Sny

Diskuze o všem.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Sny

Příspěvekod Terezka » Pá Ún 04, 2005 14:12

Už delší dobu mě pronásledují divné sny, tak se s vámi třeba podělím :-) Ovšem tak veselé to nebylo, včera se mi zdálo, jak nějaký chlap umlátil mého Ferdíka kamenem. To bylo dost smutný. A dneska v noci se mi zdálo, že jsem měla Ferdíka puštěného po bytě, zavřela jsem ho do klece, a poté se na zemi stále něco míhalo...kde se vzala, tu se vzala další činčila. Nakonec jsem jich doma našla asi osm, bez vysvětlení, kde se tam vzaly. A do toho všeho blázince mi ještě utekl sklípkan. Ve skutečnosti se pavouků nebojím, ale ve snu mám fakt fóbii. A ráno bych se toho pavouka vždycky nejradši zbavila, jak jsem vyděšená :wink:

A co vaše noční dobrodružství?

Disable adblock

Avatar uživatele
Vaclav
ADMINISTRÁTOR
ADMINISTRÁTOR
Příspěvky: 278
Registrován: Po Kvě 24, 2004 1:46
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Vaclav » Pá Ún 04, 2005 19:23

Terko, me se bezne zda, ze jezdim jeepem po Tibetu apod. :D

XXX

Příspěvekod XXX » Pá Ún 04, 2005 22:33

vymazane
Naposledy upravil(a) XXX dne So Dub 02, 2005 19:59, celkem upraveno 1 x.

Avatar uživatele
Veronika
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 497
Registrován: Út Pro 07, 2004 13:17
Místo/Bydliště: Psáry
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Veronika » Út Ún 08, 2005 14:21

Tohle tedy nebyl sen, kéž by byl....
Je to tak něco přes měsíc co nám Honzík utekl ven. Zrovna jsme větrali chodbu, kde má klec a vzali jsme si ho do obýváku, on si počkal až půjdu všechno pozavírat a prolítl mi mezi nohama, ani jsem nevěděla jak a běžel přímo k otevřeným dveřím ven, už jsem to nestihla je zavřít a byl na trávě. Venku byla tma a zima, tak začala honička, která naštěstí dobře dopadla. Nemocný nebyl!!! Z toho jsem měla velký strach, ještě teď když si na to vzpomenu, tak je mi špatně, co všechno se mohlo stát. :cry:

Disable adblock

Avatar uživatele
VeronikaL.
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 176
Registrován: Po Říj 04, 2004 15:08
Místo/Bydliště: Praha

Sny

Příspěvekod VeronikaL. » Stř Ún 09, 2005 14:41

Činčilky v mých snech nikdy nefigurovaly, ale dříve se mi dost často zdávalo o mluvících psech a kočkách, jednou si kočka převlékala kožichy, které měla ve skříni - zapínaly se na zip. :lol:

XXX

Příspěvekod XXX » Stř Ún 09, 2005 18:12

vymazane
Naposledy upravil(a) XXX dne So Dub 02, 2005 19:59, celkem upraveno 1 x.

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Terezka » Stř Ún 09, 2005 21:49

No sranda sen! Mně se zdá o činčilách často. Ale často je to dost ošklivé, holt se o Ferdíka dost bojím, ale má to pozitivní účinky...vždycky si začnu uvědomovat reálné nebezpečí a jsem pak více prozíravá. Často se mi zdává, že vyskočí z okna nebo z balkonu, o to víc si pak dávám pozor, ono to chce občas takhle připomenout. :roll:

John Franklin

Příspěvekod John Franklin » Pá Bře 18, 2005 21:01

Veronika napsal:Tohle tedy nebyl sen, kéž by byl....
Je to tak něco přes měsíc co nám Honzík utekl ven. Zrovna jsme větrali chodbu, kde má klec a vzali jsme si ho do obýváku, on si počkal až půjdu všechno pozavírat a prolítl mi mezi nohama, ani jsem nevěděla jak a běžel přímo k otevřeným dveřím ven, už jsem to nestihla je zavřít a byl na trávě. Venku byla tma a zima, tak začala honička, která naštěstí dobře dopadla. Nemocný nebyl!!! Z toho jsem měla velký strach, ještě teď když si na to vzpomenu, tak je mi špatně, co všechno se mohlo stát. :cry:


Hned bych ho potrestal kdyby se snažil utéct a dva dny s ním nekomunikoval...

XXX

Příspěvekod XXX » Pá Bře 18, 2005 21:23

vymazane
Naposledy upravil(a) XXX dne So Dub 02, 2005 20:00, celkem upraveno 1 x.

John Franklin

Příspěvekod John Franklin » Pá Bře 18, 2005 23:55

Valkyrien napsal:
John Franklin napsal:
Veronika napsal:Tohle tedy nebyl sen, kéž by byl....
Je to tak něco přes měsíc co nám Honzík utekl ven. Zrovna jsme větrali chodbu, kde má klec a vzali jsme si ho do obýváku, on si počkal až půjdu všechno pozavírat a prolítl mi mezi nohama, ani jsem nevěděla jak a běžel přímo k otevřeným dveřím ven, už jsem to nestihla je zavřít a byl na trávě. Venku byla tma a zima, tak začala honička, která naštěstí dobře dopadla. Nemocný nebyl!!! Z toho jsem měla velký strach, ještě teď když si na to vzpomenu, tak je mi špatně, co všechno se mohlo stát. :cry:


Hned bych ho potrestal kdyby se snažil utéct a dva dny s ním nekomunikoval...



