týrání zvířat

Diskuze o všem.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
Kobylatko
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1215
Registrován: Stř Ún 16, 2011 18:10
Místo/Bydliště: Bouzov

Re: týrání zvířat

Příspěvekod Kobylatko » Po Ún 11, 2013 16:43

Přesně vyprášit mu kůži,pohlídat,počíhat na hlavu pytel do lesa s nim a pejskaři at si ho podají.Naštěstí sem ještě nikdo takový nedorazil a doufám že i nedorazí.

Disable adblock

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Re: týrání zvířat

Příspěvekod jasmin » Po Ún 11, 2013 22:06

To ja bohuzel vim, ze jsou tady zakony naprosto zvracene a ve prospech grazlu casto.
Ono, pokud by tam bylo tech pejskaru vic, tak si muzou dosvedcit pospolu ve svuj prospech.Pochybuju, ze kdyby meli tu moznost a nacapali ho u toho a jeste by to odnesl neci pes z nich, tak ze by ho nechali jen tak odejit.Tresty jsou tady smesne, nebo zadne, takze co jineho lidem za chvili zbyde, aby ochranili sebe,deti, nebo sve psy, cleny rodiny?
Na tyhle zrudy by vazne platily nejvice ty tresty, ktere se vykonavaji v nekterych muslimskych zemich, sekat ruce a verejne a byl by klid.To same na nektere jine kriminalni ciny.

Avatar uživatele
Kobylatko
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1215
Registrován: Stř Ún 16, 2011 18:10
Místo/Bydliště: Bouzov

Re: týrání zvířat

Příspěvekod Kobylatko » Po Ún 11, 2013 22:11

Stačilo by zákony který sou v jiných státech třeba Amerika i když amíky nemusím,někdo vstoupí sáhne na tvou věc,pozemek tak ho mužeš zastřelit,postřeli,ruzně zmrzačit prostě mu dát zavyučenou a je klid.S takovou to neskočí a pak tu nezůstane ani mucha

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: týrání zvířat

Příspěvekod Terezka » Út Ún 12, 2013 7:12

To tady můžeš taky, ale musíš mít 1,80 m plot jako nepřekonátelnou překážku.

Disable adblock

Avatar uživatele
Kobylatko
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1215
Registrován: Stř Ún 16, 2011 18:10
Místo/Bydliště: Bouzov

Re: týrání zvířat

Příspěvekod Kobylatko » Út Ún 12, 2013 16:05

oprava.Ach ten češtin:lol: :S takovou to neskončí a pak tu nezůstane ani mucha.

Avatar uživatele
Reňaaa
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1090
Registrován: Čt Črc 30, 2009 11:04
Místo/Bydliště: Ostrava!!!

Re: týrání zvířat

Příspěvekod Reňaaa » Stř Ún 13, 2013 10:35

No to je strašné, pořád čtu nějaké případy trávení, to aby člověk chodil se psem po venku s náhubkem pořád...fakt to mě děsně štve tihle lidi, zavřít je někde a nikdy nepustit :evil: Bydlím v Ostravě a ještě k tomu celkem v rušné oblasti a naštěstí jsem tady u nás zatím nezaregistrovala nějaký případ otrávení.

Avatar uživatele
Kobylatko
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1215
Registrován: Stř Ún 16, 2011 18:10
Místo/Bydliště: Bouzov

Re: týrání zvířat

Příspěvekod Kobylatko » Stř Ún 13, 2013 13:50

U nás taky nic ani v okolí Olomouce tak doufám že to tak i zůstane.Ted tu spíš řádí žháři.Takový lidi co tráví zvířata a ubližují jim zavřít makat do dolů a nepustit je s tama.

