Hracky

Diskuze o bydlení, venčení a klecích.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
Vlasticka
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1266
Registrován: Út Lis 22, 2005 11:42
Místo/Bydliště: Olomouc

Hracky

Příspěvekod Vlasticka » Čt Pro 08, 2005 9:23

Ahoj, nemate nekdo nejaky napad na hracku, aby se cinca v noci zabavila a nedelala ramus? Nebo delala, ale ne moc velky. Pritel mi ji na noc vetsinou vystehuje, protoze nemuze usnout, ale ja bych ji chtela u sebe. Cim se v noci bavi vase cinci? Procitala jsem starsi prispevky a divala se i do galerie, jestli bych u nekoho z vas nenasla inspiraci, ale nenasla :( Budu rada za tipy na hracky jak do klece tak do kotce. Kuji :lol:

Disable adblock

Hanka

Příspěvekod Hanka » Čt Pro 08, 2005 9:44

To se divím, žes nic nenašla - tohle téma bylo dost oblíbené. Na hračky je přebornice tuším Iva - fleecová houpačka, papírové trubky na prolézání, roličky od toaletního papíru, zvoneček, rolnička, proutěné košíky, žebříky, papírové kapesníčky, plyšáci, dřevěné kostičky, a mnoooooho dalších. Hlavně to nesmí být nic závadného nebo ostrého o co by se mohla činča poranit. Záleží na ní a na tvé představivosti. Zkus se podívat ještě jednou-příspěvků ohledně hraček tu musí být hromada a i ve fotogalerii je hodně fotek s vymakanými hračkami. Jen nevím, jestli existuje nějaká tichá hračka, se kterou činča nezbudí tvého přítele - myslím, že i obyčejný papírový kapesník nebo rolička od toalet.papíru je dost hlučná zábava. Pochop, činča se prostě vyžívá ve věcech, které dělají hluk a štvou Tě. Nejlepší jejich uspokojení je náš vztek :lol: :lol: :lol:

Majka

Příspěvekod Majka » Čt Pro 08, 2005 10:26

Mates ma nejradeji rulicky od toaletniho papiru.Nejvic si snimi vyhraje.Kdyz mu ji tam vecer dam tak rano uz z ni nic nezbyde.

Avatar uživatele
Vlasticka
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1266
Registrován: Út Lis 22, 2005 11:42
Místo/Bydliště: Olomouc

Příspěvekod Vlasticka » Čt Pro 08, 2005 11:25

Ruzne rulicky, hlavne od toaletniho papiru jsem zkousela, ale lezely tam nekolik dnu a akorat zavazely, ani si jich nevsimla. Ma tam vetev, ale na tu zvysoka kasle :cry: Zkusim jeste prosmejdit ty starsi prispevky. Nemam zas tak velkou klec, abych si nektere hracky mohla dovolit, kotec bude az za nekolik dni.

Disable adblock

Avatar uživatele
VeronikaL.
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 176
Registrován: Po Říj 04, 2004 15:08
Místo/Bydliště: Praha

Hračky

Příspěvekod VeronikaL. » Čt Pro 08, 2005 11:36

Mně se osvědčilo ty věci přivázat na provázek a zavěsit.
Za strop visí karabinka, a na provázku přivázané kolíčky na prádlo, popř. ta papírová rulička. Jsou nadšené i z věcí, kterých si ani nevšimnou, když leží na zemi.
Dokonce tak spolehlivě snědí i kalciové tablety.

Avatar uživatele
Vlasticka
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1266
Registrován: Út Lis 22, 2005 11:42
Místo/Bydliště: Olomouc

Příspěvekod Vlasticka » Čt Pro 08, 2005 11:55

Jo jo, uz jsem neco nasla. Docela se mi libi ten napad s tou vareckou zavesenou u stropu, uz ale nevim ci je. A asi vyrobim houpacku, doufam, ze se bude libit :lol:

Avatar uživatele
Janča
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 983
Registrován: So Led 01, 2005 13:12
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hračky

Příspěvekod Janča » Čt Pro 08, 2005 18:33

VeronikaL. napsal:Mně se osvědčilo ty věci přivázat na provázek a zavěsit.
Za strop visí karabinka, a na provázku přivázané kolíčky na prádlo, popř. ta papírová rulička. Jsou nadšené i z věcí, kterých si ani nevšimnou, když leží na zemi.
Dokonce tak spolehlivě snědí i kalciové tablety.