To ta naucili rodicia? Aj teba zrejme mlatili za kazdu blbost a nekomunikovali s tebov? A tak ako oni aj ty v tom pokracujes. A kedze nemas deti tak sa aspon ventilujes na zvieratach.


Proč s takovýma otázkama nejdeš prudit za Adminem, který také trestal svou Rozárku? HMM? Škoda slov s tebou prohozených, někteří lidé, jsou prostě nenapravitelní, a ty patříš mezi ně. Vsadil bych se, že kdybych se tady znovu zaregistroval, tak si budeš myslet, že jsem hotovej chovatel činčil. A jakej John je hovado, a to jen protože svou činčilu rozmazlovat nechci, nebo PROČ? Proč mi nechceš položit jedinej argument, protože ho nemáš? Oháníš se jen slovy, debil, dement, apod. Zamysli se, není to trochu pod tvou uroveň? Řekni mi jeden pádnej důvod co dělám špatně od lidí tady na webu a budu mlčet.

Avatar uživatele
Vaclav
ADMINISTRÁTOR
ADMINISTRÁTOR
Příspěvky: 278
Registrován: Po Kvě 24, 2004 1:46
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Vaclav » So Bře 19, 2005 1:16

JF, nepochopil jsi muj zpusob vychovy. Varuju te naposled.

Avatar uživatele
Veronika
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 497
Registrován: Út Pro 07, 2004 13:17
Místo/Bydliště: Psáry
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Veronika » Po Bře 21, 2005 14:24

John Franklin napsal:
Veronika napsal:Tohle tedy nebyl sen, kéž by byl....
Je to tak něco přes měsíc co nám Honzík utekl ven. Zrovna jsme větrali chodbu, kde má klec a vzali jsme si ho do obýváku, on si počkal až půjdu všechno pozavírat a prolítl mi mezi nohama, ani jsem nevěděla jak a běžel přímo k otevřeným dveřím ven, už jsem to nestihla je zavřít a byl na trávě. Venku byla tma a zima, tak začala honička, která naštěstí dobře dopadla. Nemocný nebyl!!! Z toho jsem měla velký strach, ještě teď když si na to vzpomenu, tak je mi špatně, co všechno se mohlo stát. :cry:


Hned bych ho potrestal kdyby se snažil utéct a dva dny s ním nekomunikoval...

A proč bych to dělala??? Byla to také moje chyba, že jsem ho líp nehlídala. Činčila není pes, který si bude pamatovat co smí a co ne.

John Franklin

Příspěvekod John Franklin » Po Bře 21, 2005 16:08

Veronika napsal:
John Franklin napsal:
Veronika napsal:Tohle tedy nebyl sen, kéž by byl....
Je to tak něco přes měsíc co nám Honzík utekl ven. Zrovna jsme větrali chodbu, kde má klec a vzali jsme si ho do obýváku, on si počkal až půjdu všechno pozavírat a prolítl mi mezi nohama, ani jsem nevěděla jak a běžel přímo k otevřeným dveřím ven, už jsem to nestihla je zavřít a byl na trávě. Venku byla tma a zima, tak začala honička, která naštěstí dobře dopadla. Nemocný nebyl!!! Z toho jsem měla velký strach, ještě teď když si na to vzpomenu, tak je mi špatně, co všechno se mohlo stát. :cry:


Hned bych ho potrestal kdyby se snažil utéct a dva dny s ním nekomunikoval...

A proč bych to dělala??? Byla to také moje chyba, že jsem ho líp nehlídala. Činčila není pes, který si bude pamatovat co smí a co ne.


Jasně, nebudu se s tebou přít... nebo hádat, to nechci. Názory lidí se různí, vím... :lol: Ti přeji ať tě ty zlé sny brzo přejdou... Někdy dokáží byt až moc reálné. :(

Pavla STEJSKALOVÁ

Příspěvekod Pavla STEJSKALOVÁ » Pá Dub 22, 2005 17:43

Stoho si hlavu neďelej ty sny mají svůj význam, je to proto že se bojíš o Ferdíka abi semu u tebe líbylo a neutek ti zajinýma ,a abi semu nic nestalo a těch hodně činčil vyjadřuje že se bojíš že ti ho někdo odvede .Jsi moc starostlivá a to se ti odráží ve spánku. Neškodilo by ti se odreagovat ,přehnaná starost ti škodí moc si všechno bereš .Neboj ferdík tě má rád jen to dává trochu jinak na jevo než lidi :lol:

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Terezka » So Dub 23, 2005 14:17

Starostlivá jsem a často si neodpočinu ani v noci, to už je můj úděl. Ale někdy holt trochu polevuju v opatrnosti a stačí jedno malé pochybení a neštěstí je na světě! Nebavme se o mně, bavme se o snech, a raději o těch veselých! :wink:

Disable adblock


Vrátit se na “Chat”