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: týrání zvířat

Příspěvekod Terezka » Čt Ún 21, 2013 13:43


jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Re: týrání zvířat

Příspěvekod jasmin » Čt Bře 14, 2013 19:45

fakt se mi uz cche brecet z tech hruz pachanych na zviratech:-(.Jedine adekvatni tresty by byly sekani pazour tem bestiim
http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalo ... korun.html

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: týrání zvířat

Příspěvekod Wulfina » Čt Bře 14, 2013 21:21

:evil: :evil: Ty lidi sou fakt bestie!
Pokud se chci psa zbavit, tak ho dám do útulku, nebo psa uvážu někam lidem na oči, ale né tohle :((
Děsný!
Ale takovou sumu, sem fakt nečekala... Tak snad jí za to vyléčí a konečně její psí život dostane lásku v nové rodině...

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Re: týrání zvířat

Příspěvekod jasmin » Čt Bře 14, 2013 22:11

Tohle ji nejaka ta zruda ty draty a vse omotala kolem krku uz pry asi, kdyz byla stene:-(.Nejvic me dostala ta fotka z te skladky, jak tam byla pripravena a stocena do klubicka umrit.-(
Uz jsou zajemci, ale ma nemocne ledviny, coz neni divu po tom vsem a bez jidla, v mrazech venku na skladce:-(.
Jak nemam rada nasili, tak by mi nedelalo absolutne problemy, kdyz tyhle zrudnosti vidim, kdyby se zavedly verejne lynce, tak se pridat a klidne takove bestii urezat, nebo usekat ruce.Na tohle totiz nic jineho, nez velice bolestive telesne tresty platit ani nemuze a nebude.

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Re: týrání zvířat

Příspěvekod jasmin » Pá Bře 15, 2013 21:02


Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: týrání zvířat

Příspěvekod Terezka » Pá Bře 15, 2013 21:29

Achjo, je mi z toho zle.

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: týrání zvířat

Příspěvekod Wulfina » Pá Bře 15, 2013 21:39

Však příroda to těm k**vám šikmovokejm vrací v plný parádě... :lol:

Avatar uživatele
Kobylatko
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1215
Registrován: Stř Ún 16, 2011 18:10
Místo/Bydliště: Bouzov

Re: týrání zvířat

Příspěvekod Kobylatko » Pá Bře 15, 2013 22:13

K tomu není fakt co říct takový lidi sou bestie a zrůdy nechutný,že jim to není blbý?co kdyby to někdo udělal jim?to si nedokážou představit sami sebe v takové situaci?asi né protože často slýchám "mě se to stát nemuže" at se to týká čehokoli :evil: .

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Re: týrání zvířat

Příspěvekod jasmin » Pá Bře 15, 2013 22:33

Porad jich je ale, jak rezatejch mravencu i u nas:-(.A nejhorsi je, ze to delaji i u nas:-(, kolik uz tech pripadu a kauz bylo:-(.Jjeich mentalita je v tomto otresna.Nejhorsi je ale zpusob, jakym vsechna ta zvirata a psy a kocky zabijeji a ti, kteri jsou jeste zivi a cekaji na tu hruzu, az na ne prijde rada se na to musi divat narvani v klecich hned u toho, jak je videt i na jednom tom hnusnem fotu, aby byly v co nejvetsim stresu a videli, co je ceka take:-(.

Avatar uživatele
Lenca
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1575
Registrován: Čt Kvě 27, 2010 19:18
Místo/Bydliště: Plzeň

Re: týrání zvířat

Příspěvekod Lenca » Pá Bře 15, 2013 22:43

jiná mentalita no :( ...co vidí kolem,dělaj taky..když v takovém prostředí vyrustaj a nikdo je neuči žadnymu soucitu,tak jim to asi přijde normalní...ale jak psala Wulfi, ona jim to ta příroda vrací..

