POPELNICE

Zamknutá témata a zbytečné hádky.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

POPELNICE

Příspěvekod minlub » Ne Kvě 20, 2012 14:34

Přestaňte tu do sebe prosím rýpat. Každý má právo na názor, tak pokud ho sdělí jako reakci na váš, nevšímejte si toho.
Každá výstava je jiná a je jen dobře, pokud jich je více. Osobně bych je nesrovnávala, každá má něco a je zaměřená jinak. Jedna na mazlíčkáře, jedna na profesionální hodnocení a jedna něco mezi tím. V zahraničí jsou zase úplně jiné. Je to i dobrý námět k diskuzi jak kde co zlepšit.
Ty Martino prosím přestaň při každé příležitosti narážet na ZO, jde to přece napsat normálně bez vedlejších poznámek. Výstavy nepořádá jen ZO, ale i ČČK a víš to moc dobře.
Máme více členů a pokud zde něco Lustici píše neznamená to, že je to postoj celé ZO nebo že se s tímto názorem a stylem komunikace členové ZO ztotožňují nebo souhlasí.

Disable adblock

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Výstavy činčil

Příspěvekod martej » Ne Kvě 20, 2012 17:15

Moniko, nech už prosím toho, přestává mě to bavit. Stále jen hledáš důvod jak mě vyprovokovat. Jiní dostávají za to napomenutí. :roll:

To, že paní Weingartová neměla certifikát mi je jedno. Nevím jaký je rozdíl mezi diplomem, co mám ze ZO a diplomem, co mám z MB. Neřeknu, kdyby činčili měli oficiální rodokmeny jako psi a psalo by se jim to do rodokmenu a dostávali šampiony, ale výstavy činčil jsou snad pro zábavu. Hlavní jsou zkušenosti posuzujícího a já osobně jsem byla spokojená, paní Weingartová postupovala opravdu profesionálně. Ví, co jsou to mutace, neposuzovala jen kožku a hlavně si i sama vyžádala rozdělení do skupin a posuzovala mutace zvlášť, protože jsem stejného názoru, že nezle posuzovat béžová se safírem či ebony violet s čokoládovou činčilou, protože každá mutace má jiné standardy a hlavně nejde posoudit mezi nimi kvalitu barvy. Bohužel tu někdo jiný není, kdo by uměl posoudit i mutace a tak si nemyslím, že by tato výstava byla něco míň, než jiná

Avatar uživatele
katerina.kat
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 232
Registrován: Ne Dub 01, 2012 19:28
Místo/Bydliště: Havlíčkův brod

Re: Výstavy činčil

Příspěvekod katerina.kat » Ne Kvě 20, 2012 17:27

Martej nevyjadřujte se laskavě ke mě. A přestaňte tu všechny buzerovat, už mě to nebaví číst. Je fakt že tu neustále propíráte ČSCH a to je dokazatelné ve vaší historii příspěvků :!: Mě spíš připadá že zkoušíte co minlub vydrží a to je sprosté. Co chcete? Provokovat dokud neudělá chybu fakt úžasný =D> Sama jste měla dostat už několikrát napomenutí a pravidla jste porušila už jak jste mi nadávala [-X tak už nechte lidi dýchat ano...dost dobře nechápu proč vám to pořád tolerují........kde je spravedlnost?? :?:

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Výstavy činčil

Příspěvekod martej » Ne Kvě 20, 2012 17:33

:shock: :shock: :shock: já se k vám nevyjadřuju, nebo jste snad monika fazekašova? :lol:

Disable adblock

Avatar uživatele
katerina.kat
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 232
Registrován: Ne Dub 01, 2012 19:28
Místo/Bydliště: Havlíčkův brod

Výstavy činčil

Příspěvekod katerina.kat » Ne Kvě 20, 2012 17:43

martej napsal:kateřina: čekala jsem, že budete zase rýpat #-o :roll:

vyjadřujete

Disable adblock


Vrátit se na “Archiv”