názor

Diskuze o všem, co se týká činčil a nehodí se do kategorie strava, bydlení nebo nemoci a potíže.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

misa.vod
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 98
Registrován: Čt Lis 27, 2008 20:54
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod misa.vod » So Črc 30, 2011 13:33

Zdá se mi, že nevíte co chcete....pokaždé scháníte něco jiného!

Disable adblock

luciex
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 471
Registrován: Po Dub 25, 2011 17:35
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod luciex » So Črc 30, 2011 17:14

nepiš mi do inzerce tvé názory! to piš do sz :roll:

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod minlub » So Črc 30, 2011 18:20

Je mi líto, ale již podruhé vpisujete do inzerce. Pokud chcete něco luciix říct, pošlete jí SZ, pokud chcete na něco upozornit, založte téma. Ale nevpisujte od inzerátu.
Uděluji napomenutí.

luciex
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 471
Registrován: Po Dub 25, 2011 17:35
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod luciex » So Črc 30, 2011 18:25

tentokrát už s minlub souhlasím, znova je to už trapné. není snad jasné jakou činčilu sháním?čoko jsem sehnala tak sháním white tan nebo white ebony a pak jsem se prostě rozhodla pro white ebony!
přijde mi,že zde na foru je už moc hádek,za chvíli to tu vše omrzí.
zamyslete se prosím všichni nad tím jak porušujeme pravidla! :shock:
moderátoři nás už musí mít také dost.všichni se zde akorát hádají.
každý má svůj styl chovu činčil nebo vystavování tak mu do toho nekecejte!!! když už mu chcete něco vytknout pište to už opravdu do sz nedá se na to koukat,už si ani nejde přečíst téma aby jste si něco zjistili a přitom nenarazily na hádku.
snad se zamyslíte nad sebou. :roll:
ještě že ty moderátory máme.

Disable adblock

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod minlub » So Črc 30, 2011 19:22

Docela mě udivuje jak je najednou vše jinak. První napomenutí pro vpisování do inzerce jsi nechápala, ale druhé je v pořádku protože je to tvá inzerce.

misa.vod
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 98
Registrován: Čt Lis 27, 2008 20:54
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod misa.vod » Po Srp 01, 2011 10:49

Drahá Luciex, měla by ses zamyslet sama nad sebou. Před měsícem jsi mě uháněla a mermomocí sis chtěla zarezervovat samičku extra dark ebony samičku jsem ti tedy rezervovala. Po 14 dnech si najednou psala, ze tedy chceš ode mě tu čokoladu a nejlépe samičku, aniž ychom se o tom někdy bavili a poté jsi zase ustoupila, že už jsi jí sehnala. Několik dní na to už opět scháníš samečka čokoládu a když už ti samečka nabízím, najednou chceš violeta ze Německa, kde si pro změnu teď vymýšlíš, že jsou příbuzní?! Nejprve by ses měla zamyslet, co opravdu chceš! Máš činčilu s plísněmi, nejsi schopna navštívit veterináře a scháníš další činčilky, to se opravdu nedělá.... Pokud máš tedy zájem něco koupit, tak kupuj, ale rozmysli si nejdříve co!

misa.vod
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 98
Registrován: Čt Lis 27, 2008 20:54
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod misa.vod » Po Srp 01, 2011 10:50

Moc se omlouvám, toto jsem si opravdu neuvědomila a opomněla jsem.... :(

kkarollkaa
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 286
Registrován: Po Bře 01, 2010 18:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod kkarollkaa » Po Srp 01, 2011 13:39

Já myslím, že při rezervaci miminka je dobré požadovat zálohu. Aspoň si každý pořádně rozmyslí jestli má o činčilku zájem a pak se zbytečně 3x do týdne nemusí rušit rezervace na miminko

luciex
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 471
Registrován: Po Dub 25, 2011 17:35
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod luciex » Po Srp 01, 2011 13:51

Omlouvám se ti,myslela jsem že jsem si rezervovala čoko a ne ede,kterou jsem již sehnala.Činča s plísní-už jsem u veta dávno byla.Už je skoro zdravá.
Činči z Německa jsou opravdu příbuzné a navíc se mi z fotek ani moc nelíbili.
Čoko jsem sehnala,ale pak mi pán už neodepsal,tak jsem prostě sháněla dál.Jindy když už jsem si myslela,že činčilu koupím,mi majitel napsal že mají rodiče nízkou váhu.Nevím proč si tady všichni hrajete na chytré.Opravdu jsem v hledání činčil trochu zmatkovala,ale nechci si koupit první činčilu na kterou narazím,musí mít dobrou váhou,hezkou srst a být finančně dostupná.Prosím o ukončení tohoto tématu.Už se v tom nehrabte.Sehnala jsem už čoko a white ebony z Německa,pokud vše vyjde koupím je.

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod minlub » Po Srp 01, 2011 14:06

kkarollkaa napsal:Já myslím, že při rezervaci miminka je dobré požadovat zálohu. Aspoň si každý pořádně rozmyslí jestli má o činčilku zájem a pak se zbytečně 3x do týdne nemusí rušit rezervace na miminko


Většina chovatelů zálohu požaduje. ale má to také druhou stranu- zájemce chce počkat dokud nebude mít peníze, nebo po výplatě nebo napíše že pošle zálohu. Ty lidem věříš a počkáš. Pak záloha nikde, tak píšeš kde je problém a dotyčný ti napíše sehnal jsem jinde nebo levněji pokud ti vůbec odepíše.
Každý má právo odřeknout rezervaci, ale pokud je něco domluvené, tak je to neseriózní. Ale nic s tím nenaděláme.

Disable adblock


Vrátit se na “Ostatní”