ZLOMENA PACKA

Je vaše činčila nemocná? Hledáte správného veterináře?

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
Iva
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1050
Registrován: So Říj 02, 2004 16:31
Místo/Bydliště: Kladno

Příspěvekod Iva » Pá Dub 21, 2006 12:05

HURÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Luboši, kdybys věděl, jakou mám radost... Hned to musím říct těm svým dvěma chundelatým potfůrečkám...
Hodně štěstí a čím dál víc zlobení přejeme, ať je Flíčkovi dobře :lol: :lol: :lol:

Disable adblock

Majka

Re: Flíček...

Příspěvekod Majka » Pá Dub 21, 2006 14:13

maxo napsal:Ahoj všichni.Moc si toho vážime a dekujeme za podporu.Flíček se ma dobře.Stehy ma venku a packa je zahojená.Už je ve větší přepravce kde může i behat.Do klece ješte nemůže ale nejak mu to nevadí.Je videt že mu je líp protože se mi už zase snaží zdrhat. :lol: Na packu se už postaví i udela pár kroků ale když běhá tak ji ješte nezatežuje.Ale nebude to dlouho trvat a bude v pohode.Nebojte přibudnou další fotky.Zatím se mějte krásne a at Vás vaše potvůrky pořádne zloběj.Maxo :lol:




To je skvely ze to tak dobre dopadlo.Moooc se nam ulevilo.

Avatar uživatele
ivik
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 735
Registrován: Pá Bře 24, 2006 10:38
Místo/Bydliště: Hranice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ivik » Pá Dub 21, 2006 16:46

jo jo je to super :wink:

Avatar uživatele
Biffi
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1048
Registrován: Ne Ún 26, 2006 11:51
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Biffi » Pá Dub 21, 2006 20:06

Je fajn, že jsou i šťastné konce se zlomenými packami.

Disable adblock

Ina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1057
Registrován: Po Črv 28, 2004 20:56

Příspěvekod Ina » So Dub 22, 2006 15:50

no, vypada to na te fotce hrozive, uplne me to boli za nej.Hlavne, ze mel stesti na tak dobreho veterinare a ze se to zahojilo. Takovej krasnej prcek:-)

Avatar uživatele
Janča
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 983
Registrován: So Led 01, 2005 13:12
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Janča » So Dub 22, 2006 16:13

Ina napsal:no, vypada to na te fotce hrozive, uplne me to boli za nej.Hlavne, ze mel stesti na tak dobreho veterinare a ze se to zahojilo. Takovej krasnej prcek:-)


tahle poklona je tak trochu i pro mě, a hlavně pro Kikinku a Bonýska, že se jim tak krásně poved :wink: ... Takže děkujem :D .. Krásnej, a ještě navíc statečnej - celou tu dobu léčení prý ani nepíp, šikulka...

Ina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1057
Registrován: Po Črv 28, 2004 20:56

Příspěvekod Ina » So Dub 22, 2006 16:17

Tak to je co rict. Takovy prcek a takove trapenicko hned tak po odstavu od mamy. Je to zazrak, ze to tak dobre zvladal, ponevadz mladatka se leci daleko hure, nez dospeli, kdyz prijde neco vaznejsiho, nebo uraz. Uz na te fotce kouka, jak takovy roztomily miminko:-)

Avatar uživatele
Janča
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 983
Registrován: So Led 01, 2005 13:12
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Janča » So Dub 22, 2006 16:21

a co teprv jak je roztomilej ve skutečnosti... byla jsem u něj na návštěvě, když měl ještě nožičku zavázanou a byl v tý malý přepravce... Byl celej urousanej, jak se nemohl koupat, nožička v obvazech mu trčela kdovíkam, ale vůbec nic si z toho nedělal... chvíli měl tu nožku pod sebou, chvíli skoro za uchem :lol: ... prostě si jen dělal pohodlí a víc se zajímal o žrádlo než o to že mu něco je... pokud se teda zrovna nesnažil rozcupovat obvazy nebo zdrhnout :lol:

Ina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1057
Registrován: Po Črv 28, 2004 20:56

Příspěvekod Ina » Po Dub 24, 2006 16:20

Tak to je teda kousek bobka:-)

maxo

Hmmm....

Příspěvekod maxo » Út Dub 25, 2006 15:30

A co ja?Pořadne jsem nespal ,zahříval ho v posteli ,platil za nej... A mě nepochváli nikdo. :cry: :evil: Uz Vam nic nenapíšu :D :D :D ja jsem taky rad že je to za nim.

Avatar uživatele
ivik
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 735
Registrován: Pá Bře 24, 2006 10:38
Místo/Bydliště: Hranice
Kontaktovat uživatele:

Re: Hmmm....

Příspěvekod ivik » Út Dub 25, 2006 15:43

maxo napsal:A co ja?Pořadne jsem nespal ,zahříval ho v posteli ,platil za nej... A mě nepochváli nikdo. :cry: :evil: Uz Vam nic nenapíšu :D :D :D ja jsem taky rad že je to za nim.


skláním před tebou klobouk je vidět že jsi fak velký milovník činčilek a nebuď na nás naštvaný a piš si s náma mi jsme byli vystrašení z Flíčka že jsme ti zapoměli napsat jaký jsi vlastně dobrák :D

Avatar uživatele
Janča
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 983
Registrován: So Led 01, 2005 13:12
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hmmm....

Příspěvekod Janča » Út Dub 25, 2006 20:00

maxo napsal:A co ja?Pořadne jsem nespal ,zahříval ho v posteli ,platil za nej... A mě nepochváli nikdo. :cry: :evil: Uz Vam nic nenapíšu :D :D :D ja jsem taky rad že je to za nim.


ale no tak, přece se neurazíš... :wink: To víš že jsi šikulka, taky že jsem moc ráda že se ten trouba dostal právě k tobě... :D

Ina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1057
Registrován: Po Črv 28, 2004 20:56

Příspěvekod Ina » Stř Dub 26, 2006 15:10

Take se pridavam, ze jsi urcite milovnik zviratek a staral jsi se o nej vzorne. Kdyby takovi byli vsichni, co si cincilku poridi.

Disable adblock


Vrátit se na “Nemoci a potíže”