OBYDLÍ NA ZAKÁZKU

Diskuze o bydlení, venčení a klecích.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » Pá Črc 21, 2006 20:46

Haskinka99 napsal:
tuta napsal:
Martina Tejnilová napsal:
Haskinka99 napsal:No tak len sa do toho urcite nepustaj sama,,,lebo k tomu je proste potrebne viac ruk a hlavne ak to robi zena :) vies pilka, kladivo a tak,,to nieje robota pre zeny,ked nechces mat mozole :lol:


No tak to je taky fakt:-D Na mozoly sem nemyslela :lol: :lol:


tak to je hloupost, kromě havárky z PU pěnou a natrženým stehnem od drátu se mi nic nestalo.... mozol ani jeden, jen nařízlej prst, když jsem smirkem hoblovala lať. ani jeden mozol

No tak to uz neviem ale moj pritel mal poriadne mozele asi 2 az do krvi,,,no ale ako vidim tak tebe sa lepsie darilo v urazoch :roll:


NO TAK JAK JA SE ZNÁM, TAK JA BUDU MÍT JAK ÚRAZY, TAK I MOZOLY :lol: :lol: :lol:

Disable adblock

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » Pá Črc 21, 2006 20:47

Haskinka99 napsal:No tak to je taky fakt:-D Na mozoly sem nemyslela :lol: :lol:

Ale akoze zvladla by si to aj sama ale ak mas moznost aby ti niekto pomohol tak je to lepsie,,,a budes to mat aj skor hotove,,, :wink:[/quote]

A hlavně to pak budu mít na koho svíst, že je lempl :lol:

Haskinka99

Příspěvekod Haskinka99 » Pá Črc 21, 2006 20:52

A hlavně to pak budu mít na koho svíst, že je lempl :lol:[/quote]
No tak my sme sa s priatelom pri tej stavbne tolko hadali,,, :) vzdy sa hadame ked nieco staviame,,,ale vzdy to dopadne dobre :D ked sa nato nahodou das a budes potrebovat pomoc tak sa ma kludne opytaj, poradim, ked budem vediet :wink:

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » Pá Črc 21, 2006 20:55

Haskinka99 napsal:A hlavně to pak budu mít na koho svíst, že je lempl :lol:

No tak my sme sa s priatelom pri tej stavbne tolko hadali,,, :) vzdy sa hadame ked nieco staviame,,,ale vzdy to dopadne dobre :D ked sa nato nahodou das a budes potrebovat pomoc tak sa ma kludne opytaj, poradim, ked budem vediet :wink:[/quote]

Moc dík:-)) Ja si budu teď chvíli kreslit a měřit místo na klec a pak se ozvu. Jakej materiál mám koupit:-DProotže to je mi fak nejasný :lol: :lol:

Disable adblock

Haskinka99

Příspěvekod Haskinka99 » Pá Črc 21, 2006 20:58

Martina Tejnilová napsal:
Haskinka99 napsal:A hlavně to pak budu mít na koho svíst, že je lempl :lol:

No tak my sme sa s priatelom pri tej stavbne tolko hadali,,, :) vzdy sa hadame ked nieco staviame,,,ale vzdy to dopadne dobre :D ked sa nato nahodou das a budes potrebovat pomoc tak sa ma kludne opytaj, poradim, ked budem vediet :wink:


Moc dík:-)) Ja si budu teď chvíli kreslit a měřit místo na klec a pak se ozvu. Jakej materiál mám koupit:-DProotže to je mi fak nejasný :lol: :lol:[/quote]
NO tak ja som mala vsetko doma,,takze :lol: ale tak hranoly 4, mozes nejake nahradke na kostru, dosky take polohrube asi, tenke latky, klince, pletivo... a este nejake dreva na viac ked budes robit podlahu,,a tak vsetko si musis nakreslit, naplanovat a tak potom kupit,aby si vedela co vsetko budes potrebovat....
Ja musim im domcek urobit,no takze mam na zajtra dalsiu pracu, skoda len ze neviem velmi ako nato :)

