Písek Witte molen - váha

Diskuze o bydlení, venčení a klecích.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

SantatheLoTR
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 74
Registrován: Út Říj 03, 2006 10:34
Místo/Bydliště: Puškinova 2661/20

Příspěvekod SantatheLoTR » Út Říj 17, 2006 11:41

Magda napsala:
Já si právě objednala ten 20ti kg pytel. Přišlo mi však jenom 15 kg( 5x3 kg ) a cena vyšla strašně draho 57kč bez poštovného. Ani nebyli schopni zavolat, že balení je jiné za jinou cenu ( AKVATERAEXO ). TAk jsem jim volala, jak to teda je, že jsem si to za ty prachy mohla koupit rovnou někde ve zveráku, že to vyjde úplně na stejno. Pan Jedlička mi sdělil, že tentokrát nedostali balení 20 kg ale tohle. A že 1kg vyjde určitě levněji, protože v krabičkách je prý 600g. Takže proto mě to tak zajímá. Na krabičce totiž není uvedena váha ale litry.Tuším, že 1,5 litru, což by bylo asi 1,2 kg. Tak nevím. Docela dost mě to nas.....


A ten písek těch 20 nebo 15 kg to se dá kde objednat???

Disable adblock

Avatar uživatele
Magda
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 248
Registrován: So Črc 16, 2005 13:21
Místo/Bydliště: Brno

Příspěvekod Magda » Út Říj 17, 2006 22:16

Pro Janču
No jo, tak to jsem měla teda smůlu :cry: . Prý vždycky posílají " dvacítku " a teď to prostě poslali v takovýmto balení za takovouto cenu. Ach jo, tak někdy příště. Jen mě namíchlo to, že nebyli schopní zavolat a říct mě to. Počkala bych, až pošlou to 20ti kg balení.

Pro CincuPH
Jinak písek Wite mollen je teď v zelenofialových krabičkách, v plastových pixlích jsem ho neviděla.

Avatar uživatele
bobinka
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 185
Registrován: Pá Črv 23, 2006 20:27
Místo/Bydliště: Žďár nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod bobinka » Stř Říj 18, 2006 13:00

Magda napsal:Jinak písek Wite mollen je teď v zelenofialových krabičkách, v plastových pixlích jsem ho neviděla.


taky ho mám v takové krabičce a je ho tam 1,5l :wink:

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Terezka » Stř Říj 18, 2006 14:24

bobinka napsal:
Magda napsal:Jinak písek Wite mollen je teď v zelenofialových krabičkách, v plastových pixlích jsem ho neviděla.


taky ho mám v takové krabičce a je ho tam 1,5l :wink:

Já též, už jsem o tom psala výše.

Disable adblock


Vrátit se na “Bydlení”