napadání členů fóra

Diskuze o všem, co se týká činčil a nehodí se do kategorie strava, bydlení nebo nemoci a potíže.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

.

nesouhlasím
9
43%
nevím
1
5%
souhlasím
11
52%
 
Celkový počet hlasů: 21

chovcincil
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 96
Registrován: Pá Srp 19, 2011 9:28

napadání členů fóra

Příspěvekod chovcincil » Čt Říj 20, 2011 14:39

V poslední době se tu neustále množí napadání členů fóra a hádky.nechci vpisovat do tématů,které se toho netýkají proto se vás zeptám zde.Vás co se chodíte,čtete to,ale nic nenapíšete.
co si o tom myslíte?to vám to nevadí?nechápu proč,když se začne rozvíjet hádka nebo zbytečně někdo někoho napadat nikdo nic nenapíše.přece kdyby několik uživatelů napsalo že se jim to nelíbí,že toho mají dost nemuselo by se to ani vyhrocovat.
Fórum je takové,jaké ho udělají členové.Ale poslední dobou tu pravidelně přispívá tolik členů že by se to dalo spočítat na prstech jedné ruky.zbytek si většinou jen rýpne do někoho když může.
v poslední řadě tu jsou noví uživatelé nebo ti co prosí o radu.tímhle tempem si myslím že brzo žádnou radu nikdo nedostane.

Prot bych v tomhle tématu,které se inkho netýká rád slyšel váš názor a možná se někdo chytne za rypáček a zamyslí se.

tímto tématem nechci rozpoutávat další hádky,jen chci vědět zda takový názor mám jen já nebo i ostatní.
také chci všem co pravideleně přispívají a radí poděkovat,protože to dělají zadarmo a pro nás.a to by si hlavně měli rýpalové uvědomit.

Disable adblock

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Terezka » Čt Říj 20, 2011 15:05

Čtu a už radši nepíšu.

Avatar uživatele
RENÁTA
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 321
Registrován: Čt Bře 10, 2011 21:21
Místo/Bydliště: Ostrava

napadání členů fora

Příspěvekod RENÁTA » Čt Říj 20, 2011 22:00

někdy jsou ty hádky zbytečné myslím si, že by to šlo i jinak - hlavně blbě nerýpat - vždyť chybujeme všichni ne :)

Avatar uživatele
mefoxinka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 219
Registrován: Ne Srp 14, 2011 14:40
Místo/Bydliště: Miletínky,Prachatice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod mefoxinka » Čt Říj 20, 2011 22:16

chybama by se měl člověk poučit a vyvarovat se jich pro příště
snad možná by moh být i rád že se najde někdo kdo ho,a i jiné pokud vznesou dotaz,upozorni
jen mi přijde že tady to nějak poslední dobou není v módě
zato rýpání a napadání ostatních kdo si dovolí se jakkoliv vyjádřit je zřejmě v kurzu
asi to má "pár jedinců"jako koníček :evil:

Disable adblock

lustici
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 285
Registrován: Stř Lis 17, 2010 13:38

...je mi to jedno...

Příspěvekod lustici » Čt Říj 20, 2011 23:19

...v anketě chybí odpověď...
JE MI TO JEDNO

Avatar uživatele
mr.majkl
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 175
Registrován: Ne Led 17, 2010 22:31
Místo/Bydliště: Třemošná u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod mr.majkl » Čt Říj 20, 2011 23:46

Závist je hrozná věc, škoda, že zároveň typická pro český národ ;)

chovcincil
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 96
Registrován: Pá Srp 19, 2011 9:28

Re: ...je mi to jedno...

Příspěvekod chovcincil » Pá Říj 21, 2011 0:01

lustici napsal:...v anketě chybí odpověď...
JE MI TO JEDNO


tak to mě ani nepadalo,čekal jsem že fórum je domácké,kde se radí a sdělují zkušenosti a pomáhá se!ne že tu vzájemně členové napadají,osočují,nadávají za pomoc druhým a dokonce že to ostatním je JEDNO
jsem čekal aspoň solidaritu,ne nezájem

Avatar uživatele
RENÁTA
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 321
Registrován: Čt Bře 10, 2011 21:21
Místo/Bydliště: Ostrava

napadání členů fora

Příspěvekod RENÁTA » Pá Říj 21, 2011 6:40

ono se tu radí já osobně zatím nemám špatnou zkušenost ,ale někteří ztrácejí nad sebou kontrolu - měli by pochopit ,že jsou tu takoví kteří neví o chovu činčil vůbec nic a jsou tady i takoví co chápou pomaleji (bez urážky)nebo nezletilí- to je pak horší komunikace když se jim píše rada a oni si stojí za svým to i já chápu ,že se někdo neudrží. Jinak si myslím ,že většina jich tu je v poho ,ale je to jen můj názor.Mi bylo vše vysvětleno v klidu a bez hádek a bez těchto stránek bych byla ztracená - tímto chci všem poděkovat. :) Je pravda ,že více lidí - více názorů to pak může vést i k hádkám atd.

