Podestýlka a písek

Diskuze o bydlení, venčení a klecích.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Radka
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 90
Registrován: Ne Kvě 08, 2011 19:48

Podestýlka a písek

Příspěvekod Radka » Čt Črv 02, 2011 13:32

ADobrý den, mám dotaz může být i granulovaná podestýlka? a je dobrý písek Apetit? :arrow:

Disable adblock

luciex
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 471
Registrován: Po Dub 25, 2011 17:35
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod luciex » Čt Črv 02, 2011 13:34

podle mě být granulovaná klidně může a písek Apetit se moc nedoporucuje, :wink:

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » Čt Črv 02, 2011 13:37

granulovaná podestýlka může být, pokud není něčím napuštěná. Jinak písek apetit moc dobrý není, ale postačí :-)

Radka
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 90
Registrován: Ne Kvě 08, 2011 19:48

Příspěvekod Radka » Čt Črv 02, 2011 13:45

martej napsal:granulovaná podestýlka může být, pokud není něčím napuštěná. Jinak písek apetit moc dobrý není, ale postačí :-)

protože nevím jestli u nás ve zverimexu mají lepší já koupila zatím tento jak často se má čistit?teda vyměnovat

Disable adblock

saskie
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1515
Registrován: So Lis 27, 2010 23:32
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod saskie » Čt Črv 02, 2011 14:40

Já se obávám, že do apetitu budou čůrat, pak ho člověk čistí - vyhazuje - pořád. Ve zverimexech mívají často sandy od vitakraftu, ten je suprovej. Po pár dnech prosívat od bobků. Jinak nákupy přes net. Podestýlka mi přijde dobrá Jonáš, nebo cokoli na ten způsob, jsou to takové válečky z dřevin.

Avatar uživatele
Lenca
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1575
Registrován: Čt Kvě 27, 2010 19:18
Místo/Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Lenca » Čt Črv 02, 2011 15:33

Já používám písek Apetit,protože jsem ho před dlouuuhou dobou koupila 40kg :lol: a koupou se v něm obě činčilky uplně v pohodě,ale už mám posledních 5kg,tak potom přejdu na jiný,doporučovaný ;)

saskie
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1515
Registrován: So Lis 27, 2010 23:32
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod saskie » Čt Črv 02, 2011 23:58

Jenom k tomu apetitu, to oni se v něm rochnily a byly blahem bez sebe, ale v tom sepiolite (nebo sandy) jsem s nima blahem bez sebe i já, když ho nemusim pořád vyhazovat a kupovat nový. Ale je fakt, že když měly na výběr apetit a sandy (měly ve výběhu dvě nádoby) do apetitu šly spíš náhodou, v sandy se mohly ukoupat.

Radka
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 90
Registrován: Ne Kvě 08, 2011 19:48

Příspěvekod Radka » Pá Črv 03, 2011 13:55

saskie napsal:Jenom k tomu apetitu, to oni se v něm rochnily a byly blahem bez sebe, ale v tom sepiolite (nebo sandy) jsem s nima blahem bez sebe i já, když ho nemusim pořád vyhazovat a kupovat nový. Ale je fakt, že když měly na výběr apetit a sandy (měly ve výběhu dvě nádoby) do apetitu šly spíš náhodou, v sandy se mohly ukoupat.
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23684235&tab=0 můýe být toto podestýlka prosím poslat adresu na ten písek viděla jsem se i koupat v tom ale raič koupím lepčí :) můžu jí koupit kouli na běhání?po bytě?a nevádí že mi kadí do písku :D

Radka
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 90
Registrován: Ne Kvě 08, 2011 19:48

Příspěvekod Radka » Pá Črv 03, 2011 14:01

Radka napsal:
saskie napsal:Jenom k tomu apetitu, to oni se v něm rochnily a byly blahem bez sebe, ale v tom sepiolite (nebo sandy) jsem s nima blahem bez sebe i já, když ho nemusim pořád vyhazovat a kupovat nový. Ale je fakt, že když měly na výběr apetit a sandy (měly ve výběhu dvě nádoby) do apetitu šly spíš náhodou, v sandy se mohly ukoupat.
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23684235&tab=0 můýe být toto podestýlka prosím poslat adresu na ten písek viděla jsem se i koupat v tom ale raič koupím lepčí :) můžu jí koupit kouli na běhání?po bytě?a nevádí že mi kadí do písku :D
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=36345480&tab=5 a co tenhle?

