Neumí pít z napáječky

Diskuze o bydlení, venčení a klecích.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
_klarik_
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 43
Registrován: Po Bře 05, 2012 21:04
Místo/Bydliště: Ostrava

Neumí pít z napáječky

Příspěvekod _klarik_ » Út Bře 13, 2012 13:30

Prosím o radu, máte někdo zkušenosti s tím, že by vaše činčilka nechtěla pít z napáječky ???.. Mám rok starou činčilku a odmítá mi pít z napáječky.
Ze začátku mě to netrápilo a tak jsem ji dávala vodu jen do misky, kterou sice musím i víckrat denně vyměnit,ale to je to nejmenší. Teť si ale budu pořízovat další dvě činčilky ať není tak sama a proto chci přeci jen tu moji činčilku z napaječky naučít pít. Nevím jaké ony dvě činčilky budou zda-li by nevylivali vodu z misky apod.
Proto jsem tedy dala napaječku do klece ale i tak odmitá činčilka s ní pít. :roll: :)
Už zjistila že v napaječce je voda,ale i přesto raději strčí hlavu do mističky pod napaječkou kde je sem tam ukapnutých pár kapiček vody a vypije to než aby okusila napaječku .. Mám strach dát mističku z pod napaječky pryč aby pak nebyla celou noc, co se spí, bez vody.
Nevíte náhodou jak na to ?? Nebo myslíte, že to činčilka za pár dnů pochopí že má pít z napaječky ??? :)

Disable adblock

Avatar uživatele
Maartyy
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 158
Registrován: Stř Ún 01, 2012 7:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Neumí pít z napáječky

Příspěvekod Maartyy » Út Bře 13, 2012 14:14

V kapitole bydleni a tematu napajecka se toho resilo dost o napajeckach. Poridil jsem Bobovi tu pistalovou a trvalo mu to docela dlouho nez ji objevil. Pres den sem mu daval klasickou s kulickou i tu novou a na noc sem kulickovou odebiral. A kdyz jsem videl ze voda mizi z obou bylo vyhrano :D zkus az bude hledat vodu tak prstem tuknout do kulicky a dat ji mokry prst k cumacku, urcite ji to brzo docvakne kde vodu hledat :)

Avatar uživatele
Kobylatko
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1215
Registrován: Stř Ún 16, 2011 18:10
Místo/Bydliště: Bouzov

Re: Neumí pít z napáječky

Příspěvekod Kobylatko » Stř Bře 14, 2012 21:35

Ahoj přez demn ji mystičku z vodou vem a nech ji jen napáječku,chod ji radši kontrolovat kdyby náhodou se něco stalo.Misečku z vodou den jen na noc.Ještě ji nech třeba hodku proběhnout po pokoji,z běhání dostane určo žízen a třeba jí to donutí ochutnat vodu z nápáječky :wink: .Mužeš zkusit i přidat do vody jablečný ocet,hodně činčám chutná :D :wink:

Avatar uživatele
_klarik_
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 43
Registrován: Po Bře 05, 2012 21:04
Místo/Bydliště: Ostrava

Re: Neumí pít z napáječky

Příspěvekod _klarik_ » Stř Bře 14, 2012 21:52

Kobylatko napsal:Ahoj přez demn ji mystičku z vodou vem a nech ji jen napáječku,chod ji radši kontrolovat kdyby náhodou se něco stalo.Misečku z vodou den jen na noc.Ještě ji nech třeba hodku proběhnout po pokoji,z běhání dostane určo žízen a třeba jí to donutí ochutnat vodu z nápáječky :wink: .Mužeš zkusit i přidat do vody jablečný ocet,hodně činčám chutná :D :wink:


Ta moje opice si běhá po celém bytě od 6 večera, ne-li dřív když vstane do 22-23hod .. a že by měla žízeň mi moc nepříjde :D Začínám pochybovat o tom zdali vůbec pije :D .. ale stím jablečným octem to vyskouším děkují za radu :-) třeba se na něho chytne :D ...

Disable adblock


Vrátit se na “Bydlení”