8 velkých bobků najednou

Je vaše činčila nemocná? Hledáte správného veterináře?

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

8 velkých bobků najednou

Příspěvekod camilla » Po Kvě 08, 2006 20:02

teď jsem zrovna zpozorovala u Amálky něco, co jsem ještě u činčil neviděla. Seděla na zadních a v podstatě z ní vyjelo naráz 8 velkých bobků. Velkých znamená tak 1cm dlouhý (což by samo o sobě nebylo zvláštní), ale měly v průměru tak 5mm (což už zvláštní je). Opravdu po ní zbyla hromada. Napadlo mě, že by to mohlo být před porodem. Už dva dny skoro nejí a rychle dýchá a už vysloveně polehává. Ale jinak je v pohodě, až na to, že je to ještě větší koule než Casy... :)

Už jste někdo takový bobky u činčily viděl :?:

Disable adblock

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Terezka » Po Kvě 08, 2006 21:31

Takhle velké bobky jsem sice neviděla, ale Ferdyš taky občas kadí jak na běžícím pásu jeden bobek za druhým a zanechává po sobě smrdutou hromádku(začestvas smrdí) :(.

Avatar uživatele
Ivanka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 775
Registrován: Ne Črc 24, 2005 23:14
Místo/Bydliště: Brno

Příspěvekod Ivanka » Út Kvě 09, 2006 9:13

To třeba fakt může být před porodem... Třeba začala mít občasné bolesti, to pak povolí všechny svěrače (prý i u lidí před porodem). Každopádně držím palce, ať to celé zvládnete a mikrošci ať se mají k světu.

Hanka

Příspěvekod Hanka » Út Kvě 09, 2006 10:44

Mě se stalo, že Pišta vytlačil tak 6 - 8 bobků - nevím jestli najednou, ale když jsem na něj zničehonic začala mluvit a on seděl na sedátku, lekl se a utekl do domečku. Po něm zůstala na poličce hromádka teplých bobečků a bylo jich fakt hodně - težko říct, jestli to bylo najednou, ale od mluvení po útěk do domečku utekly tak 4 vteřiny. A těhotenstvím to zřejmě nebylo .... :lol: :lol: :lol: Připadá mi to normální, známe přece ty jejich kanonády při výbězích... :lol: :lol:

Disable adblock


Vrátit se na “Nemoci a potíže”