zachuudek pro cincilu jaaakk??

Diskuze o bydlení, venčení a klecích.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
Cmacuba
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 63
Registrován: Út Lis 22, 2011 14:37
Místo/Bydliště: Čeradice

Re: zachuudek pro cincilu jaaakk??

Příspěvekod Cmacuba » Pá Zář 07, 2012 9:05

Když byl Toby v malé kleci (dočasně, než táta postavil skříňoklec), tak chodil na záchůdek krásně. Od té doby, co je ve velkém, tak je z něj prasátko.
Dno klece máme pokryté novinami a v rohu je zapékací miska od Vitany. Byla tenkrát k nějakým omáčkám, ale velikost určitě není pro 4-člennou rodinu :lol: Takže neměla využití... Teď už má :wink: A do záchůdku používáme ASAN pet. Ale jde tam jen málokdy, spíš čůrá na ty noviny, které má na dně.

Obrázek

Disable adblock

saskie
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1515
Registrován: So Lis 27, 2010 23:32
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: zachuudek pro cincilu jaaakk??

Příspěvekod saskie » Čt Zář 20, 2012 17:37

Byla u nás i doba, kdy většina činčilek chodila do záchůdků. Jinak na dně nic jako podestýlka nebylo, což jim podle mě vyhovovalo. Ale pak zase nastala doba, kdy začli chodit na více míst (někteří v podstatě kamkoli), tak jsem to s miskama zabalila a dostávají Asan Pet po celém dně. Tím, že je měkký a na vrchu hoodně dlouho suchý, tak je to bez problémů a někteří na něm i spinkají. Záchůdek jsem zavedla ve výběhu, protože už půl roku to máme tak, že si sami z výběhu nemohou skočit domů (né teda, že by toho předtím extra využívali, co se loužiček týká :lol: ), takže jsem dala misky s Asanem na místa, která je k loužičkám lákala nejvíce a celkem to funguje :)


Vrátit se na “Bydlení”