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Re: týrání zvířat

Příspěvekod jasmin » Pá Bře 15, 2013 23:18

Tohle proste nemuze pochopit nikdo normalni a soudnej.Proc ale musi ty kocky a psy stahovat z kuze zaziva, nebo je zive varit proboha.:-(
Kdo ma odvahu si to precist, asi by to melo vedet co nejvice lidi.Doufala jsem, nebo si myslela, ze V Thajsku se tohle nedeje a po preceteni tohoto otresneho dokumentu jsem zdesena, ze i tam:-(.Proste ta Asie je strasna a nikdo by me tam nedostal, ani zadarmo.Jedini, kdo tam jsou jini a hodni lide, jsou Tibetane.
http://animalrights.webz.cz/psi_kocky.htm

Avatar uživatele
Lenca
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1575
Registrován: Čt Kvě 27, 2010 19:18
Místo/Bydliště: Plzeň

Re: týrání zvířat

Příspěvekod Lenca » So Bře 16, 2013 10:20

máma byla v Thajsku a dostala se na takový trh..říkala,že hrůza, že třeba husky v malé kleci, na trhu pod plachtami,kde je nesnesitelný vedro pro člověka, nedá se tam dýchat a ty zvířata tam jsou celé dny :(

Avatar uživatele
Kobylatko
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1215
Registrován: Stř Ún 16, 2011 18:10
Místo/Bydliště: Bouzov

Re: týrání zvířat

Příspěvekod Kobylatko » Pá Dub 12, 2013 13:34


Jitka Řeháková
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 738
Registrován: Po Ún 25, 2008 13:46
Místo/Bydliště: Špindlerův Mlýn, Bedřichov 36, 543 51

Re: týrání zvířat

Příspěvekod Jitka Řeháková » So Dub 27, 2013 13:42

Myslím si, že je chyba ve společnosti. Mnoho lidí je nespokojených, neví jak z toho ven, obzvláště ti, kteří mají to IQ nižší ( ale i překvapí ti s vyšším ), nezvládají situaci. Někdy si za ni i můžou sami, někdy jsou případy neřešitelné...ale je neomluvitelné, pokud někdo vztáhne ruku na bezbraného tvora - zvíře, dítě, člověka, který se s ním nemůže popasovat. To je fakt neomluvitelné a trest by měl být vysoký, tak aby to spíš nebyl návod pro druhé jak si vylít vztek, bezmocnost. Svůj podíl na tom má i nevímavost sousedů, okolí. To bych nekompromisně pokutovala taky, pokud mohli něco udělat a nekonali, je to spoluúčast na těch smutných věcích :( :( :(

