Spíte s činčilkou ve stejném pokoji?

Diskuze o bydlení, venčení a klecích.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Spíte s činčilkou ve stejném pokoji?

ano
121
59%
ne
83
41%
 
Celkový počet hlasů: 204

Avatar uživatele
ivik
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 735
Registrován: Pá Bře 24, 2006 10:38
Místo/Bydliště: Hranice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ivik » Út Kvě 15, 2007 15:09

:lol: :lol:

Disable adblock

Avatar uživatele
tuta
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1479
Registrován: Út Črv 27, 2006 21:58
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod tuta » Út Kvě 15, 2007 15:22

DIVNÝ...měsíc jsou činče přestěhovaný do druhýho pokoje... spím ještě hůř než když jsme bydleli v jednom pokoji... nějak jsem si na to rachtání s čímkoli zvykla a teď mi to chybí :oops: :oops:
Ť.

Avatar uživatele
ivik
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 735
Registrován: Pá Bře 24, 2006 10:38
Místo/Bydliště: Hranice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ivik » Út Kvě 15, 2007 15:28

to si zase zvykneš :wink:

Avatar uživatele
Radecka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 405
Registrován: Po Lis 14, 2005 8:32
Místo/Bydliště: Boskovice

Příspěvekod Radecka » Pá Kvě 18, 2007 7:38

No, tak můj činčilák spí v místnosti vedle, ale tento týden dvě noci po sobě ve tři ráno začal ožírat svůj domeček (nevím proč, ale dělá to hrozný kravál, žádná jiná hračka tolik hluku nedělá). Jelikož to Terrynka baví i hodinu, tak už v noci na dnešek domeček v kleci neměl - přítel mu ho sebral, že se chce vyspat :oops: Ráno jsem mu ho hned vrátila :oops:

Disable adblock

Avatar uživatele
nikolka135
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 579
Registrován: Stř Ún 28, 2007 15:26
Místo/Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod nikolka135 » Pá Kvě 18, 2007 8:57

:oops: No tak othle bych si zase nemohla dovolit já,vzít činčám domeček na noc :lol: oni si pak totiž hrajou na velmi uražené činčily...nikdy v noci v něm nejsou furt lítají a akorát ho okusují!A když jsem jim ho sebrala aby se právě jednou taky vyspala tak ráno jsem ho tam chtěla dát a oni ho už nechtěli a furt do něj kousali a nebavily se se mnou :twisted: zní to neuvěřitelně žwe se činča s váma nebaví ale je to tak ty moje činči se fakt urazit u mí?Co ty vaše? :oops: nejsem jedináM? :oops: :lol:

Avatar uživatele
Radecka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 405
Registrován: Po Lis 14, 2005 8:32
Místo/Bydliště: Boskovice

Příspěvekod Radecka » Pá Kvě 18, 2007 10:24

Terry snad uražený není (on se vlastně vůbec neuráží), ale nedalo se nic dělat. Pořídili jsme si totiž štěňátko, takže prvních pár nocí kňučela ona a když už si zvykla, tak další noci začal Terry kousat domeček - to už bylo na přítele moc.

Avatar uživatele
nikolka135
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 579
Registrován: Stř Ún 28, 2007 15:26
Místo/Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod nikolka135 » Pá Kvě 18, 2007 13:51

Tak to jo :wink: ale moje činči se teda fakt urazit umí :twisted:

Avatar uživatele
Peťulinka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 603
Registrován: Út Ún 19, 2008 12:41
Místo/Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Peťulinka » Po Kvě 12, 2008 16:26

zrovna pročítám starší příspěvky a řeším teďka obdobný problém...kam s Čikoušem na noc...až doteď (tj. 5 měsíců co ho mám) byl přes den ve velké kleci u mě v pokoji a každou noc se stěhoval do menší vedle do pokoje...nedá se s ním spát ani se zacpanýma ušima, to je prostě randál, že by vzbudil i mrtvýho...takže řeším to, jeslti mu tím nějak extra neubližuju když ho dávám na noc jinam...ale na první pohled jakoby si tam zvykl...až bude doma i malej kamarád tak asi velká klec poputuje vedle abych je nemusela pořád přenášet ale zatím řeším tohle...tak co myslíte?

