Slevy

Diskuze o všem, co se týká činčil a nehodí se do kategorie strava, bydlení nebo nemoci a potíže.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
Maartyy
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 158
Registrován: Stř Ún 01, 2012 7:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Slevy

Příspěvekod Maartyy » Pá Bře 23, 2012 9:21

Taky mam zachudky a v nich asan. Nejakou velkou miru pocurani za 3 dny nepozoruju ale louzicky nejsou ani nikde jinde, tak jim asi vyhovujou. Kitty ma krapet problem a cas od casu si do pisku pusti louzicku, jinak jak se probudi tak drepi v zachudku celou dobu, tak bud ucurkava nebo se ji libi na asanu.

Disable adblock

Avatar uživatele
Lenca
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1575
Registrován: Čt Kvě 27, 2010 19:18
Místo/Bydliště: Plzeň

Re: Slevy

Příspěvekod Lenca » Ne Bře 25, 2012 12:43

každý den? my máme zachudky s peletama a vyměním jim to 1x za 14 dní asi, ten menší zachudek 1x týdně pro 2 činči v kleci.Když je to už rozpadlé,tak vyhodím a nikdy to nesmrdělo během těch 14 dní.

Avatar uživatele
Lenca
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1575
Registrován: Čt Kvě 27, 2010 19:18
Místo/Bydliště: Plzeň

Re: Slevy

Příspěvekod Lenca » Ne Bře 25, 2012 12:44

a ted jsem mela od konce září do konce února 1 15kg pytel. mám 15kg pytel na 5 měsíců :)

Avatar uživatele
chovamcoumim
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 885
Registrován: Čt Črc 15, 2010 15:34
Místo/Bydliště: Metylovice

Re: Slevy

Příspěvekod chovamcoumim » Po Bře 26, 2012 9:03

Každý den jen přesívám ale nepřidávám pelety jen když už skoro nic nemají,při počtu 60činčil v jedné místnosti to nejde ani jinak,bydlíme přeci jenom v bytě a nesmí to smrdět :roll: My máme spotřebu 60kg pelet na měsíc,tak se to pronese.Ale co by člověk pro ty naše miláčky všechno neudělal.Máme 27 skříňoklecí,a ve vedlejším pokoji na odstav a nemoci a karantény dalších 9 klecí a to tam máme i akvárko,takže z 3+1 nám skoro vše obsadila zvířátka.Pelety nám vyhovují nejvíce,hobliny jsme mívali u podkanů a to se muselo měnit fakt často

Disable adblock

Avatar uživatele
Lenca
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1575
Registrován: Čt Kvě 27, 2010 19:18
Místo/Bydliště: Plzeň

Re: Slevy

Příspěvekod Lenca » Po Bře 26, 2012 22:00

tak to pak joo, takových činčil :shock: ,to je jasné,že bude spotřeba velká :D

Avatar uživatele
Poorubacka
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 139
Registrován: Ne Kvě 31, 2009 9:51
Místo/Bydliště: Ostrava-Poruba

Re:

Příspěvekod Poorubacka » Út Bře 27, 2012 11:28

Wulfina napsal:Se máš, já mám za barákem les... :D


Tak to už potom stačí si jen koupit peletkovač :lol:

Avatar uživatele
Poorubacka
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 139
Registrován: Ne Kvě 31, 2009 9:51
Místo/Bydliště: Ostrava-Poruba

Re:

Příspěvekod Poorubacka » Út Bře 27, 2012 11:31

Ivanka napsal:jinak moc nechápu, jak se tak malýma peletkama dá topit :roll: my naládujem kamna pořádnýma špalkama a je kráásně teploučko :) s lopatkou s peletkama bysme se asi uběhali


Existují kamna na peletky do kterých se nasypou peletky a kamna si je i sama dávkují... A v dnešní době stačí i poslat sms když nejste doma a kamna začnou sama topit :wink:

Avatar uživatele
mefoxinka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 219
Registrován: Ne Srp 14, 2011 14:40
Místo/Bydliště: Miletínky,Prachatice
Kontaktovat uživatele:

Re: Re:

Příspěvekod mefoxinka » Út Bře 27, 2012 11:41

Poorubacka napsal:
Ivanka napsal:jinak moc nechápu, jak se tak malýma peletkama dá topit :roll: my naládujem kamna pořádnýma špalkama a je kráásně teploučko :) s lopatkou s peletkama bysme se asi uběhali


Existují kamna na peletky do kterých se nasypou peletky a kamna si je i sama dávkují... A v dnešní době stačí i poslat sms když nejste doma a kamna začnou sama topit :wink:




ono třeba i zaleží v čem a kdy topit
mame v koupelně ještě navíc k topení Petry a když se koupou v zimě děti tak přitápim :)
peletky sou uplně nej :D dobře hoří a rychle vyhřejou prostor tak že je tam pomalu jak v sauně :D

Avatar uživatele
Lída
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 636
Registrován: Út Črc 24, 2007 23:19
Místo/Bydliště: OSTRAVA
Kontaktovat uživatele:

Re: Slevy

Příspěvekod Lída » Čt Bře 29, 2012 6:23

u nás je velká spotřeba. mám hobliny po celém dnu a čistím 2x týdně. taky jsem měla hobliny od stolaře, sem tam přikoupila, ale teď už jen kupuji a jezdím si pro odprášněné hobliny pro koně. je to velký balík a jsem spokojená..
kdyby byly domácí, tak je to lepší - voní :P

Disable adblock


Vrátit se na “Ostatní”