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Re: týrání zvířat

Příspěvekod jasmin » So Dub 27, 2013 18:33

Slyseli jste, nebo cetli ve zpravach, bylo to i v Blesku, jak nejaka psychopaticka zruda zapalila v moci nekde na Chomutovsku kotce i se psy?Uhorely dve fenky:-(.Fakt by takovehle bestie zaslouzily naprosto to same udelat.Nejhnusnejsi na tom je, ze se ty fenky ani nemohly dostat ven a dovolat se pomoci, jako by mel moznost treba clovek.
A v soku jsem byla, kdyz jsem procitala diskusi, nebot tam zase, jako i jindy, pokud se jedna o utyrani psa, zabiti zvracel svoji nenavist proti psum ten sadista pod nicekm Pavel a strasne jim to pral a mel z toho radost.A psal tam zase, ze nejlepsi a jedina cesta je psy bud upalit, nebo otravit vsechny a verohodne i psal, ze kdyz se psu prorizne hrdlo, tak se vlastni krvi dusi jen nekolik minut.Ten psychopat neni vporadku a mel by se zjistit, uz se na tom bude pracovat.Navic vyhrozuje i lidem a tezce je urazi verejne atd.A nekde jinde psal nekdo, ze se specializuje na servery a diskuse o tyranych zviratech a ze musi mit zrejme na svedomi utyrani mnoha psu.Je mi z takovych hnusaku fakt zle strasne, davejte si fakt pozor, kdyz jste se psema venku.Ja se treba branit dokazu, pritel take, ale opravdu hrozi nebezpeci, jak tak tam pise a mozna ani nebude sam, ze vas muze napadnout , kdyz nekde budete venku se psem a zacne do Vaseho psa, jak tam pise kopat, nebo na nej vytahne kasr, kterm se chlubi a podreze ho.A kdyz pry chce majitel branit sveho psa, dopadne pry take zle.Tahle nase zeme vazne dosla do p.....
Tohle by opravdu vyresil pouze poradny Armacedon, aby si lidstvo konecne uvedomilo, kam az doslo a co dela.
A to jsem cetla pred chvili na nejakm blogu otresny pripad umuceni kocky, psalo se o tom uz nekdyv roce 2005 na Kladensku.A pry tech kocek bylo asi mnohem vice, radil tam sadista, ktery ji skrtil zavesenou, prelamal ji nohy a rozdrtil kosti, vytrhal srst, zaziva stahnul z kuze, polil benzinem a zapalil.Z poslednich sil mu asi utekla a zamrzla venku pod autem v ledu, kde ji lidi museli vysekat.I veterinar prohlasil, ze to byl nejotresnejsi pripad tyrani zvirete, jaky kdy videl za asi 20 let. musel ji okamzite uspat.A vcera se bavily zenske na zastavce, ze tech pripadu, kdy uz i deti pro zabavu upaluji kocky, stenata, psy a smeji se tomu, jak trpi a toci si to, jako ohromnou zabavu na mobily a davaji na net.
Za tohle by mel platit i na tyhle povedene deticky oko za oko a zub za zub.
Znama mi psala, ze pred lety videla na netu nejake video, kde se prave podobni parchanti snazily upalit psa.Polily ho benzinem, nebo nejakou horlavinou, jenze pes se vysmekl a skocil na jednoho z tech zmetku a ten, jak skrtnul, pes kanystr prevrhnul na nej a vznitil se ten smrad a osklive skoncil popalenej.Skoda jen, ze tak neskoncily i ti ostatni a doufam, ze ty popaleniny byly takoveho stupne a rozsahu, ze ho nikdy nikdo uz neda dohromady vizuelne.Strasne toho pribyva, svet jde do zadele.

Avatar uživatele
Hanka
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 169
Registrován: Pá Ún 11, 2011 9:47
Místo/Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: týrání zvířat

Příspěvekod Hanka » Po Črv 10, 2013 11:08

Tak to já si byla pro klec na činčily. Takovou tu velkou chovnou, předělávám jí na seznamovací...
Ale co je hlavní... Když jsem tam byla, viděla jsem, jak zvířata u "chovatelé" živoří v otřesných podmínkách. Jedná se přibližně o 6 činčil. Činčily jsou zanedbané hygienicky (neskutečně špinavé) a mají nedostatek potravy i vody. Mají zakysané oči, průjmy a jsou celé oškubané. Vzhledem k umístění klecí usuzuji, že budou mít v sobě plno parazitů. Mají je na chodbě v hospodářské budově, takže přes zimu tam musí být neskutečná zima. V klecích mají tak 10 cm hnoje, některé jen rez ze železa. V krmivu, kterého mají opravdu po skromnu jsou červy ("zofabáci" - to jsou ti co se s nimi krmí agamy atd.). Krmení jsou zrninami (pšenice, oves, kukuřice a i proso).
No popadla jsem klec (tu jsem umyla jarem, teď jí dočistím domestosem, spláchnu vařící vodou a nakonec dezinfekcí) a upalovala domů, našla jsem si stránky ochránců zvířat a napsala email. Snad s tím něco provedou...

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: týrání zvířat

Příspěvekod minlub » Po Črv 10, 2013 11:23

A o jaký jde chov?

Avatar uživatele
Hanka
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 169
Registrován: Pá Ún 11, 2011 9:47
Místo/Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: týrání zvířat

Příspěvekod Hanka » Po Črv 10, 2013 11:36

Nemá žádné www stránky, činčilky ani nijak nenabízí... já se k němu dostala náhodou. Říkal, že chov ruší, nechce už v něm pokračovat. A protože nevím, jak se chce činčil "zbavit" raději ať mu je vezmou a dají do izolace. Problém, je že takovou nemocnou činčilu si nikdo nevezme, nikdo neohrozí svůj chov

Disable adblock


Vrátit se na “Chat”