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » Po Kvě 12, 2008 17:25

Peťulinka napsal:zrovna pročítám starší příspěvky a řeším teďka obdobný problém...kam s Čikoušem na noc...až doteď (tj. 5 měsíců co ho mám) byl přes den ve velké kleci u mě v pokoji a každou noc se stěhoval do menší vedle do pokoje...nedá se s ním spát ani se zacpanýma ušima, to je prostě randál, že by vzbudil i mrtvýho...takže řeším to, jeslti mu tím nějak extra neubližuju když ho dávám na noc jinam...ale na první pohled jakoby si tam zvykl...až bude doma i malej kamarád tak asi velká klec poputuje vedle abych je nemusela pořád přenášet ale zatím řeším tohle...tak co myslíte?


ja bych to asi řešila přenesením velké klece jinam :-) I když ja mám ted v pokoji 5 kleci :-D:-D A zvykla sem si:-D

pepsi.zelvicka
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 134
Registrován: Pá Lis 30, 2007 21:07
Místo/Bydliště: Slavkov, okr. Uherské Hradiště

Příspěvekod pepsi.zelvicka » Po Kvě 12, 2008 18:18

Dřív mně nevadilo, spát s nima v jedné místnosti, ale poslední dobou mně budí několikrát za noc..a dělají čím dál tím větší kravál :? Bohužel je nemáme už kam dát :( Tak si budu muset zvyknout nebo začít užívat nějaké prášky na spaní :lol: Nebo činčily na noc vždycky svážu a zalepím jim pusinky :lol: :lol:

Avatar uživatele
Peťulinka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 603
Registrován: Út Ún 19, 2008 12:41
Místo/Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Peťulinka » Po Kvě 12, 2008 18:21

pepsi.zelvicka napsal:Dřív mně nevadilo, spát s nima v jedné místnosti, ale poslední dobou mně budí několikrát za noc..a dělají čím dál tím větší kravál :? Bohužel je nemáme už kam dát :( Tak si budu muset zvyknout nebo začít užívat nějaké prášky na spaní :lol: Nebo činčily na noc vždycky svážu a zalepím jim pusinky :lol: :lol:


:lol: přesně tohle jsem psala Kamči, že mu svážu nohy a nacpu něco do čumáku :lol: no samozřejmě z legrace...zatím bude muset vydržet tento režim a až přibyde i prcek tak poputujou i s klecí vedle, tam si můžou dělat kravál jak budou chtít :)

Sandra
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 136
Registrován: Út Bře 11, 2008 16:25
Místo/Bydliště: Ostrava - Nová Bělá
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Sandra » Po Kvě 12, 2008 19:34

Lojzinu mám v pokoji kde spím a když byla sama v kleci nebylo s ní k vydržení, pravidelný budíček ve 3 ráno, ze začátku jí stačilo okřiknout a teď to řeším papučí když už je to k nevydržení, ale od té doby co má kamaráda v kleci je to mnohem lepší. Myslele jsem, že to bude dvojnásob randál, ale je to spíše naopak. Do té desáte v noci si polítají a pak je celkem klid :) A mému příteli to něják nevadí

pepsi.zelvicka
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 134
Registrován: Pá Lis 30, 2007 21:07
Místo/Bydliště: Slavkov, okr. Uherské Hradiště

Příspěvekod pepsi.zelvicka » Po Kvě 12, 2008 19:36

Četla jsem, že si od někoho bereš samečka, snad se budou dobře snášet :-) Já bych je taky nejraději někam vystěhovala (přítel ještě radši :-D ), na chodbě by jsme měli ještě místo na jednu skříň, ale zavází tam topení, nedaly by se moc otvírat dveře :? Musíme to ještě nějak vymyslet, kolikrát jsem v práci unavená, vstávám o půl 5 a ještě se každou hodinu kvůli nim budím :cry: :lol:

Avatar uživatele
Peťulinka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 603
Registrován: Út Ún 19, 2008 12:41
Místo/Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Peťulinka » Po Kvě 12, 2008 19:55

