Konopna podestylka

Diskuze o bydlení, venčení a klecích.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
Radka.o
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 750
Registrován: Čt Kvě 11, 2006 12:26
Místo/Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Radka.o » Čt Dub 19, 2007 1:39

Liliana napsal:Můj brácha vybíral semínka technického konopí ze zrní pro andulku a pak to pěstoval. A páchlo to jako kopřivy...
pěstovat jsem to nezkoušela :lol: ale vím že otec má tyhle "semínka" na krmení pro své ptactvo :lol:
myslím že loni kvůli tomu byl popotahovanej i nějakej důchodce co si to pěstoval pro kanárky
já používám hobliny protože je dostávám ve velkým zadara :P a zatím dobrý

Disable adblock

Avatar uživatele
hani
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 400
Registrován: Po Kvě 08, 2006 15:31
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod hani » Čt Dub 19, 2007 17:54

heh my jsme to vzdycky pestovali ve tride.ale nikdy nam z toho nic nevzrostlo.pouze to vyklicilo a pak to zdechlo :) doted me desi predstava, kdyby na to nekdo z ucitelu prisel.ale nikdo to nepoznal.

Domča
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 482
Registrován: So Říj 28, 2006 19:35
Místo/Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Domča » Pá Dub 20, 2007 17:26

Tak to jste měli štěstí, že na to nepřišli. :wink:

Avatar uživatele
Zolty
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 272
Registrován: Čt Ún 22, 2007 18:29
Místo/Bydliště: Praha 5

Příspěvekod Zolty » Po Kvě 07, 2007 21:27

Nevíte kde se to dá sehnat v Práglu?.. abych se přiznala, tak jsem se po tom ještě nesháněla, tak třeba to maj tady v každém Pet shopu a já to ani nevim.. :oops:

Disable adblock

Avatar uživatele
Terciolka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 333
Registrován: Ne Ún 11, 2007 18:15
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Terciolka » Út Kvě 08, 2007 8:21

Já činčilkám dávám jako podestýlku takové válečky slisované ze dřeva...
Dřív sem používala hobliny, ale z tohoto se moc nepráší :wink:

P.S. Taky tím topíme :D

kovbojicek
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 174
Registrován: So Lis 04, 2006 17:45

Příspěvekod kovbojicek » Út Kvě 08, 2007 20:03

Zolty napsal:Nevíte kde se to dá sehnat v Práglu?.. abych se přiznala, tak jsem se po tom ještě nesháněla, tak třeba to maj tady v každém Pet shopu a já to ani nevim.. :oops:


v kazdym pet shopu to rozhodne nemaji... kdyz jsem to videla, tak jen v tech malych a zapadlych

Avatar uživatele
Zolty
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 272
Registrován: Čt Ún 22, 2007 18:29
Místo/Bydliště: Praha 5

Příspěvekod Zolty » Čt Kvě 10, 2007 14:46

kovbojicek napsal:
Zolty napsal:Nevíte kde se to dá sehnat v Práglu?.. abych se přiznala, tak jsem se po tom ještě nesháněla, tak třeba to maj tady v každém Pet shopu a já to ani nevim.. :oops:


v kazdym pet shopu to rozhodne nemaji... kdyz jsem to videla, tak jen v tech malych a zapadlych

podívám se po tom, díky..

Host

Konopna podestylka

Příspěvekod Host » Pá Črv 22, 2007 16:22

Ahoj, musim rict,ze ted jsem maximalne spokojena.Konopna podestylka vubec nesmrdi a neprasi se z ni.Ani kdyz se Cikousek vycura,tak neni nic citit.Jmenuje se to Podestylka z pelet konopneho pazderi a dodavatel PETY.Ja to teda urcite doporucuji.Hobliny jsem musela kazdy den zametat a kazdy tyden menit.Tohle mi vydrzi 14dni a urcite by vydrzelo i vice.Jestli jste nekdo z Pardubic,tak to maji v Zoo centrum v Pasazi sv.Jana za super cenu 69Kc za 10litru.Vrele to doporucuji.... :)

pigina
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 89
Registrován: Ne Říj 22, 2006 20:47
Místo/Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod pigina » Po Črc 23, 2007 8:39

tak si myslím, že jsem už konečně tu podestýlku ála válečky našla. Nejmenuje se to sice konopná podestýlka a ani nic s konopím to nemá společnýho ... :)
Je tam něco jako dřevěná podestýlka a taky čistě přírodní produkt a že je to pro domácí zvířata :lol:
ale jinak to odpovídá popisu: nepráší a nesmrdí 8)
Kupovala jsem v Lomnici nad Popelkou a 10l/89 kč

kovbojicek
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 174
Registrován: So Lis 04, 2006 17:45

