zachraneny francouzsky buldocek ma uzasny domov

Diskuze o všem.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

zachraneny francouzsky buldocek ma uzasny domov

Příspěvekod jasmin » So Dub 23, 2011 11:42

Musim se pochlubit.Jak jsem nedavno davala inzerat na umisteni 5leteho francouzskeho buldocka, ktereho se majitele zbavovali, tak mu nakonec bylo 7, ale presto jsem nasla moc hodnou pani,ktera ho miluje a nasel u ni kralovskej domov.Dnes mi psala, ze uz spolu spinkaji v posteli, jak prijeli od veterinare:-).Takze mam o to krasnejsi Velikonoce:-), ale na umisteni cekaji dalsi psici, kterych se majitele zbavuji bohuzel zdarma, dam do inzerce ostatni,kdo by mel nahodu zajem.

Disable adblock

Avatar uživatele
Lenca
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1575
Registrován: Čt Kvě 27, 2010 19:18
Místo/Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Lenca » So Dub 23, 2011 17:30

To je suprová zpráva :) Hezky se to čte :)

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » So Dub 23, 2011 18:06

Jo Leni, take jsem mela a mam obrovskou radost.Kdyz ale vidim, kolika dalsich psu i v jejich pokrocilem veku se lidi zbavuji a z jakych duvodu, tak mi je z nich zle.A nekdy jsou ty duvody opravdu dost stupidni, jako treba u toho rhodesana.Narodilo se jim dite a na psa uz nemaji cas se mu venovat.Copak to nevedeli dopredu, ze budou mit nekdy dite?A i s ditetem snad lze mit dal psa, vidam chodit vedle kocarku spoustu psu a vpohode.A navic to dle popisu vypada, ze maji domek a zahradku, tak v cem je sakra problem:-(

Avatar uživatele
Lenca
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1575
Registrován: Čt Kvě 27, 2010 19:18
Místo/Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Lenca » Ne Dub 24, 2011 7:51

Todle ja asi nikdy nepochopim no :( chtělo by to,aby taky lidi trošku přemýšleli nad následky svých činů...

Disable adblock


Vrátit se na “Chat”