Sandra: no snad to bude klidnější když budou dva ale tenhle jeden hravě vydá tak za 10, tříská z klecí, lítá s vařečkou v tlamce a jezdí s tím po kleci, mlátí o poličky, hryže domek, chrastí s napáječkou, skáče na klec a šplhá po ní, prostě rachot jak když se bortí barák...vyndala sem barák a klacky s vařečkou a on si stejně najde jinou zábavu, navíc mi v noci !zpívá! jako Gott hadr proti němu!! :lol: prostě řve a taky sem to řešila papuší, teda plyšovou a to začal ještě víc plus lítat po kleci tak sem ve 3 ráno musela vylízt a jít ho uklidnit :lol: prostě pošupe vedle, já mam špatnej spánek :)

pepsi.zelvicka: jj beru si od boruvky malýho mrňouska tak snad to bude ok :) aby vám nakonec byt neovládly docela a úplně činčily :lol: třeba jednou vy budete spát někde na chodbě a ony v pokoji :lol: pozor na to :lol:

Sandra
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 136
Registrován: Út Bře 11, 2008 16:25
Místo/Bydliště: Ostrava - Nová Bělá
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Sandra » Po Kvě 12, 2008 20:07

papuč zatím na Lojzinu zabírá, ale od té doby co jsou dva v kleci musím říct je klid celkem, to se sama divím.

Avatar uživatele
bigi
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 197
Registrován: Čt Zář 27, 2007 20:44
Místo/Bydliště: Třinec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod bigi » Po Kvě 12, 2008 20:51

My máme dřevěnou klec a v ní zatím jednu činčilku. Kluci ji mají v pokoji, ale mají dobré spaní, tak jim vůbec nevadí. Uvidíme, až bude druhá, co bude pak. Ale myslím si, že všeobecně v těch dřevěných klecích je není tak slyšet. Malá kouše pletivo jenom když chce jít ven a okusování dřeva nikoho nebudí. Já ji slyším jenom sem tam než jdu spát, že tam skáče, ale je to v pohodě.

Avatar uživatele
Peťulinka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 603
Registrován: Út Ún 19, 2008 12:41
Místo/Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Peťulinka » Po Kvě 12, 2008 21:02

já mam taky dřevěnou, z kusu nábytku a "pletivo" je z rozložené z velké klece a to je rachot že se fakt nedá spát, přes den neslyším ani televizi když skáče a mlátí vším možným...

Avatar uživatele
Zolty
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 272
Registrován: Čt Ún 22, 2007 18:29
Místo/Bydliště: Praha 5

Příspěvekod Zolty » Po Kvě 12, 2008 22:50

k otázce: ne, nespim

ale když jsem bydlela u rodičů, což bylo ještě před půl rokem, tak jsem měla ty dva poděse v pokoji v jedné kleci, která se běžně prodává ve zveráči.. vždycky skončili na chodbě, což mě vždycky dost štvalo, ale jinak bych se vůbec nevyspala.. mám dost řídkej spánek a probudí mě každá blbost.. :oops:

ted mám na chlupáče spešl místnost, kterou nevyužíváme (v 3+1 jsme dva ), takže přes den maj klid, zatažené rolety a v noci at si dělaj co chtěj :D

Avatar uživatele
neprodejny vzorek
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 434
Registrován: Po Srp 13, 2007 8:50
Místo/Bydliště: Lázně Bělohrad nebo Mostek (TU)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod neprodejny vzorek » Út Kvě 13, 2008 13:47

Sestra taky vždycky nadávala, když jsem si Čikitku přivezla s sebou k rodičům. Ale teď má králíka Ferdu a ztichla. Čikitka je v noci hodná. Občas jen něco chroupe, ale Ferda celou noc do všecho mládí a všechno hází na stěny klede. Zlatá činčila.

