kukuricna drt

Diskuze o bydlení, venčení a klecích.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Mia

Re: Hobliny nebo něco jiné,,,

Příspěvekod Mia » Ne Pro 04, 2005 13:05

camilla napsal:
Mia napsal:Zajímalo by mě kolik stojí stejné množství hoblin a té slavné kukuřičné drti popř těch dřevěných granulí :?:


kupuji u nás v Žatci v Kauflandu hrubou kukuřičnou drť od firmy Sonnenland. Obsah je 10 litrů a stojí to asi 77 Kč. Dávám toho jen trošku, mám 4 činči, to balení mám už asi tak 3 týdne, a mám vybranou teprve půlku...



Takže to vyjde podle mých poštů v podstatě nastejno že???

Disable adblock

Avatar uživatele
Vlasticka
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1266
Registrován: Út Lis 22, 2005 11:42
Místo/Bydliště: Olomouc

Příspěvekod Vlasticka » Po Pro 05, 2005 10:05

A jak jste naucili cinci chodit curat do jednoho rohu? to asi ony samy ze? Protoze ta moje chodila porad jinam. Pak jsem mela pocit, ze se to tak nejak ustalilo, tak jsem na to misto dala tu kukuricnou drt a na zbytek hobliny, a ona tam ted chodi jen obcas a docela to strida :(

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » Po Pro 05, 2005 10:37

do jednoho rohu chodí samy od sebe, tak jsem jim tam dala misku s drtí a chodí čůrat tam, dokonce i Lucky, který je u nás krátce...

Majka

Příspěvekod Majka » Po Pro 05, 2005 10:41

Ja jsem to cincu nijak neucila.Zacala curat do jednoho rohu sama a jsem zato moc rada.

Disable adblock

romana

Příspěvekod romana » Po Pro 05, 2005 20:09

Moje mají místa dvě, každý má svůj čůrací roh :lol: zajímavé je, že opravdu každý chodí jen do toho "svého". Aspoň tedy v době, kdy na ně koukám :wink:

Mia

:)

Příspěvekod Mia » Út Pro 06, 2005 15:37

Vlasticka napsal:A jak jste naucili cinci chodit curat do jednoho rohu? to asi ony samy ze? Protoze ta moje chodila porad jinam. Pak jsem mela pocit, ze se to tak nejak ustalilo, tak jsem na to misto dala tu kukuricnou drt a na zbytek hobliny, a ona tam ted chodi jen obcas a docela to strida :(


Moje zvířátko mi standartně chodí do misky s jídlem teď už má mističek pro jistotu víc :lol:

Avatar uživatele
Vlasticka
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1266
Registrován: Út Lis 22, 2005 11:42
Místo/Bydliště: Olomouc

Re: :)

Příspěvekod Vlasticka » Út Pro 06, 2005 16:29

Mia napsal:
Vlasticka napsal:A jak jste naucili cinci chodit curat do jednoho rohu? to asi ony samy ze? Protoze ta moje chodila porad jinam. Pak jsem mela pocit, ze se to tak nejak ustalilo, tak jsem na to misto dala tu kukuricnou drt a na zbytek hobliny, a ona tam ted chodi jen obcas a docela to strida :(


Moje zvířátko mi standartně chodí do misky s jídlem teď už má mističek pro jistotu víc :lol:


Tak to je dobre :lol: :lol: :lol: Mam pocit, ze ta moje by nekdy na to jidlo udelala to same, nechce totiz papat granulky. Jinak je cistotna, kdyz si nakaka do domecku tak to hned vyhrabava ven, ale s tim curanim... :o

Avatar uživatele
Vlasticka
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1266
Registrován: Út Lis 22, 2005 11:42
Místo/Bydliště: Olomouc

Příspěvekod Vlasticka » Út Pro 13, 2005 12:25

Jo a kdyz jsou cincilky tak cistotne, jak tady nekdo psal ze si nenacuraji do domecku a mimo klec, tak jaktoze si curaji do pisku, ve kterem se maji koupat?

