zvetšené bradavky

Vše co se týká březosti a odchovu miminek

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

nika

zvetšené bradavky

Příspěvekod nika » Po Led 09, 2006 19:35

Ahoj,prosím vás o radu...moje činčilka poslední měsíce dost přibírala,a nyní váží asi 770 gramů..ale dnes jsem si ji chovala a nahmatala jsem bradavky o velikosti tal okolo0,5cm..dá se podle toho poznat zda je březí? předem děkuji za vaše cenné rady

Disable adblock

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » Po Led 09, 2006 19:37

samozřejmě pokud činčilka přibírá na váze rychleji, než je normální, tak je pravděpodobný, že mláďata budou.... Jak je stará?
Taky se většinou dost zakulatí, lehají si na bok, jsou línější a víc dlabou.

nika

Příspěvekod nika » Po Led 09, 2006 19:44

je stará 9 měsíců...za poslední měsíce přibývala více než kdy jindy ale já to brala tak ,že je prostě ve vývynu..jo,na bok si lehá,ale to dělá odmalinka...a ty bradavky se jim dají nahmatat normálně?

Avatar uživatele
Iva
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1050
Registrován: So Říj 02, 2004 16:31
Místo/Bydliště: Kladno

Příspěvekod Iva » Po Led 09, 2006 20:03

A máš k ní i samečka? Jestli ne, jak dlouho jí máš u sebe - myslím kdy naposledy byla v kontaktu s jinými činčilkami, hlavně kloučky?

Disable adblock

Avatar uživatele
Alice
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1205
Registrován: Stř Srp 10, 2005 19:21
Místo/Bydliště: Oslo NORSKO!!!!!!!!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Alice » Út Led 10, 2006 7:26

nika napsal:je stará 9 měsíců...za poslední měsíce přibývala více než kdy jindy ale já to brala tak ,že je prostě ve vývynu..jo,na bok si lehá,ale to dělá odmalinka...a ty bradavky se jim dají nahmatat normálně?


Ak je tehotna to ste dost prepiskli.Myslim ze sme to tu spomenuli asi 100x ze by nemala otehotniet pred dovrsenim 1 roku.Vystavujete tak matku aj mladata velkemu nebezpecenstvu. :(

nika

Příspěvekod nika » Út Led 10, 2006 18:09

jo,mám samečka...vím,že by neměla být připuštěná tak mladá..já je hlídala,ale někdy jsem na chvilku odběhla...to se nedá nic dělat..takže když to tak vezmu tak byla se samečkem,hodně přibívá,je líná a ted ty bradavky...činči je mají takhle velké i normálně?vím,že některým zvířatům se bradavky dají nahmatat jen když čekají mladý....děkuji

Avatar uživatele
khelis
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 526
Registrován: Čt Zář 01, 2005 14:31
Místo/Bydliště: olomouc

Příspěvekod khelis » Út Led 10, 2006 18:16

nika napsal:jo,mám samečka...vím,že by neměla být připuštěná tak mladá..já je hlídala,ale někdy jsem na chvilku odběhla...to se nedá nic dělat..takže když to tak vezmu tak byla se samečkem,hodně přibívá,je líná a ted ty bradavky...činči je mají takhle velké i normálně?vím,že některým zvířatům se bradavky dají nahmatat jen když čekají mladý....děkuji

opravdu se s největší pravděpodobností jedná o těhoteství!!!
mohla bys říct, kdy asi pravděpodobně začala příbírat??? a nenašla jsi u ní takovou menší bílou voskovou zátku???

Avatar uživatele
Alice
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1205
Registrován: Stř Srp 10, 2005 19:21
Místo/Bydliště: Oslo NORSKO!!!!!!!!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Alice » Út Led 10, 2006 18:17

Tak ti teraz len zostava dufat ze prezije porod.Normalne my bradavky nemali byt hmatatelne.

nika

Příspěvekod nika » Út Led 10, 2006 18:48

tak snad to nebude tak strašný...nechám to na přírodě...ale děkuji moc za poskytnutí informací.jestli budou miminka tak vám dám vědět jak to dopadlo.

Avatar uživatele
Alice
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1205
Registrován: Stř Srp 10, 2005 19:21
Místo/Bydliště: Oslo NORSKO!!!!!!!!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Alice » Út Led 10, 2006 20:41

nika napsal:tak snad to nebude tak strašný...nechám to na přírodě...ale děkuji moc za poskytnutí informací.jestli budou miminka tak vám dám vědět jak to dopadlo.


Keby to bolo na prirode tak ta samica neotehotnie :wink:

Avatar uživatele
Iva
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1050
Registrován: So Říj 02, 2004 16:31
Místo/Bydliště: Kladno

Příspěvekod Iva » Út Led 10, 2006 22:05

Držím palce, ať vše dopadne dobře :) Přeci jen není samička úplně malinká, tak si myslím, že je veliká šance.
Hodně štěstí :D

Disable adblock


Vrátit se na “Březost a odchov mladých”