...jako Pamela Anderson!

Diskuze o všem.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
Ivanka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 775
Registrován: Ne Črc 24, 2005 23:14
Místo/Bydliště: Brno

...jako Pamela Anderson!

Příspěvekod Ivanka » Út Říj 17, 2006 16:12

[/img]http://www.mladazena.cz/scripts/detail.php?id=268870

hloupější "soutěž" jsem vážně ještě neviděla! :?
oni nechají mrzačit zbytečnýma plastikama ženský, jen aby lidi četli jejich hloupý články a kupovali si časopis!!!
nevím, jestli mně z té paní, která šla dobrovolně kvůli takové ptákovině pod kudlu hned třikrát a zbytečně :!: , je do smíchu nebo do pláče!?

asi se taky přihlásím! chtěla bych vypadat jako Jack Nicholson! a doufám, že mé okolí mi to bude přát a jeho reakce na moji proměnu budou vesměs kladné... :roll:

Disable adblock

Avatar uživatele
Alice
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1205
Registrován: Stř Srp 10, 2005 19:21
Místo/Bydliště: Oslo NORSKO!!!!!!!!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Alice » Út Říj 17, 2006 16:20

tu hubu maju desnu obidve.V anglictine je na to vyraz ze: trout mouth. trout je ryba.Cize nieco ako rybacia huba. Nechutne.

Avatar uživatele
Giraph
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 38
Registrován: Stř Kvě 03, 2006 7:47
Místo/Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Giraph » Stř Říj 18, 2006 10:32

tak to je hustyyyyyy :P

Avatar uživatele
Biffi
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1048
Registrován: Ne Ún 26, 2006 11:51
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Biffi » Stř Říj 18, 2006 18:27

Když je to její sen, tak je to pro ni dobrá možnost jak si ho splnit. Sice to je pro hodně lidí nepochopitelné, ale když si to přeje.... Někdo chce mít dobrou práci, někdo hodně dětí a někdo chce hold vypadat jako pamela :lol:

Disable adblock

Avatar uživatele
Vlasticka
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1266
Registrován: Út Lis 22, 2005 11:42
Místo/Bydliště: Olomouc

Příspěvekod Vlasticka » Čt Říj 19, 2006 8:39

Uznavam ze je to spis k placi nez k smichu, ale kdyz si to prala, tak at si to uzije....

Avatar uživatele
Giraph
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 38
Registrován: Stř Kvě 03, 2006 7:47
Místo/Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Giraph » Čt Říj 19, 2006 8:43

jo at si to uzije, jen na jak dlouho.....? :wink:

Avatar uživatele
Vlasticka
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1266
Registrován: Út Lis 22, 2005 11:42
Místo/Bydliště: Olomouc

Příspěvekod Vlasticka » Čt Říj 19, 2006 8:54

Giraph napsal:jo at si to uzije, jen na jak dlouho.....? :wink:


to nevim, za chvili beztak budeme cist ze se toho chce zbavit a nemuze :lol: :lol:

Motyka

Příspěvekod Motyka » Ne Říj 22, 2006 18:50

Me se liby, :D moc dobre vypadala,skoda ze neukazali jak vypadala predtim. :roll:

Avatar uživatele
lwici
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1462
Registrován: So Črc 29, 2006 16:45
Místo/Bydliště: Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod lwici » Ne Říj 22, 2006 18:56

Hmmm hezké... ale pořád je to jen kopie. Mi se spíš líbí originál.

Člověk (i zvířata) je přece jedinečný. Povahou, vzhledem... tak proč vypadat jako někdo jiný?

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Terezka » Po Říj 23, 2006 18:17

No já bych si nechala zmenšit nos, zvětšit prsa a zmenšit boky ;-)
Ale chlapi se většinou tvářejí, že se jim to přirozený líbí víc, i když to není dokonalý :D .

Avatar uživatele
Sharona
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 887
Registrován: Čt Kvě 18, 2006 11:46
Místo/Bydliště: Postřižín u Prahy

Příspěvekod Sharona » Po Říj 23, 2006 18:40

já se doktorů bojim (přestože jsem sama doktor - nebo právě proto), nikdy bych do sebe nenechala dobrovolně říznout. ale ať si každý dělá co chce.

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Terezka » Po Říj 23, 2006 18:43

Sharona napsal:já se doktorů bojim (přestože jsem sama doktor - nebo právě proto), nikdy bych do sebe nenechala dobrovolně říznout. ale ať si každý dělá co chce.

Já se bojím chodit k zubaři a říznout bych do sebe dobrovolně taky nenechala. Moc moc bojím, že to bude bolet :oops: .

Avatar uživatele
Radka.o
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 750
Registrován: Čt Kvě 11, 2006 12:26
Místo/Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Radka.o » Po Říj 23, 2006 19:26

Tak k zubaři jdu raději "dobrovolně" 2x ročně, protože mě to bude bolet míň než když bych tam došla po 5letech jak známí to by mě před tím museli snad dát celkovou narkozu... a rovnou bych asi dostala "klapací"... jo genetika to je věc :evil:

Terezka: zvětšovat prsa je na nic, pak tě akorát bolí záda...a v obchodě máš potíže něco sehnat aby aspoň trošku vypadalo. Ve svém okolí mám spíš ženský o uvažují o zmenšení právě z výše uvedených důvodů, ale chce odvahu a pokud s tím pravidelně nechodíš k doktrovi... tak i celkem dost financ :?

Avatar uživatele
Veronika
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 497
Registrován: Út Pro 07, 2004 13:17
Místo/Bydliště: Psáry
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Veronika » Út Říj 24, 2006 8:58

Radka.o napsal:Tak k zubaři jdu raději "dobrovolně" 2x ročně, protože mě to bude bolet míň než když bych tam došla po 5letech jak známí to by mě před tím museli snad dát celkovou narkozu... a rovnou bych asi dostala "klapací"... jo genetika to je věc :evil:


O zubaři mi ani nemluvte, byla jsem u něj po 5 letech a myslela jsem, že mi rozvrtá celou pusu, auau a když jsem si řekla o injekci, tak dělala, že mě neslyší :cry: :cry:

Forty

Příspěvekod Forty » Út Říj 24, 2006 9:12

no já už u zubaře taky dlouho nebyl, už to vidím to to zase dopadne, ale kdo ví kdy se k němu dostanu

Avatar uživatele
Radka.o
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 750
Registrován: Čt Kvě 11, 2006 12:26
Místo/Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Radka.o » Út Říj 24, 2006 15:55

Veronika napsal:
Radka.o napsal:Tak k zubaři jdu raději "dobrovolně" 2x ročně, protože mě to bude bolet míň než když bych tam došla po 5letech jak známí to by mě před tím museli snad dát celkovou narkozu... a rovnou bych asi dostala "klapací"... jo genetika to je věc :evil:


O zubaři mi ani nemluvte, byla jsem u něj po 5 letech a myslela jsem, že mi rozvrtá celou pusu, auau a když jsem si řekla o injekci, tak dělala, že mě neslyší :cry: :cry:

no to je divný? já jsem si posledně taky sama řekla o injekci (jak to nedělám) měla jsem totiž tušení že buď mi zub zachrání nebo jde ven...
podařilo se a doktorka mi ho zpravila a sami mi pak řekla že když je to umrtvený tak se jí dělá líp a rychleji, protože pacient neucukává atd... navíc to platí pojišťovna jen myslím človek nesmí být těhotný... :lol:

Disable adblock


Vrátit se na “Chat”