přesně tak, taky se mi nejvíc osvědčilo věšet všechno na provázek, pokud možno co nejblíž jejich oblíbený poličce, aby to měli pořád na očích... baví je to "lovit" když se to houpe... jednou jsem sehnala malou kartonovou krabičku, do který jsem udělala díry, dovnitř jsem dala pár kousků křížalek a celý (samozřejmě zavřený) jsem to pověsila do klece... byli fakt nadšený, nedali pokoj dokud to celý nezlikvidovali :D

Anysek

Příspěvekod Anysek » Čt Pro 08, 2005 18:45

No tak hlavně ten zvoneček bych moc nedoporučovala, pokud nechceš mít činčilku natrvalo vystěhovanou z pokoje. Můj přítel zas koupil papouškovi zvonek a každý den nám zvoní, naštěstí je na druhém konci bytu ale i tak ho po ránu slyším. Co teprve činčily v noci, s tou vařečkou to není špatný nápad... Ted jsem si vlastně uvědomila, že mé činčilky nic na hraní v kleci nemají :cry: Zkoušela jsem také ruli od toaletáku, ale ani se ji nedotkly, zato můj osmák ji rozkousal a udělal si z ní pelíšek, tak alespoň někdo to ocenil.. :wink:

Avatar uživatele
khelis
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 526
Registrován: Čt Zář 01, 2005 14:31
Místo/Bydliště: olomouc

Příspěvekod khelis » Čt Pro 08, 2005 18:59

mě Iva poradila neparfemovaný papírový kapesníček s uzlíkem uprostřed...v noci ho rozthá a je klid!!!!
moooc děkuji Ivi!

Avatar uživatele
Iva
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1050
Registrován: So Říj 02, 2004 16:31
Místo/Bydliště: Kladno

Příspěvekod Iva » Čt Pro 08, 2005 19:41

khelis napsal:mě Iva poradila neparfemovaný papírový kapesníček s uzlíkem uprostřed...v noci ho rozthá a je klid!!!!
moooc děkuji Ivi!


Vůbec není zač :lol: I u nás je to velice oblíbená zábava. Jednou jsem zavázala do uzlu jablíčko a jindy jim zavazuji uzlík na kolíčku - to pak ale kolíček vyprostí a hopsají s ním podél pletiva :twisted: :lol: :lol: :lol:

Mia

;)

Příspěvekod Mia » Čt Pro 08, 2005 20:19

Tan kapesník musim zkusit :P V týdnu po nocích sice rýsuju takže s činčou užívamě noci,ale přes víkend mám stejnej problém s mužem jako Vlastička 8) Myslím že před dvěma týdny strašně remcal že to zvíře je malej ďábel-tak jsem činču pustila s tím ž se proběhne a bude pokoj.Jenže nefim kde sebrala tužku a vesela hopsala po celým pokoji a když ji na chvilku pustila tak začala stašlivě štěkat pak ji zase sebrala a prchala dál,,,nakonec vyskočila na muže bodla ho tužkou do oka,sedla si vedle mé panenky a v klidu jí začala okusovat copánky :lol: jako vrchol všeho.Takže se nekompromisně stěhovalo.Jenže já bez té potfůrky už neusnu.
8) Takže vítám na mou adresu všechny možný návrhy hraček pro klidnou noc :wink:

Avatar uživatele
khelis
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 526
Registrován: Čt Zář 01, 2005 14:31
Místo/Bydliště: olomouc

Re: ;)

Příspěvekod khelis » Čt Pro 08, 2005 20:44

Mia napsal:Tan kapesník musim zkusit :P V týdnu po nocích sice rýsuju takže s činčou užívamě noci,ale přes víkend mám stejnej problém s mužem jako Vlastička 8) Myslím že před dvěma týdny strašně remcal že to zvíře je malej ďábel-tak jsem činču pustila s tím ž se proběhne a bude pokoj.Jenže nefim kde sebrala tužku a vesela hopsala po celým pokoji a když ji na chvilku pustila tak začala stašlivě štěkat pak ji zase sebrala a prchala dál,,,nakonec vyskočila na muže bodla ho tužkou do oka,sedla si vedle mé panenky a v klidu jí začala okusovat copánky :lol: jako vrchol všeho.Takže se nekompromisně stěhovalo.Jenže já bez té potfůrky už neusnu.
8) Takže vítám na mou adresu všechny možný návrhy hraček pro klidnou noc :wink:

