Mladá činčilka???

Vše co se týká březosti a odchovu miminek

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » Út Říj 10, 2006 18:20

boruvka311 napsal:ete nic....... :( ........


Kolik váží?? 8)

Disable adblock

Avatar uživatele
khelis
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 526
Registrován: Čt Zář 01, 2005 14:31
Místo/Bydliště: olomouc

Příspěvekod khelis » Út Říj 10, 2006 19:22

boruvka311 napsal:ete nic....... :( ........

mužeš byt v klidu! určitě se jednou dočkáš, mě dneska Terezka pěkně vyděsila, ležela na poličce vyvalená na boku a vypadala vážně jakoby byla mrtvá, moje první reakce byla šok, běžela sem ke kleci a řvala Teri, Terezko ježiši Teriiii až sem doběhla ke kleci tak zvedla hlavu, ignorantsky se na mě podivala a jakoby řikala : Co tady řveš? Ty hysterko jedna.
Ona leží na boku a není těhotná(s Arturem se viděla jen přes klec a jen jednou s ním běhala), třeba je to stejný případ, zkus ji ještě jednou zvážit a říct kolik přibrala no a co víš, třeba tě zítra pod příjemně překvapí :D

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » Út Říj 10, 2006 21:38

khelis napsal:
boruvka311 napsal:ete nic....... :( ........

mužeš byt v klidu! určitě se jednou dočkáš, mě dneska Terezka pěkně vyděsila, ležela na poličce vyvalená na boku a vypadala vážně jakoby byla mrtvá, moje první reakce byla šok, běžela sem ke kleci a řvala Teri, Terezko ježiši Teriiii až sem doběhla ke kleci tak zvedla hlavu, ignorantsky se na mě podivala a jakoby řikala : Co tady řveš? Ty hysterko jedna.
Ona leží na boku a není těhotná(s Arturem se viděla jen přes klec a jen jednou s ním běhala), třeba je to stejný případ, zkus ji ještě jednou zvážit a říct kolik přibrala no a co víš, třeba tě zítra pod příjemně překvapí :D


Ono i jedno proběhnutí stačí :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

boruvka311
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1179
Registrován: Po Srp 07, 2006 13:04
Místo/Bydliště: Moravskoslezský kraj- Ostrava, F-M
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod boruvka311 » Stř Říj 11, 2006 11:23

jj tak zrovna sem vam chtela napsat ze vazi 580g a pred 2 tydnama mela maximalne 510g....rikala sem si to neni mozne,konecne sem ji dostala na vahu a dostala za to 3 rozinky :) no a dnes v pul treti rano desivy randal a silene z klece litaly chlupy az sem musela pustit samecka ven jak byla na nej samicka agresivni no a pak se divam a v rohu bylo miminko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!naprosto uzasne jeste mokre fakt nadherne :D :D :D :D :D :D :D :D neumite si predstavit moji radost :D uz sem neusla jen sem na nej kukala :D ma pul telicka svetle sede a pulku bilou a ocasek ma bily s malinkou carkou sedou u korene :D teda pribrala pomerne dost tak uz sem to fakt cekala ale ze hned vecer po vazeni :D no sem naprosto stastna!Prcek vazil hned pri narozeni(no plus minus pul hodky) 40g a ted vazi porad stejne mamina se stara naprosto vzorne!akorat me mrzi ze nechce tatinka k sobe prska na nej i zpoza klece sotva se u ni objevi(mam ho totiz na volno-ale uz chystam provizorni klec)hned od maleho odejde a zacne na nej prskat a chce ho kousnout :( :( myslite z eji to tak nejak brzy prejde nebo spolu nebudou nez maleho odstavi????mrzi me to protoze tam porad stoji u klece a kouka dovnitr :( .no a taky maji cincilky po porodu porad zvetsene brisko?nechtela jsem ji brat vazit ale je nejaka baculata asi se moc prejidala na jednoho prcka :D :D .A na pohlavi se me neptejte nepoznam to :oops: :oops: :oops: :D :D no ale ted je mi to jedno porad na nej koukam jak je krasne-jeste ze mam ve skole volno :) !