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » Út Pro 13, 2005 13:37

Vlasticka napsal:Jo a kdyz jsou cincilky tak cistotne, jak tady nekdo psal ze si nenacuraji do domecku a mimo klec, tak jaktoze si curaji do pisku, ve kterem se maji koupat?



bůhví... :roll: :lol:

Avatar uživatele
Vlasticka
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1266
Registrován: Út Lis 22, 2005 11:42
Místo/Bydliště: Olomouc

Příspěvekod Vlasticka » Út Pro 13, 2005 16:12

camilla napsal:
Vlasticka napsal:Jo a kdyz jsou cincilky tak cistotne, jak tady nekdo psal ze si nenacuraji do domecku a mimo klec, tak jaktoze si curaji do pisku, ve kterem se maji koupat?



bůhví... :roll: :lol:


No mozna si nedaji dohromady, ze se nemaji koupat v pocuranem :cry:

Majka

Příspěvekod Majka » Út Pro 13, 2005 16:40

Me necura ani do pisku.Ale zase ma jine neresti.

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » Út Pro 13, 2005 19:46

Majka napsal:Me necura ani do pisku.Ale zase ma jine neresti.

moje tam taky ze začátku nečůraly - všechno se naučí... :lol:

Avatar uživatele
Vlasticka
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1266
Registrován: Út Lis 22, 2005 11:42
Místo/Bydliště: Olomouc

Příspěvekod Vlasticka » Stř Pro 14, 2005 8:33

Moje tam cura priblizne 5 dnu, od te doby co dostala vetsi nadobu. Clovek se chce zavdecit a takhle dopadne :cry:

Avatar uživatele
Janča
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 983
Registrován: So Led 01, 2005 13:12
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Janča » Čt Pro 15, 2005 22:40

Vlasticka napsal:Moje tam cura priblizne 5 dnu, od te doby co dostala vetsi nadobu. Clovek se chce zavdecit a takhle dopadne :cry:


to znám.. dřív jsme měla tu plechovou koupelnu, ale Kikinka se v ní přestala koupat - myslím že už byla na ní moc malá, Kikinka je docela rostlá a překážel jí tam ocas... tak jsem jim začala dávat písek do klasickýho akvárka, který měli pořád v kleci.,.. a kikina mi do něj začala čůrat. Už mě to nebavilo tak jsem písek vyndala a už ho maj jen při běhání, nechávám to pořád na zemi (takže mám celej pokoj, včetně postele, plnej písku, vždycky ho příšerně roznesou :lol:) . Ale je po problému s čůráním - nevím proč, ale venku do toho písku vůbec nečůrá, takže to tak asi zůstane... akorát když jsem nedávno neměla čas je pustit a kikina se začala koupat v podestýlce, tak jsem si řekla že jim tam na chvíli ten písek dám... Jakmile jsem ho tam dala, Kikinka hop do písku A OKAMŽITĚ TAM NAČŮRALA!!!! :evil: :evil: :evil:

Avatar uživatele
Vlasticka
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1266
Registrován: Út Lis 22, 2005 11:42
Místo/Bydliště: Olomouc

Příspěvekod Vlasticka » Pá Pro 16, 2005 10:53

Janča napsal:
Vlasticka napsal:Moje tam cura priblizne 5 dnu, od te doby co dostala vetsi nadobu. Clovek se chce zavdecit a takhle dopadne :cry:


to znám.. dřív jsme měla tu plechovou koupelnu, ale Kikinka se v ní přestala koupat - myslím že už byla na ní moc malá, Kikinka je docela rostlá a překážel jí tam ocas... tak jsem jim začala dávat písek do klasickýho akvárka, který měli pořád v kleci.,.. a kikina mi do něj začala čůrat. Už mě to nebavilo tak jsem písek vyndala a už ho maj jen při běhání, nechávám to pořád na zemi (takže mám celej pokoj, včetně postele, plnej písku, vždycky ho příšerně roznesou :lol:) . Ale je po problému s čůráním - nevím proč, ale venku do toho písku vůbec nečůrá, takže to tak asi zůstane... akorát když jsem nedávno neměla čas je pustit a kikina se začala koupat v podestýlce, tak jsem si řekla že jim tam na chvíli ten písek dám... Jakmile jsem ho tam dala, Kikinka hop do písku A OKAMŽITĚ TAM NAČŮRALA!!!! :evil: :evil: :evil:


Nechci byt skodoliba, ale :lol: :lol: Ja to znam :lol:

Avatar uživatele
vilverin
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 129
Registrován: Pá Dub 21, 2006 19:55
Místo/Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod vilverin » Čt Kvě 04, 2006 10:18

pomoc! Moje činča kukuričnú drť žerie!! A nie len sem tam, ale pozorujem to každú chvíľu... Všimla som si to aj ešte keď bola v obchode, tam tiež mali drť a jedla ju, ale nejak som tomu nepriposovala význam, ale teraz neviem či jej to neublíži.... :(

Avatar uživatele
Veronika
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 497
Registrován: Út Pro 07, 2004 13:17
Místo/Bydliště: Psáry
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Veronika » Čt Kvě 04, 2006 10:32

Raději bych to vyndala, aby z toho neměla nějaké trávicí problémy. Já používám klasické hobliny a spokojenost je na obou stranách.