:lol: :lol: :lol:

Anysek

Re: ;)

Příspěvekod Anysek » Čt Pro 08, 2005 21:37

Mia napsal:Tan kapesník musim zkusit :P V týdnu po nocích sice rýsuju takže s činčou užívamě noci,ale přes víkend mám stejnej problém s mužem jako Vlastička 8) Myslím že před dvěma týdny strašně remcal že to zvíře je malej ďábel-tak jsem činču pustila s tím ž se proběhne a bude pokoj.Jenže nefim kde sebrala tužku a vesela hopsala po celým pokoji a když ji na chvilku pustila tak začala stašlivě štěkat pak ji zase sebrala a prchala dál,,,nakonec vyskočila na muže bodla ho tužkou do oka,sedla si vedle mé panenky a v klidu jí začala okusovat copánky :lol: jako vrchol všeho.Takže se nekompromisně stěhovalo.Jenže já bez té potfůrky už neusnu.
8) Takže vítám na mou adresu všechny možný návrhy hraček pro klidnou noc :wink:



Jé tak to je hezké, nemyslím to teda špatně, ale je to srandovní číst...

Anysek

Příspěvekod Anysek » Čt Pro 08, 2005 21:39

A to s kapesníčkem zkusím, ale říkali mi, že jim prý nemám dávat čerstvé ovoce, ani zeleninu, tak jsem z vás trochu tady zmatená... Vím, že to není zrovna do tohoto fora, ale snad se nebude nikdo zlobit, když mi to teda někdo zkušený vysvětlí...

Majka

Příspěvekod Majka » Pá Pro 09, 2005 7:40

Vyzkousela jsem dat cince ten kapesnik a melo to velky uspech.Mate skvely napady tak az zase nekdo neco vymyslite tak sem snima.

Avatar uživatele
Vlasticka
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1266
Registrován: Út Lis 22, 2005 11:42
Místo/Bydliště: Olomouc

Příspěvekod Vlasticka » Pá Pro 09, 2005 16:49

Anysek napsal:A to s kapesníčkem zkusím, ale říkali mi, že jim prý nemám dávat čerstvé ovoce, ani zeleninu, tak jsem z vás trochu tady zmatená... Vím, že to není zrovna do tohoto fora, ale snad se nebude nikdo zlobit, když mi to teda někdo zkušený vysvětlí...


Cerstve davat muzes, ale jen malicko. Treba jen maly kousek jablicka a jen obcas.

Avatar uživatele
Vlasticka
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1266
Registrován: Út Lis 22, 2005 11:42
Místo/Bydliště: Olomouc

Re: ;)

Příspěvekod Vlasticka » Pá Pro 09, 2005 16:54

Mia napsal:Tan kapesník musim zkusit :P V týdnu po nocích sice rýsuju takže s činčou užívamě noci,ale přes víkend mám stejnej problém s mužem jako Vlastička 8) Myslím že před dvěma týdny strašně remcal že to zvíře je malej ďábel-tak jsem činču pustila s tím ž se proběhne a bude pokoj.Jenže nefim kde sebrala tužku a vesela hopsala po celým pokoji a když ji na chvilku pustila tak začala stašlivě štěkat pak ji zase sebrala a prchala dál,,,nakonec vyskočila na muže bodla ho tužkou do oka,sedla si vedle mé panenky a v klidu jí začala okusovat copánky :lol: jako vrchol všeho.Takže se nekompromisně stěhovalo.Jenže já bez té potfůrky už neusnu.
8) Takže vítám na mou adresu všechny možný návrhy hraček pro klidnou noc :wink:



Tak to je opravdu legracni :lol: Ale vim ze to doma v noci neni sranda :? Takze, vyzkousela jsem varecku, visi tam bez jedineho otisku zubu. Kolicky totez. Kapesnicek - pulku sezrala a druhe pulky si uz nevsimala. Kdyz jsem ji tam neco privazovala, tak se akorat divala takovym tim pohledem jako by chtela rict: Co to tady bude zase zavazet??? A misto aby se pokusila to sundat a tim se zabavila, tak zalezla do domku a velkym obloukem to obchazi. Asi nemam hravou cincu :cry: Muj pritel ji ma hrozne rad, ale v noci je proste nekompromisni. Zkusim jeste zvonecek a pres vikend chci vyrobit houpacku jako ma Buryska (Burysko dekuji za inspiraci :P ). Doufam, ze aspon s necim budu mit uspech... Diky vsem za napady.

