěvekod minlub » Po Dub 16, 2012 18:42

Mám pítka a nemůžu si stěžovat. Už je mám asi 2 roky a pořád drží. Jen si občas hrají a vypouští vodu :roll:
Jinak levné napáječky můžou být stejně kvalitní. Kupuju do odstavek obyčejké za cca. 50kč a nemám s nimi žádný problém.

Disable adblock

Avatar uživatele
tarja666
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1519
Registrován: Čt Lis 11, 2010 13:31
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Napaječka co nekape

Příspěvekod tarja666 » Po Dub 16, 2012 18:50

já kupovala různě, většinou u nás ve zveráku, kde je mají za 80-100Kč, ale problém jsem s nimi taky neměla. Všechny mám stejné, až na 3, ty jsou značky jiné, ale také bez problémů. Jedna z nich má vevnitř takovou pružinku, která tlačí kuličku dolů, čili napáječka lépe těsní a nekape vůbec :D
Jen jednou jsem musela koupit novou napáječku, ale to bylo proto, že některému z těch expertů se ji podařilo shodit a praskla, jelikož byla dost vysoko. Ale jinak si nemůžu stěžovat :D

Avatar uživatele
Kobylatko
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1215
Registrován: Stř Ún 16, 2011 18:10
Místo/Bydliště: Bouzov

Re: Napaječka co nekape

Příspěvekod Kobylatko » Út Kvě 14, 2013 12:02

Hojky nevite jak vyrobit napáječku ze zavařovací sklenice?jak se dělá pro králiky?mivají to i u myší ve zveráčích v takových těch bedynkovich klecich.Má prijít do terárka pískomilum ale samotnou napáječku sežerou :lol: a kdybych ji dala do pletiva tak si myslim že ji prokoušou též,sou takový potvory že napáječku rozhrzžou i přes mříže klece :mrgreen: .Ted tu napáječku v terárku mám v odpadni trubce jak se dává na prulez činčám ale někteří říkaj že je to nevhodný .

Avatar uživatele
sllimer
Nový uživatel
Příspěvky: 10
Registrován: Ne Ún 22, 2015 21:06

Re: Napaječka co nekape

Příspěvekod sllimer » So Bře 21, 2015 0:34

mam skusenost že jsem koupil sklenenou dna pajecku living word a ta vubec přes kulicku nepoustela vobu pak jsem koupil levnou plastovou a ta je skvela. myslim si že nekdy je lepsi koupit levnejsi nez drahou a bude na prt.

Disable adblock


Vrátit se na “Bydlení”