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Terezka » Čt Kvě 04, 2006 10:57

Tvoje činčilka je mladá a ochutnává všechno. Je možné, že jí to zachutnalo. Ferdíkovi to nestojí za to, aby jedl ODPAD :lol: .
Raději jí dej zatím hobliny.

Avatar uživatele
catherine
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 409
Registrován: Út Led 31, 2006 10:34
Místo/Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod catherine » Po Kvě 08, 2006 17:36

Moje cincily tiez zeru kukuricnu drt, ale iba ked im komplet vycistim klietku a drt je este uplne cista. Potom si to uz nevsimaju, ale aj tak radsej dam drt a na to este hobliny.

Givana

Příspěvekod Givana » Stř Kvě 10, 2006 23:13

Všimla jsem si,že někdo z vás psal, že pod hobliny dává ještě noviny.Myslíte,že to činči nevadí,když jich přece vždycky trošku okouše.Aspoň ta moje.No technicky je to fakt pohodlné,hlavně výměna hoblin.A taky jich tam nemusí být taková vrstva.Ale teď přemýšlím,jestli se tím tiskem vlastně nemůže přiotrávit???

Avatar uživatele
Vlasticka
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1266
Registrován: Út Lis 22, 2005 11:42
Místo/Bydliště: Olomouc

Příspěvekod Vlasticka » Čt Kvě 11, 2006 8:37

Givana napsal:Všimla jsem si,že někdo z vás psal, že pod hobliny dává ještě noviny.Myslíte,že to činči nevadí,když jich přece vždycky trošku okouše.Aspoň ta moje.No technicky je to fakt pohodlné,hlavně výměna hoblin.A taky jich tam nemusí být taková vrstva.Ale teď přemýšlím,jestli se tím tiskem vlastně nemůže přiotrávit???


Ja uz taky davam pod hobliny noviny, a hobliny micham s kukuricnou drti. Noviny mam taky vzdycky trochu ohryzene, ale ja myslim, ze pokud je nesezerou cele tak to nevadi.

Host

Příspěvekod Host » Čt Kvě 11, 2006 15:10

moje činči běhají po pletivu a šuplík na odpad mají pod sebou. ale v každém rohu mám misku s kukuřičnou drtí, a tam chodí na záchod (nejčastěji tam, ale mají i jiné místa

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » Čt Kvě 11, 2006 15:31

Anonymous napsal:moje činči běhají po pletivu a šuplík na odpad mají pod sebou. ale v každém rohu mám misku s kukuřičnou drtí, a tam chodí na záchod (nejčastěji tam, ale mají i jiné místa

to jsem byla já....

Avatar uživatele
vilverin
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 129
Registrován: Pá Dub 21, 2006 19:55
Místo/Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod vilverin » Pá Kvě 12, 2006 7:57

Tak už som mu vymenila kukuricu za hobliny :wink: Najprv na to pozeral, že čo to má byť, že sa to nedá jesť, ale teraz sa v tom váľa a vyžíva v tom, že mi ich môže z klietky vyhadzovať po celej izbe :lol:
čo sa týka záchodu, tak tam má mističku zo servítkami a pocikanou drťou ale mi naňho tak zvysoka kašle. Dokonca ani servítku nekúše, nič, proste si to nevšíma :roll:

Avatar uživatele
catherine
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 409
Registrován: Út Led 31, 2006 10:34
Místo/Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod catherine » Pá Kvě 12, 2006 9:04

No počkaj, to chce čas, uvidíš, moja malá Jolie bola najprv ako andelíček, nič nehrýzla, nepapala, neohlodávala, a prešli 3 mesiace a je zlá ako čert. Vyslovene musím nad ňou stáť a pozerať čo robí, lebo v sekunde niečo vyparatí. Zdá sa mi temperamentsnejšia ako Chica. Keď som im skúsila dať servítku, tak ju začala žrať, tak som jej ju vzala :wink: No a cikajú každá inde, najradšej však tam kam nemajú a nie do hoblín 8)

Disable adblock


Vrátit se na “Bydlení”