Disable adblock

Avatar uživatele
Radka.o
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 750
Registrován: Čt Kvě 11, 2006 12:26
Místo/Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Radka.o » Stř Říj 11, 2006 11:34

Tak to ti posíláme velikananáskou gratulaci, ono je stejně fukt jestli je to kluk nebo holka hlavně když je zdravý :lol: !
Myslí že se mamča s taťkou zas časem srovnají teď je pro ni přednější mrňous a zas na druhou stranu to máš jednodušší v tom, že by ti mamča neměla hned znova zabřeznou a nějaký čas si od mimi odpočinout. Škoda že nemáš foťák pro ukázku mrňouse. :cry:

boruvka311
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1179
Registrován: Po Srp 07, 2006 13:04
Místo/Bydliště: Moravskoslezský kraj- Ostrava, F-M
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod boruvka311 » Stř Říj 11, 2006 11:52

JJ dekuji!!!!! :D taky me mrzi ze nemam fotak je to naramny krasavec snad budou v poradku,nepoznam jak se mamina citi ale snad je v pohode!!!!!a maly taky je nadherny vypada trosku jako potkanek hooded:-) taky ma hlavicku a kousek raminek sedych a pak ma jeste takovou jakoby jemnou sedou carku k ocasku a boky bile je nadherny chjo :D :D :D

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » Stř Říj 11, 2006 12:18

gratuluju :!: :!: :!: :lol: :lol: :lol:

Avatar uživatele
STYRO
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 2636
Registrován: Čt Bře 16, 2006 23:26
Místo/Bydliště: Trnava, SR

Příspěvekod STYRO » Stř Říj 11, 2006 13:39

Taky gratulace Obrázek

Avatar uživatele
Ivanka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 775
Registrován: Ne Črc 24, 2005 23:14
Místo/Bydliště: Brno

Příspěvekod Ivanka » Stř Říj 11, 2006 14:48

gratuluji k miminku! a´t se má čile k světu!

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » Stř Říj 11, 2006 15:35

Gratuluju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Máň vážila taky stejně, když rodila :wink: Tak hlavně, že jsou oba zdraví!!!!!!!!!!!!!!! 8) 8) :lol: :lol: :lol:

boruvka311
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1179
Registrován: Po Srp 07, 2006 13:04
Místo/Bydliště: Moravskoslezský kraj- Ostrava, F-M
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod boruvka311 » Stř Říj 11, 2006 16:53

Díky moc všem :D :D .Prcek je aktivka males se mi sprajcnul do mrizek :D nastesti ho mamina hlida :) .........A jak se ma marti tvuj prcek???pribira uz hezky??

Avatar uživatele
khelis
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 526
Registrován: Čt Zář 01, 2005 14:31
Místo/Bydliště: olomouc

Příspěvekod khelis » Stř Říj 11, 2006 16:59

Tak to gratulujuuu!!! a přeju hodně štěstí do života :D

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » Stř Říj 11, 2006 18:18

boruvka311 napsal:Díky moc všem :D :D .Prcek je aktivka males se mi sprajcnul do mrizek :D nastesti ho mamina hlida :) .........A jak se ma marti tvuj prcek???pribira uz hezky??