Laďka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 257
Registrován: Pá Dub 02, 2010 18:08
Místo/Bydliště: Hostinné,VČ kraj

Příspěvekod Laďka » Pá Říj 21, 2011 7:54

Souhlasím s Renátou.Taky jste mi pomohli,když jsem potřebovala.Ale v poslední době mi to příjde,že nečtu o činčilách,ale o lidech.To mě opravdu nezajímá.Lidičky,chytněte se za frňák a buďte zase dobří.A pojďte si zase povídat o chlupáčích a ne o nenávisti,zavisti a zlobě.Díky

Avatar uživatele
Dora
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 293
Registrován: Út Bře 03, 2009 13:34
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Dora » Pá Říj 21, 2011 10:39

Ano souhlasím, forum by mělo být zdrojem informací pro nové, ale i pro chovatelé, aby si zdělovali nové poznatky a posunulo je to dále.Proto by se měl dát i prostor novým informacím, což se tu moc nedá.
Škoda, že ti co mají potřebu za každou cenu udělat poslední tečku umlčely ty chovalelé, co by mohli být přínosem.Dříve přispívalo více dobrých chovatelů a bylo to určitě přínosnější.Nyní zde stále stejní lidi opisují pouze to, co napsal někdo roky před nimi a odsuzují se chovatelé co dělají více .... >:*B

chovcincil
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 96
Registrován: Pá Srp 19, 2011 9:28

Příspěvekod chovcincil » Pá Říj 21, 2011 11:07

Dora napsal:Nyní zde stále stejní lidi opisují pouze to, co napsal někdo roky před nimi a odsuzují se chovatelé co dělají více .... >:*B


opravdu?kdo dělá více než ten co pomáhá radama druhým bez otho aby z toho něco měl?kdyby tu nebyli ti stále stejní lidi není tu nikdo a když bude mít někdo problém,nebude mít kdo poradit.protže ti co dle vás dělají více budou mlčet... :^o

V tom případě kážete něco jiného než děláte.proč také neporadíte místo kritiky snahy druhých?nevšiml jsem si od vás jediný příspěvek,který by měl druhému pomoci.ale když jde o rýpnutí,to vám jde.
A přepisování toho co už někdo napsal?to myslíte jak?že když někdo napsal o pravidlech chovu a co je pro činčily dobré,nikdo jiný to nesmí zopakovat,protže už to tu bylo řečeno?tak to se opravdu někam dostaneme s chovem…..

A ano,opravdu někteří rýpalové docílili toho,že zde moc chovatelů co by mohli poradit nepřispívá.ale je rozdíl v těch co ví a nechtějí přispívat kvůli konfliktům a těmi,co neví ale občas si cíleně rýpnou mimo mísu.a právě tito vyženou a znechutí většinu ostatních

hoď kamenem kdo je bez viny,snad vám to něco řekne

chovcincil
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 96
Registrován: Pá Srp 19, 2011 9:28

Příspěvekod chovcincil » Pá Říj 21, 2011 11:08

Laďka napsal:Souhlasím s Renátou.Taky jste mi pomohli,když jsem potřebovala.Ale v poslední době mi to příjde,že nečtu o činčilách,ale o lidech.To mě opravdu nezajímá.Lidičky,chytněte se za frňák a buďte zase dobří.A pojďte si zase povídat o chlupáčích a ne o nenávisti,zavisti a zlobě.Díky


a divíte se?nustále se množí napadání druhých,ti se brání,je ztoho hádka a řeší se jen to.pak ti co bym ohli pomoct buď mlčí nebo řeší tyhle věci

Avatar uživatele
Dora
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 293
Registrován: Út Bře 03, 2009 13:34
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Dora » Pá Říj 21, 2011 11:20

tohle je přesně důvod proč sem nemá cenu psát!!!Zvlášť když dělá chytrého a napadá někdo kdo je tu 2 měsíce...
Ale jinak super téma a bez hadání ....

