Zabila mladý

Vše co se týká březosti a odchovu miminek

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

n_ikisek

Zabila mladý

Příspěvekod n_ikisek » Pá Pro 01, 2006 18:34

Ahujte, potrebuju poradit... Vcera se mi konecne narodili mlady. Jenomze jeste vecer samice jedno mlady zabila. Rano sem nasla mrtvy i druhy. Rekla bych ze je spis ,,zalehla,, jinak si to nedokazu vysvetlit. Predtim uz mlady mela a nic jim neudelala. Takze sem se chtela zeptat jestli nevite proc to ted udelala??? :cry:

Disable adblock

Avatar uživatele
Sharona
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 887
Registrován: Čt Kvě 18, 2006 11:46
Místo/Bydliště: Postřižín u Prahy

Příspěvekod Sharona » Pá Pro 01, 2006 18:38

chudinky malý, je mi jich líto. ale proč s tím ti bohužel neporadím, nás teprve první mimča čekají.

Avatar uživatele
domcha
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 714
Registrován: Po Črv 05, 2006 21:28
Místo/Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod domcha » Pá Pro 01, 2006 18:41

Měla samice dostatečný klid?

boruvka311
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1179
Registrován: Po Srp 07, 2006 13:04
Místo/Bydliště: Moravskoslezský kraj- Ostrava, F-M
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod boruvka311 » Pá Pro 01, 2006 20:16

No mozna vazne byla ve stresu nebo si proste myslela ze by to bobisci nezvladli, kolik vazili? ta ma samicka jak mela prvni miminko tak si ho vubec nevsimala a neustale litala po sameckovi a snazila se ho vyhnat, tim padem ji na maleho nezbyval vubec cas,tak jsem je musela oddelit. treba jestli si mela u ni samecka mohla byt hned po porodu nervozni...bobci mali je mi to moc lito :(

Disable adblock

Avatar uživatele
Alice
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1205
Registrován: Stř Srp 10, 2005 19:21
Místo/Bydliště: Oslo NORSKO!!!!!!!!
Kontaktovat uživatele:

Re: Mláááďata

Příspěvekod Alice » Pá Pro 01, 2006 23:09

n_ikisek napsal:Ahujte, potrebuju poradit... Vcera se mi konecne narodili mlady. Jenomze jeste vecer samice jedno mlady zabila. Rano sem nasla mrtvy i druhy. Rekla bych ze je spis ,,zalehla,, jinak si to nedokazu vysvetlit. Predtim uz mlady mela a nic jim neudelala. Takze sem se chtela zeptat jestli nevite proc to ted udelala??? :cry:


Bola si pri tom ked ich zabila? Videla si to na vlastne oci? Lebo take nieco je extremne zriedkave a ani ja po vyse 10 rokoch som nieco take videla len v minime pripadov. Mladata sa podla na narodili zivota neschopne a tak ich matka usmrtila. V prirode sa ziadne zviera nebude starat o nepodarkov.Zial tak to funguje.Cincila nikdy nezalahnesvoje mlade. je mi luto co sa stalo, ale zrejme by z mladych aj tak nic nebolo.tak je to v prirode zariadene.Dopraj jej oddychu a o 3-4 mesiace skus znova.Mozno sa to podari.Drzim ti palce,

n_ikisek

...

Příspěvekod n_ikisek » So Pro 02, 2006 11:37

Byli jenom 2... Obe dve meli normalni vahu, vypadali zdrave... Asi to opravdu bylo ve stresu, ale nevim proc, prtz byla sama v msitnosti a duvod ke strachu nemela... Ted se bojim mit dalsi mlady, jak tomu predejit???

Avatar uživatele
Alice
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1205
Registrován: Stř Srp 10, 2005 19:21
Místo/Bydliště: Oslo NORSKO!!!!!!!!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Alice » So Pro 02, 2006 15:34

Nemyslim, ze ich zabila v strese.O tom som sa uz vyjadrila v predoslom prispeku.Zrejme im nieco bolo a uhynuli.

boruvka311
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1179
Registrován: Po Srp 07, 2006 13:04
Místo/Bydliště: Moravskoslezský kraj- Ostrava, F-M
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod boruvka311 » So Pro 02, 2006 16:06

jen nechapu proc je samicka nezabila hned pri porodu??je to desne smutne ale je to priroda :( ona sama nejlip vi co dela :( !

Avatar uživatele
Alice
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1205
Registrován: Stř Srp 10, 2005 19:21
Místo/Bydliště: Oslo NORSKO!!!!!!!!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Alice » So Pro 02, 2006 19:35

boruvka311 napsal:jen nechapu proc je samicka nezabila hned pri porodu??je to desne smutne ale je to priroda :( ona sama nejlip vi co dela :( !


Zial to sa stava.Ale nemusis sa bad dalsieho porodu.Daj jej pauzu a skus neskor. O take 3-4 mesiace.

Disable adblock


Vrátit se na “Březost a odchov mladých”