No hele nevim, jestli hezky. Ale přibírá, cice na můj vkus pomalu (18g za 4 týdny), ale snad je vše v pohodě. Je hrozně čilej, pořád šplhá po hleci a včera sem ho vyndala z klece a měl hrozně naducaný bříško, takže mlíko má a krmí 8)

Avatar uživatele
Biffi
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1048
Registrován: Ne Ún 26, 2006 11:51
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Biffi » Stř Říj 11, 2006 19:34

Báječné, taky přejeme hodně zážitků s malým :-)

Avatar uživatele
Janča
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 983
Registrován: So Led 01, 2005 13:12
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Janča » Čt Říj 12, 2006 15:17

no vidíš, tak jsi se taky dočkala, moc gratuluju! mimčo je určitě nádherný, tak nám ho doufám brzo ukážeš :wink: . A to, jestli je to kluk nebo holčička, podle mě už půjde pomalu poznat - když je tam (víš kde :) ) mezírka, tak je to kluk, když neni tak holčička :wink:

Avatar uživatele
Radka.o
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 750
Registrován: Čt Kvě 11, 2006 12:26
Místo/Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Radka.o » Čt Říj 12, 2006 16:05

Janča napsal:no vidíš, tak jsi se taky dočkala, moc gratuluju! mimčo je určitě nádherný, tak nám ho doufám brzo ukážeš :wink: . A to, jestli je to kluk nebo holčička, podle mě už půjde pomalu poznat - když je tam (víš kde :) ) mezírka, tak je to kluk, když neni tak holčička :wink:

:lol: :lol: jenže to jsou milimetrový hodnoty :lol: proto i já radši nějaký týden počkám až povyrostou a jsem si opravdu jistá :wink:

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » Čt Říj 12, 2006 18:41

Radka.o napsal:
Janča napsal:no vidíš, tak jsi se taky dočkala, moc gratuluju! mimčo je určitě nádherný, tak nám ho doufám brzo ukážeš :wink: . A to, jestli je to kluk nebo holčička, podle mě už půjde pomalu poznat - když je tam (víš kde :) ) mezírka, tak je to kluk, když neni tak holčička :wink:

:lol: :lol: jenže to jsou milimetrový hodnoty :lol: proto i já radši nějaký týden počkám až povyrostou a jsem si opravdu jistá :wink:


holky, to chce LUPU :!: :!: :!: Obrázek :oops: :lol:

Avatar uživatele
Radka.o
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 750
Registrován: Čt Kvě 11, 2006 12:26
Místo/Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Radka.o » Čt Říj 12, 2006 19:02

camilla napsal:
Radka.o napsal:
Janča napsal:no vidíš, tak jsi se taky dočkala, moc gratuluju! mimčo je určitě nádherný, tak nám ho doufám brzo ukážeš :wink: . A to, jestli je to kluk nebo holčička, podle mě už půjde pomalu poznat - když je tam (víš kde :) ) mezírka, tak je to kluk, když neni tak holčička :wink:

:lol: :lol: jenže to jsou milimetrový hodnoty :lol: proto i já radši nějaký týden počkám až povyrostou a jsem si opravdu jistá :wink:

holky, to chce LUPU :!: :!: :!: Obrázek :oops: :lol:

já mám 4oči :lol: a radči podávám 100% informace :lol: :wink:

boruvka311
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1179
Registrován: Po Srp 07, 2006 13:04
Místo/Bydliště: Moravskoslezský kraj- Ostrava, F-M
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod boruvka311 » Čt Říj 12, 2006 19:17

myslite jak ma ritni otvor a pak ma ten takovy trojuhelnik(jehlan nebo co to :oops: :oops: :oops: nevim jak to lip nazvat :lol: :oops: )tak tam zadnou mezirku myslim nema....a ja si myslela ze je to klucina :) uz ma i jmeno-teda jen zatim predbezne se jmenuje Dream :) .Akorat mi propada ze vazi porad stejne vim z enemuzu cekat 10g skoky ale tak kdyz je jeden tak sem myslela ze to pujde rychleji nahoru ale je sladky vubec se nehybe kdyz ho drzim v ruce a ceka jak si ho hladim je sladky :) chjo proc nejsou vsechny miminka takove :( kralici sou holi a vypadaji jako mrtvolky(teda kdyby se nehybali ze) a na nich de videt ten zivot ta aktivita no jsou moc krasni uz chapu jak se vsihni rozplyvate :D !!!
Marti gratuluju myslim ze je to moc hezke to jak pribira a na foteckach vypada jako chlapak je krasny!!!! :)

