návrat domů

Diskuze o bydlení, venčení a klecích.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Host

návrat domů

Příspěvekod Host » Ne Zář 17, 2006 19:28

Poraďte mi někdo, jak mám dostat činču domů, týden je v nové kleci, už dvakrát běhala krátce a vrátila se v pohodě. Dneska se mi prostě zabejčila a nepude domů a nepude, nepomáhá ani milované jablíčko... :roll:

Disable adblock

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » Ne Zář 17, 2006 19:36

zkus písek...přinejhorším budeš muset činčilu nahánět.... Já na ně většinou hodím utěrku, aby to nebylo tak strašný.

Host

Příspěvekod Host » Ne Zář 17, 2006 19:41

když to já právě nechci... ty myslíš, že ho mám tedy nalákat na koupání?? On prostě zalezl za topení a trucuje, ach jo!!! :evil:

Avatar uživatele
Monika
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 343
Registrován: Út Črc 25, 2006 10:33
Místo/Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Monika » Ne Zář 17, 2006 19:50

Anonymous napsal:když to já právě nechci... ty myslíš, že ho mám tedy nalákat na koupání?? On prostě zalezl za topení a trucuje, ach jo!!! :evil:


No já taky nerada naháním, ale předvčerejšky jsem prostě musela......stále běhala a běhala....a nemohla jsem ji dostat zpátky, ani omylem, tak jsem naháněla, bohužel, vím, že se to nemá, ale přeci ji nenechám celou noc v bytě samotnou puštěnou....Takže holt takto budeš muset jednat i ty....Pokud nezabere písek.

Disable adblock

Host

Příspěvekod Host » Ne Zář 17, 2006 20:09

ach jooo, to bude dneska krušnej večer... :cry:

Host

Příspěvekod Host » Ne Zář 17, 2006 20:12

jenže já nevím, jak s tím pískem na ni???? činča mi prostě zalezla za topení - je napáslá mezi ním a zdí a jen tak na mě čučí a myslí si bůhvíco.. A to nepomáhá ani vlídné slovo, jablíčko, nic... Všude ticho, nemá proč se bát, no zatím spát nehodlám, ale jestli si to nesrovná, tak se budu muset uchýlit k boji. Achjo, jsou to ale pěkně vypečená zvířátka.

Host

Příspěvekod Host » Ne Zář 17, 2006 20:31

tak jsem se odhodlala k odvážnému činu, za tím topením jsem ji zkusila podebrat rukou a kupodivu se nechala vyndat a i přenést do klece :shock: , asi byla chudinka celá vystrašená (zřejmě ji něco ruplo v hlavince) Takže jsme to nakonec zvládli a v kleci si ode mě vzala i to jablíčko. Snad O.K. a jsem moc ráda, že jsme se nemuseli honit!! :lol:

Forty

Příspěvekod Forty » Stř Zář 20, 2006 8:17

no vidíš jak se říká odvážnému štěstí přeje :lol: :lol:

Avatar uživatele
Ivanka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 775
Registrován: Ne Črc 24, 2005 23:14
Místo/Bydliště: Brno

Příspěvekod Ivanka » Stř Zář 20, 2006 9:42

To je otázka, kdo byl ten odvážný - jestli činča nebo panička :wink:
Spíš myslím, že odvážná byla činča - zalezla za topení a měla odvahu trucovat a nejít zpátky a přálo jí štěstí - dostala za svůj nucený návrat jablíčko :wink:

Forty

Příspěvekod Forty » Stř Zář 20, 2006 9:52

no teda to je vlastně pravda, to abych doma biffince doma začal taky trucovat co :wink: třeba ještě něco dostanu :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar uživatele
Biffi
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1048
Registrován: Ne Ún 26, 2006 11:51
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Biffi » Stř Zář 20, 2006 19:44

:lol:

Forty

Příspěvekod Forty » Čt Zář 21, 2006 9:00

jéééé já na to včera zase zapomněl, na to trucování, tak to teda zkusím dneska :lol:

Forty

Příspěvekod Forty » Čt Zář 21, 2006 9:01

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

boruvka311
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1179
Registrován: Po Srp 07, 2006 13:04
Místo/Bydliště: Moravskoslezský kraj- Ostrava, F-M
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod boruvka311 » Čt Zář 21, 2006 14:16

Zvlástni moje cinci taky lezou za toipeni a ani za boha nejdou ven :lol: obcas pomuze pisek a nekdy rozinka ale o tu se pretahujeme :lol: , a uterku uz sem taky skousela ale ona zdrhne i sni :lol:

Avatar uživatele
Radka.o
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 750
Registrován: Čt Kvě 11, 2006 12:26
Místo/Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Radka.o » Čt Zář 21, 2006 16:53

boruvka311 napsal:Zvlástni moje cinci taky lezou za toipeni a ani za boha nejdou ven :lol: obcas pomuze pisek a nekdy rozinka ale o tu se pretahujeme :lol: , a uterku uz sem taky skousela ale ona zdrhne i sni :lol:

Topení bylo velmi oblíbené spaní MišákaI. vůbec mu nevadilo že mu z něho jaksi ztvrdli pacinky neboli ztloustla kůže... Jééé ten prskal když jsem ho z tama vyhazovala...

Avatar uživatele
Biffi
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1048
Registrován: Ne Ún 26, 2006 11:51
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Biffi » Čt Zář 21, 2006 18:28

Tak to u nás zalézají přes topení, pod postel, posledně myslím pomohla rozinka, aby Skipi vylezl :lol:

Forty

Příspěvekod Forty » Pá Zář 22, 2006 7:38

no to jen Skipi uličník jeden, zalezl tam, je to stísněné a je tam téměř tma tak se mu tam líbilo lajdákovi jednomu :lol:

a kolikrát i vytrhl rozinku či poupátko z ruky a celžý šťastný jak se mu to povedlo hned zalezl zpět a baštil úplně se zlomyslnou radostí :twisted:

Disable adblock


Vrátit se na “Bydlení”