14 dní bez výběhu???

Diskuze o bydlení, venčení a klecích.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

pouštíte činčilku??

ano
25
100%
ne
0
Žádné hlasy
 
Celkový počet hlasů: 25

Káťa88

14 dní bez výběhu???

Příspěvekod Káťa88 » Čt Črc 13, 2006 22:46

Co mám dělat, když odjíždím na 15 dní mimo ČR a babička která mi ho hlídá, ho nemůže pustit, páč by ho pak nechytla...navíc by ho asi nedostala zpoza skříní - myslíte, že by činča vlezla někam odkud by se pak nemohla dostat nebo to nehrozí??ještě jeden dotaz - myslíte, že mu to hodně uškodí, když 14 dní nebude běhat???dost mě to trápí...

Disable adblock

Avatar uživatele
Biffi
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1048
Registrován: Ne Ún 26, 2006 11:51
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Biffi » Pá Črc 14, 2006 8:13

Pokud máš dost velkou klec tak to činča přežije :wink: Myslím, že 14 dní není tak dlouhá doba. :wink:

Avatar uživatele
Vlasticka
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1266
Registrován: Út Lis 22, 2005 11:42
Místo/Bydliště: Olomouc

Příspěvekod Vlasticka » Pá Črc 14, 2006 8:35

Myslim, ze je lepsi, kdyz nebude 14 behat, nez aby ji babicka nechytla a cinca 14 dni behala nekde po pokoji, hrozi ji tam spousta nebezpeci (ruzne kabely a tak), a babicka ji urcite nebude mit porad na ocich. 14 dnu neni tak hrozne dlouha doba, ale pak ji to musis vynahradit :lol: :wink:

Avatar uživatele
Sharona
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 887
Registrován: Čt Kvě 18, 2006 11:46
Místo/Bydliště: Postřižín u Prahy

Příspěvekod Sharona » Pá Črc 14, 2006 15:53

Já myslím, že 14 dní v pohodě vydrží, my jsme loni byli 10 dní pryč a chodila nám krmit kamarádka, tak taky nebyl výběh a hravě to přežili. Je fakt, že pak byl šidy trochu divočejší než obvykle , ale za pár dní byl opět v normálu.

Disable adblock

Káťa88

Příspěvekod Káťa88 » Pá Črc 14, 2006 18:28

jste moc hodní....díky..docela jsme se bála

Avatar uživatele
ivik
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 735
Registrován: Pá Bře 24, 2006 10:38
Místo/Bydliště: Hranice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ivik » Pá Črc 14, 2006 18:56

zrovna před dvouma dny jsme přijeli z CHorvatsku a Kulíška mi chodila co druhý den krmit babička byli jsme pryč na deset dní a Kulíšek to úplně v pohodě vydržel uřčitě ho můžeš s klidným srdcem nechat bez výběhu on to určitě vydrží

Avatar uživatele
Ivanka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 775
Registrován: Ne Črc 24, 2005 23:14
Místo/Bydliště: Brno

Příspěvekod Ivanka » Pá Črc 14, 2006 23:42

Já teď kluky nechám 6 dní samotný, vyběhali se dostatečně dneska, dala jsem jim i velikou porci koupele. Klec je dost velká, oni se tam zabaví...
Mám strach z horka, nechávám tedy vzduch mírně cirkulovat otvěřenou částí okna a na zbytek jsem dala deku, aby se místnost zastínila před sluncem!
Krmení dostanou dávku na týden, jen jsem měla starost o zkaženou vodu. V půlce týdne mi ji naši vymění, tak snad to zvládnou s 3 dny starou vodou... :wink:

Avatar uživatele
ivik
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 735
Registrován: Pá Bře 24, 2006 10:38
Místo/Bydliště: Hranice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ivik » So Črc 15, 2006 13:17

Ivanka napsal:Já teď kluky nechám 6 dní samotný, vyběhali se dostatečně dneska, dala jsem jim i velikou porci koupele. Klec je dost velká, oni se tam zabaví...
Mám strach z horka, nechávám tedy vzduch mírně cirkulovat otvěřenou částí okna a na zbytek jsem dala deku, aby se místnost zastínila před sluncem!
Krmení dostanou dávku na týden, jen jsem měla starost o zkaženou vodu. V půlce týdne mi ji naši vymění, tak snad to zvládnou s 3 dny starou vodou... :wink:



s vodou bych si nedělala starosti ta určitě vydrží 3 dny :wink:

Disable adblock


Vrátit se na “Bydlení”