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » Čt Říj 12, 2006 19:27

boruvka311 napsal:myslite jak ma ritni otvor a pak ma ten takovy trojuhelnik(jehlan nebo co to :oops: :oops: :oops: nevim jak to lip nazvat :lol: :oops: )tak tam zadnou mezirku myslim nema....a ja si myslela ze je to klucina :) uz ma i jmeno-teda jen zatim predbezne se jmenuje Dream :) .Akorat mi propada ze vazi porad stejne vim z enemuzu cekat 10g skoky ale tak kdyz je jeden tak sem myslela ze to pujde rychleji nahoru ale je sladky vubec se nehybe kdyz ho drzim v ruce a ceka jak si ho hladim je sladky :) chjo proc nejsou vsechny miminka takove :( kralici sou holi a vypadaji jako mrtvolky(teda kdyby se nehybali ze) a na nich de videt ten zivot ta aktivita no jsou moc krasni uz chapu jak se vsihni rozplyvate :D !!!
Marti gratuluju myslim ze je to moc hezke to jak pribira a na foteckach vypada jako chlapak je krasny!!!! :)


No hele, ja vůbec nevim o jakym trojuhleníku mluvíte, ale náš Aja má normalně pindíka :lol: :lol: Teda teď jak to čtu,tak doufám, že homa??? :roll:


Jj. malej sice vypadá velkej jak na fotkách, ale je snim sranda. je jak malý třeštiprdlo :lol: :lol:

boruvka311
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1179
Registrován: Po Srp 07, 2006 13:04
Místo/Bydliště: Moravskoslezský kraj- Ostrava, F-M
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod boruvka311 » Čt Říj 12, 2006 19:37

No ja si myslela ze mluvim blbosti :oops: :oops: proste sem studovala samicku i samce a maji to uplne stejne samec ma jen koulicky navic no a ten maly vypada jako oni :) tak nevim obecne jak se to pozna ale jestlio je pravda to s tou mezerou tak se kuknu poradne :) ja uz beru ze je to kluk a mluvim tak na nej :D nemate nekdo fotecku miminek jak to vypada??i kdyz chapu jak tezke je vyfotit mimi a jets eobracene na zadickach :roll: :wink: :D

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » Čt Říj 12, 2006 19:44

boruvka311 napsal:No ja si myslela ze mluvim blbosti :oops: :oops: proste sem studovala samicku i samce a maji to uplne stejne samec ma jen koulicky navic no a ten maly vypada jako oni :) tak nevim obecne jak se to pozna ale jestlio je pravda to s tou mezerou tak se kuknu poradne :) ja uz beru ze je to kluk a mluvim tak na nej :D nemate nekdo fotecku miminek jak to vypada??i kdyz chapu jak tezke je vyfotit mimi a jets eobracene na zadickach :roll: :wink: :D




Obrázek z webu paní Šveholové

Obrázek

Tak takhle to tam máme :lol: :lol: :lol:

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » Čt Říj 12, 2006 19:47

A tahle je na tom samička :
Obrázek

boruvka311
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1179
Registrován: Po Srp 07, 2006 13:04
Místo/Bydliště: Moravskoslezský kraj- Ostrava, F-M
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod boruvka311 » Čt Říj 12, 2006 19:49

Aha....tak my tam nemame zatim zadnou mezeru.....o treba jeste jak povyroste to bude lip videt ale zatim to vypada na holcicku.... :D

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » Čt Říj 12, 2006 19:49

Zkoušela sem vyfotit Ajika našim foťkem, ale bohužel náš foťák je totálně naprd :evil: a nefotí detaily :lol:

Disable adblock


Vrátit se na “Březost a odchov mladých”