dotaz na serioznost chovatelů z farmy Bobina

Zamknutá témata a zbytečné hádky.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Jste spokojeni s koupí z farmy Bobina?

jsem spokojen/a
4
10%
nejsem spokojen/a
18
43%
nemám zkušenost
20
48%
 
Celkový počet hlasů: 42

Avatar uživatele
Ladus
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 452
Registrován: Čt Črc 15, 2010 21:28
Místo/Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Ladus » Pá Říj 21, 2011 5:24

Tak a už toho mám právě dost. Lidi, podívejte se, prosím Vás, co tady píšete. Je opravdu nutné napadat se navzájem? Začalo se tady řešit téma farmy Bobina a skončilo to u vzájemného osočování chovatelů. Nevím..Baví Vás to? Já mám asi nějaké hodně nemoderní přemýšlení, když mi vadí, jak se člověk otočí a nejlepší kamarádi ho za zády pomlouvají, což je věc, která se už děje poměrně často :) K Bobině, Michal měl podle mě dobrý nápad na začátku, p...l si to tím, že to podle mě neřešil a doufal, že " ono se to nějak vyvrbí". Já mám dvě myšky - spokojenost. Měla jsem Michala ráda, mám ho ráda pořád, i když udělal věci, které nebyly fér, ale to je v rámci soukromí. Co se týče rodokmenů, mám naprosto základní, ale aspoň trochu vím, a více zvířat z Bobiny stejně nemám. Ale ať jsem naštvaná jakkoliv, musím říct jednu věc na obranu Bobiny. Když mě zajímala nějaká informace, mohla jsem se zeptat, sejít a bylo mi odpovězeno. Když jsem chtěla granule, nebo směsku, nebyl problém, vždy se dalo domluvit. Na druhou stranu bych se tady chtěla zastat i Moniky. Ať je Vám to příjemné nebo ne. Věřila, stejně jako já a snažila se udělat vše proto, aby Bobina fungovala. Nevím, podle Vás je za to asi ta špatná, co vyřizovala účet a mail :) Lidi otevřete oči a možná uvidíte taky snahu a přátelství nejen aroganci a pomluvy.

Uživatelka Ladus dostava napomenutí za vulgární slova. martej

Disable adblock

Gasex24
Nový uživatel
Příspěvky: 4
Registrován: Po Říj 10, 2011 6:54

Příspěvekod Gasex24 » Pá Říj 21, 2011 7:42

Původně jsem čekal, že po dvou-třech negativních odpovědí týkajících se farmy Bobina, bude tohle téma rychle uzamknuto jednou z moderátorek a všichni s negativní zkušeností budou vyloučeni z fora za porušeni pravidel.
Jenže jak to tu čtu, tak zřejmě právě jedné z moderátorek, Minlub, se nejvíce hodí, že se tohle téma založilo. Proč? Podle mě už tu dávno nejde o to, zda je farma bobina seriozní či nikoliv. A díky Ajtík už asi tuším, jak to celé skončí. Tady už jde prachsprostě o konkurenční boj mezi chovateli. Copak se, podle vás, asi stane, když z trhu vypadne farma bobina? Kdo začne trh zaplavovat činčilami? Už někdo z vás přemýšlel kolik činčil z farma bobina je v rukou chovatelů. A ačkoliv někteří, jako zmiňovaná Minlub, tvrdí, že ty její jsou perfektní a problém s činčilami je až teď, tak tomu věří málokdo. Navíc si to odporuje s odpověďmi jiných chovatelů. Kdo z vás, kteří ve svém chovu máte činčilu, či potomka, pocházejícího z farma Bobina tu můžete tvrdit, že to co vám z Bobiny poslali je to co skutečně máte doma? Jak si můžete být jisti informacemi, které vám k činčile dali?

Ale co mě přinutilo ještě napsat je fakt, že tu Minlub má založené duplicitní účty a dokonce se vydává za jiného chovatele! Copak tohle není porušení pravidel za které tu už mnoho uživatelů bylo trvale vyloučeno, BANováno? Kde je nějaká spravedlnost, o slušnosti nemluvě?

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod minlub » Pá Říj 21, 2011 8:31

petulinovo napsal:Poví nám tu už Minlub proč vedla účet za Michal s názvem Farmabobina?To nešlo normálně je doporučovat ze svého nicku?
V tom bude asi zakopaný pes,že lidi nevěděli s kým komunikují..

Nemyslím, že bych tu měla vysvětlovat pořád dokola něco, do čeho ti nic není a navíc už svou pravdu víš, ač je trochu z cesty.
Účet farma Bobina byl byl tuším už předtím, než jsem začala dělat moderátorku a požádal o něj Michal a je hlášený jako Michalův druhý nick. To že jsem mu dala do inzerátu obrázky, text a upravila ho dle potřeby když vkládání fotek je pro někoho složitější ještě neznamená že jsem odpovídala na dotazy o prodeji. To jako moderátor dělám i u ostatních inzerátů, když o to je požádáno.
V tom asi bude zakopaný pes jak říkáš, tak mi přestaň podsouvat, že jsem komunikovala za něj. Je snad dospělý, na internetu byl denně, tak nechápu proč by si neměl vyřizovat i maily.

A k tobě Gasexu, seppe či druhý Potre se opravdu vyjadřovat nehodlám. Až začneš psát sám za sebe a nebudeš vymýšlet dohady z toho co tu čteš a upravovat si to jako bulvár, pak se možná můžeme bavit. :wink:

K farmě Bobina a tématu co zde bylo založeno, jsem vyjádřila zkušenost v jednom odstavci na začátku jako odpověď Žandě a nehodlala jsem to dále rozebírat. Ale proti pomluvám a výmyslům se opravdu bránit budu.

Avatar uživatele
romana
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 483
Registrován: Ne Kvě 06, 2007 12:52
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod romana » Pá Říj 21, 2011 9:35

Opět jste se dostali v diskutování mimo téma, takže zamykám.

Napomenutí za Caps Lock dostávají uživatelé chovcincil a lustici.

BAN za duplicitu účtu dostává uživatel Gasex24.

BAN po dobu jednoho měsíce za osobní inzultace dostává uživatel petulinovo.

Disable adblock


Vrátit se na “Archiv”