Smazání videa

Zamknutá témata a zbytečné hádky.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Smazání videa

Příspěvekod martej » Stř Dub 18, 2012 23:45

Mohu se zeptat z jakého důvodu byl odkaz na video v tomto tématu: viewtopic.php?f=5&t=13247 smazán? Trochu postrádám smysl, protože spousta uživatelů tu dávají beztrestně odkazy na videa a fotky, které jim nepatří a nikomu to nevadí. Ano nebyl to hezký pohled, ale teď celé téma postrádá smysl, protože nikdo neví k čemu celá diskuze byla.

Disable adblock

Avatar uživatele
Reňaaa
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1090
Registrován: Čt Črc 30, 2009 11:04
Místo/Bydliště: Ostrava!!!

Re: Nové fórum

Příspěvekod Reňaaa » Čt Dub 19, 2012 1:03

Bylo prý kvůli autorským právum...ale dobře vím proč je smazáno to video :)

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové fórum

Příspěvekod minlub » Čt Dub 19, 2012 7:34

Odkaz byl smazán po dohodě moderátorů, protože se řeší autorská práva a žádalo to více uživatelů. Do toho nemusí být činčila zatažena.
Pokud se vám to nelíbí, můžete kontaktovat admina.
Reňaaa zřejmě u všeho byla, tak vysvětlí nejlépe :D

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové fórum

Příspěvekod martej » Čt Dub 19, 2012 8:43

A co má společného com s autorskými právy na streemu? Streem.cz má v pravidlech, že autor dává souhlas se šířením videii. To že paní černá poznala své video v odkaze, není důvod, proč by se měl mazat odkaz, ne?? Je to pouze její spor se streemem a ne s činčila.com, na který se nic neporušilo. Také mi to přijde spíš jako chránění někoho, než pádný a konstruktivní důvod, pro smazání videa :roll: Je tu spoustu videii jak ze streemu, tak s youtube a nikomu to nevadí. Pravidla fóra se neporušila, nikdo se v diskuzi nehádal a i tak téma bylo zamknuto a odkaz smazán.
Naposledy upravil(a) martej dne Čt Dub 19, 2012 8:46, celkem upraveno 1 x.

Disable adblock

Avatar uživatele
Reňaaa
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1090
Registrován: Čt Črc 30, 2009 11:04
Místo/Bydliště: Ostrava!!!

Re: Nové fórum

Příspěvekod Reňaaa » Čt Dub 19, 2012 8:45

martej napsal:Také mi to přijde spíš jako chránění někoho, než pádný a konstruktivní důvod, pro smazání videa :roll:


Přesně :)

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové fórum

Příspěvekod minlub » Čt Dub 19, 2012 8:50

O smazání odkazu jsme rozhodli všichni. Žádal to nejen autor tématu, ale i videa. Pokud s tím máš problém, napiš adminovi.
Já spíš nevidím konstruktivní důvod proč bych měla chránit někoho, kdo se veřejně přiznal k autorství aniž by musel :roll: Spíš mi to připadá jako další důvod si rýpnout #-o

Avatar uživatele
Jirka
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 70
Registrován: Čt Pro 29, 2011 22:34

Re: Nové fórum

Příspěvekod Jirka » Čt Dub 19, 2012 8:52

Jasmin napsal:
martej napsal:Asi bude lepsi to video odstranit i tady


Kdybyste četli pořádně tak video vložila Jasmin a pak napsala o odstranění.

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové fórum

Příspěvekod martej » Čt Dub 19, 2012 9:42

Nikde jsem se nedočetla, že to na streem vložila Jasmin. Jasmin pouze vložila odkaz na video, které je uloženo na www.streem.cz. Což není proti pravidlům fóra a ani proti zákonům české republiky. Autorem je paní černá a ta sama by si to měla vyřešit se streemem a ne rozpoutávat hádky zde na foru.

Jediné, co jsem chtěla vědět, tak podle jakých pravidel fóra byl odkaz smazán, pokud to berete jako rýpání, budiž, ale opravdu se mi nelíbí, že se tu účelně mažou videa a zamykají témata.

