dovoz činčil ze zahraničí

Diskuze o všem, co se týká činčil a nehodí se do kategorie strava, bydlení nebo nemoci a potíže.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

veronika32
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 190
Registrován: Čt Črc 21, 2011 17:41
Místo/Bydliště: opava

Příspěvekod veronika32 » So Srp 06, 2011 23:47

samecek je uplne cerny jak uhel uplne vsude.v barvach se moc nevyznam je toho strasne moc.akorad me zaujal blue diamond nevis kde sehnat alespon obrazek jak to vypada??

Disable adblock

Bodlinka-h
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 248
Registrován: Ne Kvě 08, 2011 15:36

Příspěvekod Bodlinka-h » Ne Srp 07, 2011 8:42

skoro na konci stránky [/url]http://www.cincilkyzvetrni.eu/vseocincilkach/mutace/krizenci/[url]
[/url]

Bodlinka-h
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 248
Registrován: Ne Kvě 08, 2011 15:36

Příspěvekod Bodlinka-h » Ne Srp 07, 2011 8:43


veronika32
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 190
Registrován: Čt Črc 21, 2011 17:41
Místo/Bydliště: opava

Příspěvekod veronika32 » Ne Srp 07, 2011 8:56

boze ta dwarf je nadherena

Disable adblock

luciex
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 471
Registrován: Po Dub 25, 2011 17:35
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod luciex » Ne Srp 07, 2011 10:12

nádherná,ale ta cena :D 10 000 - 50 000,- podle kvality :D
bílá s černými uši je nejspíše wilson white :)

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod minlub » Ne Srp 07, 2011 10:22

BD za 10 000kč neseženeš určitě. Minimálně 15- 20 000kč, v zahraničí více.

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Ne Srp 07, 2011 10:38

a nedejboze, kdyz pak majitel o takhle drahou cincilku prijde diky zdravotnim problemum:-(, to musi byt pak sila.Je to u techto drahych mutaci od chovatele osetreno ve smlouve, ze kdyby se objevily ty geneticke problemy zubu apod., ze se vraci penize?

veronika32
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 190
Registrován: Čt Črc 21, 2011 17:41
Místo/Bydliště: opava

Příspěvekod veronika32 » Ne Srp 07, 2011 12:12

to si delate prdel :shock: tak to je trosicku penez. :wink:

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod minlub » Ne Srp 07, 2011 12:22

To je ještě málo, třeba Angorky nebo velmi vzácné mutace jsou ještě dražší.

veronika32
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 190
Registrován: Čt Črc 21, 2011 17:41
Místo/Bydliště: opava

Příspěvekod veronika32 » Ne Srp 07, 2011 12:27

hmmmm tak to je teda mazec.to by me asi manzel zabil kdybych si privedla neco takoveho domu.uz ted zarli ze se s myskama mazlim vic nez s nim. :lol: a angorky to jako bile s cervenyma ockama???

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod minlub » Ne Srp 07, 2011 12:49

Ne, Angorky jsou extra chlupáčci: http://www.chinchillas.com/search/searc ... order=desc

veronika32
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 190
Registrován: Čt Črc 21, 2011 17:41
Místo/Bydliště: opava

Příspěvekod veronika32 » Ne Srp 07, 2011 13:50

ti maji ale luxusni kozisek.jeste ze jsou tak drahe jinak by z nich byli kozich. :evil:

Avatar uživatele
Lída
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 636
Registrován: Út Črc 24, 2007 23:19
Místo/Bydliště: OSTRAVA
Kontaktovat uživatele:

odpověd

Příspěvekod Lída » Ne Srp 07, 2011 15:11

Lucie,
nebylo to rýpání, ale neber zodpovědnost za cizí lidi na sebe. Mě osobně se zdá, že se čím dále více chovatelé pomlouvají nebo na sebe něco hledají.. je to škoda..
Já nejsem odborník přes činčily - tady jsou chovatelky na foru co chovají delší dobu a mají kvalitní chovy! máš jich tu dost - tak se jich zeptej.
Něco jiného pak je, když jedou k nějakému chovateli a vezmou pro někoho. Zkontrolují činčily a znají obě strany..
Pokud neznáš osobně ani jednu stranu, můžeš dostat do toho středu a nejhorší budeš pak ty. Lidově "za dobrotu - na žebrotu"

Já si taky myslím, že chovatel z Německa - to není ten problém, ale zodpovědnost za tolik činčil - to si rozmysli dobře. Přece je nejlepší, když si každý domluví sám svého mazla a ty mu nabídneš pomoc se svozem. Takové ty převozy končí pláčem - myslela jsem to stejně jako Jitka.
Ty můžeš převzít zvíře, zaplatíš ho a může se něco stát - budeš to pak dávat ze svého.
Přeci jen, když prodám zvíře já někomu a umře, dám mu peníze nebo zvířátko ale ty by ses pak asi zbláznila..

