Miminka

Vše co se týká březosti a odchovu miminek

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
nikolka135
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 579
Registrován: Stř Ún 28, 2007 15:26
Místo/Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

Miminka

Příspěvekod nikolka135 » Pá Říj 05, 2007 20:50

Ahojky činčiláři:)Právě očekávm že moje beige Samička bude co nevidět rodit:)Je v jedné kleci s bílým samcem :wink: Ale datum od doby kdy jsem je načapala vychází na den 29.11 Je možné že i když samička byla "v tom" tak po ní Maxík mohl a pokoušet se o mimi?Myslím že se miminka narodí dřív jelikož Syndi přibírala pomalu...a najednou je s ní mazlivá polehávající koule která přes den spinká pořád na boku?je možné že už se termín blíží?Děkuji s pozdravem Nikča

Disable adblock

boruvka311
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1179
Registrován: Po Srp 07, 2006 13:04
Místo/Bydliště: Moravskoslezský kraj- Ostrava, F-M
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod boruvka311 » So Říj 06, 2007 8:31

Ahojky, poprve kdyz jsem zaregistrovala polehavajici a na boku spisi kouli tak jsem kazdy den netrpelive vyhlizela v kleci :D , a ony mimca byly az za mesic a pul :lol: . Ale u tebe to klidne muze byt jinak, s tim druhym ti musi poradit nekdo zkusenejsi, me pripada ze po sobe skacou porad :D .

Avatar uživatele
Denča Bártková
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 953
Registrován: Čt Říj 19, 2006 20:11
Místo/Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Denča Bártková » So Říj 06, 2007 8:44

Jak tu psalal Alice.. činčilky mají dvě dělohy.. samice otěhotní v jedné děloze.. někdy se stane, že otěhotní později i v druhé.. proto se někdy narodí s normálními mláďátky i znatelně zaostalejší mládě (které zahyne).. Z toho vyplývá, že činčilákovi je jedno jestli už své potomky počaté má.. pro jistotu to zkouší zase (když je samice v říji).

Host

Příspěvekod Host » Ne Pro 02, 2007 15:25



Já mám takový problém, mám činčilku, která je asi těhotná, nevím to jistě nepoznám to přesně, akorát se hodně zakulatila, polehává na boku, má zvětšené bradavky a taky už delší dobu nebyla v říji, :? jenom se mi zdá divné, že nepřibírá, atak se chci zeptat je to normální, že je její váha pořád stejná?.... :?:
Prosím poraďte mi, díky

Disable adblock

Avatar uživatele
Alice
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1205
Registrován: Stř Srp 10, 2005 19:21
Místo/Bydliště: Oslo NORSKO!!!!!!!!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Alice » Po Pro 03, 2007 13:43

Amy.94 napsal:
Já mám takový problém, mám činčilku, která je asi těhotná, nevím to jistě nepoznám to přesně, akorát se hodně zakulatila, polehává na boku, má zvětšené bradavky a taky už delší dobu nebyla v říji, :? jenom se mi zdá divné, že nepřibírá, atak se chci zeptat je to normální, že je její váha pořád stejná?.... :?:
Prosím poraďte mi, díky


Je to normalne. Niekedy tehotna cincila nepribere ani gram :-)

Host

Příspěvekod Host » Út Pro 04, 2007 10:01

Aleice: Děkuju, :) takže si myslíš, že těhotná je, mě se to zdá taky, jenom mě ta váha dost matla, mikrošky očekávám tak do konce roku tak pak napíšu, jenom mě mrzí, že mimča budou sirotci, náš sameček totiž před měsícem a půl bohužel zemřel.... :cry: :cry:

boruvka311
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1179
Registrován: Po Srp 07, 2006 13:04
Místo/Bydliště: Moravskoslezský kraj- Ostrava, F-M
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod boruvka311 » Út Pro 04, 2007 10:03

Cincilka pry nejvice pribere posledni mesic porodu takze je mozne ze teprve neco pribere :wink: , samecka je mi lito :(

Iveta47
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 450
Registrován: Po Črv 25, 2007 20:08
Místo/Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Iveta47 » Út Pro 04, 2007 22:51

viem že to tu nepatri ale ako zistim že samica nebola dlhšiu dobu v riji ?

Avatar uživatele
Alice
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1205
Registrován: Stř Srp 10, 2005 19:21
Místo/Bydliště: Oslo NORSKO!!!!!!!!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Alice » Stř Pro 05, 2007 7:57

Amy.94 napsal:Aleice: Děkuju, :) takže si myslíš, že těhotná je, mě se to zdá taky, jenom mě ta váha dost matla, mikrošky očekávám tak do konce roku tak pak napíšu, jenom mě mrzí, že mimča budou sirotci, náš sameček totiž před měsícem a půl bohužel zemřel.... :cry: :cry:


To ci je tehotna nedokazem odhadnut cez internet :-)
To by som ju musela mat pri sebe a skontrolovat :-)

Disable adblock


Vrátit se na “Březost a odchov mladých”