Příspěvekod kovbojicek » Po Črc 23, 2007 8:44

pigina napsal:tak si myslím, že jsem už konečně tu podestýlku ála válečky našla. Nejmenuje se to sice konopná podestýlka a ani nic s konopím to nemá společnýho ... :)
Je tam něco jako dřevěná podestýlka a taky čistě přírodní produkt a že je to pro domácí zvířata :lol:
ale jinak to odpovídá popisu: nepráší a nesmrdí 8)
Kupovala jsem v Lomnici nad Popelkou a 10l/89 kč


ano mas pravdu je to drevena podestylka a s konopnou ma spolecny jen ten tvar:-)

ale je podobna, mne vyhovuje vic ta z konopi, protoze krasne voni po sene

Avatar uživatele
ajtik
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1690
Registrován: Po Črc 09, 2007 16:38
Místo/Bydliště: Pečky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ajtik » Po Črc 23, 2007 10:06

Já používám podestýlku z kukuřičných vřeten 10litrů za 69-89,-kč jak v kterém obchodě.Jsou to takové granulky. Holky vždy když maj čistě nasypáno tak v tom občas najdou ještě něco na zub.Vydrží taky dost dlouho nezapáchat a teď ji dělaj i s příjemnou citrónovou vůní.

Avatar uživatele
lululík
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 464
Registrován: So Dub 07, 2007 13:26
Místo/Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod lululík » Po Črc 23, 2007 19:38

ajtik napsal:Já používám podestýlku z kukuřičných vřeten 10litrů za 69-89,-kč jak v kterém obchodě.Jsou to takové granulky. Holky vždy když maj čistě nasypáno tak v tom občas najdou ještě něco na zub.Vydrží taky dost dlouho nezapáchat a teď ji dělaj i s příjemnou citrónovou vůní.

Wow...to jsem ještě neslyšela....
Já jsem si omylem koupila extra jemnou kukuřičnou p.,a zdá se mi že je lepší než ta hrubá a taky že je jí víc i když furt to kupuji ve stejném balení :lol: to bude asi tím obsahem,že je toho víc...taky nic nepropustí..jsem s ní nadmíru spokojená. :P
Dobrá podestýlka je taky podestýlka jménem Jonáš.
Jsou to válečky nevím jestli konopné ale vím že některé když je činčila počůrá tak se nafouknou.Aspon se mi to tak zdálo když jsem je používala :wink:

Avatar uživatele
ajtik
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1690
Registrován: Po Črc 09, 2007 16:38
Místo/Bydliště: Pečky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ajtik » Po Črc 23, 2007 21:41

Já jsem jednou omylem koupila buničitou pro králíčky a ona když byla počůraná tak barvila modře.Ještě že to z holek časem pustilo jinak byla nová mutace na světě. :D

kovbojicek
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 174
Registrován: So Lis 04, 2006 17:45

Příspěvekod kovbojicek » Út Črc 24, 2007 10:37

lululík napsal:Wow...to jsem ještě neslyšela....
Já jsem si omylem koupila extra jemnou kukuřičnou p.,a zdá se mi že je lepší než ta hrubá a taky že je jí víc i když furt to kupuji ve stejném balení :lol: to bude asi tím obsahem,že je toho víc...taky nic nepropustí..jsem s ní nadmíru spokojená. :P
Dobrá podestýlka je taky podestýlka jménem Jonáš.
Jsou to válečky nevím jestli konopné ale vím že některé když je činčila počůrá tak se nafouknou.Aspon se mi to tak zdálo když jsem je používala :wink:


Ajtik mysli normalni hrzba kukuricna vretena...

Jonáš je dobrý, ale ne konopny... je dreveny...kdyz se navlhci, tak se rozpadnou (stejne jako konopne) proto je pak lehci poznat, kdy uz je cas podestylku vymenit:-)

orlando
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 102
Registrován: So Črv 23, 2007 21:52

Příspěvekod orlando » Út Črc 24, 2007 16:27

Nevíte, jestli nemají tu podestýlku někde v Plzni? Měla jsem kukuřičnou a na to, jak rychle byla pryč, se mi zdála celkem drahá..Díky

Avatar uživatele
lululík
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 464
Registrován: So Dub 07, 2007 13:26
Místo/Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod lululík » Út Črc 24, 2007 16:46

kovbojicek napsal:
lululík napsal:Wow...to jsem ještě neslyšela....
Já jsem si omylem koupila extra jemnou kukuřičnou p.,a zdá se mi že je lepší než ta hrubá a taky že je jí víc i když furt to kupuji ve stejném balení :lol: to bude asi tím obsahem,že je toho víc...taky nic nepropustí..jsem s ní nadmíru spokojená. :P
Dobrá podestýlka je taky podestýlka jménem Jonáš.
Jsou to válečky nevím jestli konopné ale vím že některé když je činčila počůrá tak se nafouknou.Aspon se mi to tak zdálo když jsem je používala :wink:


Ajtik mysli normalni hrzba kukuricna vretena...