Adminovi jsem již psala, doufám, že dostanu lepší odpověď, než že se moderátoři dohodli :roll:

Avatar uživatele
mefoxinka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 219
Registrován: Ne Srp 14, 2011 14:40
Místo/Bydliště: Miletínky,Prachatice
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové fórum

Příspěvekod mefoxinka » Čt Dub 19, 2012 10:00

Čekala jsem, kdy si najdete příležitost začít ublíženě rýpat. Jako moderátor jste sama dělal věci které teď kritizujete ale u Vás to bylo v pořádku. Dvojí metr že by?

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové fórum

Příspěvekod martej » Čt Dub 19, 2012 10:07

Já zase čekala, kdy přijdete vy, abyste mě mohla urážet :roll: Co kdybyste na mé příspěvky nereagovala a nebo zkusila někdy konstruktivně odpovídat ? Dvojí metr nemám, vždy jsem se opírala o pravidla nikdy jsem nic nesmazala. Chtěla jsem pouze odpověď na to, proč se smazal odkaz, který nebyl proti pravidlům, nic víc.

Avatar uživatele
mefoxinka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 219
Registrován: Ne Srp 14, 2011 14:40
Místo/Bydliště: Miletínky,Prachatice
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové fórum

Příspěvekod mefoxinka » Čt Dub 19, 2012 10:43

Martej požná ste až přiliš vztahovačná :roll:
to že se neschodneme v nazorech je přeci normální, co člověk to jiny nazor :wink:

věřte že to nebylo míněno jako uražka ale pouhé konstatování faktu kterého sem si několikrát sama všimla

mě spíš zarazila ta poznamka typu "moderátoři se dohodli" a reagovala sem hlavně na ní
vždyt dřív sem to pozorovala také a bylo to v pořádku ted zřejmě najednou není [-X

to že se neschodneme v nazorech je přeci normální, co člověk to jiny nazor :wink:

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové fórum

Příspěvekod martej » Čt Dub 19, 2012 10:51

Ano, moderátoři se dohodnou, ale podle pravidel a ne proto, že se někdo chrání a nebo, že se to někomu nelíbí. Nikdy jsem na požádání nic nesmazala a vždy se vše řešilo podle pravidel. Teď postrádám, podle jakého pravidla se toto video smazalo. Protože proti pravidlům nebylo.

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové fórum

Příspěvekod minlub » Čt Dub 19, 2012 10:58

Ale Martino, kolikrát ty jsi řešila věci co dle pohledu jiných nebyli v pravidlech nebo s nimi nesouhlasili?
Možná máš jiný pohled na věc,ale o odstranění požádal nejen autor příspěvku, ale i autor videa a víc uživatelů. Moderátoři se dohodli na odstranění a admin souhlasí.
Pokud dbáš na dodržování pravidel, prosím začni nejdříve u sebe a nevpisuj do inzerce nebo nepiš uživatelům že jsou podprůměrní. Příště už to přehlížet nebudeme.

Avatar uživatele
Vaclav
ADMINISTRÁTOR
ADMINISTRÁTOR
Příspěvky: 278
Registrován: Po Kvě 24, 2004 1:46
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové fórum

Příspěvekod Vaclav » Čt Dub 19, 2012 11:02

Ahoj činčiláři,
kontakty na moderátory najdete na hlavní stránce dole, když kliknete na Globální moderátoři.

Co se týče videa, tak pokud Jasmin chtěla, aby se smazalo a ona byla autorem, tak se jí vyhovělo. Za mě by takový video na diskuzi videt mělo a neporušuje to ničí práva, autorka videa ať si to řeší se stream.cz. Chtělo by, aby se k tomu vyjádřila Jasmin.

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové fórum

Příspěvekod martej » Čt Dub 19, 2012 11:14

Uživatelce jsem nenapsala, že je podprůměrná, ale napsala, jsem, že nebudu odpovídat na její podprůměrné příspěvky, ve kterých mi nadávala a snažila se mě vyprovokovat k hádce. Takže to nebyla žádná urážka uživatele. A promiň, ale pokud vy s tím nic neděláte, tak já nebudu poslušně stát a nechávat si dupat po hlavě.

Do inzerce jsem vepsala jednou a to omylem, protože jsem navazovala na diskuzi a hned jsem se omluvila, že jsem si nevšimla, že to je inzerce, příspěvek již nešel smazat. Napomenutí si mi klidně mohla dát, nepotřebuji privilegia. Splést se může každý a ja se za to omluvila. Jinak nevím, jaké jiné vypisování myslíš.

