jen pro silne natury:-(, ale je potreba to vedet

Diskuze o všem.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Stř Zář 22, 2010 11:06

Tak jsem slysela, ze bohuzel i kdyz si u nas v obchode koupime kure a je od nas z Ceska, tak muze byt dovezene z Ciny a jen se u nas proda.Pry je to rozlisene nejakymi kody, takze bacha nato.A ve zpravach nedavno rikali, ze ty kurata pochazejici z Ciny jsou plna nejekeho svinstva a extremne mnoho bakterii.Co jineho taky cekat, ze?
Takze, aby se clovek uz bal kupovat i kure, ktere si mysli, ze je z nasich chovu:-(

Disable adblock

ondroj
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 306
Registrován: Ne Dub 20, 2008 9:52
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ondroj » Stř Zář 22, 2010 22:11

Tak to video s tím pejskem jak ho zapálí je nejhorší!!!!! Až mi vhrkly slzy do očí. :cry: :cry: :cry:

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Stř Zář 22, 2010 22:57

Vsechno je strasne:-(.
A vsechny tyhle bestie co se na tom podili by meli zazit to same

Avatar uživatele
Lenca
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1575
Registrován: Čt Kvě 27, 2010 19:18
Místo/Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Lenca » So Zář 25, 2010 16:27

Nikdy jsem maso moc nejedla a už 5 let ho nejím vůbec, protože jsem viděla video o zacházení drůbeže v halách. Nebudu podporovat takovéhle zlo. Už vůbec bych nešla na oběd do čínské restaurace,ikdyž si teda myslím,že si kočky a psy nechávají pro sebe a podávají pouze drůběž apod.Odmítám do sebe cpát ty stresy zvířat.Akorát mě z masa bolí žaludek,nemluvě o růstovývh hormonech a antibiotikách,co mají v sobě chudinky. Ale nikomu nevyčítám jedení masa,když si upjatě lidi myslí,že maso je důležité. Chodím na krevní testy pravidelně,abych věděla,jestli nemám nějaké následky na zdraví,všechny výsledky jsem měla vždy v pořádku, žádná složka potravy mi nechyběla,cítím se dobře.Jediné maso,které si dám,tak jsou ryby.Většina lidí mi to má za zlé a tvrdí,že do budoucna budu mít problemy.Tak uvidíme 8)

Disable adblock

Avatar uživatele
katchenqua
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 623
Registrován: Út Lis 04, 2008 19:57
Místo/Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvekod katchenqua » So Zář 25, 2010 18:59

Netuším proč by vegetarián, kterým tedy tak docela nejste měl mít problém z ryb. Ryba je v nepřehnaném množství zdravá ...Nesmí se ovšem jíst častějí než dvakrát týdně ...
Výborná je soja na všechny způsoby, dělám z ní karbanátky, čínu a přítel,který je těžký masožravec si absolutně nestěžuje.

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » So Zář 25, 2010 20:54

LenkaKarlovyVary napsal:Nikdy jsem maso moc nejedla a už 5 let ho nejím vůbec, protože jsem viděla video o zacházení drůbeže v halách. Nebudu podporovat takovéhle zlo. Už vůbec bych nešla na oběd do čínské restaurace,ikdyž si teda myslím,že si kočky a psy nechávají pro sebe a podávají pouze drůběž apod.Odmítám do sebe cpát ty stresy zvířat.Akorát mě z masa bolí žaludek,nemluvě o růstovývh hormonech a antibiotikách,co mají v sobě chudinky. Ale nikomu nevyčítám jedení masa,když si upjatě lidi myslí,že maso je důležité. Chodím na krevní testy pravidelně,abych věděla,jestli nemám nějaké následky na zdraví,všechny výsledky jsem měla vždy v pořádku, žádná složka potravy mi nechyběla,cítím se dobře.Jediné maso,které si dám,tak jsou ryby.Většina lidí mi to má za zlé a tvrdí,že do budoucna budu mít problemy.Tak uvidíme 8)

tak to jsme mely podobne, ja to mela doporuceno, jen obcas ryby 3mesice a parada.
Bohuzel si ty psy a kocky nenechavaji jen pro sebe asi, ponevadz uz to bylo kolikrat v tisku a televizi, ze kontroly nasly v kuchynich v mrazaku tyhle zvirata a jeste krysy a dalsi:-(.A byly uz pry pripady, kdy lidi skoncili na pohotovosti se zaseklym kocicim drapem v krku:-(.Kdyz to okorenej tema svejma ingrediencema, tak to laik asi nepozna.Proto bych tam nesla tez do zadne asijske restaurace, vyjma thajske, ale to by musela byt opravdu skutecna thajska kuchyne a thajci, ne cinani, vietnamci a korejci. A pak bych sla jeste do tibetske, indicke a skutecne japonske, jinam ne.

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Ne Zář 26, 2010 13:16

dalsi, slov netreba.Na tom prvnim odkazu jsou teda strasne obrazky tyranych psu s proslovy, normalne me tekly slzy.Ale je tam moznost nahlasit tyrani zvirete, pokud to nikdo nebude chtit udelat sam.proste jen zasnu, jaky jsou lidi zrudy.
http://www.mija,estranky.cz/clanky/poma ... -nami-html
a dalsi zajimave, kde je i to hrozne video z cinske kozesinove farmy, ktere zde uz tez bylo kdysi dano, ale jsou tam v archivu i jine zajimavosti a hrozne clanky.
http://janbase.blog.idnes.cz/c/118307/Z ... zvire.html

Avatar uživatele
Nellynka
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 67
Registrován: Út Ún 02, 2010 9:19
Místo/Bydliště: Brno-Venkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Nellynka » Pá Říj 08, 2010 18:19

Tak takové videa nemusím ... 10 vteřin z videa mi stačilo ....

Disable adblock


Vrátit se na “Chat”