Dora x chov činčil

Zamknutá témata a zbytečné hádky.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

chovcincil
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 96
Registrován: Pá Srp 19, 2011 9:28

Příspěvekod chovcincil » Pá Lis 25, 2011 13:13

Dora napsal:jj zkusím dát jinam, nebo mě tady zamknou :lol: :lol: :lol:

takový to rýpání o ničem...směšný..... :D fakt patří do výstav

Disable adblock

Avatar uživatele
Dora
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 293
Registrován: Út Bře 03, 2009 13:34
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Dora » Pá Lis 25, 2011 13:19

Noooo chovcincil, na tebe přesně jsem tu čekala :D :D :D

chovcincil
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 96
Registrován: Pá Srp 19, 2011 9:28

Příspěvekod chovcincil » Pá Lis 25, 2011 13:27

Já se taky těšil :wink:

Avatar uživatele
Dora
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 293
Registrován: Út Bře 03, 2009 13:34
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Dora » Pá Lis 25, 2011 16:46

No vidíš to, chovcincil :) tak když jsme teď takový kamarádi, mohli by jsme začít tím, že mě konečně řekneš co máš za problém a představíš se,ne??
Mě už jsi si nastudoval, tak teď ty.....

Disable adblock

Avatar uživatele
Dora
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 293
Registrován: Út Bře 03, 2009 13:34
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Dora » So Lis 26, 2011 0:50

taaaaak a ted nic....
já ale čekááááám.....čekáááám......chovecincil?............ stále čekám......
a navíc myslím, že nejsem jediná koho by zajímalo co jsi zač, když se tady do každého navážíš a sám jsi v utajení... myslím že to není tak úplně fér, co ty na to?? >:*B

Avatar uživatele
Dora
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 293
Registrován: Út Bře 03, 2009 13:34
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Dora » So Lis 26, 2011 22:50

chovcincil napsal:Já se taky těšil :wink:


těšil, těšil .... a pak ani nenapíše... :((

Ok, tak buď mě slušně odpověz na otázku a napiš co máš za problém.Co ti chybí, nebo naopak přebývá a proč do mě šiješ pokaždé jak napiši, když mě neznáš a nehodláš se představit.
A nebo nadále mlč a zde na comu, nech mé nepříliš čaté příspěvky bez komentáře... velice ti chovečinčil děkuji!!! :wink:

Víš, občas je tvé rejpání zábavné, ale myslím že většina lidí to opravdu číst nechce...

Omlouvám se moderátorům a děkuji za trpělivost, že jsem konečně mohla napsat co mě tu vadí .... :D

chovcincil
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 96
Registrován: Pá Srp 19, 2011 9:28

Příspěvekod chovcincil » Út Lis 29, 2011 11:18

Dora napsal:
chovcincil napsal:Já se taky těšil :wink:


těšil, těšil .... a pak ani nenapíše... :((

nevysedávám tu pořád a nečekám zrovna na vás :wink: Milá dámo,nevidím důvod ani psáno v pravidlech že bych se vám měl představit.Proč?aby jste začali hledat informace o mém chovu a mohli házet špínu na konkrétního člověka a kazit mu pověst a třeba i prodej?Jak rádi děláte…..bez informací jen co poberete s doslechu?

chovcincil
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 96
Registrován: Pá Srp 19, 2011 9:28

Příspěvekod chovcincil » Út Lis 29, 2011 11:52

doro problém nemám ale vadí mi více věcí a na ot právo mám.
A. vaše příspěvky typu „nad věcí“ úplně mimo téma,jako např. téma výstava a neodpustíte si rýpnout že by téma mohli zamknout kvůli tomu že vložíte foto,proč?když si přečtu historii vašich příspěvků v každém na něco narážíte.pokud se vám tu neustále něco nelíbí tak sem nele***
B. už mě unavuje vaše neustálé omílání a vychvalování bobiny,jestli s ním něco máte nechte si to pro sebe a netahejte do toho ostatní.už jen hlasování 18 nespokojených proti 4 spokojeným s prodejem mluví za vše tak proč to tu neustále rozebírat.A to pominu to,že jestli jste kupovala činčily tak jste v chovu byla a viděla jak to tam vypadá.Nepodestláno,korýtka prázdná,v napáječkách řasa…..to mi stačilo.Takže opravdu nechápu nezájem o ty činčily o které není postaráno.I předseda ZOČSCH mi v SZ psala,že se tím zabývá svaz takže asi úplný kec to nebude jak se snažíte tvrdit…..A co na výstavě?že si na něj každej stěžoval je asi také normální??????A taky už by se mohl připojit k debatě někdo objektivní nebo se zkušeností ne jen ti co mají do bobiny blízko,taky bych si nerozházel hlavního dodavatele
C. když tak všechno víte a do všeho vidíte jaký máte chov?co chováte?jak dlouho?