Jinak moderátor jsi byla se mnou a všechny tresty jsme řešili společně a vždy jsme se dívali do pravidel, nebo myslíš, že jsme v některých případech rozhodli špatně? Vždy jsem já a nebo ty napsaly, dle jakého pravidla se co udělalo, je jasné, že se to někomu nelíbilo, ale to je normální.Ty si mi dala odpověď jen ,, protože jsme my moderátoři rozhodli ", tak promiň, že se mi tato odpověď nelíbila. Dle mne by se moderátoři měli opírat o pravidla a pokud příspěvek či diskuze není proti pravidlům, neměli by se mazat a upravovat.

Avatar uživatele
Vaclav
ADMINISTRÁTOR
ADMINISTRÁTOR
Příspěvky: 278
Registrován: Po Kvě 24, 2004 1:46
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové fórum

Příspěvekod Vaclav » Čt Dub 19, 2012 11:19

Martej, Minlub: vyřiďte si to prosím přes SZ

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové fórum

Příspěvekod minlub » Čt Dub 19, 2012 11:46

Ano, vždy by se měli rozhodovat moderátoři společně, ač jsi to často nedělala. Jak předtím s tebou, tak teď s Žandou, jsme rozhodli obě dle svého uvážení a dle přání uživatelů.
Každý to vidí jinak a v pravomoci moderátorů je situaci řešit dle svého uvážení. Na tvé provokace reagovat nebudu, nemám ti co vysvětlovat, tak se drž tématu.

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Re: Smazání videa

Příspěvekod jasmin » Čt Dub 19, 2012 13:07

Vsimla jsem si toho az nyni, te diskuse zde.
Tak pro poradek, ponevadz jsem opravdu dost vytocena a mam toho fakt uz plne zuby.Ja nejsem autorem videa, ani jsem ho nedavala na streem, ci jinam a dokonce jsem ani nezadala o smazani odkazu na to video, kdo si tohle vymyslel?
Prislo mi to mailem interne, coz jsem uvedla a sem byl dan pouze odkaz na to, co mi prislo, to je cele, takze uz prestante s prekrucovanim.Co tam bylo se mi nelibilo a asi jsem urcite nebyla sama, nevedela jsem, ze to video jiz bylo predtim na jinem foru, nebot nikde nechodim, tak jsem sem byl dan jen ten odkaz, ponevadz jsem chtela znat nazor, zda je to teda vsude bezne, nebo ne.
Je strasne, co se tady deje a kvuli takovym banalitam, melo by tady jit hlavne o cincily a ne porad o nejake hadky a zlou atmosferu.
Nechapu ani, co autorovi videa tak strasne vadilo, vadi a znovu upozornuji a uz opravdu naposledy, ze ja nejsem jeho autor, ani jsem ho nikde nekopirovala a nestahovala, kde bylo umistene, ani to nevim, prislo mi to, asi mozna nejen me a dukazy proti neustalemu osocovani a nepravdam mam.
A mam toho uz natolik dost, co se tady deje, ze si to tez libit nenecham, tohle uz opravdu neni mozne:-(((( a s Martej musim souhlasit v mnohem.

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Re: Smazání videa

Příspěvekod jasmin » Čt Dub 19, 2012 13:14

Takze jeste jednou a naposledy.Ja jsem neporusila vubec nic a vyprosuji si, aby tohle nekdo vubec vypoustel a prekrucoval.O smazani videa se mnou nikdo nekomunikoval, nikoho jsem o to nezadala, rozhodlo se zde.Byl to pouhy odkaz, ktery byl poslan a ten komentar tam take byl, dukazy mam.

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: Smazání videa

Příspěvekod minlub » Čt Dub 19, 2012 13:19

Jasmin, pokud něco nemyslíš vážně, tak to tedy nepiš a nežádej o to. Ne, že změníš pak názor a řekneš, že jsi nic mazat nechtěla.

jasmin napsal:Asi bude lepsi to video odstranit i tady, neni to pekny pohled a sem moc nepatri ani.

do SZ jsi mi psala
jasmin napsal:Nikdo tam ani jmenovan nebyl.asi bych to smazala byt Tebou tady, neni to video pekne.

