GALERIE

Vložili jste do své fotogalerie nové fotky a chcete se o ně podělit i prostřednictvím diskuze?

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Zolty

GALERIE

Příspěvekod Zolty » Ne Zář 18, 2005 9:24

Ahoj, chci se zeptat.. někdy do budoucna přemýšlím, že bych si tu taky udělala galerii... Mohli byste mi říct jak na to?... :wink:

Disable adblock

Avatar uživatele
Iva
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1050
Registrován: So Říj 02, 2004 16:31
Místo/Bydliště: Kladno

Příspěvekod Iva » Ne Zář 18, 2005 9:30

Ahoj, jukni sem:
http://diskuze.cincila.com/viewforum.php?f=4
Je tam několik témat o fotogalerii.

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Vytvoření galerie

Příspěvekod Terezka » Ne Zář 18, 2005 11:05

kéta napsal:to mi je jedno to záleží na tobě,ale když jí tam dáš tak se na ní mrknu.Poradíš mi ja se tam fotky dávaj.Digitální foták máme.

Kéto, přispíváš často, nechceš se zaregistrovat? Bývala bych ti poslala soukromou zprávu.
Už jsem to jednou vysvětlovala v soukromé zprávě, snad se dotyčná nebude zlobit, že to sem dám veřejně. Je to krok za krokem.
1.registrace
Je nutné se zaregistrovat.
Ve fotogalerii klikneš na odkaz REGISTRACE. Tam odsouhlasíš podmínky, vyplníš nějaké údaje, které se tam po tobě chtějí a dáš POSLAT REGISTRACI. Na email, který jsi tam vyplnila ti za chvilku dorazí email. V něm je napsáno tvé přihlašovací jméno, heslo a odkaz, na který musíš kliknout. Jestli není odkaz aktivní, zkopíruješ ho do řádku v Exploreru, kam píšeš www adresy.
2.vytvoření galerie
Když jsi přihlášená do galerie, klikneš na ten modrý odkaz MOJE GALERIE.
Dále klikneš na VYTVOŘIT/ORGANIZOVAT MOJE GALERIE. Otevře se ti tam prázdné okno. Klikneš na NOVÝ/Á a v tom okně se ti objeví "Nová galrie"...v tom řádku pod oknem napiš jméno tvé galerie(třeba podle jména činčily, každá tvá činčila může mít svou galerii) a dáš POTVRDIT ZMĚNY. Tím jsi vytvořila galerii.
3.přidání fotky do galerie
Klikneš na modrý odkaz(nahoře) UPLOAD OBRÁZKU.
Objeví se ti tam několik řádek. Klikneš na první na tlačítko PROCHÁZET. Zadáš cestu k souboru s obrázkem ve svém počítači(z emailu to nejde, musí být uložena na disku). Takhle tam můžeš zadat cestu k pěti fotkám najednou. Klikneš na POKRAČOVAT. Pak ti to napíše hlášku a dáš opět POKRAČOVAT. Pak si tou šipičkou vybereš, do které galerie(máš-li jich více) fotku nahraješ. Máš tam k dispozici i náhled. Vyplníš tam nadpis obrázku, případně popis. A dáš zase POKRAČOVAT. Takhle to uděláš s ostatními fotkami. Pak ti napíše, že soubor byl umístěn...

POZOR!
Fotka musí splňovat jisté podmínky, nepřesáhnout rozlišení 640 x 640 dpi a nesmí být větší než 250 kB.

Zolty

Re: Vytvoření galerie

Příspěvekod Zolty » Ne Zář 18, 2005 12:30

děkuju.... do budoucna ( kort až budu mít ještě holčičku ) určitě galerii založím.. děkuji :wink:

Disable adblock

Avatar uživatele
Ivanka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 775
Registrován: Ne Črc 24, 2005 23:14
Místo/Bydliště: Brno

Příspěvekod Ivanka » Čt Zář 22, 2005 12:01

To já setaky přidám a založím si tu svou galerii... :D

K.a.r.l.i.cz.e.k.

Příspěvekod K.a.r.l.i.cz.e.k. » Čt Zář 22, 2005 12:09

Taky si založím galerii. Ale nějak to pořád nestíhám :cry: . Udělat fotky (mám), upravit fotky (to už nemám).... Ale já se polepším :wink:

Zolty

Příspěvekod Zolty » Čt Zář 22, 2005 12:57

já si ji založim asi až budu mít i tu samičku... uvidim.. třeba mě chytne fotivá a dám zatim jenom Sašu.. pár fotek tu už mám, ale neni to nic extra.. je to z prvních dní kdy mi utíkal.. jen tu co mám v "portrétu" se mi povedlo, ale to jí rozinku.. chvilka klidu... na papání vždycky...

Avatar uživatele
Ivanka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 775
Registrován: Ne Črc 24, 2005 23:14
Místo/Bydliště: Brno

Příspěvekod Ivanka » Čt Zář 22, 2005 16:22

Ano,
to mám stejnou zkušenost! Fotit se ani za nic! :shock: Ale když jí, není čas upustit sousto a utéct, takže se raději nadlábne a nechá se vyfotit. :lol:

Disable adblock


Vrátit se na “Galerie”