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod minlub » Pá Říj 21, 2011 12:09

Zkuste být trochu ohleduplnější a nerýpat, aby se nemuselo téma opět zamykat.
Pokud máte něco na srdci a chcete si to sdělit, tak prosím přes SZ. Vím, že poslední dobou to není v módě, ale zkuste to kvůli ostatním.

chovcincil
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 96
Registrován: Pá Srp 19, 2011 9:28

Příspěvekod chovcincil » Pá Říj 21, 2011 14:04

Dora napsal:tohle je přesně důvod proč sem nemá cenu psát!!!Zvlášť když dělá chytrého a napadá někdo kdo je tu 2 měsíce...
Ale jinak super téma a bez hadání ....


takže je lepší tu být dva roky a přispět jen když chci rýpnout nebo někoho pošpinit [-o<
myslím,že váš přechozí příspěvek mluví za vše [-X

Avatar uživatele
genca
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 775
Registrován: Po Črv 08, 2009 0:10
Místo/Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod genca » Pá Říj 21, 2011 16:04

Ona tu už i v minulosti byla taková období, kdy se neřešilo nic jiného, než hádky, co tak vím. Takže snad i teď se to nějak časem zase uklidní.
Co se mě týká, taky víc čtu, než píšu, ale pokud vím jak někomu poradit, snažím se to udělat. Zastanu se toho, s kým souhlasím, pokud nesouhlasím a nejedná se o něco přímo nebezpečného, tak to nemám potřebu moc komentovat. V chovu si dělám věci po svém a zdůvodnit je umím. Taky už se mi stalo, že se do mě někdo pustil. Je mi to celkem jedno.

Avatar uživatele
Lída
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 636
Registrován: Út Črc 24, 2007 23:19
Místo/Bydliště: OSTRAVA
Kontaktovat uživatele:

odpověd

Příspěvekod Lída » Pá Říj 21, 2011 16:42

mě to vadí hodně.. spíše mě to mrzí, protože je často založené nějaké téma, které se týká určitého problému a najednou se najdou chytráci, kteří toho zneužijí a téma odvrátí v hádku:(
je to diskuse.. pokud chci, tak napíšu zkušenost a pokud ji nemám, tak mlčím nebo nepíšu nic.......

Avatar uživatele
Kobylatko
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1215
Registrován: Stř Ún 16, 2011 18:10
Místo/Bydliště: Bouzov

Příspěvekod Kobylatko » So Říj 22, 2011 19:47

no muj názor na toto téma je takovy.Jestli někdo chce rypat a napadat druhe jen pro svou zabavu tak at sem raci nechodí,akorat vy rejpali ukazujete jak se neumíte chovat,nudite se a tak akorat vymíšlite blbiny jak otravovat normálni slusny lidi kteří mají zaje si pokecat a vyměnit ruzne informace o techto zviratech.Pokud nemate važny zajem a vážně diskutovat na tomhle foru a vyměnovat si informace o chovu činčil tak sem nechdtě zbytečně tak odrazujete lidičky kteří tu chodí radi Vám rejpalové by se taky nelibilo kdyby po vas furt někdo štěkal a pořvaval a muvil o vecech co ani vubec nejsou pravda.Tot vše.Jinak zdravím členy tohoto fora a jejich činčilky :wink: :D

marttaska
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 72
Registrován: Stř Lis 04, 2009 11:04
Místo/Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvekod marttaska » Ne Říj 23, 2011 13:28

Je dobré,když se tu radí,ale někdy mě přijde,že se to přehání stím jak je chov činčil náročný,ano je náročnější pokud máš činčil víc,ale když si někdo chce koupit činčilu na mazlíčka a dočte se tu jak je to strašně náročné,váhá jestli si ji pořídit či né.Byli jsme na výstavě králíků a tam slečna bylo ji přes 20 měla zájem pořít si činčilu a byla tak vystrašená,že to nemůže zvládnout.Samozřejmně souhlasím,že činčila není hračka pro malé dítě nebo pro někoho kdo nemá čas vůbec,nemuselo by se to přehánět,protože můj názor není to až tak náročné jak se tu někdy píše,nevím jestli to píšu na vhodné místo,ale prostě mě to z tohoto tématu tak napadlo.pokud jsem zase mimo téme tak se omlouvám,chce to rady trošku s rozumem,ráda si přečtu také něco nového,mělo by to být pořád stejné né kážu vodu a piju víno

