Koupací písek

Diskuze o bydlení, venčení a klecích.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
Reňaaa
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1090
Registrován: Čt Črc 30, 2009 11:04
Místo/Bydliště: Ostrava!!!

Příspěvekod Reňaaa » Út Ún 09, 2010 21:12

Yvetta napsal:
Reňaaa napsal:
Yvetta napsal:
Reňaaa napsal:V Ostravě chodím nejčastěji do zvěrokruhu na Karolíně v Kauflandu nebo do PetCentra ve Futuru ale tam to je dost předražené :roll:


Já se do petcentra chodím koukat - krásný zverimex ale ty ceny :?

Taky se většinou chodím koukat nejčastěji na opičky, papoušky a činčilky které mají směsku :? :roll:


To jo no ty směsky... hrozné. Kamarád si koupil činčilku a dal si na FB fotky, no co nevidím v misce - směsku :evil: Tak mu píšu a on mi řekl: Ptal sem se na to ve zverimexu a neměl by s tím být problém uááááá!!! No nakonec nsem do něho hučela a odkazovala sem ho sem tak snad si to vzal k srdci :( Jo a ty opičky ty jsou suprové nedávno se jim narodilo miminko :)


Zverimex a to jejich tohle je směska která je neškodná, bla bla bla
Jo 6.12 jménem Mikuláš :) už je celkem velký a taky drahý, ale myslím že ted k prodeji nejsou protože jsou karanténě

Disable adblock

Avatar uživatele
jan.svehla
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 59
Registrován: Út Kvě 11, 2010 3:20
Místo/Bydliště: Benešov u Prahy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod jan.svehla » Po Kvě 17, 2010 23:39

Yvetta napsal:To jo no ty směsky... hrozné. Kamarád si koupil činčilku a dal si na FB fotky, no co nevidím v misce - směsku :evil: Tak mu píšu a on mi řekl: Ptal sem se na to ve zverimexu a neměl by s tím být problém uááááá!!! No nakonec nsem do něho hučela a odkazovala sem ho sem tak snad si to vzal k srdci :( Jo a ty opičky ty jsou suprové nedávno se jim narodilo miminko :)


Me by vic vadil ten Facebook, tohle je fakt rakovina moderni doby. Kazdej je posedlej tim, aby cela verejnost exhibovala na jeho soukromi. Pak se nemuzeme divit, ze Facebook pro vytipovani obeti pouzivaji i vykradaci bytu :)


Vrátit se na “Bydlení”