Avatar uživatele
Simona Obrdlíková
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 258
Registrován: Ne Led 20, 2008 16:59
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Simona Obrdlíková » Út Kvě 13, 2008 14:12

Já musela manžele činčilovi přestěhovat do předsíně. Dělám noční, takže přes den spím(činče to samé). Ale přítel se v noci nevyspal a začaly být mezi námi rozbroje. Chodil spát do vedlejšího pokoje, protože vstával do práce nevyspaný a dvakrát kvůli nim zaspal. Takže nmuseli jít jinam. Je pravda, že když jsem měla volno, tak jsem poznala, že má pravdu. Ač jsou tam dva, kravál dělají.Kdyby se radši Sylvinka chtěla věnovat manželským povinnostem!! :twisted:

Avatar uživatele
ODCERNEHOMEDVIDKA
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 44
Registrován: Pá Lis 09, 2007 11:29
Místo/Bydliště: Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

činčila

Příspěvekod ODCERNEHOMEDVIDKA » Út Kvě 13, 2008 14:40

No tak nevím,myslím,že kdybych si měla nastěhovat všechny činčilky co mám do ložnice,tak budto manžel vystěhuje mě nebo rovnou činčilky.Mám nějakých 22 činčilek a večer když začnou tak je to slyšet i přes dveře.Jednu mám opravdu takovou potvůrku,že lomcuje mřížema,okusuje poličky a dělá rachot za pět dalších.Takže hlasuji ne,protože by to asi dopadlo špatně :D Ale mohu říct,že největší rachot dělají mladí činčilky,takové ty okolo 2-3 let jsou už klidnější. :wink:

Avatar uživatele
Peťulinka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 603
Registrován: Út Ún 19, 2008 12:41
Místo/Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Peťulinka » Út Kvě 13, 2008 14:47

přesně tak, ti mladý sou jak utržený ze řetězu :lol: já to taky slyšim odvedle když lomcuje se vším co tam má, hryze to plastový dno a mlátí klackama, navíc štěká a to je teprv něco...

Avatar uživatele
tuta
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1479
Registrován: Út Črv 27, 2006 21:58
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod tuta » Út Kvě 13, 2008 15:17

nesouhlasím, že rachot a bordel jsou úměrné stářím... Nebo Barča chytla asi 10. mízu. Rok od roku dělá větší rachot a je divočejší... Jo taková Matylda to je kliďásek... A hlídám Adélku ta bydlí v malé kleci a je sice hodně lekavá ale je z holek nejmladší a nejklidnější...
M.

pepsi.zelvicka
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 134
Registrován: Pá Lis 30, 2007 21:07
Místo/Bydliště: Slavkov, okr. Uherské Hradiště

Příspěvekod pepsi.zelvicka » Út Kvě 13, 2008 16:50

Peťulinka napsal:Sandra: no snad to bude klidnější když budou dva ale tenhle jeden hravě vydá tak za 10, tříská z klecí, lítá s vařečkou v tlamce a jezdí s tím po kleci, mlátí o poličky, hryže domek, chrastí s napáječkou, skáče na klec a šplhá po ní, prostě rachot jak když se bortí barák...vyndala sem barák a klacky s vařečkou a on si stejně najde jinou zábavu, navíc mi v noci !zpívá! jako Gott hadr proti němu!! :lol: prostě řve a taky sem to řešila papuší, teda plyšovou a to začal ještě víc plus lítat po kleci tak sem ve 3 ráno musela vylízt a jít ho uklidnit :lol: prostě pošupe vedle, já mam špatnej spánek :)

pepsi.zelvicka: jj beru si od boruvky malýho mrňouska tak snad to bude ok :) aby vám nakonec byt neovládly docela a úplně činčily :lol: třeba jednou vy budete spát někde na chodbě a ony v pokoji :lol: pozor na to :lol:


To je docela dost možné :lol: Přítel má hrozný strach, aby to tak nedopadlo :lol: Už mně zakázal kupovat další činčily, mám povolenou poslední..a tak, 4 by mně mohly stačit..zatím :lol:

Avatar uživatele
danca
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 32
Registrován: Stř Kvě 14, 2008 18:42
Místo/Bydliště: Bratislava

Příspěvekod danca » Pá Črv 13, 2008 18:29

ono je to fakt, ked sa ten moj chlpac vyblazni vonku, teda ked v kuse beha, je tichy ako myska :D , ale ked nie a to je pusteny pravidelne kazdy den vyse hodiny, jednoducho, ked to nevybeha, tak sa s nim v noci v 1izbe neda existovat, problem je, ze to zistim vzdy len v noci :roll:

Disable adblock


Vrátit se na “Bydlení”