Jonáš je dobrý, ale ne konopny... je dreveny...kdyz se navlhci, tak se rozpadnou (stejne jako konopne) proto je pak lehci poznat, kdy uz je cas podestylku vymenit:-)

Mě dostala ta citronová vůně....o tý jsem ještě neslišela

Agaven
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 47
Registrován: So Zář 29, 2007 15:01
Místo/Bydliště: Drobovice 7 - Okres Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Agaven » Pá Pro 07, 2007 15:15

No to bude určitě z toho technickýho neškodnýho, ale musel by to bejt zážitek vidět vytlemenou činčilu ... :lol: :lol: :lol:

Avatar uživatele
parisse
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1483
Registrován: Po Srp 27, 2007 20:23
Místo/Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod parisse » Pá Pro 07, 2007 15:19

orlando napsal:Nevíte, jestli nemají tu podestýlku někde v Plzni? Měla jsem kukuřičnou a na to, jak rychle byla pryč, se mi zdála celkem drahá..Díky
Zkus Jonáše jsou to lisované dřevěné granule.A v Plzni jsou k dostání skoro všude.Jo a ještě cena se pohybuje od 85 do 105Kč za 10l.


Obrázek

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » Pá Pro 07, 2007 15:56

parisse napsal:
orlando napsal:Nevíte, jestli nemají tu podestýlku někde v Plzni? Měla jsem kukuřičnou a na to, jak rychle byla pryč, se mi zdála celkem drahá..Díky
Zkus Jonáše jsou to lisované dřevěné granule.A v Plzni jsou k dostání skoro všude.Jo a ještě cena se pohybuje od 85 do 105Kč za 10l.


Obrázek


kukuříčná stoji taky 8O Kč a je lepší jak jonáš, protože perfektně saje,, nesmrdí a hlavně se pak nerozpadne a nepráší jako jonáš.

Avatar uživatele
parisse
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1483
Registrován: Po Srp 27, 2007 20:23
Místo/Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod parisse » Pá Pro 07, 2007 16:06

Tohle taky dobře saje,nesmrdí a práší pouze když se rozpadne.Podle toho rozpadu poznám,že je čas ji vyměnit.Ale každému vyhovuje něco jiného.

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » Pá Pro 07, 2007 16:42

no to je samozdřejmí.....mě na tom vadi ta prašnost....protože se to pak nakonec chová jako piliny, který jsou podstatně levnější.....ale fakt bych chtěla zkusit tu konopnou :-)

Avatar uživatele
Equiska
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 142
Registrován: Čt Pro 13, 2007 16:16
Místo/Bydliště: Nový Jičín

Příspěvekod Equiska » Ne Led 20, 2008 10:06

je to tato podestýlka?? http://www.alfazviratka.cz/bmz_cache/c/ ... 86x550.jpg

Myslíte, že činče neublíží, když ji bude baštit.. ta moje totiž žere naprosto všechno :? Raději jsem upustila i od kukuřičných vřeten, protože se tím ládovala od rána do večera a krmení moc neubývalo :roll: hobliny mi nevyhovují - jsou hned mokré, zapáchají a hodně jich vyhází ven... díky za rady..

Avatar uživatele
Siska
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 117
Registrován: Ne Pro 02, 2007 18:28
Místo/Bydliště: okolie BB, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Siska » Ne Led 20, 2008 10:12

neviem, ci je to tato podstielka ale vhodna je tzv. Jonas. maju ju u nas v BB v chovaci u vsetkych hlodavcoch. tak sa skus popozerat aj po dacom takom. vlastne to vyzera ako granule, ibaze je to hrubsie a ma to taku... bezovu farbu. ja osobne ju nemam (nema ju kto mat) ale predtym som mala piliny a tiez som mala v umysle si nieco ako Jonas kupit. buhuzial, nestihla som...

Avatar uživatele
Equiska
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 142
Registrován: Čt Pro 13, 2007 16:16
Místo/Bydliště: Nový Jičín

Příspěvekod Equiska » Ne Led 20, 2008 10:20

Siska napsal:neviem, ci je to tato podstielka ale vhodna je tzv. Jonas. maju ju u nas v BB v chovaci u vsetkych hlodavcoch. tak sa skus popozerat aj po dacom takom...


Jonáše právě nechci.. když se nasákne močí, tak se poté rozpadne na prach a je to ještě horší než hobliny... a navíc jsem slyšela, že prý nějací potkani zemřeli právě na požití Jonáše.. možná to byl vadný pytel, ale nějak nechci riskovat..

Disable adblock


Vrátit se na “Bydlení”