Načež jsme ti odpověděla, že se o tom musím poradit s druhým moderátorem.
Nepleteš si náhodou smazání odkazu se smazáním videa? Smazat video na streamu může pouze autor nebo poskytovatel služby.
Nikde nebylo řečeno, že bys něco porušila.

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Re: Smazání videa

Příspěvekod jasmin » Čt Dub 19, 2012 13:30

Podivam se,az budu mit cas do historie, co jsem psala.Jestli jsem mozna psala, ze by bylo lepsi to smazat je mozne, ale netrvala jsem na tom.Jen, kdyz kvuli tomu zacal pak rozbroj, aby byl klid, kdyz na smazani trval nekdo jiny.Az budu mit cas, projdu si to poradne.Autor ale nejsem a nikde jsem ho nestahovala.Opravdu to stoji zato?:-(

Jo, Ty uz jsi to nasla sama.Je to tak, jak jsem myslela, ze jsem to napsala, ze by bylo lepsi to smazat,kdyz to vyvolalo opacne emoce ale ne, ze bych byla autor a trvala na tom.
Kde to video bylo opravdu nevim, ani nemuzu, nebot mi bylo poslano.

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: Smazání videa

Příspěvekod minlub » Čt Dub 19, 2012 13:38

Já to také jako žádost vzala, ne že na tom trváš.
Nikdo zde netvrdí, že jsi autor videa nebo že jsi ho někam nahrála. Jde o smazání odkazu na udané video, nic víc.

Avatar uživatele
mefoxinka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 219
Registrován: Ne Srp 14, 2011 14:40
Místo/Bydliště: Miletínky,Prachatice
Kontaktovat uživatele:

Re: Smazání videa

Příspěvekod mefoxinka » Čt Dub 19, 2012 13:51

Tak tohle nechápu, v čem je problém? Autor příspěvku i autor tématu chtěli odkaz smazat. Víc uživatelů psalo že chtějí odkaz smazat.

Moderátoři to odsouhlasili, adminovi to nevadí.

Tak co řešíte? Přece nemůže být v pravidlech každý krok či slovo, to samé psala Martej u sprostých slov.

Pravidla zakazují a pokud to není zakázáno, je na moderátorech rozhodnout podle uvážení jak to chápou oni a co je nejlepší pro fórum.

tak nerozumím proč je třeba se v tom dokola pitvat [-X

Avatar uživatele
tarja666
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1519
Registrován: Čt Lis 11, 2010 13:31
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Smazání videa

Příspěvekod tarja666 » Čt Dub 19, 2012 16:01

tak to teda nějak nechápu - i v diskuzi i v sz si jasmin žádala o smazání odkazu, psali i další lidé, moderátoři i admin se dohodli a žádostem vyhověli. Tak teď nějak nechápu, co je špatně??? :shock:
já si myslím, že je dobře, že byl odkaz smazán, když kvůli tomu vzniklo tohle :roll:

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Re: Smazání videa

Příspěvekod jasmin » Čt Dub 19, 2012 22:16

Ja uz se k tomu nechci porad vracet.Bylo toho napsano kolem toho tolik, ze si tezko hned clovek muze vse pamatovat, co si s kym napsal, aniz by se mrknul do historie a na to nebyl cas.
Ja to chapala tak tady, precetla jsem to jen letmo, ze ze me byl udelan autor toho videa a ze trvam na smazani.Bylo to spis mysleno tak, ze by to bylo asi lepsi kvuli nedorozumneni a co to spustilo.Na smazani pak trval nekdo jiny spis, ja autor nebyla, jen odkazu.
Nechapu jen ten rozruch cely kolem toho, namisto komentare, ponevadz jsem asi nebyla sama, komu se to nelibilo.
Uz aspon ja se k tomu vyjadrovat nebudu, neni co dal vyjadrovat, vse uz bylo receno, tak by asi bylo nejlepe to uzamknout.Je to jen opet navrh.
Po tomhle obzvlast, tady ted chvili zase budu pobyvat jen prilezitostne a do diskusi, pokud nepujde o neco vazneho s cincilou se zapojovat nebudu, nemam nato ani naladu.

Disable adblock


Vrátit se na “Archiv”