Neber to osobně - já na tebe nevytahuji nic zlého, ale chtěla jsem ti poradit.
Jinak ty veterinární papíry si zkontroluj raději kdyby něco..ale asi to máš zjištěné. ˇCinčilky vypadají moc hezky :wink:
Ohledně té karantény jsem to myslela jinak - pokud kupuješ zvířata ze zahraničí - a ještě k tomu ve větším počtu, musíš to pak právě kvůli karanténě nahlásit na Krajské Veterině v místě bydliště. Ale s nimi není problém, většinou ti poradí jaké formuláře atd - bez problémů.

luciex
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 471
Registrován: Po Dub 25, 2011 17:35
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod luciex » Ne Srp 07, 2011 15:27

to jsem netušila,kam mám tedy na tu veterinu napsat?POkud budu kupovat více činčil,rozhodla jsem se,že pro ně osobně zajedu.

Avatar uživatele
Lída
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 636
Registrován: Út Črc 24, 2007 23:19
Místo/Bydliště: OSTRAVA
Kontaktovat uživatele:

odpověd

Příspěvekod Lída » Ne Srp 07, 2011 15:34

Luci,
pro činčily si jeď a dovez kolik chceš, ale nejlepší máš, když jim ukážeš ten odkaz jak jsi udělala a pak ať si tu cenu každý s tím chovatelem domluví a karanténu si pak udělají každý doma..
hlavně na tebe nebude někdo tahat, že kšeftuješ s činčilama. já vím že to tak nemyslíš, ale podívej se, kolik lidí vidí všechno jinak.........
každá činčila ať má kontrolu - od veta papír z Německa. to ti poradí všechno veterinář..

ty si pak uděláš karanténu jen pro ty své. kdybys měla činčily navíc, musela bys je mít v karanténě doma ty než by se našel nový majitel.. no a za ně bys pak ručila kdyby něco.....

Luci, udělej si to jak chceš, ale mysli na sebe a své činčilky, ať pak nemáš doma měsíc třeba deset cizích..

luciex
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 471
Registrován: Po Dub 25, 2011 17:35
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod luciex » Ne Srp 07, 2011 16:15

je jednodušší,když se s prodejcem domluvím jen já,ne každý zvlášt.Byl by v tom zmatek.Činčily půjdou do nových domovů hned další den,proč by u mě měly být měsíc? Hlavní je, že když zařizuju já koupi víc činčil,dostanu za to množství slevu a tím,pak má každý činčilu o trochulevnější a můžeme se podělit na dopravě.Udělám to tak jak jsem psala nechci to komplikovat žádnými změnami.

Avatar uživatele
Lída
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 636
Registrován: Út Črc 24, 2007 23:19
Místo/Bydliště: OSTRAVA
Kontaktovat uživatele:

odpověd

Příspěvekod Lída » Ne Srp 07, 2011 16:50

jj v pořádku :wink:

Avatar uživatele
Ladus
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 452
Registrován: Čt Črc 15, 2010 21:28
Místo/Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Ladus » Ne Srp 07, 2011 19:43

Luci, ať se nespálíš. Věř, že to nebude taková sranda a tak jednoduché, jak to vidíš teď.

luciex
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 471
Registrován: Po Dub 25, 2011 17:35
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod luciex » Ne Srp 07, 2011 19:45

já to nijak jednoduše nevidím :D

chovcincil
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 96
Registrován: Pá Srp 19, 2011 9:28

Příspěvekod chovcincil » Čt Zář 15, 2011 15:48

chovcincil napsal:je mi jedno jestli mi dáte naspomenutí,ale tohle už mi nedá.tohle je přeprodej kterej by finančák moc zajímal,ale hlavně se mě osobně tohle obchodování s činčilama jako kusama vůbec nelíbí.
navíc na fotce není ani solid ani dark a o čoko bych taky pochyboval,jak zaručíte lidem že opravdu dovozete tu mutaci co objednali a zaplatili?ono to není tak lehké,budou reklamovat u vás,ne u cohvatelů,tam se ničeho nedomůžou.jeden problém a s chovem jste zkončila a už neprodáte dražší mutace
a pominu to,že prodáváte svoje činčily,pokaždé s jinou cenou,když např. extra darku jste koupila o dost méně- přece když jí nenabízíte do chovu a má viditelné vady měla by mít nižší cenu než nákupní,ne vyšší :?:

Uživatel chovcincil dostává napomenutí za vpisování do inzerce- připomínky si řešte přes SZ nebo v tématu co se toho týká http://diskuze.cincila.com/viewtopic.php?t=11502
minlub

roko20
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 65
Registrován: So Led 30, 2010 20:43
Místo/Bydliště: mlada boleslav

činčily

Příspěvekod roko20 » Čt Zář 22, 2011 22:49

Lucie proč si nabýdla jedné znamé svoje činčily přes soukomu zpravu jako vhodne do chovu když na inzerci pišeš že nejsou vhodné do chovu
máš to trošku zmatené jestli vůbec něco o chovu víš,když jak už se tam psalo máš dvě činčily a ty také prodáváš,takže zkušenosti zas asi tak velké nemáš

Avatar uživatele
Pájinka
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 116
Registrován: Po Říj 22, 2007 15:03
Místo/Bydliště: Kostelec nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Pájinka » Ne Zář 25, 2011 10:47

myslim že od této paní si nikdo nic nekoupí.Chová se arogantně a ještě v tom inzerátu má nehoráznej bordel.

Disable adblock


Vrátit se na “Ostatní”