Avatar uživatele
silva
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1353
Registrován: Čt Srp 31, 2006 22:14
Místo/Bydliště: Brno

Příspěvekod silva » Ne Říj 23, 2011 16:12

Jsem na fóru od srpna 2006, takže docela dlouho. V poslední době mám pocit, že přibývá těch, co mají činčilu proti těm, co se starají o činčilu. Vytáčí mě, když si někdo žádá o radu u evidentně nemocné činčily, která patří k veterináři, dostane odpověď, a stejně se zařídí podle sebe. A když činčila umře, tak tady plače, jak je mu smutno a někteří jej ještě utěšují, že udělal všechno, co mohl. Nebýt slušně vychovaná, tak mám velkou chuť takového člověka poslat do HÁJE se vzkazem, že to zavinil on a ne jej utěšovat. Takže toto je jeden z důvodů, proč téměř nečtu rubtiku Nemoci, protože bych rýpala taky.
A to že někteří rýpou? Někdy to fakt není na místě, ale taky se mě zdá, že některý text byl špatně pochopen a proto se reakce zdá neadekvátní.
Navíc si myslím, že na některé členy fóra jsou jiní alergičtí, takže ryjou automaticky. Řešit to, že někdo nejde na sraz jen proto, že se s druhým před lety pohádal, mi připadne infantilní. Chtělo by to víc spolu mluvit a umět naslouchat druhým.

chovcincil
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 96
Registrován: Pá Srp 19, 2011 9:28

Příspěvekod chovcincil » Ne Říj 23, 2011 18:22

marttaska napsal:chce to rady trošku s rozumem,ráda si přečtu také něco nového,mělo by to být pořád stejné né kážu vodu a piju víno


nechápu,můžete vysvětlit?

Martaska kde myslíte že se ukazuje jak je chov náročný?v tom,že někomu jen napsáno aby malou činičlu nepřipouštěl,měl dvě klece když odchovává mláďata nebo když nechce jít k veterináři že ho lidi straší,i kyž to dost často dopadá přesně jak říkají?

Navíc si myslím, že na některé členy fóra jsou jiní alergičtí, takže ryjou automaticky.

jo,tak to pně souhlasím :roll:

chovcincil
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 96
Registrován: Pá Srp 19, 2011 9:28

Příspěvekod chovcincil » Ne Říj 23, 2011 18:31

já bych spíš řekl,že by možná to chtělo více taktu a ohleduplnosti k těm,co se snaží s dobrým úmyslem poradit.Přece jsme je lidi a každý se může zmýlit,každý má jinou zkušenost a někdy je to i myšleno jinak než to druhý pochopí.
Mě spíš vadí že většinou útočí ti,co neporadí a nebo spíš už útočí z antipatie k tomu druhému.
Nikdy jsem to moc nesledoval ale to je normální?taková rivalita mezi chovateli?o co jde?o prodej?přece zákazníků je dost....kolikrát se tu zbytečně háže špína a pokroutí věci co jsou úplně jinak,jako např. v poseldních několika zamčených tématech

chovcincil
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 96
Registrován: Pá Srp 19, 2011 9:28

Příspěvekod chovcincil » Stř Říj 26, 2011 17:11

Omlouvám se moderátorům že jsem založil téma a zveřejnil SZ,chápu že bylo jasné že ot rozpoutá hádku.Bohužel už nevím jak se bránit proti útokům přes SZ.zde si pak každý myslí že může napsat vše a vyjadřování některých je horší jak u sedláků.
Chtěl jsem aby ostatní věděli že ne každý se vyjadřuje stejně na veřejnosti a v soukromí.
Toť asi vše k věci.

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod minlub » Stř Říj 26, 2011 17:23

Chápu, jen by se kvůli tomu nemuselo zakládat téma vedoucí k hádce. Můžeš napsat moderátorům aby to vyřešili. Napadání členů přes SZ se určitě dořeší.

marttaska
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 72
Registrován: Stř Lis 04, 2009 11:04
Místo/Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvekod marttaska » Stř Říj 26, 2011 17:26

asi to vážně nemá cenu sem chodit a nechat se napadat nějakýma puberťákama
stejně když se sem něco napíše,tak se to otočí
a s pomlouváním třeba Michala začal chovcincil takže není co řešit
mějte se

Disable adblock


Vrátit se na “Ostatní”