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » Pá Črc 21, 2006 21:03

tak domeček bych už vůbec nevědla, protože nevim, jak bych ty prkna řezala :lol: .....................no uvidíme, jak to u mě dopadne:-D

Haskinka99

Příspěvekod Haskinka99 » Pá Črc 21, 2006 21:06

Martina Tejnilová napsal:tak domeček bych už vůbec nevědla, protože nevim, jak bych ty prkna řezala :lol: .....................no uvidíme, jak to u mě dopadne:-D

Tak drzim palce :) ja uz mam navrhnuty teraz som kreslila,bude uplne jednoduchy kvader a v nom vchod :) a ty chces aku klietku robit velku a poschodovu?

Avatar uživatele
tuta
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1479
Registrován: Út Črv 27, 2006 21:58
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

baráky

Příspěvekod tuta » Pá Črc 21, 2006 21:10

zkusím dát do galerie svoje baráky

Haskinka99

Re: baráky

Příspěvekod Haskinka99 » Pá Črc 21, 2006 21:13

tuta napsal:zkusím dát do galerie svoje baráky

Skus som velmi zvedava, vzdy sa rada inspirujem :wink:

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » Pá Črc 21, 2006 21:13

Haskinka99 napsal:
Martina Tejnilová napsal:tak domeček bych už vůbec nevědla, protože nevim, jak bych ty prkna řezala :lol: .....................no uvidíme, jak to u mě dopadne:-D

Tak drzim palce :) ja uz mam navrhnuty teraz som kreslila,bude uplne jednoduchy kvader a v nom vchod :) a ty chces aku klietku robit velku a poschodovu?


NO ja sem si asi dala vysokej cíl,ale nějakou podobnou jako má Jarka http://fotogalerie.cincila.com/displayi ... =310&pos=0 :lol: ALe menší, aby se mi sem vešla a spoň dvouposchoďovou

Avatar uživatele
tuta
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1479
Registrován: Út Črv 27, 2006 21:58
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

už tam jsou

Příspěvekod tuta » Pá Črc 21, 2006 21:16

ono to není vidět ale každej má jinej okýnko, holky nelezou tou velkou dírou ale tím malým okýnkem z boku..... jedno je úplně oválné a druhé má spodek rovný a vršek ovál :)

Haskinka99

Příspěvekod Haskinka99 » Pá Črc 21, 2006 21:17

NO ja sem si asi dala vysokej cíl,ale nějakou podobnou jako má Jarka http://fotogalerie.cincila.com/displayi ... =310&pos=0 :lol: ALe menší, aby se mi sem vešla a spoň dvouposchoďovou[/quote]

No tak klobuk dole pred takou pracou to je strasne krasna klietka ,,,, akoze precizna praca to hned vidno, to robil profik,,, krasa proste a je aj obrovska,,, :o

Haskinka99

Re: už tam jsou

Příspěvekod Haskinka99 » Pá Črc 21, 2006 21:18

tuta napsal:ono to není vidět ale každej má jinej okýnko, holky nelezou tou velkou dírou ale tím malým okýnkem z boku..... jedno je úplně oválné a druhé má spodek rovný a vršek ovál :)


Skoda, ze nemozem vidiet,,, :(

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » Pá Črc 21, 2006 21:19

Právě:-)CHci ji i trochu dekorativní a proto sem chtěla, aby mi ji někdo udělal v menší verzi :lol: :lol: ..................No uvidíme, kdyžtak svůj výtvor dám do sklepa na horší časy :lol:

Haskinka99

Příspěvekod Haskinka99 » Pá Črc 21, 2006 21:20

Martina Tejnilová napsal:Právě:-)CHci ji i trochu dekorativní a proto sem chtěla, aby mi ji někdo udělal v menší verzi :lol: :lol: ..................No uvidíme, kdyžtak svůj výtvor dám do sklepa na horší časy :lol:

ale no urcite to az take hrozne nebude,,ale taku aka je na tom obrazku tak taku by som nevedela urcite urobit,,, :cry:

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » Pá Črc 21, 2006 21:24

e="Haskinka99"]
Martina Tejnilová napsal:Právě:-)CHci ji i trochu dekorativní a proto sem chtěla, aby mi ji někdo udělal v menší verzi :lol: :lol: ..................No uvidíme, kdyžtak svůj výtvor dám do sklepa na horší časy :lol:

ale no urcite to az take hrozne nebude,,ale taku aka je na tom obrazku tak taku by som nevedela urcite urobit,,, :cry:[/quote]

Tak to pojď zkusit semnou :lol: :lol: Schválně kdo bude mít horší :lol: Vsázím na sebe :lol: :lol:

Haskinka99

Příspěvekod Haskinka99 » Pá Črc 21, 2006 21:25

No rada by som ale nemam kedy :cry: musim urobit ako prvy ten domcek a potom pokracovat vo vyrobe toho jazierka pre korytnacku kym je este teplo musi byt hotove a je to vela prace,hm

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » Pá Črc 21, 2006 21:28

To věřim,ale zase je volno,tak je času hodně :lol: Teda ja čím víc ho mám, tím víc nestíhám :lol:

Avatar uživatele
Biffi
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1048
Registrován: Ne Ún 26, 2006 11:51
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Biffi » Pá Črc 21, 2006 21:28

No každý stolař ti udělá přesně na míru.

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » Pá Črc 21, 2006 21:30

Biffi napsal:No každý stolař ti udělá přesně na míru.


Ale kde ho najít-tady v liberci je hodně truhlářů, ale celkem drahejch

Haskinka99

Příspěvekod Haskinka99 » Pá Črc 21, 2006 21:33

Martina Tejnilová napsal:To věřim,ale zase je volno,tak je času hodně :lol: Teda ja čím víc ho mám, tím víc nestíhám :lol:

No a ja stale nieco vymyslam co treba stavat,,, a uz by mohlo byt aj nieco hotove,, teraz je prvorade jazierko no,,,hm ale ten domcek co postavis mi potokm musis bezpodmienecne ukazat :wink:

Avatar uživatele
Biffi
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1048
Registrován: Ne Ún 26, 2006 11:51
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Biffi » Pá Črc 21, 2006 21:34

Martina Tejnilová napsal:
Biffi napsal:No každý stolař ti udělá přesně na míru.


Ale kde ho najít-tady v liberci je hodně truhlářů, ale celkem drahejch


Zkus najít nějákého malého soukromého, ti jsou většinou levnější. Někde na okraji nebo tak :wink:, nebo ty co to dělaj jenom pro zábavu. Většinou se dají najít.

Nebo si zkus vyrobit sama, kup starou skříň - a jen uděláš pletivo - to je jednoduché. :wink:

Hodně štěstí

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » Pá Črc 21, 2006 21:36

Biffi napsal:
Martina Tejnilová napsal:
Biffi napsal:No každý stolař ti udělá přesně na míru.


Ale kde ho najít-tady v liberci je hodně truhlářů, ale celkem drahejch


Zkus najít nějákého malého soukromého, ti jsou většinou levnější. Někde na okraji nebo tak :wink:, nebo ty co to dělaj jenom pro zábavu. Většinou se dají najít.

Nebo si zkus vyrobit sama, kup starou skříň - a jen uděláš pletivo - to je jednoduché. :wink:

Hodně štěstí


Jak pro koho :lol: :lol: Ale zkusim to a uvidíme, co z toho bude :D

Avatar uživatele
Biffi
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1048
Registrován: Ne Ún 26, 2006 11:51
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Biffi » Pá Črc 21, 2006 21:37

Tak sem pak hoď fotky :lol:

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » Pá Črc 21, 2006 21:39

Jo tak to tak rychle zase nebude :lol: :lol: Sem zatim u fáze nákresů :lol:

Disable adblock


Vrátit se na “Bydlení”