Avatar uživatele
Ladus
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 452
Registrován: Čt Črc 15, 2010 21:28
Místo/Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Ladus » Pá Črv 03, 2011 18:34

http://www.zravamrska.cz/?44,vitakraft-chinchilla-sandy-special-1kg
Raději tenhle. Zkus si ho sehnat, nebo objednat přes internet. Podestýlku- zkus říct třeba vašim, že zajedete do peletárny, kde se vyrábějí pelety na topení. Jsou to samé jako ve zverimexu a vycházejí 3*levněji.

Avatar uživatele
Ladus
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 452
Registrován: Čt Črc 15, 2010 21:28
Místo/Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Ladus » Pá Črv 03, 2011 18:35

A kouli na běhání raději nekupuj a pusť ji volně. Zrovna činčila není zvíře, které by vydrželo déle v něčem zavřené a mohlo by ji to stresovat.

luciex
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 471
Registrován: Po Dub 25, 2011 17:35
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod luciex » Pá Črv 03, 2011 20:12

koule je hloupost musí se pořádně prolítat,to je tak pro křečka :wink:

saskie
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1515
Registrován: So Lis 27, 2010 23:32
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod saskie » So Črv 04, 2011 17:43

Ta kukuřičná podestýlka jde, vůbec nepráší, ale zase to nijak extra nenasává. Na to jsou ty pelety fakt lepší. Já to teda teď promíchávám - pelety, trochu hoblin, trošičku kukuřičnej. Ale jedny holky to začly baštit. No už ty kukuřičný kupovat nebudu, dřív byly to nejlepší, ale pak jsme poznaly jonáše a ten je bezkonkurenční :D , to jen, že jsem zrovna rychle potřebovala podestýlku a jonáš nebyl.
Kouli na běhání, mě se to zdá celkově strašný (mučení), pro činču každopádně, ale křečkovi bych ji taky nedala. Prosím nech činču běhat a skákat volně.

Radka
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 90
Registrován: Ne Kvě 08, 2011 19:48

Příspěvekod Radka » So Črv 04, 2011 17:59

saskie napsal:Ta kukuřičná podestýlka jde, vůbec nepráší, ale zase to nijak extra nenasává. Na to jsou ty pelety fakt lepší. Já to teda teď promíchávám - pelety, trochu hoblin, trošičku kukuřičnej. Ale jedny holky to začly baštit. No už ty kukuřičný kupovat nebudu, dřív byly to nejlepší, ale pak jsme poznaly jonáše a ten je bezkonkurenční :D , to jen, že jsem zrovna rychle potřebovala podestýlku a jonáš nebyl.
Kouli na běhání, mě se to zdá celkově strašný (mučení), pro činču každopádně, ale křečkovi bych ji taky nedala. Prosím nech činču běhat a skákat volně.
jo dobře:)

Radka
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 90
Registrován: Ne Kvě 08, 2011 19:48

Příspěvekod Radka » So Črv 04, 2011 18:12

Radka napsal:
saskie napsal:Ta kukuřičná podestýlka jde, vůbec nepráší, ale zase to nijak extra nenasává. Na to jsou ty pelety fakt lepší. Já to teda teď promíchávám - pelety, trochu hoblin, trošičku kukuřičnej. Ale jedny holky to začly baštit. No už ty kukuřičný kupovat nebudu, dřív byly to nejlepší, ale pak jsme poznaly jonáše a ten je bezkonkurenční :D , to jen, že jsem zrovna rychle potřebovala podestýlku a jonáš nebyl.
Kouli na běhání, mě se to zdá celkově strašný (mučení), pro činču každopádně, ale křečkovi bych ji taky nedala. Prosím nech činču běhat a skákat volně.
jo dobře:)
kouli kupovat určitě nebudu :)

luciex
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 471
Registrován: Po Dub 25, 2011 17:35
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod luciex » Út Črv 07, 2011 18:05

pokud by jste mel nekdo zajem budu ted prodavat pisek sepiolite,tak kdyztak napiste ;)

Radka
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 90
Registrován: Ne Kvě 08, 2011 19:48

Příspěvekod Radka » Út Črv 07, 2011 20:25

luciex napsal:pokud by jste mel nekdo zajem budu ted prodavat pisek sepiolite,tak kdyztak napiste ;)
prosím cenu

Disable adblock


Vrátit se na “Bydlení”