Avatar uživatele
Dora
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 293
Registrován: Út Bře 03, 2009 13:34
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Dora » Út Lis 29, 2011 14:16

Milá dámo,nevidím důvod ani psáno v pravidlech že bych se vám měl představit.Proč?aby jste začali hledat informace o mém chovu a mohli házet špínu na konkrétního člověka a kazit mu pověst a třeba i prodej?Jak rádi děláte…..bez informací jen co poberete s doslechu?[/quote]

Milý chovečinčil, chtěla jsem aby jsi se představil, protože mě tu napadáš a studuješ o mě a o tobě nikdo neví nic.....
Narozdíl od tebe nevystupuji anonymě a většinu chovatelů znám osobně a oni mě...
A já konkrétně nejsem ten, kdo tráví všechen svůj čas hledáním informací o druhých, upřimě na to nemám čas a je mi to jedno... ať si má v chovu kdo chce co chce... každýho věc, ne?
a už vůbec nejsem z těch co by tu házeli bezdůvodně na někoho špínu a kazili pověst!!!
Přesně naopak, nechapu jak ty se stále pleteš do věcí, které víš jen s fora a jsou dost zkreslená proti realitě.
Já to vím z vlastní zkušenosti, proto to zde piši a vidím co se děje mezi chovateli a po pravdě mi z toho moc dobře není.... je to smutné...
Je mi jedno co si o mě kdo myslí, já vím jak to bylo, ale není mě jedno jak se všechno překrucuje...
Zřejmě tu moc lidí není co se zastane druhého chovatele, škoda že každý chce být s každým na oko za dobře, to však všechno ještě komplikuje...
A vadí mi když se někdo snaží někoho pošpinit, aby sám víc prodával.
Ale to je na svědomí každého..... nevím teda jak máš velký chov, ale uvědom si, že příště můžeš být na tapetě ty, nebo jiný chovatel, který bude na očích....
:(

chovcincil
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 96
Registrován: Pá Srp 19, 2011 9:28

Příspěvekod chovcincil » Út Lis 29, 2011 15:13

A kde vy berete jistotu že máte správné informace?já je nemám z jednoho zdroje a možná by jste se divila..... rozhodně si nedělám obrázek z toho co čtu tady,protože vím že pomluvy je mocná věc...a sama teď vytváříte dohady kde informace beru a upravujete skutečnost ač píšete že to neděláte

Nepotřebuju se někde ukazovat abych choval a jsem v kontaktu s dost chovateli abych si udělal obrázek a to teď nemluvím o těch kteří tu přispívají.Je hodně větších chovatelů,kteří na internet skoro nechodí a kupodivu chovají a dobře.
A právě mezi těmito většími chovateli by se moc lidí nenašlo,kteří s panem Weingarthem neměli problémy.Proč třeba zanikla stará ZO?Proč nové ZO chybí některé peníze?Proč najednou nikdo z Bobiny neposuzuje?Proč Bobina nenakupuje granule zde ale u polských sousedů?Že by dluhy v řádech desítky tisíc…..???
a to nemluvím o přeprodeji činčil kdy koupí tam levně a zde prodá draze nebo změní mutaci,viz. činčila od pana Pytlíka,najednou je z white beige white tan.takže kupující mnohdy ani nemusí vědět že činčila je od jiného chovatele :roll:

ono by stačilo nakouknout do obchodního rejstříku na firmy dotyčného na které jsou exekuce,do rejskříku dlužníků,na živnostenký úřad atd.
a rozhodně nepotřebuju někoho špinit abych prodával,s prodejem opravdu problém nemám a myslím že většina chovatelů také ne pokud teda nemá standardy o které není zájem,ač jsou "kvalitní" nebo ne.prodej je nárazový,činčila se neprodá hned ale majitele najde vždy takže svádět to co se děje na konkurenční boj je nesmysl :evil:

chovcincil
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 96
Registrován: Pá Srp 19, 2011 9:28

Příspěvekod chovcincil » Út Lis 29, 2011 15:15

možná by se mohl vyjádřit někdo ze ZO?jak to tedy je? :?:

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » Út Lis 29, 2011 15:57

A dost :!:Už mě to vážně nebaví. Nemůžete přestat všichni řešit druhé. Ať si pan Weingart dělá co chce a ostatní lidé taky. Je to každého věc kde kupuje a každého věc je i co prodává. Zkušenosti s farmou bobinou se tu už řešili a nemyslím si, že má cenu to dál rozvádět. Můj názor je ten, že pokud je někdo líný si pro činčilu dojet, tak se pak nesmí divit, když mu přijde něco jiného, než čekal.

téma zamykam

Disable adblock


Vrátit se na “Archiv”