Anysek

Re: ;)

Příspěvekod Anysek » Pá Pro 09, 2005 22:12

Vlasticka napsal:
Mia napsal:Tan kapesník musim zkusit :P V týdnu po nocích sice rýsuju takže s činčou užívamě noci,ale přes víkend mám stejnej problém s mužem jako Vlastička 8) Myslím že před dvěma týdny strašně remcal že to zvíře je malej ďábel-tak jsem činču pustila s tím ž se proběhne a bude pokoj.Jenže nefim kde sebrala tužku a vesela hopsala po celým pokoji a když ji na chvilku pustila tak začala stašlivě štěkat pak ji zase sebrala a prchala dál,,,nakonec vyskočila na muže bodla ho tužkou do oka,sedla si vedle mé panenky a v klidu jí začala okusovat copánky :lol: jako vrchol všeho.Takže se nekompromisně stěhovalo.Jenže já bez té potfůrky už neusnu.
8) Takže vítám na mou adresu všechny možný návrhy hraček pro klidnou noc :wink:



Tak to je opravdu legracni :lol: Ale vim ze to doma v noci neni sranda :? Takze, vyzkousela jsem varecku, visi tam bez jedineho otisku zubu. Kolicky totez. Kapesnicek - pulku sezrala a druhe pulky si uz nevsimala. Kdyz jsem ji tam neco privazovala, tak se akorat divala takovym tim pohledem jako by chtela rict: Co to tady bude zase zavazet??? A misto aby se pokusila to sundat a tim se zabavila, tak zalezla do domku a velkym obloukem to obchazi. Asi nemam hravou cincu :cry: Muj pritel ji ma hrozne rad, ale v noci je proste nekompromisni. Zkusim jeste zvonecek a pres vikend chci vyrobit houpacku jako ma Buryska (Burysko dekuji za inspiraci :P ). Doufam, ze aspon s necim budu mit uspech... Diky vsem za napady.


Já bych zvoneček nezkoušela, to činčilka nebude bydlet jen vedle v místnosti, ale rovnou v jiném bytě. Je to moc hlasité...

Mia

Re: ;)

Příspěvekod Mia » So Pro 10, 2005 13:19

khelis napsal:
Mia napsal:Tan kapesník musim zkusit :P V týdnu po nocích sice rýsuju takže s činčou užívamě noci,ale přes víkend mám stejnej problém s mužem jako Vlastička 8) Myslím že před dvěma týdny strašně remcal že to zvíře je malej ďábel-tak jsem činču pustila s tím ž se proběhne a bude pokoj.Jenže nefim kde sebrala tužku a vesela hopsala po celým pokoji a když ji na chvilku pustila tak začala stašlivě štěkat pak ji zase sebrala a prchala dál,,,nakonec vyskočila na muže bodla ho tužkou do oka,sedla si vedle mé panenky a v klidu jí začala okusovat copánky :lol: jako vrchol všeho.Takže se nekompromisně stěhovalo.Jenže já bez té potfůrky už neusnu.
8) Takže vítám na mou adresu všechny možný návrhy hraček pro klidnou noc :wink:

:lol: :lol: :lol:


No jo no je to holt vážně ďáblik :D

Mia

Re: ;)

Příspěvekod Mia » So Pro 10, 2005 13:23

Vlasticka napsal:
Mia napsal:Tan kapesník musim zkusit :P V týdnu po nocích sice rýsuju takže s činčou užívamě noci,ale přes víkend mám stejnej problém s mužem jako Vlastička 8) Myslím že před dvěma týdny strašně remcal že to zvíře je malej ďábel-tak jsem činču pustila s tím ž se proběhne a bude pokoj.Jenže nefim kde sebrala tužku a vesela hopsala po celým pokoji a když ji na chvilku pustila tak začala stašlivě štěkat pak ji zase sebrala a prchala dál,,,nakonec vyskočila na muže bodla ho tužkou do oka,sedla si vedle mé panenky a v klidu jí začala okusovat copánky :lol: jako vrchol všeho.Takže se nekompromisně stěhovalo.Jenže já bez té potfůrky už neusnu.
8) Takže vítám na mou adresu všechny možný návrhy hraček pro klidnou noc :wink:



Tak to je opravdu legracni :lol: Ale vim ze to doma v noci neni sranda :? Takze, vyzkousela jsem varecku, visi tam bez jedineho otisku zubu. Kolicky totez. Kapesnicek - pulku sezrala a druhe pulky si uz nevsimala. Kdyz jsem ji tam neco privazovala, tak se akorat divala takovym tim pohledem jako by chtela rict: Co to tady bude zase zavazet??? A misto aby se pokusila to sundat a tim se zabavila, tak zalezla do domku a velkym obloukem to obchazi. Asi nemam hravou cincu :cry: Muj pritel ji ma hrozne rad, ale v noci je proste nekompromisni. Zkusim jeste zvonecek a pres vikend chci vyrobit houpacku jako ma Buryska (Burysko dekuji za inspiraci :P ). Doufam, ze aspon s necim budu mit uspech... Diky vsem za napady.


Přesně tak>>činču miluje ,ale v noci jde všechna láska stranou :lol: ale musím uznat že včera v noci byl abnormální klid.Jinak houpačka-to jest zajímavý nápad,ale tu rolničku bych asi neriskovala on je "Pan Činčila" hlučnej až dost i bez rolničky :wink:

Avatar uživatele
Vlasticka
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1266
Registrován: Út Lis 22, 2005 11:42
Místo/Bydliště: Olomouc

Příspěvekod Vlasticka » Po Pro 12, 2005 10:35

Takze, houpacku uz ma a vypada to, ze se ji docela libi. Tu rolnicku jsem myslela, at se zabavi treba na vecer, pres noc bych to vytahla. To by me pritel jinak vystehoval i s ni :lol:

Avatar uživatele
Janča
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 983
Registrován: So Led 01, 2005 13:12
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Janča » Po Pro 12, 2005 13:53

to muj přítel, když u mě spí, tak už si na ten šramot v noci zvyk, ale teď jsme byli v Praze - prodávali jsme malou Báru, přijela si pro ní paní Švehlová, jeli jsme tam už v sobotu že tam přespíme, Bára byla v docela slušně velký kleci, zařízenou jí taky měla, ale holt se jí tam nelíbilo... když se začala v noci dobývat ven, tak jsem ji nakonec odnesla do jinýho pokoje... v tu chvíli Míra konečně usnul, a začal CHRÁPAT!!! :shock: :evil: byla jsem z toho na prášky, přemýšlela jsem jestli půjdu k Báře já nebo on... :lol: :lol: :lol:

Mia

:)

Příspěvekod Mia » Po Pro 12, 2005 20:56

Vlasticka napsal:Takze, houpacku uz ma a vypada to, ze se ji docela libi. Tu rolnicku jsem myslela, at se zabavi treba na vecer, pres noc bych to vytahla. To by me pritel jinak vystehoval i s ni :lol:



:lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar uživatele
Vlasticka
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1266
Registrován: Út Lis 22, 2005 11:42
Místo/Bydliště: Olomouc

Re: :)

Příspěvekod Vlasticka » Út Pro 13, 2005 11:26

Mia napsal:
Vlasticka napsal:Takze, houpacku uz ma a vypada to, ze se ji docela libi. Tu rolnicku jsem myslela, at se zabavi treba na vecer, pres noc bych to vytahla. To by me pritel jinak vystehoval i s ni :lol:



:lol: :lol: :lol: :lol:


:lol: :lol: :lol: No ono se rekne :lol: :lol: , ale neni to sranda. V noci se vzbudim a je klid. Pritel nespi, tak mu rikam: vidis, Myska je dnes hodna, je tu ticho, zacina si zvykat. A on mi rika: no bodejt by tu nebyl klid, Mysana je v kuchyni. No a tak to chodi u nas doma :lol:

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » Ne Led 22, 2006 17:58

mám něco nového....
činčilky jsou z toho unešený....
Obrázek
Naposledy upravil(a) camilla dne Po Led 23, 2006 12:16, celkem upraveno 1 x.

Disable adblock


Vrátit se na “Bydlení”